בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוטה בנפשו

סוטה נפש
לפני 14 שנים • 18 במאי 2010

סוטה בנפשו

סוטה נפש • 18 במאי 2010
כבר כמה שבועות שאני מסתובב פה, באתר הזה ומחפש משהו.
אני מניח שאת מה שאני מחפש אני יכול להגדיר בכמה מילים פשוטות, אבל לקח לי זמן להגיע ולגעת בהן שלא לדבר על ההחלטה לקפוץ למים ולהירשם לאתר הזה.
בשעת לילה אחת, בתחילת השבוע, החלטתי להירשם ועשיתי מנוי.
זו היתה כמו נשימה עמוקה וצלילה אחת פנימה.
אני מחפש, כבר הרבה זמן אני מחפש. מחפש כמו נמר רעב או איזו חיית טרף מזויינת. כמו איזה רוצח סידרתי שנע בלילות שלו בין הצללים ומחפש אחר הרגע הנכון להנחית את המכה. נוסע אפל, ממש ככה. נוסע אפל מתגורר בתוכי וכשהוא כבר לא יכול לסבול את הרעש הפנימי הזה שמתנפץ לו במוח הוא עולה על המדים ויוצא לתור אחר מרגוע.
אני לא יודע כמה אנשים רשומים לאתר הזה. אני מניח שכמה עשרות אלפים.
מתוך אותם עשרות אלפים, שבעים אחוז הם גברים.
חמישה עשר אחוז, הן שולטות.
עשרה אחוז נשלטות.
וחמישה אחוז הן גם וגם. נניח. ככה אני סופר את זה לכתיבה לילית זו.
מתוך כל השלל הזה, אני מחפש רק אחת.
אחת בודדת.
אחת חולה וסוטה ומטונפת כמותי.
מניאקית של מילים ושל צרכים.
אחת שלא מחפשת קשר זוגי. אחת שלא מחפשת בעל או חבר. אחת שלא מחפשת תמיכה או מישהו להישען עליו.
אחת שמחפשת לירוק את הפרימיטיבי שבה החוצה ללא פחד או מחסום או עכבות או חומות.
אחת שמאסה בקיומה של הנורמטיביות הרדודה. אחת שלא רוצה דבר, פרט לדבר שאותו היא רוצה באמת. אחד שמאס בקיומה של הנורמטיביות הרדודה.
אני נשוי, אב, מיושב ומקובע. אני לא זז לשום מקום.
אבל הסוטה שבי, סוטה בנפשו. הוא הנוסע האפל שבי. בחשכה הוא מתקיים. בצללים. ועכשיו, אחרי שנים שלא יצא, הוא מחפש את המקום להצית בו מדורה ולרקוד בעירום סביבה.
אני הכי סוטה שאני מכיר. אני סוטה ברמה התפישתית ולאוו דווקא ברמת האקסטרים.
אני הכי אקסטרימי שאני מכיר ויחד עם זאת, אני מחפש את זו שתצחק אל מול האקסטרים שבי בבוז.
זו שקפיצת באנג'י עבורה זו בדיחה, שצלילה חופשית ממטוס עם מצנח זה משעשע ולא יותר, שדפיקת בייס ג'אמפינג מבניין של ארבעים קומות זה כבר מתחיל להתקרב לדבר האמיתי, שקפיצה ללא מצנח מבניין בין עשר קומות, אל בור שופכין, זה זה, המקום הנכון לה.
אני הכי סוטה שאני מכיר, ולעיתים אני בוש בעצמי. לעיתים אני הכי אמיץ עם עצמי ומביט במראה מיישיר מבט. לעיתים אני מחבק את עצמי ואילו יכולתי הייתי בלוע לעצמי את הזין עם הביצים לגרון רירי ומטפטף.
אני לא חושב, אני לא מתכנן ואני לא בודק. אני חי. אני, עם הנוסע האפל שלי כבר השלמתי והבנתי שהוא שם, אצלי, בתוכי, כבר שנים וכנראה שעכשיו הוא רוצה לצאת ושום דבר לא יעצור אותו, כי החיים האלה עוברים ביממה אחת.
אני לא מחפש את האישה המחוטבת, המושלמת, זו עם הגוף החולני מרוב דיוק. לא, אני מחפש את האישה הסטנדרטית, אבל עם המבט הכי מחוטב, מושלם עם הניצוץ הכי חולני והכי כואטי שיש.
זו שתביט בי ואני אבין שלה אין בעיה עם הנוסע האפל שבה. היא לא מפחדת מדבר ולא נגעלת מדבר.
היא זונה של ייצר וחיית טרף לתשוקה. היא חור שלא שבעו. בור שאין לו תחתית. היא חזירה אמיתית.
שם, במקום הזה, במבט הזה של אותה אחת, שנינו מתקיימים. עין בעין, חולי בחולי.

שלום לכל מי שקורא או כותב באתר הזה. אני שמח לגלות שגם אני יכול להיות פה. או שלא... ימים יגידו.
electro-z
לפני 14 שנים • 19 במאי 2010
electro-z • 19 במאי 2010
welcome to planet earth
שלגי
שלגי • 19 במאי 2010
בהצלחה סוטה.

(תעשו לי טובה, קטנטנה,
אל תתחילו עם הטפות המוסר שלכם)
נילי ונילי
נילי ונילי • 19 במאי 2010
ברוך הבא ותתחדש על הניק.

אתה כותב מקסים וההודעה הזו מהווה כניסה נהדרת, אבל אתה נשמע מבולבל קצת. (לא במובן הרע.) לחפש מישהי סוטה ואקסטרימית, שלא תיבהל מהסוטה שבך, זה אחלה. אבל זה נשמע כאילו אם תבוא עכשיו מישהי שתגיד לך "הנני. זו אני. מצאת", אתה לא באמת תדע מה אתה רוצה לעשות איתה. רעב, משתוקק, רוצה לטרוף את העולם, אבל לא באמת מסוגל לנסח לעצמך מה אתה מחפש. אני ממליצה להקדיש זמן ולקרוא את פורום אלפוני מתחילתו ועד סופו. הוא יכול לעזור לחדד לך מה אתה אוהב, מה עושה לך את זה, מה מדליק אותך, מה מכבה אותך, מה מרתיע אותך, מה אתה רוצה לנסות ומה אתה מעדיף להשאיר בטווח הסטיה של אנשים אחרים.

ושוב, ברוך הבא. אתה כותב יופי. אולי תפתח בלוג?
שלגי
שלגי • 19 במאי 2010
נילי ונילי כתב/ה:
ברוך הבא ותתחדש על הניק.

אתה כותב מקסים וההודעה הזו מהווה כניסה נהדרת, אבל אתה נשמע מבולבל קצת. (לא במובן הרע.) לחפש מישהי סוטה ואקסטרימית, שלא תיבהל מהסוטה שבך, זה אחלה. אבל זה נשמע כאילו אם תבוא עכשיו מישהי שתגיד לך "הנני. זו אני. מצאת", אתה לא באמת תדע מה אתה רוצה לעשות איתה. רעב, משתוקק, רוצה לטרוף את העולם, אבל לא באמת מסוגל לנסח לעצמך מה אתה מחפש. אני ממליצה להקדיש זמן ולקרוא את פורום אלפוני מתחילתו ועד סופו. הוא יכול לעזור לחדד לך מה אתה אוהב, מה עושה לך את זה, מה מדליק אותך, מה מכבה אותך, מה מרתיע אותך, מה אתה רוצה לנסות ומה אתה מעדיף להשאיר בטווח הסטיה של אנשים אחרים.

דווקא אהבתי לקרוא את הבלבול הראשוני הזה, לפני שמתחילים לקטלג ולעשות סדר - זה נורא פואטי בעיני.

בלוג מאידך, רעיון לא רע בכלל.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 19 במאי 2010
הגדרת בדיוק את רגע הרישום שלי לאתר...

היסוסים היסוסים
ואז לנשום עמוק לעצום עיניים, להודות בפני עצמך שזה מי שאתה
(בזה שאתה נרשם לאתר..)
מישלי

בנות...

מישלי • 19 במאי 2010
רגע
מישלי
מישלי • 19 במאי 2010
שלגי כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
ברוך הבא ותתחדש על הניק.

דווקא אהבתי לקרוא את הבלבול הראשוני הזה, לפני שמתחילים לקטלג ולעשות סדר - זה נורא פואטי בעיני.

בלוג מאידך, רעיון לא רע בכלל.

אבל כבר יש לו בלוג... אתן רוצות שיפתח עוד אחד ?
צלילה
צלילה • 19 במאי 2010
קראתי "אחת שלא מחפשת בן זוג או בעל "
אמרתי לעצמי "וואוו אחד שחי לבד ובשלמות עם עצמו "
ואז התברר אחרי שניה, עוד נשוי שחי בהכחשה
לטעמי האישי, עצוב

ואין בזה להעלות או להוריד מכישרון הכתיבה שאחרות, אומנם לא לטעמי , ציינו כאן .
RIS
RIS

משבית שמחות (הניק החליפי שלי - כנסו לפרופיל)

RIS • 19 במאי 2010
.
ורק אני, פרנואיד מושבע שכמוני, מדמה לאבחן קול ותיק ושמנוני תחת מעטה של ניק חדש?
רק אני מדמה לשמוע מניפולציה נכלולית בין השורות שכביכול נקרעות מלב מיוסר?
רק לי זה נשמע כמו וואחד פרסומת/מלכודת דבש שנראית בסה"כ כמו פרופיל מורחב?

מצטער. בשורה התחתונה אני לא קונה את החארטה הזאת.

שלגי כתב/ה:
בהצלחה סוטה.
(תעשו לי טובה, קטנטנה,
אל תתחילו עם הטפות המוסר שלכם)

אני מקווה שלא הכעסתי את שלגי החביבה עלי.

.