לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא פלא שהמשפט "את לא נשלטת אמיתית" חוזר על עצמו

MustHer
לפני 15 שנים • 14 ביולי 2009

לא פלא שהמשפט "את לא נשלטת אמיתית" חוזר על עצמו

MustHer • 14 ביולי 2009
שלום!
אני גולש כאן כבר מעל לחצי עשור. מכיר ונפגש.
אך לצערי המשפט הנ"ל שבכותרת, משפט שמתחילים בתחום אומרים, למרבה הפלא נכון.
הם אולי אומרים זאת כי אותה אשה, בחורה, נשלטת, לא קפצה כאשר אמרו לה בצ'אט "שלום כלבה, על 4".
הם מן הסתם לא רציניים. ויש כאלו לא מעט.
למרבה האירוניה, המשפט הנ"ל מתברר כנכון גם עבור אנשים בעלי נטיה בדסמית מובהקת. כאלו שבעד קשר אמיתי. בעד בדסמ אמיתי. לא רק כתיבול למיטה. מרבית הנשלטות, ושוב - מרבית, לא כולן... נשלטות בחדר המיטות בלבד. הן ממש לא כאלו באופיין. למעשה, הן ממש ההפך.
פשוט חבל שבאתר הדגל של הקהילה קשה לאנשים בעלי נטיה מובהקת למצוא שותפה לחיים. למצוא אהבה עם בחורה החולקת איתם את אותה נטיה, ומשלימה אותם בנטיה.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 14 ביולי 2009
למה לעזאזל תיבול במיטה הוא לא בדס"מ אמיתי?!
והאם כל מי ש"רק מתבל" לא חווה קשר אמיתי? icon_rolleyes.gif
טמונה במסגרת

מה שאמרת, אושה

טמונה במסגרת • 14 ביולי 2009
וגם

מהי "נשלטת אמיתית" ?
ומהו "ההיפך מנשלטת" ?

האם בדס"מ הוא משהו שמישהו קבע,
או שהוא מה שכל אחד יוצר לעצמו,
בחדר המיטות שלו, בסלון שלו או במועדון שהוא פוקד אותו ?

כשהייתי "קטנה" ורק הגעתי "לכאן",
אמרו לי שהחוק הראשון והיחיד בבדס"מ הוא
שאין חוקים.
שכל אחד קובע לעצמו את החוקים הנכונים לו, במסגרת ה SSC ,
ואפילו על זה אין הסכמה מוחלטת.

אז מאיפה בא הביטוי "נשלטת באופייה" , דם איט ?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי יול' 14, 2009 6:53 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Gentlewhip​(שולט)

בעצם

Gentlewhip​(שולט) • 14 ביולי 2009
מה שהבנתי שאתה כותב כאן בעצם MustHer הוא שעד היום לא מצאת מישהיא עם טעמים כמו שלך מישהיא שבמחשבות שלך מתנהגת באופן מאוד מסוים.
ולדעתי זה ענין של זמן עד שתמצא ,גם אני חיפשתי דיי הרבה זמן מישהיא שרציתי שתהיה ותתנהג בדיוק כמו המודל שהיה לי בראש.בסוף תמצא
מכשפונת ממתק

Re: לא פלא שהמשפט "את לא נשלטת אמיתית" חוזר על עצמ

מכשפונת ממתק • 14 ביולי 2009
MustHer כתב/ה:
שלום!
אני גולש כאן כבר מעל לחצי עשור. מכיר ונפגש.
אך לצערי המשפט הנ"ל שבכותרת, משפט שמתחילים בתחום אומרים, למרבה הפלא נכון.
הם אולי אומרים זאת כי אותה אשה, בחורה, נשלטת, לא קפצה כאשר אמרו לה בצ'אט "שלום כלבה, על 4".
הם מן הסתם לא רציניים. ויש כאלו לא מעט.
למרבה האירוניה, המשפט הנ"ל מתברר כנכון גם עבור אנשים בעלי נטיה בדסמית מובהקת. כאלו שבעד קשר אמיתי. בעד בדסמ אמיתי. לא רק כתיבול למיטה. מרבית הנשלטות, ושוב - מרבית, לא כולן... נשלטות בחדר המיטות בלבד. הן ממש לא כאלו באופיין. למעשה, הן ממש ההפך.
פשוט חבל שבאתר הדגל של הקהילה קשה לאנשים בעלי נטיה מובהקת למצוא שותפה לחיים. למצוא אהבה עם בחורה החולקת איתם את אותה נטיה, ומשלימה אותם בנטיה.

באמת לא פלא.
כל הנשלטות בלאי האלה.
אף אחת לא מתייחסת ברצינות לגבר גבר הזה.
טפי עלינו.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
אני חושבת שלא מדוייק לומר שאין כאן נשלטות אמיתיות, כמו שלא מדוייק לומר שאין כאן אדונים אמיתיים. עובדה שיש כאן לא מעט קילורים. אחרים ואחרות- מוצאים.
אולי יש בנו כאלה שהצרכים שלהם מאוד ייחודיים, או שדורשים סוג אדם מאוד מסויים כדי לפצוח איתו במסע בדס"מי. אבל מכאן ועד לקפוץ למסקנה שכל השאר מזוייפים- לא נראה לי ממש הוגן.
Jake​(שולט)
Jake​(שולט) • 14 ביולי 2009
מעבר לכך שאני לא באמת מבין מדוע הפוסט הועלה ואם כבר הועלה- מדוע כאן ולא בבלוג, אני רואה שהנושא התפתח לדיון בכיוון מעניין.

תמיד היתה מחלוקת בין 2 אסכולות עיקריות של העוסקים במלאכת הבדס"מ.

האסכולה האחת סבורה שבדס"מ כולל גם בעלי נטיות נשלטות בחדר המיטות בלבד ואילו האסכולה השניה סוברת כי בדס"מ "אמיתי" הנו בשליטה אמיתית במסגרת של 24/7 או קרוב לזה, והעוסקים בסאדו-מאזו בחדר המיטות אינם אלא בדס"מ קינקיים.

נראה לי, כי פותח השרשור משתייך לאסכולה השנייה.

הבעיה העיקרית שפותח השרשור כנראה נתקל בה היא, שלעתים קרובות נשלטות/סאביות/שפחות נוטות להאמין כי הן מסוגלות ליותר אך לאחר זמן מגלות שיש הבדל מהותי בין הפנטזיה לבין המציאות.

נכון שקשה למצוא התאמה, אך כמו שאומרים בפולניה - יש עוד הרבה דגים בים. צריכים פשוט להמשיך ולנסות.
Morticia
לפני 15 שנים • 15 ביולי 2009
Morticia • 15 ביולי 2009
אני לא ממש בענייני ה-24/7 באופן אישי וגם לא רואה עצמי כשייכת לאיזו אסכולה או מחוייבת לאיזו הגדרה עצמית, בוודאי לא כזו שמוכתבת על ידי אחרים
וגם משתדלת בסוף יום לדפוק הרבה יותר חשבון לעצמי ופחות לשלל המבקרים

אבל מוזר לי מה שאתה אומר במידה מה כי אצלי זה הפוך - אני אמנם בנאדם די דומיננטי ואסרטיבי מטבעו אבל בכבוד מסורה מכל הלב למי שאני אוהבת ודווקא במיטה גבר מסור ולא פחות מעבד לגחמותיי ושגעונותיי המיניים הוא היחיד שיכול לזכות לכבוד של מלך אצלי

כנראה שככה זה בעולם האינדיבידואליזם של הלביאה...
עולם שהוא לא פחות של שליטה אבל מוכתב ממקום דומיננטי, מודע ובלתי מתפשר של אישה

ותאמין לי שגבר בעל כזו עוצמה ראויה לעוצמה שאני מציעה הוא נדיר לפחות באותה המידה...
כניסה אחורית​(נשלט)
לפני 15 שנים • 15 ביולי 2009

Re: מה שאמרת, אושה

כניסה אחורית​(נשלט) • 15 ביולי 2009
טמונה במסגרת כתב/ה:
וגם

מהי "נשלטת אמיתית" ?
ומהו "ההיפך מנשלטת" ?

נשלט/ת הם אלה שמבקשים בני זוג שישלטו בהם. לא בכאילו, לא לסשן, אלא באמת - להתמסר לבן זוג דומיננטי. המינונים כמובן משתנים.

צודק MustHer כשהוא כותב שאין נשלטות (ונשלטים) רבים. האומץ והנחישות שעומדים בבסיס ההתמסרות הם נחלתם של מעטים.

לפי התרשמותי, מרבית אלה שמצהירים על עצמם כנשלטים הם בעלי פנטזיה על שליטה. במקרה הטוב הם מממשים אותה בתוך מסגרת מוגדרת מראש ומצומצמת הקרויה "סשן".

האם אלה באמת נשלטים? לא, משום שהם אינם באמת מוותרים על שליטה. אולי יש להם פוטנציאל להיות כאלה אבל כל עוד הם רק "טועמים" ובתנאים מבוקרים, אי אפשר לדבר על נשלטות.

אני לא מבקר כאן אף אחד, כל אחד חי לפי איך שנכון לו, אבל בואו לא נרמה את עצמנו - מי שמגביל את השליטה של בן הזוג בו למקום ולזמן מסויימים אינו נשלט באמת.