ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

And They Lived Happily Ever After

frasier​(נשלט)
לפני 14 שנים • 25 בספט׳ 2010

And They Lived Happily Ever After

frasier​(נשלט) • 25 בספט׳ 2010
שאלה כללית
האם לדעתכם/ידיעתכם יצאו מאתר מערכות יחסים שהפכו ל"קשר"/חתונה?
האם האתר יכול להיות סוג של jcage?
the rain song
לפני 14 שנים • 25 בספט׳ 2010
the rain song • 25 בספט׳ 2010
יש כאן כמה זוגות שנמצאים במערכת יחסים ארוכה ומחייבת. חלקם נשואים. לא יודעת איפה הם נפגשו אבל בודאי שאפשר למצוא כאן בן / בת זוג.
דרך אגב ג'יי דייט הוא מקום נהדר לסטוצים. ההקבלה אליו לא רחוקה מהאמתicon_smile.gif
אני פגשתי שם בדסמים הרבה יותר מאשר כאן.
כמו תמיד ובכל מקום כל מקרה עומד בפני עצמו.
תלוי בנפשות הפועלות
frasier​(נשלט)
לפני 14 שנים • 26 בספט׳ 2010
frasier​(נשלט) • 26 בספט׳ 2010
מה שחבל שאין כל כך תגובות לשאלה
מה שמוביל אולי לתשובה הבלתי נמנעת
Bent
Bent • 26 בספט׳ 2010
קשרים לרוב, גם אישים וגם בחבלים.

על פי מיטב ידיעתי לא מעט מערכות יחסים יציבות וארוכות, חלקן כוללות חופה יצאו מפה.

אולי כלובי יודע סטיסטיקה מדויקת.

דרך אגב השאלה הזו נשאלה מספר פעמים בעבר ויש לא מעט תשובות אליה כאן בפורומים, ולכן אולי לא ענו לך שוב פה (אם אנחנו ברעיון של לציין את הברור מאליו).
Bvc
Bvc
Bvc • 26 בספט׳ 2010
אני לא מטילה לרגע ספק באמיתות יחסי הזוגיות | (ארוכי הטווח שכוללות מגורים משותפים או נישואין)הבדס"מים למינהם הקיימים
אבל זו שאלה שאפילו אני תוהה לפעמים לגביה
לי אישית זה נראה דבר מאוד קשה ובלתי אפשרי לטווח ארוך, לגבולות יש נטייה להטשטש בתוך הבית
ושוב, אני מניחה שיש כאלה שמצליחים (כל עוד זה לא גולש למי עושה את הכלים ומוריד את הזבל , כנראה).
בכל מקרה, בלי שום קשר לבדס"מ, כל מערכת יחסים נוטה להיכנס לשיגרה וזקוקה לתוספות
כדי לשמר אותה, זה בהחלט יכול להאריך אותה.
בריזיט
לפני 13 שנים • 6 בדצמ׳ 2010

Re: And They Lived Happily Ever After

בריזיט • 6 בדצמ׳ 2010
frasier כתב/ה:
שאלה כללית
האם לדעתכם/ידיעתכם יצאו מאתר מערכות יחסים שהפכו ל"קשר"/חתונה?
האם האתר יכול להיות סוג של jcage?

אני שואלת את עצמי את השאלה הזאת לא מעט ואני לא מאפשרת לעצמי לענות עליה עד הסוף כי אז זה ייאלץ אותי לפרוש מכאן.

עדיין מקווה בתוך ליבי שאפשר ליצור כאן קשר, שיוביל לזוגיות שתשלב בתוכו אלמנטים בדס"מים שאהובים עליי ......
אופק קסומה

בוודאות כן

אופק קסומה • 6 בדצמ׳ 2010
מכירה באופן אישי שני זוגות שהכירו פה והתחתנו. עוד זוג בדרך לחתונה.
כמה בדסמ יש להם? זה עניינם, אני מניחה.
אבל לגבי ההכרות כאן, התשובה היא חד משמעית, כן.

אם לא תנסה, לא תצליח. אם לא תאמין שלא תצליח, לא תצליח גם כן.

כל פלטפורמה יכולה לשמש בסיס להכרות. בין אם זה אתר שמוכוון ישירות להכרויות, או בין אם זה הכלוב, שמאגד בתוכו "סוטים" כאלה ואחרים, שיש להם איפשהו, איכשהו, משהו משותף.

להכיר מישהי כאן נותן לך יתרון ענק -
אתה לא צריך קודם להכיר אותה ואז לפצוח בגישושים כאלה ואחרים כדי לדעת אם היא "בקטע".
פה אתה כבר יודע שהיא בקטע, עכשיו רק נותר לבדוק התאמה.

אני מציעה - שחרר את הסטיגמות, בעיקר שחרר את הפחד, ותתחיל להכיר. זה עלול להצליח לך אם תנסה.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
אנחנו ככל הנראה הדוגמא שאתה מחפש. הכרנו באתר, יצאנו 5 שנים לפני שהתחתנו זה עם זו, ואנחנו מנהלים מערכת יחסים רגילה מתובלת בבדס"מ. עד כמה הוא נוכח? זה תלוי בתקופה ובמה שעובר עלינו ברקע. אבל מה שבטוח הוא שהבדס"מ לא הולך לשום מקום, גם אם המינון משתנה מדי פעם.
בריזיט
בריזיט • 6 בדצמ׳ 2010
Black Lotus כתב/ה:
אנחנו ככל הנראה הדוגמא שאתה מחפש. הכרנו באתר, יצאנו 5 שנים לפני שהתחתנו זה עם זו, ואנחנו מנהלים מערכת יחסים רגילה מתובלת בבדס"מ. עד כמה הוא נוכח? זה תלוי בתקופה ובמה שעובר עלינו ברקע. אבל מה שבטוח הוא שהבדס"מ לא הולך לשום מקום, גם אם המינון משתנה מדי פעם.

איזה כייף !!!!
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
בריזיט כתב/ה:
Black Lotus כתב/ה:

איזה כייף !!!!

תודה על הפרגון, בריזיט! flower3.gif
אני חושבת אגב, שהמפתח לזוגיות בדס"מית היא ההתגברות על שלב ה"דום פנטזיה" . הנה מאמר של בעלי ואדוני בנושא http://www.thecage.co.il/magazine,519.html