אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משהו שרציתי לשתף

foot-massage​(נשלט)
לפני 13 שנים • 7 בנוב׳ 2010

משהו שרציתי לשתף

foot-massage​(נשלט) • 7 בנוב׳ 2010
ישבתי עם אחת הקולגות שלי במשרד היום, היא ואני עובדים על פרויקט ביחד. עבדנו עם המחשב שלה והיא יצאה להביא לנו קפה. בזמן הזה, כשאני יושב על המחשב שלה, ראיתי במקרה את אתר הכלוב ברשימת האתרים שהיא גלשה אליהם (זה קפץ לי אוטומטית כשהקלדתי כמה אותיות בשורת הכתובות). הסתקרנתי ובדקתי, וראיתי היסטורית גלישה לעוד אתרים בתחום.

החלטתי לא לחטט יותר בזה והמשכתי לעבוד כרגיל, חשוב לי לכבד את הפרטיות.

עכשיו אני ממש סקרן לדעת מה הכינוי שלה פה באתר ( אם יש), אם היא שולטת, נשלטת... יכולתי אולי לגלוש לאתר דרך המחשב שלה, אולי הייתי יכול לראות מה הכינוי שלה...אבל לא הרגשתי נכון לעשות כך.

זה לא נותן לי מנוחה, אני והיא עובדים ביחד רוב היום, היא בחורה מאוד מושכת ואינטליגנטית.

תודה
הדורבנים​(נשלט)
לפני 13 שנים • 7 בנוב׳ 2010
הדורבנים​(נשלט) • 7 בנוב׳ 2010
וואו יש לי רעיון מעולה!
תכתוב פה בשרשור דברים שידברו רק אליה, ושיסגירו אותך רק מולה -כמו איזה תמונות יש על הקיר, או מה היא לבשה היום, נושאי שיחה שעלו איתה ורק איתה היום..
ותחכה לראות מה קורה.
(וגם אנחנו)
בכוח המוח​(שולטת)
לפני 13 שנים • 8 בנוב׳ 2010
בכוח המוח​(שולטת) • 8 בנוב׳ 2010
עזוב. ספר בפרוטרוט איך נראות כפות הרגליים שלה ואנחנו נזהה אותה עבורך.

פוג, למה אתה לא ישן, מותק?
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 8 בנוב׳ 2010
fog כתב/ה:
שבע בערב?

איזה מן תירוץ זה.

ולא אמרת שהעצה שלי מצוינת יותר משלך, למרות ששלך מבריקה.
Master Bruce
Master Bruce • 8 בנוב׳ 2010
מה הבעיה?
תפוס אותה רגע בשקט לבד, ותגיד לה שבמקרה ראית שגם היא בכלוב.
חשוב שתדגיש את המילה *גם*, ובעצם תחשוף את עצמך באותו הזמן שאתה חושף אותה.
אם היא תבהל תגיד לה שזה בסדר ושאתה תסתום את הפה לגבי זה, אבל רוב הסיכויים שהיא תשמח לדעת שיש לכם תחביב משותף ותגיד לך בעצמה את הכינוי שלה.
*מנגינה*{התווים שלו}
*מנגינה*{התווים שלו} • 8 בנוב׳ 2010
shanytopper כתב/ה:
מה הבעיה?
תפוס אותה רגע בשקט לבד, ותגיד לה שבמקרה ראית שגם היא בכלוב.
חשוב שתדגיש את המילה *גם*, ובעצם תחשוף את עצמך באותו הזמן שאתה חושף אותה.
אם היא תבהל תגיד לה שזה בסדר ושאתה תסתום את הפה לגבי זה, אבל רוב הסיכויים שהיא תשמח לדעת שיש לכם תחביב משותף ותגיד לך בעצמה את הכינוי שלה.

יחי התמימות!
לגמרי לא מובן מאליו שכל מי שגולש כאן בביצה החושנית הרוטטת והרופשת הזו, מוכן להחשף או להודות בכך, גם אם הוא מגלה שהפרטנר הינו " חבר לתשוקה".
גם אני גיליתי לגמרי במקרה שאחד מהחברים בקהילה שאני מנהלת, גולש בכלוב.
זה לא עודד אותי לחשוף שגם אני שם ובטח לא לגלות את ניקי.

foot-massage- נצור את סקרנותך והמשך לכבד את פרטיותה, בדיוק כמו שהצהרת.
היא מושכת אותך?
נסה לטפח את הקשר איתה ללא עירוב הכלוב, בטח לא בשלב הזה.
Master Bruce
מנגינה...2 דברים

1- עדיף כנות ולהגיד לה את האמת עכשיו מאשר שהם יפתחו קשר ואז פתאום היא תגלה שהוא בעצם התחיל באמת להתעניין בה רק אחרי שהוא גילה עליה את זה. זה סתם יגרום לה להרגיש שהוא ריגל אחריה.

2- בשביל זה בדיוק אני אומר שהוא צריך לעשות את זה בעדינות ובפרטיות. אם היא תנסה להכחיש או שהיא תראה עצבנית או משהו כזה, שיבין רמז ויתפוס מרחק ויבהיר לה שהוא ישמור על דיסקרטיות, אבל אם הוא מעוניין בה, עדיף שקודם ישים את הקלפים שלו עצמו על השולחן לפני שהוא מצפה ממנה לעשות אותו דבר.

(הקטע המצחיק, זה שאולי הם כבר מדברים דרך הכלוב ולא יודעים את זה)
*מנגינה*{התווים שלו}
*מנגינה*{התווים שלו} • 8 בנוב׳ 2010
מנין לך שהוא חושק בה רק בגלל שגילה שהיא גולשת בכלוב?
הכלוב מהווה לגיטימציה למשיכה? icon_eek.gif
אני התרשמתי שהוא נמשך כי:
"היא בחורה מאוד מושכת ואינטליגנטית."
Master Bruce
למה את שמה לי מילים בפה?
לא כתבתי שרק *בגלל*
כתבתי שרק *אחרי*

כלומר, לפי מה שאני הבנתי מההודעה הראשונה זה לא שהיום הם זוג, הם רק עובדים ביחד, הוא לא התחיל איתה עד עכשיו. זה אומר שאפילו אם היא מוצאת חן בעיניו, היא לא יודעת את זה. אם הוא יתחיל איתה עכשיו (אפילו אם הוא חשב על לעשות את זה קודם), לא מן הנמנע שהיא תגלה שהוא גילה עליה שהיא בכלוב. עדיף לההיות כנים ולחשוף את זה שהוא יודע בשלב מוקדם מאשר לשמור על זה בסוד ממנה וכך שהיא תגלה תהיה תחושה כאילו הוא סוג של stalker