לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה אנשים אתם מכירים שהגשימו את הפנטזיה?

בטי​(אחרת)
לפני 13 שנים • 3 בנוב׳ 2010

כמה אנשים אתם מכירים שהגשימו את הפנטזיה?

בטי​(אחרת) • 3 בנוב׳ 2010
שהפסיקו להתחבט בין מריה הקדושה למריה מגדלה, ויכלו לראות את שתי הנשים המופלאות הללו במרים אחת;
שלא צריכים לבגוד כדי לחיות חיים רוויי תשוקה;
שיכולים להיות אדוני המיטה, הרצפה, השולחן והשיש, אבל בבוקר מורידים את הזבל לפני שיוצאים לעבודה;
שלקחו את השפחונת הקטנה שלהם וענדו לה טבעת ונשבעו להפליק לה עד שהמוות יפריד ביניהם;
למי זה קרה חוץ מסינד-פאקינג-רלה? למי?
    התגובה האהובה בשרשור
Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 3 בנוב׳ 2010
Brave Dwarf • 3 בנוב׳ 2010
אנג'לינה ואני נשואים מזה שנה ומצפים בפברואר לתוספת (כפולה).
ואני מכיר אישית ומקרוב עוד שני זוגות שכאן לא מרבים לשתתף אבל היו פעילים באדונים ומשרתים של רונן. זוג אחד חי 15 שנים יחד ומגדל אפרוח והזוג השני שבע שנים והורים לשני ילדים.

וגם מהכלוב אני מכיר שני זוגות כאלו.

לא הבנתי למה זה אמור להיות אגדה. או שהשאלה היא האם אני מוריד זבל?
נוריתE
לפני 13 שנים • 4 בנוב׳ 2010
נוריתE • 4 בנוב׳ 2010
וזאת, באמת
ה-פאנטסיה של כולם-ן?
להתחתן ולעשות משפחה עם הצד השני/ה
של השוט?
בזה? מסתכם כל העיניין, כולו?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 4 בנוב׳ 2010
נוריתE כתב/ה:
וזאת, באמת
ה-פאנטסיה של כולם-ן?
של השוט?

ומהי הפנטזיה שלך, נורית?
(-:
(אם לא אכפת לך לענות כמובן. אני יודע שזאת שאלה אישית. אבין אם תחליטי שלא)
בלוסום​(לא בעסק)

אולי לא להתחתן ולהוליד ילדים,

בלוסום​(לא בעסק) • 4 בנוב׳ 2010
נוריתE כתב/ה:
וזאת, באמת
ה-פאנטסיה של כולם-ן?
של השוט?

אבל למצוא בן זוג קבוע וזוגיות טובה - בהחלט כן...

והשרשור הזה חשוב לי מאוד - חשוב לי לראות שזה קרה לאנשים אחרים, שזה אפשרי. כי איך שזה נראה כרגע? נראה שאאלץ לוותר ולעשות את מה שהרבה עשו - שיהיה חבר ונילי משעמם רצח, ומהצד שולט. אממה? אני לא רואה את עצמי מתחלקת לשניים... נאמנות אצלי זה רק לאדם אחד. בגלל זה השרשור הזה חשוב לי, ואשמח לראות איך הוא גדל...
Brave Dwarf

Re: אולי לא להתחתן ולהוליד ילדים,

חתולה פושטקית 1607 כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
וזאת, באמת
ה-פאנטסיה של כולם-ן?
של השוט?

והשרשור הזה חשוב לי מאוד - חשוב לי לראות שזה קרה לאנשים אחרים, שזה אפשרי. כי איך שזה נראה כרגע? נראה שאאלץ לוותר ולעשות את מה שהרבה עשו - שיהיה חבר ונילי משעמם רצח, ומהצד שולט. אממה? אני לא רואה את עצמי מתחלקת לשניים... נאמנות אצלי זה רק לאדם אחד. בגלל זה השרשור הזה חשוב לי, ואשמח לראות איך הוא גדל...

אני מאמין שזה אפשרי. ולא כי קיים שרשור או כי אנג'לינה ואני עושים את זה כרגע. אלא כי גם אם מחר תחליט שלא מתאים לה ותנטוש, בשבילך זה יישאר אפשרי. כל עוד את רוצה בכך.
(אבל אני גם מאמין בפיות ואפילו יש לי הוכחה מדעית לקיומן, אז מה אני מבין)
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 4 בנוב׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
וזאת, באמת
ה-פאנטסיה של כולם-ן?
של השוט?

אני מאמין שזה אפשרי. ולא כי קיים שרשור או כי אנג'לינה ואני עושים את זה כרגע. אלא כי גם אם מחר תחליט שלא מתאים לה ותנטוש, בשבילך זה יישאר אפשרי. כל עוד את רוצה בכך.

הסתכל מסביבך - כמה זוגות אתה באמת מכיר ששורדים? שחיים חיים זוגיים ובדסמיים? (ועוד במונוגמיה שהיא דרישה שלי) לא הרבה. אני מכירה מעט מאוד. לכן חשוב לי לראות אם אכן זו המציאות.
Brave Dwarf

Brave Dwarf כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
וזאת, באמת
ה-פאנטסיה של כולם-ן?
של השוט?

הסתכל מסביבך - כמה זוגות אתה באמת מכיר ששורדים? שחיים חיים זוגיים ובדסמיים? (ועוד במונוגמיה שהיא דרישה שלי) לא הרבה. אני מכירה מעט מאוד. לכן חשוב לי לראות אם אכן זו המציאות.

סליחה?
פירטתי כמה.
בתור אדם שלא מתחבר ושומר את עצמו לעצמו ואת חבריו ניתן לספור על כף יד אחת וגם שם אינם חשים בצפיפות, סיפרתי על שני זוגות אותם אני מכיר באופן אישי ולאורך שנים והזכרתי שני זוגות נוספים מהכלוב.

כמה הוכחות עוד את צריכה? לכי למדי על מולקולות ואז אוכיח לך לא רק את קיומה של אהבה אלא גם את קיומן של פיות.
ראובן

זוגות-זוגות

ראובן • 4 בנוב׳ 2010
גם אני מכיר כמה וכמה זוגות, המצליחים לשלב בין זוגיות, יחסי שליטה, צאצאים וכו'.
למרבה הצער - הם היוצאים מן הכלל, אבל הדבר ללא ספק אפשרי.
בכל מקרה, ברור כי קיום תא משפחתי הכולל שליטה כרוך בויתורים אדירים משני הצדדים.

במפגש האחרון של פורום ''תפוז'', התנהל דיון סביב השאלה הזו בדיוק - האם יתכנו יחסי שליטה כחלק מזוגיות שהיא תא משפחתי - מסקנות הדיון מצורפות:

1. כאשר בני הזוג כבר גרושים, כל אחד עם ילדים משלו/ה, ניתן לכונן זוגיות הכוללת יחסי שליטה.
2. כאשר מדובר בזוג טרי, כלומר ללא ילדים, כינון זוגיות הכוללת יחסי שליטה יתאפשר רק במידה והזוג מתנהל בשליטה נשית.
ההסבר הוא, כי ההיקשרות הטבעית בין האם והתינוק עומדת בסתירה לשליטה גברית - והיחסים הופכים וניליים למעשה.

אשמח, אגב, אם המסקנה השנייה תופרך icon_smile.gif
מזל טוב ובהצלחה לגמד האמיץ וזוגתו,

R