צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זקוקה לעצתכם...

Tultul
לפני 16 שנים • 15 במרץ 2008

זקוקה לעצתכם...

Tultul • 15 במרץ 2008
בן זוגי הטיל עליי משימה...

אני צריכה לחשוב על דרכים לענג אותו..

any ideas?? icon_rolleyes.gif icon_confused.gif
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

Re: זקוקה לעצתכם...

Lost כתב/ה:
בן זוגי הטיל עליי משימה...

אני צריכה לחשוב על דרכים לענג אותו..

any ideas?? icon_rolleyes.gif icon_confused.gif

מציצה כבר לא הולך? icon_razz.gif
Tultul

חחחחחח

Tultul • 15 במרץ 2008
אממממ אם אני שואלת אז מסתבר שלא icon_lol.gif

אני לא ממש טובה בלמצוץ... :/

יש לך רעיונות אחרים?
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
אוקיי, חשבתי על משהו:

דומים, כידוע, אוהבים אקטים של התמסרות, וגם נהנים לראות אותך סובלת (בעצם זה דומה... icon_smile.gif )

אז קראתי בבלוג שלך שבן זוגך, שיבדל לחיים ארוכים, חזר לעשן (אם הבנתי נכון...)

במקום לעשות לו את המוות על זה (שאת בכל זאת יכולה לעשות בחלק מהזמן, אבל בצורה חכמה, לעצות- בפרטי icon_wink.gif ), תזחלי אחריו על ארבע עם מאפרה, או שיאפר לך בתוך היד, או בתוך הפה.
כמובן שבכל פעם שהוא מדליק סיגריה, את נחפזת אליו ומדליקה לו אותה.

וכל הדברים האלו, אם יעשו גם במועדון או במסיבת סאדו, עשויים ללבוש נופך מגניב עוד יותר.
Tultul

אין מצב!!!!

Tultul • 15 במרץ 2008
וותרי על הקטע של הסיגריות...

אני ממש אנטי סיגריות שרק מלחשוב על זה בא לי להקיא...
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
אוקיי... מה עם ערב רומנטי, לבשל לו ארוחה, לשחק את המשרתת וכו'?

תקראי את הסיפור של כחולית על זה.
Tultul

אממממ.....

Tultul • 15 במרץ 2008
נשמע נחמד אך לא כל כך אקטואלי כרגע...

יש לך עוד רעיונות בשרוול?
*מנגינה*{התווים שלו}

משהו טעים

[fade]תבדקי עם בן זוגך מהו הטעם המעדף עליו
אולי שוקולד?
תתמרחי בטעם הזה וקראי לו לחדר
הנאה כפולה מובטחת[/ icon_razz.gif
Dom_Quixote
לפני 16 שנים • 16 במרץ 2008

עינוג מעמיק

Dom_Quixote • 16 במרץ 2008
יפה.
אני חייב לומר שמקריאת הפוסט הראשון "זקוקה לדרכים לענג את בן זוגי", חשבתי שזו אחת הבדיחות האלה שכותבות את עצמן מבלי צורך בהתערבות ידנית (סחתיין לי על התרתי משמע). עם זאת, כאשר ראיתי שבגבולות של האבודה מצויינים "גברים", התחלתי להבין שיש לנו כאן בעיה. הדעת נותנת שהכותבת החביבה והששה לרצות פשוט רגילה לנשים, שהן יצורות קלות לתפעול עד מאוד, ולא מעורה עד הסוף בדרכים הפתלתלות והמסעופות ללבו של גבר (ומי שאמר פה "אוכל וסקס" הוא מן הסתם הדיוט פשטני מהסוג הנלוז ביותר, שכן בימינו גדג'אטים, ורצוי כאלה שעוסקים באוכל או בסקס, הם חלק לא פחות חשוב). זאת ועוד, בזמן שאצל נשים מלאכת העינוג היא פשוטה, מהירה ואוניברסלית, הרי שהאנטומיה הגברית הנחבאת אל הכלים מכתיבה מנעד עונג שונה בתכלית בין גבר לגבר, כמו השוני בין דמגוג נהנתן שמזגזג בדעותיו כנתניהו, לבין זגזגן דמגוגי שאינו בוחל בנהנתנות כברק. ובכן, כיוון שבאמת עינוג גברים היא משימה שאין אשה רוכשת מיומנות בה אלא תוך נסיון (והכוונה מילולית, "תוך נסיון", כלומר, בנסיון הראשון) בלבד, הריני בכל זאת להציע אפשרות פעולה:

פתי את האדון האדון (האדון הראשון היה תואר נימוסי, כן?) להיכנס לחדר השינה (אם אינך יודעת כיצד לפתותו, מחקרים רבים שעלו למשלם המסים כסף רב מצאו סבירות סטטיסטית גבוהה לכך שגברים אוהבים ציצים). בקשי ממנו לשכב על המיטה ולעצום את עיניו (אם אינך יודעת כיצד לגרום לו למלא את בקשותייך, מחקרים שעלו כפליים וגבו את חייהם של מאות עכברי מעבדה מצאו כי גברים לא אוהבים שתופסים להם בחוזקה בביצים). כאשר הוא שכוב על המיטה כסי את עיניו בבליינדפולד רך, ואז נצלי את ההזדמנות וקשרי את ידיו ורגליו לעמודי המיטה. אם הוא יצעק (גברים אוהבים לצעוק), תקעי לו גאג בצורת זין בפה (לא אוהבים). או אז פסעי בצעדים איטיים ומדודים אך בקולי קולות (ניתן ורצוי לעשות שימוש בנעליים כבדות) אל מחוץ לחדר, וחזרי עם תיק גדול מלא אביזרים. כמובן שהוא לא יידע שאת מחזיקה תיק, ולכן חשוב לעשות קולות של תיק, כמו לפתוח ריצ'רצים ולשים את התיק על השולחן ולרשרש איתו ואז להפיל אותו מהשולחן ואז להרים אותו שוב ברעש ולהגיד "הו, איזה תיק כבד, התיק הגדול מלא האביזרים שלי, ממש תיק תיק". ודאי שהוא הבין שיש לך תיק. (גברים הם מטבעם יצורים ויזואלים ומתקשים ביצירת שרשורים לוגיים בזמן שהם קשורים וחסומי עיניים וטיפות מים מטפטפות להם בקצב איטי על האף) (אה, זה מזכיר לי - כל הזמן הזה מטפטפות לו טיפות מים בקצב איטי על האף. לא טרחתי להזכיר זאת כי מבחינתי, בביתי, זה מובן מאליו, עם כל הרטיבות בקירות והכל). או אז אמרי לו "אם תהיי כלבה טובה הולך להיות לך כיף היום, אז אני מציעה לך לא להרגיז אותי, הבנת כלבה?". ודאי שהוא הבין שהוא הכלבה.

מכאן והלאה יש לך שתי אפשרויות, שתיהן בשימוש נפוץ בקהילה - מחד, אם הוא כלבה מהסוג תאב האקשן, כזו שרוצה לחוות ולהיקשר ולכאוב כמה שיותר וכמה שיותר מהר, הפעולה הנכונה מצדך תהיה להסיר את כיסוי העיניים, ולהתחיל להסביר לו בפרוטרוט על הרציונל הפסיכולוגי מאחורי התמסרות בכלל והתמסרות בדסמית בפרט, וזאת באמצעות סקירה של התנהגויות מגדריות קלאסיות לפי המוסכמות החברתיות משחר ההתפתחות האנושית ועד היום, והקורלציה בינן לבין דפוסי הכנעה וכניעה. ניתן להשתמש בדוגמאות מתחומי הכלכלה, הפוליטיקה, המדע והתיאולוגיה. לאחר מכן רצוי בכל זאת לקחת את הסשן לאפיק יותר פרקטי, ולכן מומלץ לעבור על כל האביזרים שבתיק שלך (בין אם מדובר בתיק ציוד בדסמ או בתיק נשי רגיל, זה לא משנה כ"כ. רוב הגברים אינם מסוגלים להבחין בין דיאפרגמה לגלגל כאב - שלא לדבר על מברשת ריסים - ויראו בליפסטיק סוג של באטפלאג שכפי הנראה גורם לדימום מואץ), ולהסביר לו אחד אחד למה הם משמשים, וכיצד יש בכוונתך - בעתיד הרחוק, אחרי שתיצרו אינטימיות מספקת ואמון - להשתמש בהם עליו, בזהירות כמובן, את לא רוצה שהוא יתלכלך. כדי לאשש את תדמית הדום האכזרי שאת מבססת פה, ניתן להוסיף צביטה קלה מאוד באיזור המותן. לאחר ערב שלם של הסברים (חשוב שזה יימשך לפחות כמה שעות, שלא יחשוב שאת מהדומים האלה שגומרים מהר וזורקים) שחררי אותו מקשריו ושאלי "נו, איך היה הסשן?". הבטיחי לו שבפעם הבאה תתקדמו כברת דרך נוספת אל עבר שיעבודו המוחלט, והוא כבר יצטרך לחלוץ נעליים בכניסה לבית.

מאידך, אם מדובר בכלבה שרואה בבדסמ משיכה מנטלית בראש ובראשונה, מתוך צורך בשחרור ומפלט מעול כוח ואחריות, שיטת הפעולה שונה בתכלית. במקרה כזה מה שאת רוצה לעשות זה בראש ובראשונה להתחרע לו על הגוף בהצלפות מטורפות עם כל חפץ מתאים שתצליחי למצוא (כמובן שעדיף שוט או פלוגר, אבל אם לא הצטיידת מראש, גם תרווד או מברשת או כבל חשמלי מקולקל שחוטי הנחושת הפנימיים בו חשופים או כסא זה בסדר). רצוי מאוד להתרכז באזורים הלא מסוכנים להצלפה, דהיינו - איבר המין, איזור החזה השמאלי, הכליות, הריאות, הצוואר והמפרקת. השתדלי להימנע מהישבן, כי זה האיבר שעליו הוא מתיישב בשירותים. אחרי שהבהרת לו נחרצות מי הבוס, ודאי שהוא עדיין נושם. אם כן - סימן שלא תקעת את הגאג חזק מספיק. שימי לו מצבטי פטמות, מצבטים על איבר המין, חברי את שני הסטים בשרשרת והעבירי אותה דרך טבעת בתקרה, כדי שלא יוכל להישכב ויצטרך לרכז את כל המאמצים בלהישאר מורם כך שהמצבטים לא יקרעו את עורו מבלי לשבור את הגב. אם הגב לא נשבר - סימן שלא מתחת את השרשרת חזק מספיק. טפטפי לו שעווה רותחת על האף. אפשר גם בתוך האף, ואז גם רצוי להתבדח על חשבונו בנוסח "כלבה מנוזלת את, מה?". חשוב להקפיד על התזמון הקומי ב"מה?". תקעי לו קרח בפי הטבעת, נר (על מחט כמובן) בפתח הפליטה בזין, והניחי לו להתענג על על התחושות המנוגדות בעודן מציפות באדרופינים ועוויתות שמחה את גופו. לסיום אמרי לו "עכשיו נראה אם ההתמסרות היא אצלך בדם". הצליפי בו עד זוב דם. ודאי שהוא הבין את כפל הלשון. אם הוא לא הבין סימן שהוא לא איבד מספיק דם. או לחילופין איבד יותר מדי דם. לא ניתן לדעת לבטח, כך שהמהלך ההגיוני היחיד הוא להגיר עוד דם, שאז ניתן יהיה לקבוע בוודאות שאיבד יותר מדי ולא לא מספיק. לשם כך ניתן לחתוך אותו בסכין. אין צורך לחתוך איברים שלמים (זה לא יביא לך כל תועלת אם לא תיאמת מראש קונה ומחיר, כי עד שתמצאי אחד האיבר לא יחזיק), ניתן להסתפק בחתכים קטנים. העיקר שיירד דם והוא יבין שהמשפט עם הדם היה מתוחכם. אחרי זה את יכולה לשחרר אותו לדרכו, לא לפני שוידאת שלפחות חלק מהנזקים הם לצמיתות, כפי שצויין במפורש באחד הסעיפים בפרופיל שלו בכלוב (בדרך כלל מזכירים דברים כאלה ב"לינקים אהובים 2").

לאחר שסיימת את אחד ממהלכי הפעולה (אם את לא בטוחה באשר להעדפותיו, ניתן לשלב את שניהם בערב אחד. אישית אני ממליץ על האופציה הראשונה אחרי השניה. אף אחד לא אוהב קהל לא קשוב) הוא בוודאי יתהה (אם הוא עדיין פיזית מסוגל לתהות) מדוע עשית מה שעשית. או אז חייכי חיוך רחב והסבירי לו, שבמקום עבודת יד, או מחווה רומנטית חד פעמית, או ממרח שוקולד שמצליח ללא פרסום מה שמרמז באופן חד משמעי על מעורבות של קרטל פשע בינלאומי, הענקת לו נקודת מבט מחודשת על מעמדו כמאסטר. עכשיו כשהוא מבין עם מה סאביות צריכות להתמודד, אין לי ספק שהוא יעריך מעתה כל שנייה בעמדת השליטה, מה שייאפשר לו ללא ספק להתענג עליה באופן כפול ומכופל. את גם יכולה לומר לו ש"זה מה שכולן חוות, אבל אתה מאסטר באמת מבין את הסאבית שלך", אבל זה יעלה לו את השתן לראש, וגם זה, לצערי, מוזכר בגבולות שלך.

לידע כללי, למקרה שתהיתם, יש עליי יותר חלודה משרשורי המלכות בתשלום בבנות על הבנים. כן, עד כדי כך.

תקציר (C):

צדיקות-מלאכתן-נעשית-בידי-רשעים