לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצביעות בליין ה SPACE

Red Neck
לפני 14 שנים • 22 במאי 2010

הצביעות בליין ה SPACE

Red Neck • 22 במאי 2010
לא יודע כמה ממכך מבלים במקום הזה אבל זה ממש לא זה. זה אולי מקום קולי לתיירים שבאו לישראל ואמרו יאלה בואו נראה את חיי הלילה של תל אביב מזווית שונה, זה המקסימום שnקסים מספק. צוות ההפקה חובבני מידי, בעל המסיבה אם אני הבנתי נכון מר איר לא מודע להתנהלות הקלוקלת או נותן את דו .והגברת ללא גבולות... בעלת גבולות ברורים.
כל אלו שמציעים עזרה בהפקת דימעה מזוייפת אם הייתם טיפה אחת יותר חכמים ממה שאתם כרגע אולי ה"קהילה" היתה נראת אחרת.
כל אלו שמפחדים להגיב והגיבו לי בפרטי ותמכו.... אין לכם מה לפחד, הגיע הזמן ל ז ע ז ע את כל המקום הזה, את כל הקהילה הישנוית הזאת ,להרוס אותה... ולבנות משהו איכותי ותר
צאו מאחורי המקלדות ודברו בקול...
מי שבכל זאת יחשוש אשמח לדבר בשנו כאן ולקחת בכל על גבי
Rage Cage
Rage Cage • 22 במאי 2010
תגיד לי מה אתה רוצה הא? פירסמת כבר תגובה אחת בנושא ואף אחד לא הגיב לך, למה לזהם את הפורום עם הרעל שמפיקות אצבעותיך ולפתוח עוד שרשור בנושא? באמת, אבל באמת שאין לך משהו יותר טוב לעשות?
היית במקסים, לא נהנת, יכולת להחליט עם עצמך שזו לא כוס התה שלך ולא להגיע יותר, אבל לא...בגלל שכנראה אתה נאור יותר משאר ה"קהילה המפגרת" (כפי שנכתב בפרופילך) הזו שאתה כל כך בז לה החלטת שקולך צריך להישמע ויהי מה. אם היא כל כך מפגרת למה אתה טורח להרים את ראשך מעל דפי הפורום שבו כותבים הרבה אנשים מהקהילה המפגרת? או בעצם, למה זה הופך אותך?

מדהים אותי מאיפה מגיע הצורך הזה של בן אדם לשבת מול המסך בביתו ואחרי חשיבה מעמיקה (או לא) להגיד לעצמו "זה הדבר הנכון לעשות" או שחושב לעצמו כנראה "אני מספיק אמיץ להרים את הכפפה"...אז יש לי חדשות בשבילך, אתה יודע למה אנשים ממשיכים להגיע למסיבות? כי הם אשכרה נהנים שם, וכנראה שלרובם גם אין ממש קשיים בהבנת הנקרא, כי אם כתוב בדרס קוד בפירוש לא ג'ינס אז כנראה שג'ינס שחור לא יתקבל בברכה כי מה לעשות גם הוא נחשב כ"ג'ינס", למה לא ג'ינס וכן בגדים אחרים? תשאיר את השיקולים הנ"ל למי שמנהל את המסיבה, אבל אם את ההגדרה הבסיסית הזאת מסובכת מכדי שתבין ותפנים כנראה שיש כאן בעיה אחרת.....

לסיכום, אדון "רד נק" כל מה שנשאר לי להגיד לך הוא שמכתיבתך נראה שאתה אדם ממורמר מאוד, שכותב בצורה ילדותית וקנטרנית ונראה שאתה מאוד מתאמץ ליצור רעש וצילצולים ולא ממש מצליח...הייתי רוצה לנסות ולתת לך טיפ - אם היית במסיבה ולא נהנת בגלל סיבה מסוימת, יש לך 2 אופציות:
1. לפנות בצורה ישירה אל בעל הליין ולהסביר לו בצורה עניינית ובוגרת את אותה בעיה שהתעוררה אצלך ערב המסיבה, אני סמוך ובטוח שתקבל תגובה עניינית ורצינית עם הבעת תודה במידה וזו תהיה ביקורת בונה שנאמרה בצורה נכונה.
2. אם החלטת שהמסיבה לא לטעמך מסיבות אלו או אחרות - פשוט לא להגיע יותר, אין פשוט מזה! בשקט בשקט בלי שאף אחד יצטרך לדעת שרד נק החליט שהמסיבות לא בשבילו. או שגם זה לא מספיק ואתה רוצה לפרסם את דעותיך במגזין הכלוב?
Mary Jane
Mary Jane • 22 במאי 2010
נשמע כמו מישהו מליין מתחרה קיים או עתידי, וגם לא מישהו אינטליגנטי במיוחד. ביקורת על לא-כלום.
Red Neck

הרי רציתם תגובה אז קבלו

Red Neck • 22 במאי 2010
לא אני לא מליין של מתחרים ולא אני לא עושה פרומושן סמוי, זאת רק ההרגשה שלכם כי כל מילה היתה במקום.
אין סיבה בעולם שאנשים יקבלו את מה שקורה שם אם הם לא חברים אישיים של מפיקי הערב. ובעלי אינטרס חברי.
נכון התצוגת אופנה היתה מרעננת ומעניינת אבל כל שאר ההתנהלות וביחוד הקטע הראשוני שהצריך תשלום עבור כניסה וכיבוד חוקי המקום היה קלוקל. אם מישהו יכול לתת לי סיבה אחת למה אנשים כן נכנסו עם מכנסי גינס כחולים וחולצות שאינן שחורות או מכנסיים שצבעם לא היה שחור או לבן אני אקבל ואתנצל...... אולי היה מקרה חרום בפנים והם היו שייכים לכוחות הביטחון אז טעות שלי אבל משום מה לא נראה לי כל כ שזה היה המקרה.
לגבי הרמת האף...... הגיע הזמן שמישהו יגיד את מה שאחרים מפחדים להגיד כי אתם קהילה מצומצמת שלא יודעת לקבל ביקורת ומה לעשות יש אנשים שאוהבים את סיגנון החיים אבל לא מוכנים לקבל את החרא ממכם. כן אנשים פנו אלי לפרטי וחיזקו את ידי.. זה נתן לי כח להמשיך ולהשמיץ בכל הזדמנות את הנעשה בקהילה.... אני לא מפחד לפתוח לפה. לא מתאים.... המשיכו הלראה....
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 22 במאי 2010
eat.gif
Lady Mod​(אחרת)
Lady Mod​(אחרת) • 22 במאי 2010
Air כתב/ה:
eat.gif

מי שאוכל לבד..
תביא קצת!!

נ.ב.
אתה הבנת מה הרדנק רצה לאמר?
או שאני לא עד כדי כך סתומה שרואה מילים מילים שלא אומרות דבר?
כאילו בחייאת, ביקורת בונה או הערה מאירת עיניים יתקבלו בברכה.
Mara

אוי באמת

Mara • 22 במאי 2010

להתווכח באינטרנט זה בזבוז זמן.
אבל היי, אם זאת דרך הפעולה שלך.

את שיקול האנשים, מי הם, צבע המכנסיים שלהם, אולי תשאיר למנהלים?
אולי במקום כל הבלאגן הזה, אתה פשוט תגיע למסיבות בדרס קוד המצוין (ולא...ג'ינס שחור...לא נחשב)
ותדאג לתחת שלך בקהילה "המזויפת" הזאת?

אבל לא. החלטת להגיב למען כל תמימי המערכת הבדסמית בכלוב,
להילחם עבור כל אלו שפוחדים לדבר, פן יושמדו.

לקחת עמדה, בעולם המושחת והנוראי של הקהילה "המחורבנת הזאת"

תעשה-לי-טובה.

מבין כל המילים שכתבת, כל האמרות שאמרת, וכל המשפטים שחיברת, נקודה אחת טובה אין לך.
לא בא לך בטוב?
אל תבוא.
כן בא לך בטוב?
תבוא.

סלאמת כל טוב.
מוד תעבירי את הפופקרן בבקשה :]

פוזנצקי​(אחר)
פוזנצקי​(אחר) • 22 במאי 2010
אבויה... אתה סגור על זה שהבחור עם הגינס שראית הוא לא מאבטח?? icon_eek.gif icon_rolleyes.gif

דרך אגב אני מוצא לנכון לנצל גם את במה זאת להלל ולשבח את השזיפים !

להלן השיבוח..

השזיפים היו ליגה !!! icon_lol.gif
Red Neck

איזו שמחה

Red Neck • 22 במאי 2010
המילים שלכם פשוט מחזקות את דברי
הכל צבוע, הכל משוייף, הכל מסריח
כל מי שהגיב.....אתם מסנוורים... או אולי מסכנים
מעניין שבחרתם להתעלם ממה שהיה נוח להתעלם ממנו
תסבירו לי............. למה הכניסו אנשים ללא דרס קוד?
ממתי חולצה אדומה או מכנסים בצבע בז' או גינס כלחול הם חלק מהדרס קוד ש ל כ ם
למה על זה אף אחד לא מגיב? נוח לכם לשתוק? למה אולי מחר אתם תגיעו ככה אז שלא ימנעו את הכניסה?
אתם צבועים...... כמובן שיש אנשים מדהימים ב"קהילה" אבל לצערנו לא חסר בררה
וכן.... תלמדו לקבל ביקורת שלישית.. זה חלק מהחיים
כל המילים שלכם והעלבונות שהופנו כלפי.. לא הזזתם בכללף זה ממני והלאה.
תתמודדו....... מעכשיו תהיה ביקורת שלישלת על כל נוד שיקרה
וכל מי שתומך וחושש מלהחשף פנה אלי בפרטי ואני אדבר בשמך...או שמך
זאלופון​(שולט)

Re: איזו שמחה

זאלופון​(שולט) • 22 במאי 2010
Red Neck כתב/ה:
וכל מי שתומך וחושש מלהחשף פנה אלי בפרטי ואני אדבר בשמך...או שמך

אתה מאד אמיץ ניק-אנונימי-שנפתח-לפני-שלושה-ימים. ממש גיבור מעמד הבועלים.