בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תוחזר פפריקה לא[ל]תר!

philia'
לפני 14 שנים • 19 באפר׳ 2010

תוחזר פפריקה לא[ל]תר!

philia' • 19 באפר׳ 2010
עם טחינה
ובעיקר תחינה.
אבל איפה היא לכל הזורמות?

אנא, עיזרו.
תודה מראש. נציגת ה-אינ-הנהלה.
ג'ינג'ית
לפני 14 שנים • 19 באפר׳ 2010

בלי פפריקה אין פלפל

ג'ינג'ית • 19 באפר׳ 2010
ומה שווה תחינה בלי פפריקה
בתור אחת עם שורשים הונגרים אני אומרת בקול רם וברור
לא יכולה בלי פפריקה !!!
היילני
לפני 14 שנים • 20 באפר׳ 2010
היילני • 20 באפר׳ 2010
אני מוחה בתוקף על שלטון הפקידים כאן!

איה היא, פפריקה, חמדתי?

אם לא תוחזר פפריקה ל'כלוב', כצעד פוליטי וזועם אעלים את עצמי מכאן. איני מוכנה להיות חברה במקום המגנה חופש פעולה של גרגירים אדומים שנכנסים לכל חור (כל עוד הוא שחור, מסוקס ואמיד).

הבה נחזיר את הכוח לידינו. כולנו למען השבת הפפריקה למחוז חפצ(ה/נו).
philia'
philia' • 20 באפר׳ 2010
היילני כתב/ה:
אני מוחה בתוקף על שלטון הפקידים כאן!

איה היא, פפריקה, חמדתי?

אם לא תוחזר פפריקה ל'כלוב', כצעד פוליטי וזועם אעלים את עצמי מכאן. איני מוכנה להיות חברה במקום המגנה חופש פעולה של גרגירים אדומים שנכנסים לכל חור (כל עוד הוא שחור, מסוקס ואמיד).

הבה נחזיר את הכוח לידינו. כולנו למען השבת הפפריקה למחוז חפצ(ה/נו).

הכיצד ומ-אי מתי כח הביא עוד תבלין שכזה? השאל//ה מישהו//י את חמדתך. אם חמדתך היא כלל.
האין צעד זה גובל במעט מעבר לפוליטיקה?

אני מוחה על האמירה הגורפת כי כל חור הוא אמיד ושחור כאחד!
וסליחה אם פגעתי בדברי ב-ה- פפריקה. . .
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 20 באפר׳ 2010
פפריקה תעשי לי שלישיה עם פילפל שחור ושום
ויפה שעה אחת קודם

אני לא הונגריה אבל יש לי עציץ!!
פפריקה

אוי גוועלד!

פפריקה • 20 באפר׳ 2010
בזמן שישנתי שנת ישרים, בעודי מסתובבת במיטה הנה והנה, חולמת על חור תחת שחור (עדיפות ליוצאי יחידות קרביות), מחשבת במוחי הקודח את תגובתי לבעל שם טוב הלא הוא ראובן (אני מתה על ראובן) - נפתח לו שרשור לקורא להחזירני מהשאול.
ואני בכלל לא הייתי בשאול. אני הייתי עצורה... הכל בגלל עציץ גראס. ובכלל הייתי בדרך לחנוכת בית.
אני צריכה אישה עמידה, צחורה, גבוהה, צייתנית, בשלה, זורמת, לא בררנית, נקייה, גרושה/אלמה או רווקה, גם נשואה בא בחשבון. לשלישייה, לגוד טיים, נשתה שתיה חריפה, נכייף בחוצות אשקלון (מלון מרגוע 60 שקל לכל הלילה), נקיים יחסי מין לא מוגנים, נעשן עציץ גראס, נדפוק את המערכת, נשרוף ת'מועדון.
אני צריכה מין טוב. וערק. ומישו שיעזור לי לנסח תגובה לראובן (אני מתה על ראובן).
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 20 באפר׳ 2010
את העציץ חמדה המשטרה ולדעתי הזונות עשו קטיף רגע אחרי שהם הלאימו.
ואני מצטרפת לשלישיה בתנאי שזה כולל את ראובן (גם אני מתה על ראובן) פיליה ובוז'י הרצוג.
CaveM
CaveM • 20 באפר׳ 2010
מה אתם עושים חמין לשבת מה ניה כאן
epimetheus
epimetheus • 20 באפר׳ 2010
למה לבקש שתחזרי כשאפשר לדרוש את זה?
אני מזמין אותך לקרב האבקות על החזרה לכלוב.
ותזהרי!!!!
אני מקצוען icon_biggrin.gif
פפריקה

די לכפייה הממלכתית!

פפריקה • 20 באפר׳ 2010
אין דבר שהוא גרוע יותר מרמיסת העקרונות של הדמוקרטיה במדינת ישראל. דמוקרטיה נועדה להגן על אזרחיה, דמוקרטיה מעמידה במרכזה את הזכות לעשות מה שבזין שלך, כל זמן שהמנייאק לא רואים אותך וגם אז, עורך דין שרמן יוציא אותך מכל צרה.
אבולעפיה באמת היה פתוח פתוח ביום הזכרון, אני יודעת כי עברתי שם. הם אמנם היו פתוחים, אבל שמו מין וילון כזה שמכסה את הדברי מאפה שלהם. ממול עמדה ניידת מנייאק. הם לא עשו לו כלום. אני עברתי בסביבה, אבל אני בדיאטה. אז לא קניתי. קצת גדל לי התחת לאחרונה, הקיץ בפתח וראובן במתח. קניתי בקיני של כוסיות, יש לי גישה של כוסיות, אבל תחת לא של כוסיות. זה עומד להתשנות, הנה עברתי באבולעפיה ביום הזכרון ולא קניתי. אני אמרתי לו - חביבי, איץ די אנד אוף רואוד, עד כאן הגעת לי. אני עם פחמימות גמרתי. ולא רק שזעקתי חמס על פחמימות, חזרתי הביתה בערב יום הזכרון, לקצת קולטורה אחרי הדיכאון ומה אני מגלה? שכאן הסתיימו שידורינו. אבל אני רק התחלתי את היום, דחיל ראבק. אני לא הולכת לישון ואני רוצה לראות טלפיזיון. כך מצאתי את עצמי מדפדפת לערוציים תלת ספרתיים, נמנית כאחד האדם עם חובבי בי בי סי פריים, ערוץ האופנה והשף המעופף. ימי ידעו תקופות טובות מאלה, אין לי ספק בכך. כל מה שקיבלתי היה שחור לבן, שואה, תקומה, בין לבין אחמדיניג'אד ושוב - השף המעופף. מישהו כנראה מתאמץ, אם לא מתאמץ מדי להזליף לנו בכוח דמעות שכול. ואני מתייחדת, באמת שמתחיידת. אבל בחייאת, אי אפשר להתייחד ועדיין לאכול סמבוסק פטריות עם שומשום וגבינה מלוחה ארבעים אחוז שומן?! אני במקרה בדיאטה, אבל לא הייתי, הייתי קונה. ועדיין מתייחדת. כי אני מיוחדת, תמיד אמרו לי. ומה עם יום האדמה?! למה לא סוגרים חנויות בימי אבל מוסלמיים? למה הבר השכונתי ליד הבית של סלים טועמה מחבל יכול להיות פתוח כשסלים בדיוק מתאבל על יקיריו? רק לנו יש יקירים? גם להם יש. מישו מתייחד איתם? לא.
ואני מתייחדת בדיפולט, כואב לי בדיפולט. יש לי מודעות חברתית, יש לי רשת חברתית ואני מגה מעודכנת. ועדיין, אני חושבת שאיזו פיצוציה אחת ובית קפה אחד ואיזה סמבוסק לנשמה לא יעשו רע.
עכשיו עלי להתייחד כמו שכולם מתייחדים, לראות את הגרסה הלא מצונזרת של במאית סוג ז שעושה סרט על נכי צהל. ואני אישיתי מכירה נכה אחד שלא הלך לטקס נכי צהל. וסידרו לו גישה, סידרו לו תו, סידרו לו ת'חיים והוא?! לא,. למה שילך? קיצבה הוא מקבל? מקבל. מכונית מקבל? מקבל. לימודים על חשבון המדינה הוא מקבל? מקבל. הלך לטקס נכי צהל הלך? לא. כי הוא קקה של נכה. אמרתי לו בפנים, אני לא מתייבשת ממנו. אני מקווה שיום העצאמות הזה יעבור עלי בנעימים ולא בעוד סרט סוג ז' נוסח מופע האימים של רוקי גרסת יוסי ביילין.

בברכת,
אני מתה על ראובן ופרלין יא זבל תגיבי, הבטחת
פפריק.