צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

RESPECT

Master Sin​(שולט)
לפני 20 שנים • 2 בנוב׳ 2003

RESPECT

Master Sin​(שולט) • 2 בנוב׳ 2003
hi, My name in this world is MASTER SIN - the DRAGON LORD
I want to start by thanking the makers of this great site it has truly helped me alot in recent months
I find it amusing in general and a great place to meet like minded people

Being from NY and experienced around the world I want to point out a few differences between the S&M world here and there and ask you rotten few to open your eyes and change a bit
I think it would better the whole local community

BDSM as we all know is different things to different people, not everyone wants to be humilliated and there are accepeted levels of rudeness world wide

what I am trying to say is that you have to respect each other

Many guys I meet ask me why I have success in finding partners and they usually dont well guys BE NICE. Dont make it all about the physical try to show you care from the first contact. Dont just bark a few empty threats and ask how big their Tits or Cock is.

BDSM is not about getting that Blowjob your wife or girl friend wont give you, rather it is about Respect and Trust its about going on a voyage together and expanding our phyisical and mental limits

So dont assume that the other person wants to feel like shit
Dont assume she wants to show you her tit
Dont assume you can bite her clit
Hey folks thats it

Master Sin
DRAGON LORD
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 2 בנוב׳ 2003
קראתי את דבריך
ואני יכולה רק להודות לך עליהם

מהחינתי לפחות עולם הבדסמ הוא בדיוק שלשו שורות אותן כתבת

ציטוט:
BDSM is not about getting that Blowjob your wife or girl friend wont give you, rather it is about Respect and Trust its about going on a voyage together and expanding our phyisical and mental limits

תודה

זרונת
DanaDomme​(שולטת)

מסכימה לגמרי

DanaDomme​(שולטת) • 2 בנוב׳ 2003
אפשרי ואף מומלץ לדעתי להיות דום דומית ובנוסף להיות גם אדם נחמד, מתחשב, רך וחייכן, אין כאן שום סתירה.
אחת מהטעויות הנפוצות אצל המתחילים/ות זו המחשבה המוטעית שלהיות דום/ית זה משהו שמתחבר עם גסות רוח, קשיחות, פנים זועפות, הרמת קול וכיו"ב, לא כך הוא.
אהבתי את מה שכתבת, מאוד נכון.
המלך אריה הראשון

מאסטר סין

המלך אריה הראשון • 2 בנוב׳ 2003
קודם כל תרשה לי לברך אותך על בואך לישראל ועל רצונך להשתלב בקהילת הבידיאסאמ בארץ. כשאני קורא את ה"מניפסט" שלך אין לי שום בעיה לחתום עליו, מסכים עם העקרונות שלך.

הבעיה שלי מתחילה כשאתה בא מניו יורק וחושב שאתה צריך ללמד את ה"נייטיבס" מה זה BDSM ואיך אנחנו אמורים להתנהג, קצת צניעות בבקשה ממך. קודם תלמד ותכיר ורק אחרי זה תמתח ביקורת. קודם תבין "מה הולך כאן" ורק אחרי זה תשפוט.

נכון שאתה בא "מהתפוח הגדול" אבל תתפלא לשמוע שגם כאן התחבורה לא מתנהלת על גבי גמלים, אנחנו לא כל כך פרימיטיבים כפי שאולי נשמע מדבריך.

נכון שיש כאן הרבה שמצטרפים לקהילה בלי להבין מה זה להיות אדון. יש רבים שכל רצונם זה למצוא מציצה, יש לא מעט שמחפשים סתם זיון מהיר. לצערי, יש כאן כאלו שחושבים ששפחה זה רק כוס וגרון עמוק בלי רגשות ובלי אישיות, הכל נכון ואני מניח שתופעה כזאת קיימת בכל העולם ובכל קהילה של בידיאסאמ. אבל לא כולם כאלו, הרוב שונה לחלוטין ממה שאולי משתמע מדבריך.
Master Sin​(שולט)
לפני 20 שנים • 3 בנוב׳ 2003

Allright then

Master Sin​(שולט) • 3 בנוב׳ 2003
ok well I am sorry if I offeneded anyone
I have been a part of the S&M scene in Israel for ten years and say these things from experience
I never meant everyone is like that but to many I've been bumping into lately are
It seems to be the latest fad
nerissa​(אחרת)

Re: Allright then

nerissa​(אחרת) • 3 בנוב׳ 2003
Master Sin כתב/ה:
but to many I've been bumping into lately ..

בדיוק. לאחרונה.

לאחרונה הבדסמ המקומי הכפיל אם לא יותר את "שורותיו". הקהילה שהיתה סגורה יותר, מצומצמת, אינטימית, בוגרת בגיל והכילה הרבה אנשים שהתנסו בחו"ל והביאו נסיונם איתם - הקהילה הזו נפתחה לציבור הרחב, הצעיר יותר, הסקרן, נטול הנסיון, המצ'ואיסטי.

אנחנו מהווים כר טוב, לצערי, לאנשים אלימים (הן מילולית והן פיזית) המקווים להיטמע ביננו נטולי חוקים או סממני כבוד כלשהם, כשהם מנסים להוציא את הרעל הפנימי שלהם על ה.."נקבות המזדיינות שרק תקרא להן כלבה והן ישר על הברכיים עם פה פתוח..".. גם לא חסרות דומיננטיות המנצלות את עובדת היות חלק נכבד מהסקרנים הנ"ל עבדים שיעשו כמעט הכל כדי לזכות בחסדיה של מלכה זו או אחרת.
הם מנוצלים לא פחות מהנשים לצערי הרב. הנשים מנוצלות מינית ואמוציונאלית. הגברים הכנועים מנוצלים גם כספית, מקצועית וכו'..

יש את זה ביננו ויהיה. לא מאמינה שנוכל למגר את התופעה אבל אנחנו בהחלט יכולים לעשות את המקסימום בכיוון. כל אחד מאיתנו יכול לעשות משהו בקוביה הקטנה שלו, בסביבה הקרובה, בין מכרים סקרנים.. בהסברה, בהכוונה ברשת לחומר לקריאה, בשיחות עומק..
נוריתE

מאסטר שלי

נוריתE • 3 בנוב׳ 2003
הגוף הוא כלי לשחרר את הנפש..
אני הכלי שלך
לנגן עליו בשוט ובפרגול

ליילה{MS}​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 4 בנוב׳ 2003

אני לא יודעת..

ליילה{MS}​(נשלטת) • 4 בנוב׳ 2003
מה ישבפרופיל שלך,לא יצא לי לעיין בו