שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

Paris 1919

Dunbar{Supreme93}
לפני 13 שנים • 18 באוק׳ 2010

Paris 1919

Dunbar{Supreme93} • 18 באוק׳ 2010
אז לכי תזדייני פנטזיה שלי.
לכי תזדייני לי מהמוח, פנטזיה מוצלחת שלי, חכמה שלי, מופלאה שלי.
כשהירכיים שלך מבהיקים מנוזל, כשאני מלקק את הכוס שלך, פנטזיה שלי.
כשאת שוכבת על הספה הירוקה ואוכלת את המנה הקיסרית, ואני אוכל את הכוס שלך.
לכי תזדייני פנטזיה מקסימה שלי, עוברת בעצלתיים בין וילונות חצי שקופים שתלויים לכל רוחב הסלון שלך.
פנטזיה שלי, רגליים יפות שלי, סנדלים מתוחכמים מעור שחור. אז לכי לך, לכי ותדרכי על הלשון שלי, שפרוסה לכל אורך המסדרון, השטיח האדום שלי, שבקצהו הפה שלי.
פנטזיה מתוקה שלי. צעד, צעד, תדרכי, תזדייני, תכבי בדרך את הסיגריה שלך (אם את מעשנת), ישר על בלוטות הרוק שלי, ותמרחי את האפר לכל אורך השטיח הרטוב הזה.
אז תשבי עלי פנטזיה שלי, תני לי לאסוף את ריבת הבהונות שלך.
אז לכי תזדייני רוח רפאים שלי, אוסף של פיקסלים מורכב שלי. פנטזיה שלי, מוצלחת שלי, אסרטיבית שלי, את לרגע אשת עסקים, לרגע את רופאה, לרגע זונה, לרגע את תלמידת תיכון, ולרגע סתם אישה עסיסית ועצלה ששוכבת על הספה הירוקה. את רוח רפאים מופלאה שלי, את הקסם שמעורר אותי לפני השינה, את הנוזל שלפני שפיכה שנמרח על תחתון בוקסר ישן. אז תזדייני לי מהפנים, אלה שלי, פנטזיה שלי, בתולת ים שלי, סירנה שלי, חזירה שלי, דגיגה בתוך צנצנת ריבת תותים שלי.
את רוקדת לי עכשיו בתוך הראש, פנטזיה יפה שלי, נוירונים מתפוצצים שלי מתחברים להם בריקוד פגאני במוח שלי, ואת שולטת עליהם, מזמנים אותך, לילית שלי, חזרזירה שלי, ילדה טובה שלי, רוח רפאים שלי, זונה שלי, מלכה שלי, אלה שלי.
אז לכי תזדייני לי מהפרצוף זונה מסריחה שלי, הריח של שפתי הכוס שלך מטריף את דעתי. אז עופי ממני זונה שלי, מילים שלי, משפטים שלי, השפלות שלי, פנטזיה שלי.
את קופצת לביקור כל שעה, מסתכלת עלי במבט חצי צרפתי, ובמבטא מקסים את שואלת אותי שאלות של יום יום, ואני חושב איך שוטף לך את הכלים ועושה את התריסים. זונה שלי.
את כל הזמן איתי, כבר מעל לרבע מאה שנה את איתי, באה והולכת, ילדה רעה שלי.
אז בואי אלי, לכי ממני, זונה, כלבה, מסריחה, מקסימה, יפהפייה, מטומטמת, חכמה מכל אדם, משפילה, משפיטה, מצמיתה, מתחננת, מסתובבת, עוזבת, חוזרת, מאמללת, תופסת, מסובבת, קוצצת, בודקת, צוחקת, שואלת, ובעפעוף עיניים תמים וילדותי את מהפנטת.
לכי ילדות שלי, אוסף של מחשבות שלי, תחתוני חוטיני וחזייה שחורה ומגפיים ונעליים וסנדלים וכפכפים ובגד ים שלי.
ואודרי הפבורן, והמלכה כריסטין, וההיא שראיתי אז כשהייתי ילד, שישבה במערה, הבלונדינית ההיא, לא זוכר את פניה, אבל הזקן ההוא ליקק לה את הכוס, כשקולר על צווארו, והיא דחפה את ראשו כשהתחילה לאונן והוא חשב לרגע ועבר ללקק את כפות רגליה. מלכה שלי, את זונת פורנו מטומטמת, חסרת ערך, אישה. שנאת נשים שלי, שתי בנות שכנים אחיות שלי, ואני נזכר כמה אמבטיות ערכתי לשתיכן, מוצלחות שלי, נשים חכמות שלי, ארסיות, מופלאות, שנונות, מפחידות, מפחדות, בורחות, הולכות, מסתכלות, והרגש שלי מסריח מגירוי מיני שלי, כשהזין שלי עומד לסירוגין ואני נאלץ לשבת כדי להסתיר את זה זונה שלי, כדי שלא תיראי חס וחלילה, אבל המבט שלי נגרר אל עור כפות הרגליים שלך, ואני יודע זונה שלי, שאת יודעת. שובבה שלי, מלכה שלי, פשוט שבי לי על הפרצוף, פעם עם התחת, פעם עם הכוס, נחיה כך לא רע בכלל, פעם כוס פעם ישבן, חיבור כמו של מנעול ומפתח, הפה שלי והכוס/ישבן שלך.
יין מתוק נמזג כשאת יושבת על האסלה, ואני זוחל אלייך, על גחוני, עץ תות שלי, ואני זחל שמעכל את העלים לאט. רקמת תחרה ועור שלי.
זונה חנוך לוינית שלי.
ערגה שלי.
כשפיסות הסתיו הארגמניות אפרפרות צונחות דרך חלון המשרד, ואת יושבת רגל על רגל מול המחשב, ושיערך החום החלק והיפה אסוף בפקעת המחשבות שלי.
או כשאני חוזר הביתה דרך החשיכה, עיני חצי נעצמות, ואת פנטזיה מופרעת שלי, בלונדינית צעירה וחצופה שלי, עומדת ליד אופנוע וליד החבר השועל שלך, ומבט של עוצמה שנובע מירכיים צעירות וחלקות שמבצבצות מבעד למכנסי ג'ינס קצרים, ומודעות עצמית ליופי עצמות הלחיים האריות שלך, מלכה צעירה מופרעת שלי מסתכלת עלי לרגע, ועוברת אצלי המחשבה, שהפנטזיה הזאת פשוט טובה מדי בשביל מישהו זקן ועייף ואומלל כמוני. אבל כשאשכב עם עצמי ואלטף את עצמי, וזרם המחשבות המענג שלי יזרום בין שתי האונות שלי, קופץ מימין לשמאל, אומנותי לרגע וקפדן לרגע, אדמיין אז את עצמות הלחיים האלה ואת העיניים הכחולות כשהן מסתכלות עלי במבט זנותי מלכותי ומזמין את הפה שלי לשרת את הכוס שלך, פנטזיה שלי, אז אלה ארית מושלמת וגאה שלי, ארסית רוסיה שלי, טיפשה שלי, את תשבי על הכיסא ואני אכרע על הברכיים ואת תבחני אותי על המשפט של פרמה, ואני אטעה, ואת תבעטי לי בפנים – אבל לא חזק זונה שלי.
יפה שלי.
ערגה שלי.
זונה חנוך לוינית מושלמת ומקסימה שלי.
החוסר ביטחון הבסיסי שלי מזמן אותך לרקוד איתו בריקוד טווין פיקסי, שרלין פן שלי, אני עבד לעינייך הכחולות ולשערך המעוצב והשחור ולנקודת החן החוצפנית שלך, אני עבד שלך, ריקדי איתי זונה שלי. איון סקאיי שלי, מסתתר מתחת לשמלתך ויורד לך, כשאת יושבת בחדר הבריטי המהודר ומסתכלת על התמונות שתלויות על הקירות, הכוס שלך כל כך טעים, והרגשת החמימות הזאת מתחת לשמלה המתוחכמת שלך, רייצ'ל שלי.
אוהב אותך כל חיי, יודע זאת, אלה שלי, מופלאה שלי, פנטזיה שלי, צללי רפאים זנותית שלי.
את תמלאי את תפקיד הגבירה, ואני את המשרת. ערגה שלי, דמעות מצחיקות ואומללות של תנין זקן ורעב ישטפו את כפות הרגליים העדינות שלך בתוך אמבט מכסף.
אז תפני את הרגליים השחומות שלך, תימניה שלי, ותני לי לחלום שוב על המגף השחור שאת כה מתהדרת בו, זונה תימניה יפהפייה, קשוחה, רעה, מסכנה שלי. ותפני לי ישבן כחוש שמריח כל כך טוב.
ערגה שלי, ערגת הערגות שלי.
אני לא יכול להתנתק ממך, כמה שמות יש לך, כל השמות של האלות בהודו לא יוכלו לכסות את עירומך, אלה שלי, ערגה שלי, צרחה שלי, שאקטי, קאלי, הרה נקמנית שלי.
רק תני לי שקט אלה שלי, תני לי קצת שקט, את יודעת, תני לי לעצום את העיניים על הכורסא הדמיונית, כשכוס תה ירוק מחכה לי על השולחן, ואת תסגרי בשקט את הדלת, ואולי תנשקי לי את העפעפיים בלי להעיר אותי, את יודעת מעין שלווה דוממת שכזאת, תצאי לרגע. אבל תחזרי מהר רוח רפאים שלי.

http://www.youtube.com/watch?v=q5YHqWqhFkU
    התגובה האהובה בשרשור
זאת​(שולטת)
לפני 13 שנים • 19 באוק׳ 2010

כבר מזמן!

זאת​(שולטת) • 19 באוק׳ 2010
לא קראתי משהו כ"כ... הלכתי לחפש מילים. אולי עוד אשוב, איזה יום.
(מעולה+)
רצסיבי​(נשלט)
לפני 13 שנים • 19 באוק׳ 2010
רצסיבי​(נשלט) • 19 באוק׳ 2010
רעיון יפה וכתוב יפה.
(ותרשה לי להיות קטנוני לרגע - למרות החיבה הרבה לחנוך ז"ל, אין מה להזכיר אותו פעמיים, כשאת אודרי ז"ל אתה מזכיר רק פעם אחת)
בכוח המוח​(שולטת)
לפני 13 שנים • 20 באוק׳ 2010
בכוח המוח​(שולטת) • 20 באוק׳ 2010
מה יש להגיד -
כרגיל, כתוב היטב. אחד הכותבים היותר טובים שלנו כאן.
כתיבה המעלה אל פני השטח את הדיסוננס החבוי ברווח שבין המציאות לפנטזיה.
נהדר.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 20 באוק׳ 2010
תודה רבה על התגובות.
קודם ההנאה של לכתוב על המלכה הערמומית של הנפש שלי, ועכשיו ההנאה הנרקיסית של התגובות האלה. תודה.
שלגי
שלגי • 20 באוק׳ 2010
איזה יופי.
תודה.
נילי ונילי
נילי ונילי • 20 באוק׳ 2010
לייק
זאת​(שולטת)
זאת​(שולטת) • 20 באוק׳ 2010
צ'ארנוחה כתב/ה:
תודה רבה על התגובות.
קודם ההנאה של לכתוב על המלכה הערמומית של הנפש שלי, ועכשיו ההנאה הנרקיסית של התגובות האלה. תודה.

מעניין, אני קראתי כמה וכמה דומית די פעילות.... גם פה, באתר