בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלושה קצרים

lori{ע_מ}
לפני 16 שנים • 25 במאי 2008

שלושה קצרים

lori{ע_מ} • 25 במאי 2008
עכשיו אחרי שהוא סיים לעטוף את הראש שלי גם בניילון הנצמד הסגול אני מניחה שהוא יכול להיות מסופק מהעבודה שלו. אני מנסה לדמיין איך אני נראית ומעדיפה שלא.
כשהידיים שלי מאחורי הגב וכל הגוף שלי למעט התחת והחור עטופים אני מניחה שאני נראית די מעוררת רחמים. הוא לא צריך יותר ממכה קלה כדי לדחוף אותי על המיטה. רק אחרי כמה שניות אני מרגישה שגם הפה והאף שלי חסומים עם הניילון. אבל מהר מאוד הוא חותך חור קטן בפה ומאפשר לי לנשום כאילו הכל רגיל.
וכל כך חם בחדר הזה. בתוך הניילון הזה. למרות שאני יכולה לנשום דרך הפה, נשימות מהירות דרך האף גורמות לניילון להצמד עוד יותר לראש וכולי נהיית דביקה.
כמה שזה נהיה טבעי שהוא מנצל אותי כחפץ לפעמים. כל כך טבעי שאפילו אין לי צורך לחפור בתחושות האלה, זה נראה לי ברור מאליו.

נסענו לא מזמן לזכרון יעקב. אחר צהרים כזה של כיף. אחרי שטיילנו במדרחוב יד ביד ולפני שנסענו למסעדה שהחלטנו לנסות, עשינו סיבוב עם הרכב. אני עוד זוכרת איך בבת אחת מצחוק מתגלגל ברכב השתתקתי כשהבנתי שהוא מצא מקום וחנה בין שתי חומות ענקיות. בהתחלה זה היה לי יותר קשה, עכשיו הסוויץ' הזה הוא כמעט מיידי. לעבור למושב האחורי, להתפשט ופשוט לתת לו לקחת. הוא זיין לי שם את התחת כשאני על הגב והרגליים שלי נדחפות חזק לכיוון הכתפיים. הוא כל הזמן נעזר ברגליים שלי כדי לקחת תנופה יותר חזקה ולחדור יותר עמוק.
כשהוא גמר, הוא זרק את חבילת הטישו עליי ויצא והדליק לעצמו סיגריה. ועוד כמה שניות ששכבתי שם עם הרגליים מקופלות באויר, מנסה לשלוף נייר מהחבילה ולנגב את עצמי. והוא שם נשען על הרכב עם הסיגריה שלו. אפשר היה לראות בקלות שהוא ממש נהנה ממנה הפעם.

כשאנחנו מתקלחים יחד אני בדרך כלל נכנסת לפניו. לוקח לי יותר זמן לחפוף ולשטוף, אז הוא נכנס בדרך כלל באמצע. או כמה דקות אחרי שהתחלתי. הוא נכנס פעם אחת בדיוק אחרי שסיימת לשטוף את המרכך מהשיער ואני מיד מכוונת את המים לפושרים יותר.. הוא שונא מים רותחים. אבל בשניה שהוא לוקח את הטוש ממני הוא מוריד אותי לרצפה. כשאני יורדת אני מיד מנסה להכניס את הזין שלו לפה שלי, אבל עם יד אחת הוא מזיז את הראש שלי אחורה ומחכה. בשניה שאני קולטת אני מנסה להתרומם "הרגע סיימתי לשטוף את השיער". כמה שהמשפט הזה נשמע לי אידיוטי עכשיו. הוא פותח את הפה שלי ע"י לחיצה של שתי אצבעות על הלחיים ומחכה. אני אפילו לא מסוגלת להתסכל עליו כשזה קורה..
זרה מוכרת
לפני 16 שנים • 25 במאי 2008
זרה מוכרת • 25 במאי 2008
בייבי לור מקסימה שלי, (כן כן ... גם "קצת" שלו icon_smile.gif)

פעם בעבר, אמרתי לך שאני לא מצליחה לדעת אם את נהנית מהסיטואציות.

היום, גם כשהסיטואציה הכי חודרנית שיש, הכי חושפנית שאפשר
וכשאת מתארת את הדברים עד כדי יכולת לראות אותם לבד
קשה שלא להרגיש שאת אוהבת את המקום הזה מולו. כמו את כל שאר המקומות שלך איתו.

שמחה שטוב לך
את לא מתארת לעצמך עד כמה.

וגם לו.

נשיקות.
Dom_Quixote
לפני 16 שנים • 26 במאי 2008
Dom_Quixote • 26 במאי 2008
יש מצב שלורי הזאת בקטע של סאדו.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
Dom_Quixote כתב/ה:

מה נהיה איתך, קיחוטה??? ראיתי את הניק שלך פה בסוף פוסטים וישר חשבתי: איזה כיף! עכשיו אני הולכת לצחוק, גאון הקיחוטה הזה, קורע אותי בכל פעם מחדש... והנה נכנסתי כבר לפוסט השני ששמך מעטרו, ופייר להגיד לך? התאכזבתי. פייר.

תקציר (C): קיחוטה-תתחיל-להתחדד-ויפה-שעה-אחת-קודם.
Dom_Quixote

Re:

Dom_Quixote • 26 במאי 2008
amy כתב/ה:
Dom_Quixote כתב/ה:

מה נהיה איתך, קיחוטה??? ראיתי את הניק שלך פה בסוף פוסטים וישר חשבתי: איזה כיף! עכשיו אני הולכת לצחוק, גאון הקיחוטה הזה, קורע אותי בכל פעם מחדש... והנה נכנסתי כבר לפוסט השני ששמך מעטרו, ופייר להגיד לך? התאכזבתי. פייר.

איימי, אני מבקש לחוד לך חידה: אם ניקח את כל התגובות בבלוגים שלך ובשרשורים בהם היית מעורבת אי פעם, האם מספרן יהיה זוגי או אי-זוגי?
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 16 שנים • 27 במאי 2008

Re:

Dom_Quixote כתב/ה:
amy כתב/ה:
Dom_Quixote כתב/ה:

איימי, אני מבקש לחוד לך חידה: אם ניקח את כל התגובות בבלוגים שלך ובשרשורים בהם היית מעורבת אי פעם, האם מספרן יהיה זוגי או אי-זוגי?

זה לא מצחיק! icon_biggrin.gif
קליבר​(שולט)
לפני 16 שנים • 27 במאי 2008

אכן

קליבר​(שולט) • 27 במאי 2008
שלושה חורים כתב/ה:
זה מדבר אלי מאוד. תודה.

כשזה מדבר אליך , לא כדאי שתשתקי ?