צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך לדעתכם מושכים לכאן יותר נשים ?

רפלקסולוג מקצועי
לפני 14 שנים • 20 במרץ 2010

איך לדעתכם מושכים לכאן יותר נשים ?

רפלקסולוג מקצועי • 20 במרץ 2010
לצערי הגעתי לתובנה כאן כי ריבוי כמות הגברים כאן על הנשים פי כמה וכמה יותר ולא משנה מהו מגדרם ותפקידם ועל פי כן הדבר גורם לנשים שכאן להיות הרבה יותר סלקטיביות , פחות פשרניות וחלקן אף מתנשאות שזה אני מניח טבעי.
הלוואי וכמות הנשים כאן תגדל ותהיה תחרות שקולה יותר, הלוואי וגם גברים שלא מסתפקים באישה אחת יפסיקו עם הרדיפת שמלות האינסופית הזו ואם מצאו את מבוקשם ויפנו את הדרך לפנויים שבחבורה.

איך אנחנו יכולים לגרום למשיכה גדולה יותר של נשים לכאן, האם נוכל למשל להתחיל בתיקון הדימוי השלילי שנוצר לקהילה זו כלפי חוץ ? האם יש אנשים שמוכנים לשאת הדגל וליחצן אותנו בכבוד ? (מזכיר את נסיון תיקון הדימוי השלישי של ישראל בעולם).
האם נוכל להביט בעצמנו טוב ולתקן בעצמנו דברים על מנת שזה יקרה?
האם קידום נוסף של האתר יעלה את המודעות ? אולי כדאי לבעל האתר לחשוב על קידומו במדינות שונות בחו"ל, אולי שיתופי פעולה עם אתרים ומועדונים בחו"ל ? (אילו רעיונות שהם לא פנטזיה ויכולים לקדם בכלל את הבדס"מ בארץ ולא רק את משיכת הנשים).

לדאנג'ן למשל בגלל מסע היחצנות והפרסום שלו היה הרבה יד במשיכת אנשים סקרניים שחלקם בהחלט בעניין לעולם השליטה, היום זה לא קיים אף על פי שיש פייס בוק שמייס בוק , עדיין חזרנו כמה צעדים אחורה.
אולי אבל נוח לכולם שנשאר במצב כמו שהוא ונהיה תקועים, כל אחד יחשבו על עצמו ועל הקוביה שלו וגמרנו.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 20 במרץ 2010
מחלקים מתנות כגון טבעות זהב,יהלומים וכן הלאה..
רפלקסולוג מקצועי
רפלקסולוג מקצועי • 20 במרץ 2010
תשמעי העלתי נושא סה"כ רציני, אין בעיה שיצחקו עליו או עליי, אבל תגובות ציניות כאלה כמו זו שייתכן שיהיו עוד אני מניח רק מחזק את הדעה לא רק שלי למה בעצם אנחנו תקועים ולא מתקדמים ולמה אנשים רבים נוספים חוששים להכנס לכאן בטח ובטח להגיב כי ישר יהיה מי שיעקוץ אותך.
ייתכן ותגובה כזו מאישה הוא לא מפתיע היות ולמה לה שתהיה לה עוד תחרות ועוד הצע לגברים במקרה זה אדונים.
אבל אולי גם להערתך יש גם צדק באם כוונתך היא לכמות הגדולה של נשים כאן במיוחד שולטות המחפשות רווח כלכלי בעיקר מכל הנושא.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 20 במרץ 2010
רפלקסולוג מקצועי כתב/ה:
תשמעי העלתי נושא סה"כ רציני, אין בעיה שיצחקו עליו או עליי, אבל תגובות ציניות כאלה כמו זו שייתכן שיהיו עוד אני מניח רק מחזק את הדעה לא רק שלי למה בעצם אנחנו תקועים ולא מתקדמים ולמה אנשים רבים נוספים חוששים להכנס לכאן בטח ובטח להגיב כי ישר יהיה מי שיעקוץ אותך.
ייתכן ותגובה כזו מאישה הוא לא מפתיע היות ולמה לה שתהיה לה עוד תחרות ועוד הצע לגברים במקרה זה אדונים.

אתה מפספס ובגדול

ציניות, אף פעם לא הוותה בעיה,
מה שכן מהווה בעיה יותר מדי אנשים דפוקים שקוראים לבעיות הנפשיות או לאלימות שלהם בדס"מ והם אלו שמוציאים שם רע לקיק בסה"כ הוא הרבה יותר סימפטי
Bloody
Bloody • 20 במרץ 2010
עם שוקולד, נו.
DanaDomme​(שולטת)

זה לא יקרה

DanaDomme​(שולטת) • 20 במרץ 2010
לא מבינה את השאלה המוזרה הזו.
איך באמת תמשוך יותר נשים? אם תציע לנו הטבות נתלונן שאתה מתיחס אלינו כמו אל אובייקט מיני.
מה שלא תציע אתה לא תצא מזה טוב.
חבל, קבל את המצב ועשה מהלימון לימונדה.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 20 במרץ 2010
רפלקסולוג מקצועי כתב/ה:
אבל אולי גם להערתך יש גם צדק באם כוונתך היא לכמות הגדולה של נשים כאן במיוחד שולטות המחפשות רווח כלכלי בעיקר מכל הנושא.

ומה דעתך על "גברים" שמעיזים לנבל מולך את הפה? זה מזמין לדעתך? כמות ההעלבות שאישה יכולה לקבל, וול, יש גבול לזה!
אז אם רוצים פה "יותר נשים" - בוא נתחיל בלהיות בני אדם. כל אחת מאיתנו אוהבת דברים אחרים באופן כללי ובבדסמ גם, אז קצת כבוד ממש לא היה מזיק פה.
teacher​(שולט)

יגעת ומצאת

teacher​(שולט) • 20 במרץ 2010
ניסיתי להבין מה בדיוק לא הסתדר לי בהודעה שלך.
לכאורה שאלה לגיטימית, הצעות סבירות וכו'
ואז הבנתי:
ציטוט: ''..ויפנו את הדרך לפנויים שבחבורה..''

אל תצפה שמישהו יסלול עבורך את הדרך.
ואל תמכור את עצמך בזול.. הטיעון שלך בגדול הוא שאם היית זכר בודד בשבט של נשים
היה לך יותר קל. נשים יגיעו אליך כי זה כל מה שיש?
ומה זה בכלל לקדם את ה-BDSM?

יגעת ומצאת - תאמין
היית ברירת מחדל ומצאת - אל תאמין
.
נילי ונילי
נילי ונילי • 20 במרץ 2010
אני נגד כל מלחמת "הבנים נגד הבנות" הזאת שפתאום קמה פה. הוא מאשים נשים; נשים מאשימות גברים; ופתאום הכלוב, שגם ככה היה סטרייט-לנד, הופך להיות גרסה וירטואלית של מעריב לנוער.

dragon fly
dragon fly • 20 במרץ 2010
נותנים לאלירז שדה לנהל את הצט.