שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איפור - נבוך להיכנס לחנות

Orlee TV
לפני 15 שנים • 5 במאי 2009

איפור - נבוך להיכנס לחנות

Orlee TV • 5 במאי 2009
שלום לכולם! אני טרנסג'נדר בן 22 מרמת-גן.

הבעייה הכי גדולה שלי (חוץ מזה שאני מסתיר את זה מההורים) זה שאני לא מסוגל להיכנס לחנות איפור, זה פשוט מביך מדי! איך אתם עושים את זה??

אני רוצה משהו יותר דיסקרטי. אולי למישהו/מישהי יש רעיון?

אמממ... חשבתי אולי מישהו/מישהי באזור המרכז יכול/ה להיפגש איתי ולמכור לי איפור? icon_smile.gif

מקווה שזה לא יותר מדי לבקש, זה פשוט מתסכל כי הפנים שלי לא בגוון עור אחיד, קצת אדום פה ושם, קצת קילוף, כמה כתמים קטנים... צריך קונסילר, foundation, אבקה, ואולי זה הכל...

or_bar123@yahoo.com

בן 22 מרמת-גן,

-אור (או בתור טרנסווסטייט, אורלי) icon_wink.gif
זיקית

אורלי

זיקית • 5 במאי 2009
את/ה יכול/ה פשוט להכנס ולהתייעץ עם המוכרות בכל חנות איפור רצינית ולהגיד שזה עבור חברה שלך..שיש לה גוון עור זהה ולבקש לבדוק את זה על הפנים שלך.
או שגם זה מביך?
מגדלנה​(לא בעסק)
מגדלנה​(לא בעסק) • 5 במאי 2009
אני אמנם אישה מן המיניין, אבל מכיוון שבצורה זו עזרתי לחבר טראנסג'נדר אומר מה שאמרתי לו:
ההצעה הכי טובה שלי עבורך היא להכנס לאחת מחנויות האיפור היותר יוקרתיות, כלומר; מאק, איל מקיאג', קריולן... להם יש סניפים בכל הארץ - ולהתייעץ עם מאפרים מקצועיים ולא עם דיילות איפור בסופר פארם/ניו פארם שפחות ידעו לעזור לך ועל הדרך ינסו לדחוף לך מוצרים לא נחוצים. היתרון הוא שבחנויות הללו (מאק בעיקר, לטעמי) ישנם מאפרים מקצועיים שאין להם אינטרנס לשפוט אותך ובוודאי לא תהיה הראשון שפונה אליהם בבקשה להתאים איפור עבור גבר=אתה. למאק יש גם מבחר מוצרים במבחר גוונים ופורמולות שמאד יעזרו לך, כמו פריימר (Prep and Prime) שעוזר להכין את העור לפני הנחת המייק אפ ע"י זה שהוא סותם נקבוביות ומחליק את העור. מבחינת עזרה ממשית, גוונים, מבחר מוצרים ומחיר, הייתי הולכת על מאק (M.A.C) . קח בחשבון שעבור 400 ש"ח אתה יכול לקבל התאמת איפור אישית ועל הדרך לקבל טיפים מהמאפרים.

לקריולן יש מוצרים לאפקטים, שמאד עוזרים לדראג וטרנס כמו שעווה לגבות ושלל מוצרים שעוזרים להפחית סממנים גבריים כמו גילוח וכו'.

בהצלחה!
SexyTranny​(לא בעסק)
SexyTranny​(לא בעסק) • 5 במאי 2009
אני מבין אותך אורלי, אני גם עדיין נבוך מידי בכדי לקנות איפור וכו'
האופציה הכי קלה לנבוכים היא לקנות איפור דרך האינטרנט, אך היא יכולה להיות גם יקרה.
למה יקרה אתה שואל? מכיוון שאם אתה לא יודע בדיוק מה אתה צריך אתה עלול להזמין
משהו שלא טוב עליך וזה באסה icon_smile.gif
morgause​(מתחלפת){מ}
morgause​(מתחלפת){מ} • 5 במאי 2009
תכין רשימה ותקריא אותה למוכרת, רצוי בשגיאות הגייה. אפשר גם לזייף שיחה בטלפון: "מאמי! מה את רוצה, כזה או כזה?".
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 5 במאי 2009
כנס לחנות מקצועית (קריולן, ירין שחף, בועז שטיין וכו') ותגיד שאתה מעלה מופע דראג וצריך עזרה בהתאמת איפור.
לא רק שימכרו לך את מה שהכי מתאים - גם ילמדו אותך כמה טיפים חשובים על איפור לגבר המתחלף.
אני ממליצה בחום על החנות בביה"ס לאיפור של ירין שחף, ברח' מאפו פינת סירקין (הכי קל להגיע מרח' בן יהודה, לרדת במאפו וללכת 100 מ' בערך עד לפינה של סירקין). הם מקצוענים מאוד, מקסימים והמוצרים שם מעולים. אתה יכול גם למצוא שם תלמידים ולבקש מהם לרכוש עבורך בהנחת התלמידים/מאפר שלהם, לפעמים יש להם כרטיסיה שעל כל קניה מצטברת מעל 500 ש"ח מקבלים מוצרים במתנה אז אתה גם תעזור להם וגם לעצמך.

בהצלחה!
Orlee TV
Orlee TV • 5 במאי 2009
morgause - חחחחחחח עצה מצחיקה אבל אני לא עושה את זה!!! אם כבר אני עושה את זה אני אומר ת'אמת!!!

אוקיי, חשבתי כבר לקנות בebay אבל "אולי" אני יארוז אומץ להיכנס לחנות... עכשיו אני לא בטוח, צריך לחשוב על זה... אבל אני לא יודע איפה החנויות האלה נמצאים, הם לא עולים בגוגל, ואני מעדיף כמה שיותר קרוב. יש חנות MADINA בקנייון גבעתיים, אבל ראיתי שהמחירים שם גבוהים! לא שיש לי מקור השוואה אבל נראה לי icon_razz.gif

ולא שאכפת לי לקחת אוטובוס, אבל אני רוצה לבדוק את כל האופציות לפני שאני מגיע לתל-אביב... icon_razz.gif

תודה על התגובות והעידוד!!!

-אורלי
מגדלנה​(לא בעסק)
מגדלנה​(לא בעסק) • 5 במאי 2009
Orlee TV כתב/ה:
morgause - חחחחחחח עצה מצחיקה אבל אני לא עושה את זה!!! אם כבר אני עושה את זה אני אומר ת'אמת!!!

אוקיי, חשבתי כבר לקנות בebay אבל "אולי" אני יארוז אומץ להיכנס לחנות... עכשיו אני לא בטוח, צריך לחשוב על זה... אבל אני לא יודע איפה החנויות האלה נמצאים, הם לא עולים בגוגל, ואני מעדיף כמה שיותר קרוב. יש חנות MADINA בקנייון גבעתיים, אבל ראיתי שהמחירים שם גבוהים! לא שיש לי מקור השוואה אבל נראה לי icon_razz.gif

ולא שאכפת לי לקחת אוטובוס, אבל אני רוצה לבדוק את כל האופציות לפני שאני מגיע לתל-אביב... icon_razz.gif

תודה על התגובות והעידוד!!!

-אורלי

מאק (2 סניפים, אחד PRO כלומר חנות למאפרים בלבד):
איינשטיין 40, ת"א
037440966

דרך מנחם בגין 132, ת"א
036956435

קריולן:
רח' המרד 29, ת"א
035162261

ירין שחף:
יםצ'וק נתנה את הכתובת,