לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבהרה

The Dungeon
לפני 16 שנים • 1 במאי 2008

הבהרה

The Dungeon • 1 במאי 2008
לאור דברים שנכתבו כאן בפורום בימים האחרונים, ברצוננו להבהיר:

רוני גלילי הוא לא הבעלים של מועדון הדאנג'ן, והדבר ניתן לבדיקה.

רוני גלילי הוא כן חלק מקבוצה של משקיעים, שלקחו על עצמם את המשימה של השארת הדאנג'ן בחיים.

המשקיעים, לרבות רוני גלילי, לא יהיו מעורבים בניהול המועדון ולא יהיו נוכחים בו.

אנחנו חוזרים ומדגישים שאת המועדון ינהלו אורלי ולא סתם עוד עבד, והם בלבד,
והם גם הדוברים היחידים מטעם המועדון.

צר לנו על אותם אנשים שבחרו להפיץ את ה"חדשות" דווקא בימים אלה ובעיתוי הנוכחי, סמוך למועד הפתיחה המחודשת של המועדון, למרות שידעו על כך מזה חודשים וחלקם מזה שנים. חלק מהאנשים שעומדים מאחורי הפצת הידיעה כעת אף היו אורחים קבועים במועדון הנו לימיט וחלקם אף היו שותפים בניהול המסיבות שם, כאשר העובדות היו ידועות להם היטב, אך הם בחרו להתעלם מהן באותה עת. נותר רק לשאול אותם: מדוע לא אז, מדוע דווקא עכשיו?

כמו תמיד, יש כאלה שמדברים ויש כאלה שעושים.
אנחנו בחרנו בדרך הקשה, היא דרך העשייה,
ובקרוב תוכלו לשפוט אותנו על פי המבחן החשוב ביותר – מבחן התוצאה.

הדאנג'ן היה ויוסיף להיות הבית של הקהילה, וכל חברי הקהילה ימשיכו להתקבל בו בכבוד ובאהבה.

שלכם,
אורלי ולא סתם עוד עבד
Venus in Furs

אורלי ולסע"ע זה נורא חמוד

Venus in Furs • 1 במאי 2008
בעיני רוחי הקודחת אני מדמיין אותם שורפים את מנורת הלילה יחדיו, בישיבות ניהול אינסופיות...

אורלי מכינה ללסע"ע תה חלש עם סוכרזית אחד ומגרדת לו בקרחת, והוא שואל בעצבנות מנומסת איפה היא שמה את המשקפיים שלו. מבט משמעותי אחד בתגובה מצדה של אורלי ולסע"ע יורד על ברכיו, מתנצל במבט כלבלבי ומזמין פיצה בלי תוספות. המתח המיני הולך ונבנה, עד שלבסוף לסע"ע מוצא את עצמו נכבש לחלוטין ומציע לאורלי לא סתם עוד עבדות נצח, אך באותו הרגע פורצת מילי לחדר בהתקף קנאה עם סכין.

למרבה המזל מתברר שמדובר בסכין פלסטיק חד פעמית, והם עוברים לגור בדירה של השכנה המעצבנת של הגנון, ועל הדלת במקום "משפחת כהן" כתוב : "כאן גרים באושר ועושר אורלי, לסע"ע, ולא סתם עוד ילדים. "

כמו סארטר וסימון דה בובוואר, בקהאם ופוש ספייס, רומיאו ויוליה, מירי ומלורי, הנסיכה דיאנה ודודי אל פייאד... icon_rolleyes.gif
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 1 במאי 2008
אני לא מבין את ההבהרה הזאת .

עיתוי ופרסום הדברים שפורסמו בשרשור הקודם מובנת לכולנו ,אין צורך לקשור את אי נוכחותו של מר גלילי במקום להבהרה על השרשור הנל ,יתרה מכך אשמח אם מר גלילי כן ישההה
במועדון ויכבד אותנו בנוכחותו ,גם לאחר קריאת כל פסקי הדין של הגולשים המלומדים אין שום שינוי להערכתי כלפי האיש שאחת הסיבות שהגעתי ללימיט באופן קבוע זאת הוא כאדם .

ולגבי מבחן החשוב ביותר אכן מסתמן כי התוצאה תהיה חיובית אך מעט עצובה ומרתיחה ,
לא יתכן שהאיש שהשקיע ממרצו מזמנו ומכספו יוצא בהצהרה כי לא יגע למקום וקושר זאת
לשרשור העלוב ההוא ,תסלחו לי אבל אותי זה מרתיח .
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 1 במאי 2008
niki 666 כתב/ה:
אני לא מבין את ההבהרה הזאת .

עיתוי ופרסום הדברים שפורסמו בשרשור הקודם מובנת לכולנו ,אין צורך לקשור את אי נוכחותו של מר גלילי במקום להבהרה על השרשור הנל ,יתרה מכך אשמח אם מר גלילי כן ישההה
במועדון ויכבד אותנו בנוכחותו ,גם לאחר קריאת כל פסקי הדין של הגולשים המלומדים אין שום שינוי להערכתי כלפי האיש שאחת הסיבות שהגעתי ללימיט באופן קבוע זאת הוא כאדם .

ולגבי מבחן החשוב ביותר אכן מסתמן כי התוצאה תהיה חיובית אך מעט עצובה ומרתיחה ,
לא יתכן שהאיש שהשקיע ממרצו מזמנו ומכספו יוצא בהצהרה כי לא יגע למקום וקושר זאת
לשרשור העלוב ההוא ,תסלחו לי אבל אותי זה מרתיח .

אני שמח על סוף ההבהרה שפורסמה על כך שכולם "יתקבלו בכבוד ובאהבה "אבל ברצוני לחזק את הדברים הנל באמצעות מיטב הבנתי כבוד מקבלים ולא דורשים ,לא מציבים תנאים ובטח לא נוברים
בעברו של המארח .

שיהיה בהצלחה לכולם
קטסטרופה{Adonai}

מה זה כבר משנה?

קטסטרופה{Adonai} • 1 במאי 2008
גם אם מאמה תרזה עליה השלום, חסידי אומות עולם, שועי ישראל או כל אדם ישר אחר ינהל את הדנג'ן, זה לא יעזור.
רוני גלילי הוא לא האישיו פה ואת זה לא הבנתם שם בצוות.

האישיו זה הדנג'ן, האישיו זה צרות העין של הדוברים, האישיו זה הפחד שלהם להיעלם.
זה האישיו.

ממתי רוני גלילי מעניין או עניין מישהו פה?
ואם כן עניין, למה דווקא עכשיו?

תנו לכלבים ובעיקר לכלבלבות לנבוח, אחרי הכל יש צדק בפחד שלהם, הם ייעלמו מהנוף הבלייני של הקהילה, זה ברור, תנו להם לנבוח, לאלה שממילא לא התכוונו לבוא לדנג'ן באם זה כי הם גורשו בבושת פנים ובאם כי הם לא מתאימים.
תנו להם לנבוח, לצווח ולקלס.
תנו להם להתבזות בעצמם.

עשו אתם את שלכם ואל תתנו לכל זבוב להפריע לכם.

ברור?
XXXXXXX​(לא בעסק){כונפה מהכל}

אני לא מכיר את המלעיזים ואין בי שום רצון להכיר אותם ולכם....

אורלי, לסע"ע המנהלים . ורוני שהוא רק שותף (ממש מעניין אם הוא בעלים, שותף, חברת קש או יו"ר...הוא בן אדם עם לב רחב) ושאר השותפים הסמויים והנחבאים אל הכלים ולשותפים שהקימו חברה פטורה ממס באיי קיימן ובפנמה......שהיה בהצלחה !!!

אני ובורדו נגיע (לא לשכוח לרשום את השמות שלנו על בקבוק גלנפידיך ולשים בצד....אנחנו קונים אותו מראש).

והאמת ??? אני, כמו niki666 (שבאמא שלי שאני לא מכיר אותו) לא מבין מדוע הייתם זקוקים לבהרה הזאת. הרוב יודע מי אתם ומה אתם שווים.

bael ובורדו בי
נילי ונילי
לפני 16 שנים • 2 במאי 2008

Re: מה זה כבר משנה?

נילי ונילי • 2 במאי 2008
קטסטרופה כתב/ה:
תנו לכלבים ובעיקר לכלבלבות לנבוח, אחרי הכל יש צדק בפחד שלהם, הם ייעלמו מהנוף הבלייני של הקהילה, זה ברור, תנו להם לנבוח, לאלה שממילא לא התכוונו לבוא לדנג'ן באם זה כי הם גורשו בבושת פנים ובאם כי הם לא מתאימים.
תנו להם לנבוח, לצווח ולקלס.
תנו להם להתבזות בעצמם.

עשו אתם את שלכם ואל תתנו לכל זבוב להפריע לכם.

ברור?

כיוון שאני באמת מחבבת אותך חיבה כנה ואמיתית, ארשה לעצמי להגיד את הדברים הבאים:

חמוד, אתה צריך להרגיע. ורצוי שתעשה את זה ממש ממש מהר.

במחילה מכבודו של אדוני, לא זכורה לי שום דרישה מהגולשים לאשר את דיעותיהם איתך בכניסה לכלוב או ליישר קו עם התפיסות שלך.

רוצה ללכת לדאנג'ן ולבלות בסבבה? סחתיש עליך, אח שלי, תעשה חיים. אל תשתיק ביקורת מוצדקת או דיון שעולה, רק כי הוא מפריע לך להצדיע כל בוקר לתמונה של רוני גלילי.

בנוסף, הזלזול שלך במביעות הביקורת היא לא רק מעליבה, אלא גם מעלה את השאלה- האם אתה בכלל מודע למחירים הכלכליים שעולה ההשתקה הברוטאלית שלך?

למיטב ידיעתי (והיא לא רבה), מועדון (סטרייטי) לא יכול להתקיים על טהרת המין הגברי בלבד וכל מועדון צריך בלייניות בתוכו. מעבר לכך, תרצה או לא תרצה, בלייניות קבועות מושכות בליינים אחריהן למקומות הבילוי, והן הגורם שמניע את המועדון.

אתה יכול להתייחס לזה כאל: "כוסיות הן כוח קנייה" ואם ספרתי ארבע כוסיות (הכותבת אינה מחשיבה את עצמה כאחת מהן, כמובן) שמתנגדות להגיע אל הדאנג'ן- אז הדאנג'ן בבעיה. יש פה מרד צרכניות שצריך להתייחס אליו ולא יעזור לטמון את הראש בחול ולתת לקטסטרופה להשתיק את הדיון בעלבונות ובכינויי גנאי. זה פשוט לא מסחרי, להתעלם מהן, אלא אם כן אתה מתכוון לממן את כל המועדון כולו לגמרי בעצמך.

ולאורלי ולסע"ע- תודה על ההבהרה. היא, כמובן, לא מספקת ולא מניחה את הדעת ואשמח לשמוע (לקרוא) הרחבה בנושא.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 2 במאי 2008
ומעבר לכך, אם יותר לי.

יותר מהכל מרגיז אותי הזלזול הזה במחאה המוצדקת של הנשים.
אני כמעט יכולה לשמוע את הסאבטקסט שאומר משהו כמו: "יאללה, יאללה, כולה אנס וכבר שילם על זה. חבורה של בכייניות, בחיי."

שילם על זה my ass. אני לא מאמינה שאפשר באמת לשלם על אונס. מה זה בכלל הביטוי המכובס הזה "שילם חובו לחברה?" שטויות במיץ, בחיי.

לא מעניין אתכם שהוא אנס? עזר לכן להפיק סרט? נתן לכם גלנפידיך על חשבון הבית? הכל טוב ויפה. בא לכם להגיע לדאנג'ן? ברור. פייר, גם לי ממש בא.

אבל (!) אני לא פותרת את הדיסוננס המוסרי שלי בהתנפלות על נשים שכנראה חוט השידרה המוסרי שלהן חזק משלי.

ומילה לקטסטרופה: אתה יודע מה, יכול להיות שאתה צודק. יכול להיות שלא סתם הדיון הזה עלה דווקא עכשיו. יכול להיות שהכל נובע מתחרות עסקית. אז מה? הוא עדיין דיון חשוב. המניעים לפתיחתו מחדש לא פוגמים בלגיטימיות שלו. אז די.
דום-34​(שולט)
דום-34​(שולט) • 2 במאי 2008
פרלין יקירתי

תחרות זה טוב בריא

אבל שיש כמה שמלכלכים וומאיים על קטה

זה לא נעים כי קטה בן אדם רגיש ורך

ואין לי כוח לשמור עליו בימים טרופים

אלו.

ועכשיו שיבה טובה לא להגיע כי רוני גלילי

לא הבעלים איזה באסה icon_rolleyes.gif

אחלה שבת לכולם
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 2 במאי 2008
מחיר כלכלי להשתקה ברוטלית אני מסכים איתך בהחלט

אך האם את מודעת למחיר הכלכלי שאת וחבר מרעייך גורם.

האם את באמת מאמינה שמר גלילי מסוכן ,לי נראים הדברים יותר כנסיון לעשות משפט שדה

ורצח אופי והכל במטרה להרוס ולפגוע בפרנסתו של האיש כאשר סיבות נסתרות הן המניע .

תחילה טענתי ובצדק כי אין לצוות הדאנגן סיבה להגיב במגננה עקב הממצאים שלכם כביכול

עיששתי את טענותי ורוב הגולשים כבר מבינים את המניעים וגם את העיתוי לפרסומם .

המטרה היתה להסתמך על האינטילגנצייה של הבליינים ולהביא לכך שהעניין השולי ממילא

ירד מסדר יומנו .

לצערי את בתגובתיך הנוכחית בחרת ללכת רחוק מידי מאין ריקוד על הגופה ,איני מבי את הסיבה

לתגובותך הנל ,מה לא מספיק בהבהרה ,מה לא מניח את דעתך ,הרי העניין ברור ,מדוע את

קושרת את עצמך לכלל הנשים בקהילה האם את מנסה לבצע שטיפת מוח ...?

את מלינה על ברוטליות וטרור ומשתמשת בה בעצמך ,את מבצעת טרור הפחדה פיזי ומוסרי
תוך שאת יודעת שאין בהם כל בסיס והכל למטרת הרס .