סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שרשור סיפורי לילה של אחרי חצות -עדכון

infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 15 בנוב׳ 2003

שרשור סיפורי לילה של אחרי חצות -עדכון

infinite​(נשלטת) • 15 בנוב׳ 2003
החלטתי לפתוח שרשור של סיפורים קצרים הנובעים מנדנודי שינה או מכל צורך אחר , לחלוק ,לפרוק ,לשתף , או סתם לספר משו נחמד ...גם חלומות (: או כל דבר שבא ,אחרי חצות (זה כמו שרשור ארבע לפנות בוקר, רק עם תוכן סיפורי יותר icon_biggrin.gif )
כל דבר - אם זה מטורף ,חלום, פנטזיה או אמיתי לחלוטין ,קשור לסאדו או לא קשור לכלום - בכיף !

ושיהיה לילה נפלא לכולן וכולם

1. מתבוננת

...............
מתבוננת בה ,שיערה ארוך מאד ,בלונדיני גולש היא מניעה אותו ,נוגעת בו בקצות אצבעותיה ,כאילו זה הביטחון היחיד שיש לה .
מתעסקת עם האיפור שלה באובססיביות , נכנסת לשירותי נשים להחליף בגדים באמצע היום...
אני מתבוננת קצת ,היא מביטה בי ,בוחנת ,מתקרבת מעט לראות אם אני יותר גבוהה ממנה , מחייכת חזרה .
הפלאפון שלה מצלצל. עם מבט של קורבן היא אוחזת בו ויוצאת מהר לחדר המדרגות. אני יוצאת גם ,אבל קומה מעל.
מדליקה סיגריה. שומעת אותה מסיימת את השיחה ויורדת אליה. מצעיה לה גם אחת.
"לא תודה ,אני לא מעשנת"
אני מחייכת , "עדיף ככה ,כל הכבוד" . ושואפת עמוק את העשן .
היא נראית חזקה בדיעותיה, אבל משהו לחוץ בה ,משהו מחניק אותה. משהו זועק לחופש , במבט עיניה הבהירות.

................
היא נכנסת בצעדים בטוחים ,נעלי עקב גבוה מאד , מתקרבת לראות אם היא יותר גבוהה ממני. קצת מלאה , בגדיה אלגנטיים ,מוקפדים .
בוחנת את תנועותיי...הפלאפון קורא לה.. כל הזמן עסוקה עם הפלא שלה זאת . היא מדברת ואני מכינה קפה. שואלת אותה אם היא רוצה גם.
היא מהססת לרגע ואז נענית בחיוב. "ואם את יוצאת לעשן ,תגידי לי ,בבקשה ,אני גם רוצה..."
היא שואפת את העשן ,חוטפת סחרחורת . "איזה כיף זה.." היא אומרת פתאום...
"קרה משהו ?" אני שואלת ,מתוך אינטואיציה ,לא משהו מיוחד...
"זה סיפור ארוך...האמת...קשה קצת...את יודעת ,מתגרשים..." פניה מתכווצות ,שפתיה הדקות ננעלות אחת על השניה..
כואב לה לא להיות מושלמת. מזדהה איתה . אני אומרת לה "את החלטת ,נכון ?"
"כן ,אני. איך ידעת ?"
"אם כך ,זה ייקל עלייך קצת אולי, סה"כ אם מחליטים דבר כזה ,סימן שבאמת כבר לא יכולים לסבול"
"כן ,את צודקת...נפגעתי"

.....................
היא נכנסת ,משחקת בשיער. מתקרבת אליי.
"היי , מה איתך?"
"אני בסדר ,תודה . יש לך שיער מגניב"
היא מפסיקה לשחק בשיער ומבליטה את החזה הגדול שלה בתנועה בטוחה ,תיאטרלית מעט .
"תודה. אולי תבואי אליי פעם ? יהיה נחמד ,אם תרצי נצא לבלות ,או אפילו בבית ,יהיה נחמד"
אני בוהה בה קצת ...."פעם" – זה אומר שהיא רוצה שאני אבוא ...מפחדת להתחייב ? פגועה ובודדה היא רוצה במישהו כל כך ,שאפילו
התחילה לעשן...אני מחייכת אליה
- "בכיף , אולי פעם. "
- " תבואי ,יהיה כיף . ואם את יוצאת לעשן היום תקראי לי, טוב ? אני גם רוצה אחת...אל תשכחי אותי...טוב ?"
icon_smile.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יול' 21, 2007 10:39 pm, סך-הכל נערך 3 פעמים
pam
pam
pam • 15 בנוב׳ 2003
מקסים, אינפי. מלא חן, כרגיל icon_smile.gif
infinite​(נשלטת)
תודה פאם ואור יקרות !
אור ,מחכה בכיליון עיניים ! לסיפורים שלך בכלל, ועוד אלה שאחרי חצות - אין מה לדבר ! icon_biggrin.gif
infinite​(נשלטת)
נ.ב. גבירתי אני מנסה לנחש למה החיוך המסתורי ...(:
infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 16 בנוב׳ 2003
infinite​(נשלטת) • 16 בנוב׳ 2003
אני יודעת אבל החיוכים תמיד גורמים לי לתהות...(: