צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ומה נשים חושבות על זיונים ?

אנדרפוט
לפני 15 שנים • 18 בדצמ׳ 2008

ומה נשים חושבות על זיונים ?

אנדרפוט • 18 בדצמ׳ 2008
ומה לגבי הנשים שלא ממש מתות על זה, האם גם פה, כמו אצל גברים, יש בושה גדולה וטאבו חברתי שהס מלהזכיר אותו? יצא לי באופן אישי להכיר לפחות חמש נשים שלא אוהבות חדירה, רובן נרשמו לפאמדום משום הנוחות שעולם זה מציע בתחום, פלוס סקרנות. יש הרבה פעילויות מיניות שאינן כרוכות בחדירה ושישמחו מאוד הן את האישה והן את הגברים העבדים, ממש עולם מושלם.

אבל האם אישה שחדירה איננה חביבה עליה במיוחד (או שאינה מעוניינת או מסוגלת) צריכה להתבייש בכך ולקחת וויאגרה? האם יש לה בעיה פיזית או נפשית מסויימת שבגינה היא ראויה לגינוי וללעג? הרי כל בחורה נורמלית היתה רוצה להרגיש בתוכה איבר רוטט וזקור תורן, כך טוענת הסברה וסוברת הטענה. או שאולי מדובר פה בעניין של טעם גרידא, עניין לגיטימי לחלוטין כמו לבחור צבע לשטיח כך בוחרים פעולה חביבה מתוך מצבור גדול ועשיר של אקטים מיניים. כך או כך,האידיאל הפאמדומי מתיישב יפה עם הטעם האלטרנטיבי הזה, ממש כמו קפה עם עוגה בשישי בצהריים.

האישה האחרונה טענה שלאף גבר אין גדול כמו הוויברטור שלה ולכן היא מעדיפה לשחק איתו כאשר עם גברים אמיתיים היא פשוט משתעשעת, ויש הרבה שעשועי פאמדום בספר, ויש גם קצת קיק מכל הסצינה התיאטרלית והדבקות מתוך תשוקה שחלק מהגברים מפגינים כלפיה. היא לא ממש מקבלת קיק מיני מלשלוט בגבר, בטח שלא אותו הקיק שהגבר מקבל מרעיון הכניעות (הוא חולם על זה מגיל חמש בערך), אבל היא זורמת יפה עם העניין ואף אחד לא מצפה לשכב ממנה בסוף הערב כך שהיא יכולה לנשום לרווחה.

גם פה וגם בשרשור על גברים וזיונים, נפתחת דלת להרבה מוסר. קצת יותר מדי מוסר, אם תשאלו אותי - מה בסדר ומה לא, מהו חשק הגיוני ומהו חשק טעון טיפול דחוף, מהו טעם לגיטימי ומהי בעיה נפשית, מה בריא ומה חולני. מיהו אדם אקסצנטרי שחי על הקצה כנגד המקובלות ומיהו אומלל ושרוט שצריך לרחם עליו ולהתפלל שאף אחד מילדינו העתידיים לא יצא כזה.
ועוד סוגיה מוסרית צצה ועולה פה לרוב, מתוך הפוליטיקה של המינים, האם יש נשים שמנצלות את המצב, האם הגברים שולטים מלמטה, וגם - מיהו פאמדומיסט אמיתי עם תעודות ומיהו סתם שרלטן חרמן.

אותי מוסר לא מעניין. נשאיר את הוויכוחים על מוסר לשידורי האח-הגדול ולתנועות הפוליטיות, אותי מעניין הצד האישי.
קחו פסיכולוגיה בגרוש, תמהלו אותה עם קצת מים וקיבלתם תובנה מעניינת וסיפור אישי. לפעמים. לא תמיד.

האם כולנו נולדנו בשביל לעשות סקס וחלקנו, גברים ונשים, איבדנו את המוטיבציה העניין או היכולת לעשות זאת? האם חוסר היכולת השפיע על בחירת הטעם המיני שלנו, האם יש פה מקום לחפירה או שאולי פשוט צריך לקבל את העובדה שהפטיש החליף את הזיון. האם באמת יש הבדל בין גברים שלא שוכבים לבין נשים שלא שוכבות.

פעם מישהו אמר - נשים ממארס וגברים ממאדים - ואז מישהו אחר אמר לו - נשים הן מכדור-הארץ וגברים הם מכדור-הארץ ועכשיו נראה אותך מתמודד עם זה.
ממש גרוע​(אחר)
ממש גרוע​(אחר) • 18 בדצמ׳ 2008
אוהבת חדירה או לא? לא איכפת לי. שתחליט היא.

יותר איכפת אם היא נותנת פקודות, השפלות ומכות לצורכי עינוגה והנאתה, כתבלין משובח לחדר המיטות, או סתם נותנת פקודות ומכות.
אם היא מהסוג השני, אז היא ישר לא מעניינת אותי,
וגם לא תעמיד לי עם שום מכות והשפלות מנטליות.
לעומת זאת, אם היא מהסוג הראשון והטוב, לא איכפת לי איך היא אוהבת את זה, חדירתית, אוראלית, היא צריכה לעשות בעבד מה שהיא רוצה, לתת את הפקודות שהיא רוצה, איך שהיא אוהבת.
נא לא לשכוח את ההשפלות icon_exclaim.gif - הדובדבן שבקצפת.
נילי ונילי

Re: ומה נשים חושבות על זיונים ?

נילי ונילי • 18 בדצמ׳ 2008
אנדרפוט כתב/ה:

אבל האם אישה שחדירה איננה חביבה עליה במיוחד (או שאינה מעוניינת או מסוגלת) צריכה להתבייש בכך ולקחת וויאגרה?
[...]
האם כולנו נולדנו בשביל לעשות סקס וחלקנו, גברים ונשים, איבדנו את המוטיבציה העניין או היכולת לעשות זאת?

איך הגענו מ"לא אוהבות חדירה" ל"לא נולדו בשביל לעשות סקס"?
מחמלי,אתה מודע לכך שסקס הוא לא רק חדירה, נכון? יש אינספור צורות להזדיין בהן, רק שאנשים מסויימים נוטים לקטלג חלקים עיקריים ומשמעותיים מהסקס שלהם בתור "אקטים של פורפליי", שהם מתאבן לקראת הדבר האמיתי עצמו. זו, כמובן, טעות אומללה.
Morticia
Morticia • 18 בדצמ׳ 2008
עבד אינטימי כתב/ה:

נא לא לשכוח את ההשפלות icon_exclaim.gif - הדובדבן שבקצפת.

אתה מגיע עם חוברת הפעלה?
icon_rolleyes.gif
{אפילו שלחלקים מסוימים התחברתי בתשובה שלך}

אני אגיד לך משהו ובהחלט אנסה להיות קוהרנטית, עד כמה שניתן...

מניסיוני, השפלה זה דבר מאוד גמיש ונזיל
אתה יכול להרגיש מושפל בתוך סיטואציה
גם אם אני לא מרגישה שאני משפילה אותך
{או שבעיני אתה לא מושפל בה - סוג של עמק שווה?}
או שאני אהנה מהשפלה שלך במקום בו אתה תרגיש מאוד לא נוח ולא מגורה בו

ועל זה, ניסיוני גם מלמד שאין חוקים ברורים וחד משמעיים.

מה אומר לכם?
אני עקרבית לתפארת מדינת ישראל

אוהבת אינטימיות וסקס במקומות עמוקים ורגישים ואותנטיים ומהותיים
לא אוהבת גבולות
לכאן או לשם

לפעמים ככה ולפעמים אחרת
לא אוהבת כשמכתיבים לי את החוקים
לא אוהבת ששמים לי גבולות
לא אוהבת שמצפים ממני לככה ולא אחרת

כי לפעמים אני ככה ולפעמים אחרת

בגלל זה גם ההתעקשות שלי על שליטה מלמטה
סאבמיסיביות גברית היא התמסרות לרצונות האישה
וזה אפשרי באמת
עבורי
ועבור רבים לדעתי
במקום של אהבה

עמוקה ואותנטית

אני לא מוכנה שגבר יאסור עלי לאהוב אותו ולדבר בשבחו כשמתחשק לי כי זה לא מספיק "מלכותי" מצדי בעיניו
{אולי הוא לא כזה סאב}
ואני גם לא רוצה שימדדו אותי על כמה ומתי אני נותנת ספנק או כל דבר אחר שאני עושה
כי זה מה שבא לי עכשיו

חדירה זה דבר נפלא
מי אמר השפרצה?

יש להיות עבד למזוכיזם שלך
ויש להיות סאב לאישה

זה לא בדיוק אותו דבר

ואני בעניין כדי לממש אהבה ואינטימיות בפסגה
לא כדי להתקע במחזה ראווה סוציאלי של
"וואו! תראו כמה אני מיוחדת ומגניבה"

חוצמזה, מה שהאישה רוצה....

יום נפלא
icon_cool.gif

{איך הייתי?}
icon_lol.gif
היילני
לפני 15 שנים • 19 בדצמ׳ 2008

Re: ומה נשים חושבות על זיונים ?

היילני • 19 בדצמ׳ 2008
אנדרפוט כתב/ה:
ומה לגבי הנשים שלא ממש מתות על זה, האם גם פה, כמו אצל גברים, יש בושה גדולה וטאבו חברתי שהס מלהזכיר אותו? יצא לי באופן אישי להכיר לפחות חמש נשים שלא אוהבות חדירה, רובן נרשמו לפאמדום משום הנוחות שעולם זה מציע בתחום, פלוס סקרנות. יש הרבה פעילויות מיניות שאינן כרוכות בחדירה ושישמחו מאוד הן את האישה והן את הגברים העבדים, ממש עולם מושלם.

אבל האם אישה שחדירה איננה חביבה עליה במיוחד (או שאינה מעוניינת או מסוגלת) צריכה להתבייש בכך ולקחת וויאגרה? האם יש לה בעיה פיזית או נפשית מסויימת שבגינה היא ראויה לגינוי וללעג? הרי כל בחורה נורמלית היתה רוצה להרגיש בתוכה איבר רוטט וזקור תורן, כך טוענת הסברה וסוברת הטענה. או שאולי מדובר פה בעניין של טעם גרידא, עניין לגיטימי לחלוטין כמו לבחור צבע לשטיח כך בוחרים פעולה חביבה מתוך מצבור גדול ועשיר של אקטים מיניים. כך או כך,האידיאל הפאמדומי מתיישב יפה עם הטעם האלטרנטיבי הזה, ממש כמו קפה עם עוגה בשישי בצהריים.

האישה האחרונה טענה שלאף גבר אין גדול כמו הוויברטור שלה ולכן היא מעדיפה לשחק איתו כאשר עם גברים אמיתיים היא פשוט משתעשעת, ויש הרבה שעשועי פאמדום בספר, ויש גם קצת קיק מכל הסצינה התיאטרלית והדבקות מתוך תשוקה שחלק מהגברים מפגינים כלפיה. היא לא ממש מקבלת קיק מיני מלשלוט בגבר, בטח שלא אותו הקיק שהגבר מקבל מרעיון הכניעות (הוא חולם על זה מגיל חמש בערך), אבל היא זורמת יפה עם העניין ואף אחד לא מצפה לשכב ממנה בסוף הערב כך שהיא יכולה לנשום לרווחה.

גם פה וגם בשרשור על גברים וזיונים, נפתחת דלת להרבה מוסר. קצת יותר מדי מוסר, אם תשאלו אותי - מה בסדר ומה לא, מהו חשק הגיוני ומהו חשק טעון טיפול דחוף, מהו טעם לגיטימי ומהי בעיה נפשית, מה בריא ומה חולני. מיהו אדם אקסצנטרי שחי על הקצה כנגד המקובלות ומיהו אומלל ושרוט שצריך לרחם עליו ולהתפלל שאף אחד מילדינו העתידיים לא יצא כזה.
ועוד סוגיה מוסרית צצה ועולה פה לרוב, מתוך הפוליטיקה של המינים, האם יש נשים שמנצלות את המצב, האם הגברים שולטים מלמטה, וגם - מיהו פאמדומיסט אמיתי עם תעודות ומיהו סתם שרלטן חרמן.

אותי מוסר לא מעניין. נשאיר את הוויכוחים על מוסר לשידורי האח-הגדול ולתנועות הפוליטיות, אותי מעניין הצד האישי.
קחו פסיכולוגיה בגרוש, תמהלו אותה עם קצת מים וקיבלתם תובנה מעניינת וסיפור אישי. לפעמים. לא תמיד.

האם כולנו נולדנו בשביל לעשות סקס וחלקנו, גברים ונשים, איבדנו את המוטיבציה העניין או היכולת לעשות זאת? האם חוסר היכולת השפיע על בחירת הטעם המיני שלנו, האם יש פה מקום לחפירה או שאולי פשוט צריך לקבל את העובדה שהפטיש החליף את הזיון. האם באמת יש הבדל בין גברים שלא שוכבים לבין נשים שלא שוכבות.

פעם מישהו אמר - נשים ממארס וגברים ממאדים - ואז מישהו אחר אמר לו - נשים הן מכדור-הארץ וגברים הם מכדור-הארץ ועכשיו נראה אותך מתמודד עם זה.

אני לא מסכימה עם הדיכוטומיה שאתה מציב בין פמדום לבין זיון "רגיל". אולי יש גברים שלא אוהבים לחדור ונשים שלא אוהבות להחדר - וזה בסדר גמור - ובנוסף, הם נהנים משליטה וכניעה ולכן מוצאים את עצמם בפמדום, אבל לא בהכרח. אני נהנית לחדור כמו שאני נהנית מחדירה בכוס שלי (בתחת, יש לומר, שלא ניסיתי ובינתיים גם לא מעוניינת לנסות). האם זה סותר את היותי דומית? האם זה סותר את היות מישהו סאב? אולי זה נראה כך, כי אנחנו מפרשים חדירה כאקט אקטיבי ומדמים אקטיביות לדומיות ופאסיביות לסאביות. אולי. אבל כשאני יושבת חסרת מעש וסאב מעניק לי מין אוראלי, מי כאן אקטיבי? ועם כבר ציינתי את זה, למרות שלדבריך סאבים נרתעים מחדירה שלהם אך מצטיינים במין אוראלי, מעטים הם הגברים - סאבים, דומים או וניליים - שהעניקו לי מין אוראלי עילאי.

וסליחה, אני מאוד מקבלת קיק מלשלוט במישהו אחר. מה שמרטיב אותי זה לא כשמישהו מלקק לי את כפות הרגליים, או את הכוס או את החור של התחת (השניים האחרונים כן מגרים, אבל לא ה-דבר מבחינתי): מה שהכי מגרה אותי אלה כיבוש, והכנעה. ואת הדברים האלה - כיבוש והכנעה - היא אפשר להעמיד על אקטים מסוימים. סדיזם, פמיניזציה, הם עוד דברים שעושים לי את זה. וכן, בין שלל הדברים האלה זה דווקא מאוד מדליק כשגבר, לבוש בחזיה, תחתונים וגרביונים סקסים, שולף את הזין הזקור שלו וחודר לי לכוס.

אולי להגדרתך, אנדרפוט, אני פחות דומית, כי אני נהנית גם מאקטים "וניליים", או כי אני לא חייבת לשלוט בכל גבר ואישה שאני באינטרקציה מינית איתם. אבל זו הגדרה שאני מוכנה לשאת. מה גם, כי בפוסט אחר, כמדומני, כתבתי על אובייקטיפיקציה ומערך הכוחות, וכל עוד אני שומרת על צלם דמותי, עושה מה שאני רוצה לעשות, הרי שמבחינתי, אני בעלת הכוח. וזאת למרות שעדיין לא התנסיתי כסאבית.

כמו כן, אני מצדדת בנילי ונילי שלא מוצאת קשר הכרחי בין זין בכוס לבין סקס. המונח 'סקס' הוא איצטלה לפעילויות שונות ומגוונות, בין מינים ומגדרים שונים, כשחדירה היא רק אספקט אחד שלה, וחדירה של זין לכוס היא אספקט עוד יותר מצומצם. עשיתי הרבה סקס ללא חדירה.
היילני
היילני • 19 בדצמ׳ 2008
תיקון: כיבוש והכנעה אי אפשר להעמיד על אקטים מסוימים.
אנדרפוט
אנדרפוט • 19 בדצמ׳ 2008
היילני, כמו שהזכרתי - אין לי שום עניין לקבוע מיהי דומית אמיתית או לא וגם אני ממש לא חושב שיש פעולות מסוימות שעומדות בניגוד לפאמדום. השיפוט פה הוא לא רלוונטי בעיני, זוהי לא השאלה.

השאלה היא אם ניתן לחלק לשתי קבוצות את הפעולות המיניות - קבוצה אחת של אקטים פאמדומיים ופטישיסטיים וקבוצה שניה שכוללת נשיקות, מין אוראלי הדדי, זיונים וכן הלאה. הסיבה לחלוקה היא לא מעשית ולא תאורטית, היא לגמרי מלאכותית ועוזרת לי לבדוק את מהות הקשר בין שני סוגי הפעילות המינית לבין אינטימיות ויחסי קירבה של ממש.

עם כל מי ששיחקתי משחקי פאמדום לא הצלחתי לפתח קירבה אינטימית אמיתית, תמיד היה ריחוק.
עם רבות מאלו שהייתי מאוהב בהן לא הצלחתי לקיים יחסי מין, זה פשוט לא עניין אותי ומשחקי פטיש לא עניינו אותן.

הנסיון הוא ליישב את הקונפליקט הפנימי שיש לי ובגלל זה אני מחפש אנשים דומים לי עם קונפליקט דומה לשלי.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 19 בדצמ׳ 2008
אבל יש תחושה שאתה מגיע עם המסקנות ורק אז מתחיל את המחקר...

אני כן נוטה להסכים עם האמירה שלך שמשיכה לסוגים מסוימים של פאמדום מעידה על חשש מאינטימיות. אם אתה מעמיד את האשה על כן, אתה לא צריך להסתכל לה בעיניים. אם אתה סוגד למגף שלה, אתה לא צריך לדבר איתה. אתה גם לא ממש צריך להיות שם, בסיטואציה.

יחד עם זאת, אני לא בטוחה שאפשר לצמצם את כל זה ל"אוהב חדירה" אל מול "מעדיף מין אוראלי". לא נראה לי שבדיכוטומיה הזו תמצא את התשובה שאתה מחפש. אגב, עדיין לא ברור לי מה היא.

והאם יש קשר בין גברים שלא אוהבים לחדור לבין נשים שלא אוהבות חדירה? האם הקשר הזה הוא פחד ממערכת יחסים? ואם כן, מה זה יגיד לך? מה זה יתן לך לסיפור הפסיכולוגי שאתה מחפש?
אנדרפוט
אנדרפוט • 19 בדצמ׳ 2008
פרלין, יש לי השערות לא מסקנות. אחת ההשערות היא שבדסמ הוא מקום מפלט יותר מאשר טעם עצמאי וכמו מקומות אחרים אליהם מגיעים אנשים שבורחים מהחיים יש סכנה להתמכרות ולתודעה כוזבת.

הפאמדום הוא המצאה אנושית, זיונים לא. אני מתעניין באנשים שלא מסוגלים לקיים יחסי מין מתוך אהבה וחיבה אלא חייבים את השליטה, ההשפלה והכאב בשביל להתחרמן. אני מחפש אותם בשביל להקים איתם קבוצת תמיכה ואולי לרוץ לבחירות הקרובות. יש לנו אישה משוריינת למקום השלישי icon_wink.gif