סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעון לגברים מכים

Jake​(שולט)
לפני 13 שנים • 8 באפר׳ 2011

מעון לגברים מכים

Jake​(שולט) • 8 באפר׳ 2011
כמה מאיתנו משתעשעים ברעיון לייסד מקום, שיהווה פינה חשוכה בעולם שפוי - מקום לבוא אליו, לשתות בירה, להיפגש עם חברים ובאופן כללי - לעשות חיים באווירה ידידותית לזכר הסקסיסטי המצוי.

הקונספט: לופט בדרום העיר, אשר יוחזק ויתוחזק בידי קבוצת חברים, המוכנים להשתתף בהוצאות ולשאת בעלות שכירת המקום ואחזקתו. זהו מיזם ללא כוונת רווח - פשוט להשקיע במקום שיעשה לנו טוב על הלב. כרגע אנחנו שישה. הצלחנו לאתר מקום עם פוטנציאל של נעימות (וחנייה). להערכתנו, האופטימום יהיה מעגל בן 15-20 חברים.

נשמח לרעיונות והצעות הצטרפות.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 13 שנים • 9 באפר׳ 2011

Re: מעון לגברים מכים

פרלין​(נשלטת){ש} • 9 באפר׳ 2011
Jake כתב/ה:
כמה מאיתנו משתעשעים ברעיון לייסד מקום, שיהווה פינה חשוכה בעולם שפוי - מקום לבוא אליו, לשתות בירה, להיפגש עם חברים ובאופן כללי - לעשות חיים באווירה ידידותית לזכר הסקסיסטי המצוי.

הקונספט: לופט בדרום העיר, אשר יוחזק ויתוחזק בידי קבוצת חברים, המוכנים להשתתף בהוצאות ולשאת בעלות שכירת המקום ואחזקתו. זהו מיזם ללא כוונת רווח - פשוט להשקיע במקום שיעשה לנו טוב על הלב. כרגע אנחנו שישה. הצלחנו לאתר מקום עם פוטנציאל של נעימות (וחנייה). להערכתנו, האופטימום יהיה מעגל בן 15-20 חברים.

נשמח לרעיונות והצעות הצטרפות.

מועדון לגברים בלבד?
יחולקו סיגרים?
nomorenomore
nomorenomore • 9 באפר׳ 2011
משהו בסגנון של NO MAAM של אל באנדי וחבריו? כי חולצה כבר יש!

נשמע מגניב מאד icon_smile.gif
L איה

בעלה של הנוסעת בזמן

L איה • 9 באפר׳ 2011
בס"דו

סוף סוף נזדמן לי לעשות שימוש יעיל במכונת הזמן שמחמצי הציב בסלון: אני מקישה את התאריך 9/8/2011, ואת המיקום המדוייק של ה- Gentlemen's Club. אני גם מבקשת ממכונת הזמן להפוך אותי לטיפוס אינטלקטואלי משמים, ממושקף, שוביניסט, מתלבש רע,ומכה נשים כתחביב מועדף. לחיצה קלה - Enter - וזרם חשמלי סטייל מקרר אמקור 15 מנחית אותי בכניסה, ליד עמדת מדידת הזין.

עמדה זו מורכבת מסרגל ושלט הוראות. לשונו: 'סרגל מיטת סדום'. מתחת, ההוראות מנחות אתי להניח את איברי על הסרגל, ובמקרה הצורך לישר קו עם המציאות. ''לא יתכנו חריגות העלולות להעיב על שאר החברים. הדבר סותר את רוח המועדון''. אורכו של הסרגל 16 ס"מ ובקצהו, הס פן תעיר, נח לו דיסק לפריסת נקניקים.

''מזל שיש לי 13...'', כך אני חושבת לאחר שהסרגל מהבהב לי אישור כניסה. הדלת נפתחת ובבואתי נשקפת אלי ממראה מצרת היקפים - שוד ושבר! אני דן כנר!!!

מזל גם שציינתי 'איטלקטואלי' אני חושבת בלבי בעת שאני נכנסת למבואה, מכונת הזמן הייתה יכולה להפוך אותי בטעות לגואל רצון... והנה בחלל המרכזי של המועדון, שלוש שפחות עמלות במרץ על פריקת ארגזים מלאי סיגרים, פלייסטיישן, גזירי תשבצי הגיון מעתוני 'לאישה' , שולחן בילארד, חוברות קומיקס וסרטי פרנו סאדו-מזוכיסטים.

על לוח גדול כתוב באותיות קידוש לבנה: 'לוח פעילות'. הלוח ריק. באותיות הקטנות למטה מצוין שעל החברים להציע פעילויות וכללי התנהגות, הדברים ידונו בפגישות הראשונות , ועל ידי הצבעה לא דמוקרטית יגובש אופיו המיוחד של המעון.

זה כבר היה יותר מדי - לחצתי על הכפתור שמשיב אותי לכאן ועכשיו, מיד נכנסתי לכלוב כדי לבקש מכם עזרה, באשר לרעיונות לעיצוב אופיו של המקום, כאמור: פעילויות וכללי התנהגות. רק לאחר שיהיה לי מספיק 'חומר' אסכים ללבוש שוב את צורתו של דן כנר ולהתחשמל, כדי לשתול את עצותיכם. ברור גם כי לאחר ההצבעות והדיונים אשוב לדווח איך נתקבלו הרעיונות.*

שיתוף פעולה פורה ומוצלח ישעשע את כולנו, אז אנא תרמו רעיונות יצירתיים ומאתגרים כדי שלא אתחשמל לחינם.
בתענוגות,
ליבנת

נ.ב
למרות שעזרתכם חשובה, אודה ולא אבוש כי יש לי עניין אישי בהתחזות לדן כנר והתחשמלות, לצרכי ריגול אחר מחמצי. כולי תקווה כי כטוב ליבו בשוקו, הוא יפתח את לבו בפני 'דן כנר' ויספר לו על הסיבה האמיתית, שבגללה הוא נמנע מלשלוח את שפחותיו לנקות את ביתי. גם וידוי זה לא ייחסך מכם, קוראי הנאמנים.
    התגובה האהובה בשרשור
בכוח המוח​(שולטת)
לפני 13 שנים • 10 באפר׳ 2011
בכוח המוח​(שולטת) • 10 באפר׳ 2011
פייה כתב/ה:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=75035

וואו..
את קולטת מה הבאת?
איזו חתיכת היסטוריה??
איזה מקטע פנטסטי המוכיח כי יש אבולוציה?

אני לא בטוחה ששמת לב, אז לטובת כולם -
יש לנו כאן תגובה מראובן מהתקופה שהוא עוד לא הדגיש בכתום.

אין, נוסטלגיה.
ראובן
לפני 13 שנים • 8 במאי 2011

מאחורי הדלת הכפולה

ראובן • 8 במאי 2011
Jake,

לפני מספר ימים קיבלתי טלפון מקצינת הקישור, אשר בישרה לי חגיגית כי ''ב-31/12 אתה משתחרר משירות מילואים... תרצה להמשיך להתנדב או שהספיק לך?'' אז אמנם הספיק לי העניין הצבאי, אבל יש משהו לומר בזכות ''חברת הגברים''.

בעיני רוחי ראיתי ספות צ'סטרפילד, שטיחים ווילונות כבדים - ועוד כמה דברים שיעזרו לשכוח את המציאות הסואנת למספר שעות. בעיני רוחי ראיתי גם נשים ברעלות ולבוש מינימלי, אבל אני מוכן להגביל את מוטיב הפנטזיה האנגלו-מזרחית לזו שאיתי - כי במקרה שלה, רעלה הינה חיונית להסתרת גאג גדול, אשר בא לסכור פה גדול לא פחות. מבחינת ''בכוח המוח'', נו, היא גבר-גבר בזכות עצמה אז מבחינתי היא יכולה להיות אפילו בעלת מניה.

זה יכול להיות פרויקט יפה ומתמשך, לכמה ''גננים מסורים''.
ימים יגידו,
R
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
לפני 13 שנים • 8 במאי 2011

Re: מאחורי הדלת הכפולה

ראובן כתב/ה:
Jake,

לפני מספר ימים קיבלתי טלפון מקצינת הקישור, אשר בישרה לי חגיגית כי ''ב-31/12 אתה משתחרר משירות מילואים... תרצה להמשיך להתנדב או שהספיק לך?'' אז אמנם הספיק לי העניין הצבאי, אבל יש משהו לומר בזכות ''חברת הגברים''.

בעיני רוחי ראיתי ספות צ'סטרפילד, שטיחים ווילונות כבדים - ועוד כמה דברים שיעזרו לשכוח את המציאות הסואנת למספר שעות. בעיני רוחי ראיתי גם נשים ברעלות ולבוש מינימלי, אבל אני מוכן להגביל את מוטיב הפנטזיה האנגלו-מזרחית לזו שאיתי - כי במקרה שלה, רעלה הינה חיונית להסתרת גאג גדול, אשר בא לסכור פה גדול לא פחות. מבחינת ''בכוח המוח'', נו, היא גבר-גבר בזכות עצמה אז מבחינתי היא יכולה להיות אפילו בעלת מניה.

זה יכול להיות פרויקט יפה ומתמשך, לכמה ''גננים מסורים''.
ימים יגידו,
R

בוא נסכם זאת במשפט פשוט אחד,ברגע שיהייה לכם את המקום,
אני מוכנה לעזור לצבוע לסדר ולעצב לכם אותו בסגנון נעים ונינוח לזמן איכות טוב.
אפשר אפילו בסגנון אנגלו מזרחי .
בלי צרכי ריגול וכו' icon_biggrin.gif