בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכשרה מקצועית

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 3 באפר׳ 2011

הכשרה מקצועית

רציתי לדבר קצת על שליטה בתשלום, אבל לא בהקשר של "האם זה זנות" ושאר טרחנות, אלא שיש כמה דברים שמסקרנים אותי בתחום הזה, שתמיד תהיתי לגביהם ועלו שוב במחשבות עקב הכתבה במקו שכמה חברים העלו פה לאחרונה. אשמח לשמוע תשובות בעיקר מנשים שעובדות/עבדו בתחום אך גם מלקוחות או כל מי שאיכשהו מכיר את הנושא אישית.

יש לי המון שאלות, חלקן:

האם סשן מקצועי נתפס עבור המלכה כאקט אינטימי או כמתן שרות? למשל בכתבה על ליידי אלכס היא הזכירה שהסיכום שלה עם בעלה הוא שהיא עושה הפרדה בין העבודה לבין מה שהם עושים ביניהם ושיש הבדל ברור בין מה שהיא עושה איתו למה שהיא עושה עם לקוחות. האם זו גישה שכיחה, או שיש כאן כאלה שמרגישות שהסשן הוא גם בשבילן והתשלום הוא רק בונוס?

ולגבי המקצועיות שמבטיחות המודעות: רוב אתרי המלכות מציגים תודעת שרות גבוהה ונסיון רב, אני תוהה איך אשה מגיעה למצב שבו היא מרגישה את הבטחון להבטיח הנאה, האם זה מגיע מהנסיון הפרטי שמוסב למקצוע או שמתחילים בהדרכה של מישהי מנוסה יותר?
מה קורה נגיד, כשמגיעה בחורה צעירה שרוצה לעבוד, איך מחליטים אם יש לה את הכישורים ואיזו הדרכה היא עוברת? אני מניחה שזה משתנה מסטודיו לסטודיו, אבל מאד מסקרן אותי איך באמת עושים את המעבר מתחביב או עניין למקצוע, הרי זו רמה אחרת של התחייבות להנאה של הצד השני. לי נראה שזה מעבר די קשה, אם אני עושה סשן לחבר שלי זה ממקום של להגשים את הפנטזיות הפרטיות שלי וממקום של תהליך זוגי ממושך שיש בו מקום לפדיחות ולנסיונות שלא תמיד מצליחים. לעומת זה בסשן מקצועי את אמורה להתחייב שבסשן בודד הוא ירגיש שקיבל תמורה לכספו, זו נשמעת לי חוויה אחרת לגמרי, אני תוהה איך עושים את המעבר, גם מבחינת הסוויץ' בראש וגם מבחינת היישום הפרקטי.

שיהיה ברור, אין לי פה שום ביקורת, אין פה נסיון לרמוז למשהו, אני שואלת מתוך עניין והייתי שמחה אם מישהי מוכנה לשתף מהנסיון שלה, בעיקר מהחוויה של ההתחלה. שקלתי פעם בעצמי להיכנס לעולם הזה, מעולם לא עברתי את שלב הלבטים והיום זה כבר לא מתאים לי, אבל עדיין מאד מעניין אותי איך זה.

אותן שאלות מרתקות אותי לא רק לגבי פמדום, אבל כמעט שלא שומעים על שליטה בתשלום בפורמט אחר ואני תוהה אם תחום כזה בכלל קיים.
Winner​(מתחלפת)
Winner​(מתחלפת) • 3 באפר׳ 2011
אני בטוחה שיש פה הרבה מלכות שיענו על השאלות.אני מעונינת לגעת בנקודה אחת כרגע: כדי לסשן מישו בצורה טובה צריך ללמוד ולהתנסות.נכון שיש תכונות מולדות וכו אבל בתכלס צריך פשוט ללמוד.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ברור שזה בא עם נסיון אבל מה זה אומר, "לסשן בצורה טובה"? אני יכולה "לסשן בצורה טובה" את בן הזוג שלי כי אני מכירה אותו, ואני יכולה להתנסות כי אין פה יחסי עבודה, אני לא חייבת שום דבר, אני יכולה סתם לנסות דברים בשביל לראות איך זה מרגיש ואני יכולה לזרום איתו על הבקשות שלו, זה לא מרגיש שאני ממש עושה משהו *לו* אלא יותר שאנחנו עושים משהו ביחד, מותר לטעות ומותר להתבלבל, זה בסדר אם תכננתי משהו אחד ובסוף יוצא משהו אחר, לא חייבים לתאם ציפיות ולעמוד באיזה סטנדרט, זה שונה לגמרי מלתת שירות, הרי אם עושים את זה בתשלום אז יש ללקוח מקום להתלונן או להעריך את טיב השרות, להגיד אם זה ענה על הציפיות שלו, בקשר זוגי את בכלל את האלמנט הזה, לא מדברים על "האם הייתי טובה" אלא יותר על איך היה *לנו*. הרי כשבן אדם הולך למלכה בתשלום הוא משלם ומצפה לקבל משהו מסויים, זה שונה מלהיות עם מישהי שאתה יוצא איתה שאי אפשר לבוא אליה בדרישות וצריך שיהיה אכפת לך גם ממנה וכל זה. מהצד זה נראה כאילו זה סשן וזה סשן, אבל מבחינת הגישה של האנשים זה ממש שונה.

מאיפה מגיע נסיון בשליטה מקצועית? הרי אף אחד לא יסכים לטענה כמו "זו עובדת חדשה, אז היא עוד לא כל כך טובה, קבל את זה בהבנה", כאילו שהיא קופאית איטית או משהו.
אנאלון​(נשלט)

מנסיון של אחד שניסה

אנאלון​(נשלט) • 3 באפר׳ 2011
אני יכול לומר לך שמעט מהמלכות באמת נהנות מזה
והם שולטות אמיתיותץ אבל אלה שכן, אצלן זו באמת חוויה
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מה הכוונה, "אמיתיות"? אלה שנהנות מזה? או אלה שמאוד טובות בזה ובתור לקוח אתה מרגיש מרוצה?
אני למשל מאד נהנית לסשן אבל אני לא חושבת שהייתי מאד טובה בסשן מקצועי. לעומת זה נראה לי שמישהי שאדישה לזה אבל יודעת לעמוד בציפיות ושחקנית מאד טובה יכולה לתת למי שבא אליה לסשן תחושה שהיא השולטת הכי טובה בעולם, שמבחינה מקצועית זה מה שבאמת חשוב, לא?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: מהר מאד אפשר לחוש

רובי46 כתב/ה:
אם היא באמת נהנית מזה

ומה קורה אם אתה מרגיש שהיא באמת נהנית מזה, אבל בסשן לא קורה חצי ממה שסיכמתם?
husbandof
לפני 13 שנים • 15 במאי 2011

המלכות הטובות באמת

husbandof • 15 במאי 2011
גם אצל מלכות מקצועיות לפעמים יוצאים סשנים רעים.
הניסיון של המלכות המקצועיות הבכירות מאפשר להם לקרוא את הלקוחות שלהם אפילו בשיחה של מספר דקות ולהבין מה הביא אותם לשם.
האם מבטיחים הנאה?, לא. אבל עם הזמן והניסיון מלכה מסוגלת להביא את העבד למקום שבו הוא רוצה להיות גם אם הוא אפילו לא הצהיר על כך או מכיר בכך.
במידה והמלכה טועה בניתוח שלה, אם זה בגלל חוסר ניסיון, חוסר קשב או שהעבד מסתיר או מתבייש במה שהוא רוצה אז יש מילת ביטחון, בדיוק כמו בסשן לא מקצועי.

איך מתבצעת ההכשרה של מלכות מקצועיות?
כמו בכל גילדה, הבכירות מלמדות את הצעירות.

גילוי נאות:
אני עמית
בכוח המוח​(שולטת)
לפני 13 שנים • 15 במאי 2011
בכוח המוח​(שולטת) • 15 במאי 2011
יולי Yuli כתב/ה:
איך מלמדים? עושים סשנים ביחד?

כן.
בדר"כ הן צופות בסשנים בהתחלה, אחר כך מצטרפות באופן חלקי.
בגדול סשנים מקצועיים מקודדים לנושאים, כל קוד מקבל זמן ביצוע, ומכנסים הכל עד לגמירה הרצויה.

אני בטוחה שיש סשנים נפשיים ומורכבים יותר, אבל הרוב זו טכניקה שעובדת על ההמונים. נניח:
השפלות קלות, קצת הצלפות, סגידה לכפות רגליים, סטרפאון והביתה.

איך אני יודעת? חברה ממש טובה שניהלה סטודיו של כמה מלכות בתשלום. כשהיא מספרת על זה אני לא באמת רואה איך אותן מלכות נהנות מזה, אלא במקרים יוצאי דופן (אבל קורים), של סוג של קשר שנוצר עם נשלט קבוע\ שם יש איזו משיכה גם מהצד שלה.