לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על צרות עין והפוסלים במומם..

בכוח המוח​(שולטת)
לפני 14 שנים • 30 ביולי 2010

על צרות עין והפוסלים במומם..

בכוח המוח​(שולטת) • 30 ביולי 2010
יש כאן קבוצה לא קטנה של אנשים, שבכל פעם שפוסט מתלהט כאן,
ואוטוטו יהיה מישהו שיצליח להוכיח שרק אחרים פוסלים במומם, והוא הכי תותח,
או שדווקא הכל יבוא לו בהפוכה, והוא עצמו יעלב עד עמקי נשמתו שמישהו הלבין את פניו ברבים (רק משום שנניח הוא קרא למישהו אחר אהבל ורשם את מנת המשכל של עצמו על מנת לא להותיר ספק מי שווה כאן מה).

אז הקבוצה הזו, איך שמתחיל הכיף, ויש על מה להיות צדקן, או סתם צודק,
בכל פעם כזו הם מגיעים, שופכים שמן למדורה, נוזפים באלה שעלבו במישהו והיו קשים איתו (ועל הדרך הם מגדילים לעשות ולעלוב בו יותר מכולם) או מחנכים את אלה שמחנכים אחרים שמי הם בכלל שיגידו למישהו משהו, ולמה מדברים כאן במקום לזיין. האמת שהם צודקים, אבל אנחנו הרי רבים כאן כדי לפרוק את מה שהיינו פורקים בזיונים. אם היו לנו זיונים.
קסלו תיקון -
לא אנחנו, אתם. לי יש זיונים, זה רק נוגד את התפיסה הבדסמית שלי, כי בדסם זה לא סקס בעיני,
ומי שבדסמי אמיתי לא מזיין ולא מזדיין. זה ונילי ודוחה.
(אם תרצו הסבר, אני אבקש מכלובי לזמן את מאסטר אור להרצאה בנושא, או אייבא אחת כזו תוך הפרת זכויות יוצרים בוטה, מהאתר שלו. ודי לסטות מהנושא)

אבל הכי מעצבנים אלה שמזנבים ומחממים את האווירה בהערות מיתממות, ואז לוחשים בחצי פה ש"איזה חרא זה בכלוב, אי אפשר שרשור אחד כמו בן אדם, והלב ממש מתחמץ" אבל בהחלט נמצאים כאן כדי להגיד את זה, ועל הדרך הם גם מרגישים יותר טובים מכם.
(לא יותר טובים ממני, כי גם אני במקרה לא מבינה מה אני עושה כאן אתכם, ובזה אני מבינה אותם מצוין.)

ואני לא רוצה לשכוח להזכיר את מאסטר אור, שיש לו אחריות למצב הזה, ולדה-סאד, ולגדול העריצים כלובי.

אני רוצה להשתמש בבמה זו כדי להגיד לכולכם שאתם פוסלים במומכם, חוץ ממני שאין בי מום ואין בי פגם, ולכן אין לי ברירות אלא לפסול אתכם על הסף ממניעים פרוצדורליים.

אני מבקשת בכל לשון של בקשה לא לחרוג מנושא הפוסט הזה, ולהראות לנו כאן אפשר לריב כהוגן בלי צרות עין, בלי להרוס את הכיף בנזיפות לאותם אלה ששיחתו ימיהם ולילותיהם על מנת להפוך לווכחני כלוב מקצוענים.

אני רוצה רק לומר שמיוחדת היא זו שכתבה את הפוסט הפסול הזה, והיא כתבה אותה במומה כמובן.
בכל מקרה, אם תלבינו פניה ברבים, ביחיד, בגוף שלישי או שני, זה יהיה הסוף שלכם.

ולסיום, (ואני מצהירה חזור והצהר שאני לא פוסלת במומי כי אני מושלמת):
כולכם נשלטים עם פנטזיות אנאליות, גם אלה שכתוב להם שולטים ושולטות בסוגריים.
(חוץ מגניה - השולטת של פסיכיאטר מתורבת, שבקרוב מקבל את המינוי והופך לפסיכיאטר המחוזי של הכלוב. יישר כוח באמת)

והערה אחרונה חביבה,
לאחרונה יש ל- Cauchy איזו נטיה מוזרה למצוא סאטירות במקום בו יש טקסטים רציניים.
על מנת שלא נפסול במומו אני מייד מצהירה שמדובר בפוסט רציני וחשוב,
לא סאטירה ולא בטיח,
ומבקשת בשנית לא לסטות מהנושא.
מי שרוצה לריב שילך לשרשור אחר.

רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif

:מוחית, התעלית על עצמך ואפילו לא בכוח!!

(רואה, השתדלתי לא לפגוע במומך)
מUחדת

מומי יא מומי, תפתחי את הרגליים

מUחדת • 30 ביולי 2010
אחד השרשורים הטובים שפתחתי במומי
ועל כך העידה עיסתי הסוטה מהנושא, חזור וסטו.

כבר ב-1339, ערב פרוץ המגפה השחורה, הזהרתי שהקהילה מדרדרת מדחי אל דחי
ועל כך יעידו ותיקי הכלוב.
המגפה, כפי שחזיתי כבר אז בימי ה- mirc, קירבה את קץ המשטר הפאודלי של מעגל האור
והביאה לסדר חברתי-פeטישיסטי חדש
ולמבנה התרבותי הבדס"מי של תקופת הרנסאנס, שהחלה עם עליית הכלוב.
אני מקווה שמבנה השורות שלהלן לא מבלבל את חלקכם
ושהחלוקה
למילים
בודדות
לא פוגעת ברצף הטריטוריאלי של מאסטר ז'וזה סראמאגו {אשת הרופא(נשלטת)}
ולא בשיטת החינוך האנגלי של רבים מכם.

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 30 ביולי 2010
בכוח, העלית נקודה חשובה וחלילה לי מלייחס לה מבנה סאטירי שלא שייך לטקסט, מדוע באמת אנשים כאן מדברים במקום לזיין, זה פורום, הרי כשראשי נמצא בין רגליה של בחורה, (אני וניל למי שהדיסונסס הכה בו קשות בקריאת שורה זו), אני ישר צועק שם בפנים ומזמין שני המבורגר וצ'יפס. לפעמים אני מנהל שם שיחות נפש, ולא חלילה כי אני חושב שאיברי מין הם בעלי מודעות עצמית, אלא פשוט בזכות מבנה הגוף הנשי, הדרך המהירה ביותר אל הנפש היא בין הרגליים. דבר אחרון, אני מצטער על הפיסוק, אני לרוב לא כזה ישיר.
Perplexed

הא??

Perplexed • 30 ביולי 2010
בכוח,

א. Cauchy לפעמים צודק.

ב. יופי של הצלפה, אבל, ווט דה פאק היתה התמה המרכזית?

ג. ובאמרת אגב, איפה עוד אני יכולה לפסול במומים אם לא על במה זו, הרי אני נשלטת מזוכיסטית, להיכן אנתב את הסאדיזם? בפרט שיש כל כך הרבה במי להכנס, שזו ממש חובה...
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 30 ביולי 2010
איזה חרא זה בכלוב, אי אפשר שרשור אחד כמו בן אדם.
הלב ממש מתחמץ.
אני נמצא כאן רק כדי להגיד את זה, דבילונים (על הדרך).

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי יול' 30, 2010 5:14 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Beta Male
Beta Male • 30 ביולי 2010
בואו מאכות
Lady Mod​(אחרת)
Lady Mod​(אחרת) • 30 ביולי 2010
ישו הקדוש.
אני זקנה מידי.

{ד"ש למסטר אור ולחברו הגמד המבלה לאחרונה בקרבינו ומשום מה נמחל ונסלח לו על היותו סנצ'ו פנסה דומיקולו מסוכן של המסטאור}
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 31 ביולי 2010
Brave Dwarf • 31 ביולי 2010
Mod כתב/ה:
ישו הקדוש.
אני זקנה מידי.

{ד"ש למסטר אור ולחברו הגמד המבלה לאחרונה בקרבינו ומשום מה נמחל ונסלח לו על היותו סנצ'ו פנסה דומיקולו מסוכן של המסטאור}

ישו היהודי (נקודה).

מרצין לרגע. לו דבריך נאמרו לגמד שמבלה "לאחרונה בקרביך" מאז שנת 2004 (לפחות), מחוץ לכלוב, היית הורסת אותו במחי יד. היית נוטלת ממנו את הכל.

אבל לכלוב יש נורמות משלו.