ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הרצאה בנושא: ההבדל שבין בדס"מ להתעללות והדרכים להתגונן

השולט אור​(שולט)
לפני 13 שנים • 21 בדצמ׳ 2010

הרצאה בנושא: ההבדל שבין בדס"מ להתעללות והדרכים להתגונן

השולט אור​(שולט) • 21 בדצמ׳ 2010
הזמנה למתעניינות, שפחות, סאביות ודומיות (שולטות), להרצאה / דיאלוג בנושא: ההבדל שבין בדס"מ להתעללות והדרכים להתגונן.

לא מעט סאביות ושפחות נפגעו מהתעללויות פיזיות ונפשיות שהן עברו, או ממצבים אחרים בהם הן היו בסכנה במסגרת יחסים שנדמו כיחסים בדסמים.

ההרצאה השנייה שתתקיים ב"קן" בנושא בדס"מ, תדבר על מצבי סיכון, על הדרכים לנסות ולהימנע מהם ועל ההבדלים שבין בדסמ - שפוי, בטוח ובהסכמה, לבין התעללות.

המפגש מתוכנן כמפגש של דיון בו נשים ידברו, יספרו על נסיונן לטוב ולרע, וננסה לתת בו כלים להתמודדות עם הסיטואציות הנ"ל, וכלים כדי לצאת מהן.

דומ/ית שבוחר/ת להתעלל או לאנוס אשם/ה תמיד בסיטואציה. בסיטואציה של פגיעה הסאבית מרגישה בחלק גדול מהמקרים מבודדת ולא פעם אשמה. את לא לבד ואת בטח ובטח לא אשמה בעובדה שאדם שפל החליט להשתמש בבדסמ ככיסוי לאכזריות שלו/ה ולצורך שלו/ה להתעלל בנשים.

זוהי הפעם השלישית בה אני מקיימת את המפגש הזה בפורומים שונים. בכל המפגשים גם שפחות וסאביות וגם שולטות מסרו שהן הרגישו שניתנו להם כלים באמצעותם ניתן לזהות מצבי התעללות ולהימנע מהם.

הגעה למפגש כזה לא מהווה הצהרה שנפגעתן, היא רק מהווה הצהרה שאתן רוצות לרכוש כלים שיסייעו לכן אולי להגן על עצמכן בעתיד.

ההרצאה פתוחה לנשים (וגם נשים טרנסיות כמובן), ולטרנסים, ואני מקווה לראות בה כמה שיותר מכן/ם. אין צורך להיות בעלת ניסיון
בבדסמ כדי להשתתף בהרצאה. את צריכה רק להיות סקרנית מספיק, הרפתקנית (קצת) ובעלת נכונות (עקרונית) לחוות סקס אחר (או ללמוד עליו בתיאוריה) שלוקח הכי רחוק שאפשר.

אני מקווה לראותך בהרצאה שלי.
השליטה.

המרכז הגאה, גן מאיר (טשרניחובסקי 22א), תל-אביב
כניסה: 10 ש"ח או לפי יכולת לכיסוי עלויות המרכז.
מומלץ להגיע כעשר דקות לפני תחילת המפגש כדי לשלם במזכירות.הזמנה למתעניינות, שפחות, סאביות ודומיות (שולטות), להרצאה / דיאלוג בנושא: ההבדל שבין בדס"מ להתעללות והדרכים להתגונן.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 21 בדצמ׳ 2010
נושא חשוב מאד ורק חבל שהוא מגביל את עצמו לצד הנשי שבענין.

לטעמי לא יזיק לפתוח את זה לצד הגברי,הן בפן הנשלט והן בפן השולט

(למי מהשולטים שלא מגדל אגו בגן הירק הפרטי שלו...ואולי במיוחד להם.)

באם אכן הנושא וההזמנות יפתחו לכיוון הזה אשמח באופן אישי להשתתף בכזו הרצאה,

מאמין שללמוד לא מזיק לעולם.

בכל מקרה-

המון הצלחה במיזם !
השולט אור​(שולט)
מאוד מסכימה איתך באדי.
הנקודה היא שכשרציתי לארגן לפני 3 שנים הרצאה כזו גם לגברים, התגובה הייתה - אל תספרי לנו איך לשלוט.
ומעבר לזה, נשים נוטות להיפתח אחרת כשהן בחברת נשים בלבד. ברגע שיש גבר בתוך חבורת נשים, הוא נוטה לנסות לקחת את תשומת הלב אליו כדי להראות מי כאן הגבר icon_smile.gif

אבל תודה. התגובה שלך חיממה את לבי icon_smile.gif
השולט אור​(שולט)

תאריך ושעה

מצטערת, על הטעות במקור...

ההרצאה תתקיים בתאריך 4/1, יום שלישי בשעה 20:00.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 21 בדצמ׳ 2010
השליטה כתב/ה:
מאוד מסכימה איתך באדי.
הנקודה היא שכשרציתי לארגן לפני 3 שנים הרצאה כזו גם לגברים, התגובה הייתה - אל תספרי לנו איך לשלוט.
ומעבר לזה, נשים נוטות להיפתח אחרת כשהן בחברת נשים בלבד. ברגע שיש גבר בתוך חבורת נשים, הוא נוטה לנסות לקחת את תשומת הלב אליו כדי להראות מי כאן הגבר icon_smile.gif

אבל תודה. התגובה שלך חיממה את לבי icon_smile.gif

אני זוכר היטב את הפעם הקודמת, חושב שחטאתי אפילו בהשתלחות בנושא,
אולי כי הוצג בצורה מסויימת, אולי כי הילד הניצחי התבגר קצת..
אני מצר על כך שזה נשאר סגור למי שכן היה רוצה לשמוע ולהקשיב, הן כהרצאה והן
כדיאלוג אבל עדיין מכבד ומאחל את מלוא ההצלחה.
השולט אור​(שולט)
לפני 13 שנים • 22 בדצמ׳ 2010
השולט אור​(שולט) • 22 בדצמ׳ 2010
איש יקר היית ותהייה, נער או בוגר icon_smile.gif

ואולי בהמשך, ניתן יהיה לבצע הרצאה שכזו לגברים. אני חושבת שזה חשוב ואם יהיה מי שירים את הכפפה ויעזור לי... אשמח לקיימה icon_smile.gif

ד"ש ליפה שלך icon_wink.gif
Bent
Bent • 22 בדצמ׳ 2010
אני מסוקרן,

אכפת לך להעלות על כתב את חלק מההרצאה?

סימנים וכלים?

זה שווה דביק במגזין
השולט אור​(שולט)
זו לא ממש הרצאה כתובה.
מדובר בנקודות שאני מעלה לשיחה, והדינמיקה של הקבוצה גורמת לנשים לספר על החוויות שלהן במקום ההוא.
גם דומיות משתתפות בדיון ולפחות במפגשים הקודמים, היו כאלה שנחשבות לדומיות טובות שהיו בהלם כשהן קלטו שהיו דברים שהן עשו שגובלים בהתעללות.
אבל מדובר בשיח מתפתח ומאוד אישי שנוצר במפגש הזה. לכן לא ממש אפשר לכתוב אותו.
Bent
Bent • 22 בדצמ׳ 2010
השליטה כתב/ה:
זו לא ממש הרצאה כתובה.
מדובר בנקודות שאני מעלה לשיחה, והדינמיקה של הקבוצה גורמת לנשים לספר על החוויות שלהן במקום ההוא.
גם דומיות משתתפות בדיון ולפחות במפגשים הקודמים, היו כאלה שנחשבות לדומיות טובות שהיו בהלם כשהן קלטו שהיו דברים שהן עשו שגובלים בהתעללות.
אבל מדובר בשיח מתפתח ומאוד אישי שנוצר במפגש הזה. לכן לא ממש אפשר לכתוב אותו.

אם הדו שיח הזה התבצע כבר מספר פעמים, היו נקודות שחזרו עליהן או על עצמן? כולנו ללא יוצא מין הכלל יכולים ללמוד.

טוב, אני עדיין מסוקרן.

יום טוב.
השולט אור​(שולט)
אני עסוקה בדיון עצמו ולא ממש יכולה לכתוב במהלכו וכנ"ל גם לגבי שאר המשתתפות.
אולי נארגן פעם מפגש שיגיע אליו מישהו מתוך הקהילה שתפקידו יהיה לתמלל.
אבל לא הפעם.

תודה על ההתעניינות.