צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ציחצוח VS ליקוק נעליים

shuki boy​(נשלט)
לפני 15 שנים • 5 בדצמ׳ 2008

ציחצוח VS ליקוק נעליים

shuki boy​(נשלט) • 5 בדצמ׳ 2008
ברשימת המכולת של הדברים שאני אוהב לעשות היה כתוב ליקוק מגפיים, אבל הבוקר היתה לי הארה שזה לא לגמרי נכון. כלומר יש בזה אלמנטים נחמדים עבורי, אבל בדיעבד ציחצוח מגפיים זה משהו שנראה לי יותר קולע - זה כולל את כל האלמנטים הנחמדים, מינוס אלו שאני פחות מחבב.

יש מישהו/י שמבין/ה על מה אני מדבר? פשוט בחיפוש בפורומים של הכלוב לא מצאתי יותר מידי איזכורים לציחצוח נעליים, והמון איזכורים לליקוקים.

(שאלה זו באה במסגרת הנסיונות הכושלים שלי להסביר מה ההבדל בין עבד לבין מי שאני, עמכםן הסליחה).
אחותופל
לפני 15 שנים • 5 בדצמ׳ 2008
אחותופל • 5 בדצמ׳ 2008
לי צחצוח מגפיים מתחבר יותר ל"שירות". אתה משרת את האדון (או ה"דדי" - לפי בחירתך), ועושה עבורו פעולות שירות, ואילו הליקוק הוא, ובכן ליקוק... זה כמו צחצוח נעליים - רק כביכול "משפיל" ו"מבזה" יותר למלקקת (תלוי גם בסוג הליקוק הנדרש - ליקוק מהיר של פני המגף או ליקוק ארוך ויסודי של אבק מהסוליה) ושם אותה ממש בתחתית. בעוד שצחצוח גם מבהיר את ההיררכייה אבל בצורה מעודנת הרבה יותר ופחות משפילה לסאבית. (וכמובן שהשפלה זה לא דבר רע, להפך!)
Blondie the good​(מתחלף)
לפני 15 שנים • 12 בדצמ׳ 2008

Better put some shine on 'em boots

Blondie the good​(מתחלף) • 12 בדצמ׳ 2008
דווקא עכשיו כששבתי מהמילואים אתה מעלה את הדיון הזה?
היה נחמד אם איזו סאבית הייתה מצחצחת את נעלי הצבאיות icon_smile.gif

נראה לי שצחצוח הוא אקט שמראה על שרות והבדל היררכי ופחות השפלה כמו ליקוק נעליים
(לא חסיד גדול - אבל מי שנהנה - שיהנה icon_smile.gif)

אני בטוח שלו הייתי מבקש מסאבית היפוטתית לצחצח את נעליי היא הייתה מפליטה חרש:
"עכשיו האידיוט הזה גם נעליים לא יודע לצחצח..."
shuki boy​(נשלט)

Re: Better put some shine on 'em boots

shuki boy​(נשלט) • 12 בדצמ׳ 2008
Blondie the good כתב/ה:
אני בטוח שלו הייתי מבקש מסאבית היפוטתית לצחצח את נעליי היא הייתה מפליטה חרש: "עכשיו האידיוט הזה גם נעליים לא יודע לצחצח..."

אולי זה מנהג שאינו נפוץ בין סאביות ודומים הטרוסקסואלים? אני יכול להבין למה נשים לא מתחרמנות מלשרת גברים בצורה כזו. בדומה לעבודות בית (אולי זה רק מקרה - למרות שנתקלתי בהרבה עבדי נקיון - שרוצים רק לנקות, טרם נתקלתי בשפחת נקיון, כלומר בקונטקסט בדס"מי, לא חסרות נשים שמנקות אחרי בן הזוג והילדים שלהן icon_sad.gif ולא ממש נהנות מזה).
Blondie the good​(מתחלף)

Re: Better put some shine on 'em boots

Blondie the good​(מתחלף) • 12 בדצמ׳ 2008
tranny boi כתב/ה:
Blondie the good כתב/ה:
אני בטוח שלו הייתי מבקש מסאבית היפוטתית לצחצח את נעליי היא הייתה מפליטה חרש: "עכשיו האידיוט הזה גם נעליים לא יודע לצחצח..."

אולי זה מנהג שאינו נפוץ בין סאביות ודומים הטרוסקסואלים? אני יכול להבין למה נשים לא מתחרמנות מלשרת גברים בצורה כזו. בדומה לעבודות בית (אולי זה רק מקרה - למרות שנתקלתי בהרבה עבדי נקיון - שרוצים רק לנקות, טרם נתקלתי בשפחת נקיון, כלומר בקונטקסט בדס"מי, לא חסרות נשים שמנקות אחרי בן הזוג והילדים שלהן icon_sad.gif ולא ממש נהנות מזה).

עפ"י תפיסות מסוימות יש משהו משפיל בעבודות הבית לגברים.
סאביות כנראה מכירות את זה מחיי היומיום אז לא רואות בניקוי כמשהו סקסי במיוחד, אלא סתם משהו ארכאי.
יש גם את ההנפצה הזו בצבא שלדרוזים וקווקזים יש פטור מתורנויות מטבח כי זה "משפיל".
המלט
המלט • 12 בדצמ׳ 2008
יתכן שהסיבה לכך שפוגשים הרבה עבדי נקיון ואף לא שפחת נקיון אחת נובעת מההבדל היסודי בין
פמדום למיילדום: מיילדום -- מנציח תבניות מגדריות ומקבע דפוסי התנהגות של גבר-אשה, על
פיהם גבר הוא דומיננטי; פמדום -- הופך את הסדר החברתי, מנפץ את הקיבעון המגדרי ויוצר שינוי
אמיתי ביחסי הכוחות ה'רגילים' בין גבר לאשה. במובן הזה -- פמדום הרבה יותר סוטה, קינקי
ומרגש, משום שלא מדובר רק ב"לקבל כאב", או ביחסי מין כאלה
או אחרים, או בריחה מהתמודדות עם 30 ק"ג מיותרים על ידי שיבוץ עצמי בתפקיד הנשלטת; מדובר
במהפכה כוללת, שבה להיות על ארבע במטבח מקפל בתוכו הרבה יותר מסתם עבודות בית
משפילות לכאורה.

היטיבה לבטא זאת נילי ונילי:

"מיילדום הוא החיים עצמם. מה מעניין לראות גבר שולט באישה? אתה יכול לראות את
זה בבית של השכנים שלך, או בעבודה. אתה רואה את זה איפה שלא תלך.

מיילדום הוא המציאות"

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=16275&postdays=0&postorder=asc&start=10
Lanya Colson
לפני 15 שנים • 13 בדצמ׳ 2008
Lanya Colson • 13 בדצמ׳ 2008
המלט כתב/ה:

או בריחה מהתמודדות עם 30 ק"ג מיותרים על ידי שיבוץ עצמי בתפקיד הנשלטת;
[/color]

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=16275&postdays=0&postorder=asc&start=10

אאוצ'
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 13 בדצמ׳ 2008
[quote="המלט"]יתכן שהסיבה לכך שפוגשים הרבה עבדי נקיון ואף לא שפחת נקיון אחת נובעת מההבדל היסודי בין
פמדום למיילדום: מיילדום -- מנציח תבניות מגדריות ומקבע דפוסי התנהגות של גבר-אשה, על
פיהם גבר הוא דומיננטי; פמדום -- הופך את הסדר החברתי, מנפץ את הקיבעון המגדרי ויוצר שינוי
אמיתי ביחסי הכוחות ה'רגילים' בין גבר לאשה. במובן הזה -- פמדום הרבה יותר סוטה, קינקי
ומרגש, משום שלא מדובר רק ב"לקבל כאב", או ביחסי מין כאלה
או אחרים, או בריחה מהתמודדות עם 30 ק"ג מיותרים על ידי שיבוץ עצמי בתפקיד הנשלטת; מדובר
במהפכה כוללת, שבה להיות על ארבע במטבח מקפל בתוכו הרבה יותר מסתם עבודות בית
משפילות לכאורה.

אה... אז עכשיו פמדום יותר טוב ממיילדום, לא ידעתי שעוסקים בהשוואות כאלו בכלל.
אני לא יודעת איזה פמדום חתרני אתה ראית, המלט. אולי בפנטזיות שלך הוא ממש חתרני ומרענן. מה שאני רואה עד כה הוא אותה אובייקטיפיקציה ישנה וטובה של האשה. הרבה פעמים זה נראה כאילו האשה מתכווננת, שוב, לצרכים של הגבר, רק "מהצד השני".

בקיצור, בחייאת חתרני.
Tame
Tame • 13 בדצמ׳ 2008
מה שמזכיר את הפעולות של רפאל במסגרת פורום הפאמדום..
האמת שיש כאן בסיס לדיון מעניין מאוד (שכבר התחלתם בו)
בנוסף אפשר גם לנסות על דרך המתימטיקה כמובן (כמובן? כמובן) לפתור את בעיית ה"מי יותר שמן" וגם את בעיית ה"מי יותר מניאק", כמובן שטובי המוחות כבר התחילו לנסות ולפצח את הסוגיה...
אפשר להצטרף:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=24350

icon_wink.gif