ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חופש הביטוי, כבוד האדם....

תמונה כפרית
לפני 14 שנים • 20 באפר׳ 2010

חופש הביטוי, כבוד האדם....

תמונה כפרית • 20 באפר׳ 2010
לאחרונה חזר למקומותנו טרול אשר הורחק כבר בעבר.

טרול זה נוהג חדשות לבקרים להעלות פוסטים אשר נועדו בראש ובראשונה

לחרף ולגדף את המין הנשי.

הוא נוהג זלזול מכוון ולא בוחל בהכפשות וסילופים למינהם.

נוכחותו כאן מעלה ריח מבאיש, ועוכרת אווירה.

האם הכל ניסבל בשם חופש הביטוי? האם הנייר סופג הכל?

ובמקרה הזה המסך?

ומה עם כבוד האדם? עד מתי נאפשר לטרול הנ"ל לפגוע בכבודם של באי הפורום?

האם לא הגיע הזמן לסתום שוב את ביב השופכין הנ"ל???

ולסתמו שוב כאשר ישוב ויצוץ?
נוצות ומסמרים
נוצות ומסמרים • 20 באפר׳ 2010
מצטרפת, ורוצה להדגיש כמה נקודות:

גם לי ולתמונה חשוב חופש הביטוי. נתקלתי כבר באמירה שדווקא במקומות שבהם קשה יותר מכל לשמור עליו, שם חשוב שנתעקש להגן על חופש הביטוי. זה נכון - אבל האמת החשובה הזו לא מתאימה למקרה הנוכחי.

התכנים שאדון בועל בתשוקה מדבר עליהם הם תכנים פרובלמטיים, וראוי לדון בהם - בפורמט הולם, בשפה הולמת, בין אנשים שמכבדים זה את זה, ואת הנושא. אני מאמינה גדולה מאוד בכך שהכל שפיט והכל ניתן לדיון. אלא שאד"ב לא בא להתדיין לגופו של נושא, אלא לגופם של אנשים- גופן של נשים.

ובדיון אודות נשים שהנחת היסוד המובלעת שלו היא שהקריטריון היחיד לאמוד בו את שוויה של אישה הוא היקף גזרתה ויפי-פניה - לאישה אין דעה ואין זכות להשתתף. בדיוק כמו שקטשופ לא יכול להשתתף בדיון על קטשופ. כי אישה היא מוצר. אביזר קישוטי.

במתן חופש דיון בלתי מוגבל לאדון בועל בתשוקה, אנו נמצאים שוללים את חופש הביטוי של כל הנשים באתר, ללא יוצא מן הכלל. וזו סיטואציה לא סבירה, לא הגיונית ולא-ראויה.

אני מבקשת מראש: בואו לא נרד לפסים אישיים. מספיק לומר שתכנים מסוימים ואמירות מסוימות לא מתאימים להשמע כאן, בזמן הזה ובמאה הזו. בואו ניתן גיבוי לכלובי, ונסיים את הפרשה הזו בכמה שפחות רעש ואי-נעימות לכל הצדדים.

תודה.
קליבר​(שולט)

חוצפנים שניכם

קליבר​(שולט) • 20 באפר׳ 2010
א. אתם לא חייבים לקרוא אותו לא להגיב אבל אתם עושים זאת באובססיביות ראויה לציון .
ב. סתימת פיות היא כנראה שמכם השני ( או תחביבכם )
ג. האדון בועל בתשוקה אינו מזכיר שמות או מעלה דמויות , ועל כך הוא ראוי לציון , אך הגברת בתגובתה ישר פונה אליו ועליו ממש ראוי לציון .
ד. גם אם דעתו אינה מקובלת עליו והזילזול שלו באנשים בגלל מימדי גופם או מנהגיהם ממש מקומם , אחרי פעם אחת שקראתי , הבנתי שאין לי יותר מה לקרוא והלאה , למרות שהאיש עושה רושם שהוא מאד מיומן בכתיבה וככל הנראה לומד פילוסופיה או משהוא דומה שכן הסגנון הוא כזה .

( יש עוד דברים שלא חייבים לקרוא , ולא להגיב )
Beta Male
Beta Male • 20 באפר׳ 2010
נוצות ומסמרים

Re: חוצפנים שניכם

נוצות ומסמרים • 20 באפר׳ 2010
קליבר כתב/ה:
א. אתם לא חייבים לקרוא אותו לא להגיב אבל אתם עושים זאת באובססיביות ראויה לציון .
ב. סתימת פיות היא כנראה שמכם השני ( או תחביבכם
ג. האדון בועל בתשוקה אינו מזכיר שמות או מעלה דמויות , ועל כך הוא ראוי לציון , אך הגברת בתגובתה ישר פונה אליו ועליו ממש ראוי לציון .
ד. גם אם דעתו אינה מקובלת עליו והזילזול שלו באנשים בגלל ממידי גופם או מנהגיהם ממש מקומם , אחרי פעם אחת שקראתי , הבנתי שאין לי יותר מה לקרוא והלאה , למרות שהאיש עושה רושם שהוא מאד מיומן בכתיבה וככל הנראה לומד פילוסופיה או משהוא דומה שכן הסגנון הוא כזה .

קודם כל, חוצפניות שתינו. תודה.

ב. אני מאוד לא מעריכה סתימת פיות, אבל בהחלט רואה לנכון להבדיל בין צנזורה לבין דמוקרטיה מתגוננת.

ג-ד. מה לזה ולעצם הדיון? נתינת שמות קונקרטיים לא תגדיל או תוריד מהעובדה שמדובר בהסתה וציד מכשפות שאין להם מקום באתר. מילים יוצרות מציאות. האם זו המציאות שאתה רוצה לחיות ולכתוב בה?

כנ"ל לגבי נקיבה בניק קונקרטי. מדובר באדם קונקרטי שאמר מילים קונקרטיות שאין להן מקום כאן במערכת הפורומים. אני רואה בעצמי כותבת באתר, ולא מוכנה להשתתף באתר שנותן יד לרמיסתי ורמיסת הדומות לי.

במילים פשוטות: בעצם מתן-יד לנוכחותו של אד"ב, הכלוב מייצר מרחב שאני מודרת ממנו, פשוט מפני שאני אישה. וזה לא מקובל עלי.

אם זה מקובל עליך, אם בשם חופש הביטוי של אדם אחד אתה מוכן לשלול את חופש הביטוי של מחצית אוכלוסיית האתר: בבקשה. אני לא מוכנה להשתתף בפארסה הזאת.
תמונה כפרית

Re: חוצפנים שניכם

תמונה כפרית • 20 באפר׳ 2010
קליבר כתב/ה:
ב. סתימת פיות היא כנראה שמכם השני ( או תחביבכם )
ד. גם אם דעתו אינה מקובלת עליו והזילזול שלו באנשים בגלל מימדי גופם או מנהגיהם ממש מקומם , אחרי פעם אחת שקראתי , הבנתי שאין לי יותר מה לקרוא והלאה , למרות שהאיש עושה רושם שהוא מאד מיומן בכתיבה וככל הנראה לומד פילוסופיה או משהוא דומה שכן הסגנון הוא כזה .

מציעה לך לקרא שוב את השרשור
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=27527
ולקרא את התגובות העןלבות שלו לכל מי שענתה לו לשאלה הכביכול לגיטימית שלו.

אני לא חושבת שמדובר כאן בסתימת פיות, אלא בסתימת פה אחד בלבד,
של אדם שכל עיסוקו זה העלבה והכפשה של המין הנשי כולו.

אני בהחלט חושבת שיש לצנזר את מילותיו של אדם שכל עיסוקו הוא דה לגיטיניזציה
של נשיות.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 20 באפר׳ 2010
דווקא להיפך.

אין טעם לצנזר אותו. הוא צונזר וסולק כל כך הרבה פעמים והוא רק חוזר, כמו איזו מדוזה שכשכורתים את ראשה היא מצמחת עוד כמה. הדרך היחידה להיפטר מנועם/עוזארד וכו', היא להתעלם ממנו באופן מוחלט. אני מודה שאני לא תמיד מצליחה, אבל אני עובדת על זה. באמת אל תאכילו את הטרול.

נו. ולפתוח לכבודו שרשור שלם. הוא בטח מאונן על זה.
walking dead
walking dead • 20 באפר׳ 2010
רק בשביל הרקורד, ציטוטים מויקיפדיה לא הופכים אף אחד לכותב מיומן או פילוסוף דגול. במקסימום זה מראה על כישורי הקופי פייסט המרשימים שלו, לא משהו שצריך לקבל עליו מדליה אולימפית.

ולגבי היתר, מצטרפת ולו בגלל שנמאס לי לקרוא כל פעם את אותם ההבלים. לפחות אם היה עוזרד מגוון מדי פעם, שובר את השגרה, מרגש אותנו. אך לא. כבר שנים שהוא חוזר על המנטרה השחוקה הזו של "נשלטת כעורה-דחויה- ושמנה" בחולניות האובססיבית האופיינית לו ופשוט משעמם אותי למוות. אין סעיף באמנת ג'נבה נגד גרימת שעמום המוני?
וכמה תשובות מוכנות מראש: כן. אני רוצה לסתום לו את הפה. כן, אני פשיסטית. כבר הואשמתי בזה בעבר מספר פעמים ובאמת לא אכפת לי שיקראו לי כך שוב. וכן, חופש הביטוי הוא טוב ויפה אך כל מי שלמד אזרחות בכיתה י"ב יודע שתמיד תהיה סתירה בין חוק יסוד חופש הביטוי לכבוד האדם וחירותו כמו גם הצורך של דמוקרטיה להגן על עצמה (בכדי שתוכל להמשיך להתקיים, מניעת אנרכיה ושאר זוועות) ועל אף הכוונות הטובות ביישוב הסתירה המטרידה, אין לאף אחד פתרון קונקרטי. אז עד שיהיה - אני בעד חסימה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

כמה גדול כבר יכול להיות טרול?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 20 באפר׳ 2010
הרי תחת הכיסוי הדקיק של העלאת נושא לדיון, NOAMI/עוזרד/אב"ב משיך להטיף לשנאה - וחוזר ומציע את אותה סחורה שמתמקדת בעיקר סביב הפחד הגדול שלו מנשים גדולות.

אפשר להתעלם ממנו, אפשר להרחיק אותו, כפי שעשו בתפוז וכאן ואפשר לרחם על האיש הזה, שלא יכול להרגיש גדול מבלי שהוא יוכל להקטין אוכלוסיה שלימה.

אפשר גם לא לקרוא את מה שהוא כותב בכל הכינויים שלו (ואני עדיין מחכה למעודדת הצמודה שבאיזשהו שלב מגיעה להסביר לנו עד כמה אנחנו נחותים מול האינטלקט הכביר שלו)....

icon_twisted.gif
אנימה
אנימה • 20 באפר׳ 2010
אם זה עוזרד צריך להבהיר לו חד וחלק שעד שהוא לא מוריד את הכרס שלו
אין על מה לדבר, לא כל שכן להתבכיין מדוע נשים (שמנות!) מעדיפות ללכת עם נשואים
ולא איתו. איך הן מעיזות לוותר על הכרס השרמנטית שלו ולהסתפק בנשואים.
לא יפה מצידן.

אדם בן 53 נוורוטי שעדיין רב עם אמא שלו אבל רוצה להכיר מישהי שתדבר איתו על לאקאןicon_smile.gif

גדול : )