צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה דעתכן על קשר שליטה שבו האישה מתפקדת כגבר וההפך?

slave2love
לפני 14 שנים • 21 בנוב׳ 2009

מה דעתכן על קשר שליטה שבו האישה מתפקדת כגבר וההפך?

slave2love • 21 בנוב׳ 2009
עוד לא יצא לי לראות ממש קשרים בהן האישה מתפקדת כגבר במהלך יחסי השליטה וגם קצת במהלך חיי הזוגיות היום יומיים , שכהגבר מביע את הצד הנשי שלו בקשר.

אמנם יש הרבה שולטות שאוהבות לעשות פמיניזציה, משחקי תפקידים וסיסיפיקציה אך לא מעבר לכך.
שוטרת*
שוטרת* • 21 בנוב׳ 2009
איך גבר מתפקד?
slave2love

אם שאלתך היא מה הכוונה שהאישה מתפקדת כגבר אזי

slave2love • 21 בנוב׳ 2009
התכוונתי לכך שיה אלוקחת תפקיד דומיננטי יותר בהחלטות ובהיתנהגות בקשר הזוגי, דומיננטית וחודרת במהלך יחסי המין ועוד כל מיני דברים שאתן מצפות שגבר גבר יהיה ויעשה.....
שוטרת*

Re: אם שאלתך היא מה הכוונה שהאישה מתפקדת כגבר אזי

שוטרת* • 21 בנוב׳ 2009
slave2love כתב/ה:
התכוונתי לכך שיה אלוקחת תפקיד דומיננטי יותר בהחלטות ובהיתנהגות בקשר הזוגי, דומיננטית וחודרת במהלך יחסי המין ועוד כל מיני דברים שאתן מצפות שגבר גבר יהיה ויעשה.....

חשבתי להיות נחמדה ולמנוע ממך את הסקילה שתגיע, אבל היא בהחלט מגיעה לך.
שוטרת*
שוטרת* • 21 בנוב׳ 2009
חתול צללים כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
איך גבר מתפקד?

מחנה ברוורס icon_lol.gif

מתה לך על השפם! icon_lol.gif
Morticia

Re: אם שאלתך היא מה הכוונה שהאישה מתפקדת כגבר אזי

Morticia • 21 בנוב׳ 2009
slave2love כתב/ה:
דברים שאתן מצפות שגבר גבר יהיה ויעשה.....

icon_eek.gif

אני מצפה שגבר גבר ירד לי בלי הפסקה כל הלילה וילטף לי את הפטמות אחרי שהוא בישל לי ארוחה, עשה כלים והוריד את הזבל

אתה מתכוון שאני כאילו אעשה את זה בשבילו כשהוא בתפקיד האישה?

icon_rolleyes.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ניסיתי לחשוב על משהו שקשור לשאלה מה זה בעצם אומר כאשר גבר, אשר רואה עצמו פסיבי/מובל/משהו כזה, מגדיר דומיננטיות כהתנהגות גברית, אבל זה עשה לי קצת כאב ראש.

כי נגיד שאני דומיננטית, זה אומר שאני גבר? כי יש לי כוס וכל זה.
אה, רגע, זה מגדיר את המין ולא המגדר. כלומר, אני נקבה שהיא גבר. כלומר, גבר ממין נקבה.
כן?
אף פעם לא הרגשתי כמו גבר. בעצם, אני לא בטוחה, כי לא נראה לי שאני יודעת, איך מרגיש גבר. אולי כל הפעמים שהתחשק לי לקשור מישהו לרגל המיטה ולזיין אותו בתחת אז זה בעצם היה הצד הגברי שלי. רגע, זה אומר שהצד הגברי שלי הומו? אבל לפעמים יש לי גם תחושות שאני די בטוחה שהן נשיות. אם כי אי אפשר לדעת. אולי הגבר שבי פשוט מאד נשי. הממ. הממ. אז אני חצי אשה חצי גבר. ושניהם נמשכים לגברים. אז אני חצי אשה סטרייטית וחצי גבר הומו. האם זה אומר שאני המפרודיט ביסקסואלי? או במקרה שבו אני כל כולי גבר, פשוט גבר נשי, כלומר פסיבי, אז אני בעצם אשה? אז אני נקבה שהיא אשה?

טוב, אני ממש מבולבלת. עד עכשיו חשבתי שאני אשה, סתם אשה בלי טוויסטים מיוחדים, ועכשיו אני חווה משבר זהות מגדרי קשה. עזרה מישהו? icon_redface.gif
חתול צללים​(לא בעסק){Cypris}
שוטרת* כתב/ה:
חתול צללים כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
איך גבר מתפקד?

מחנה ברוורס icon_lol.gif

אולי זו השעה ואולי זה אני, אבל פתאום מצאתי את עצמי מהרהר עמוקות בשאלה האם חתולים עושים שפם-שחי-מפשעות.
Morticia
לפני 14 שנים • 22 בנוב׳ 2009
Morticia • 22 בנוב׳ 2009
חתול צללים כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
חתול צללים כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
איך גבר מתפקד?

מחנה ברוורס icon_lol.gif

אולי זו השעה ואולי זה אני, אבל פתאום מצאתי את עצמי מהרהר עמוקות בשאלה האם חתולים עושים שפם-שחי-מפשעות.

רק החתולות ממין נקבה עושות את זה
וגם לא תמיד
אלא רק אם חתול ממין זכר אמר להן שהן צריכות...
icon_wink.gif