סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קהילה צריכה לעזור לאישה במצוקה

milky8501​(נשלטת)
לפני 13 שנים • 16 במאי 2011

קהילה צריכה לעזור לאישה במצוקה

milky8501​(נשלטת) • 16 במאי 2011
קהילה שרואה ששולט טיפש ואכזרי מרושע מיתעלל בנישלטת שלו עד כדי כך שהוא גורם לה נזקים נפשיים ומשפיל אותה ואפילו רוצה לגרום לה נזק פיזעי כמו להכניס לה לגוף חריף ומוכר את בגדיה לעבדים ואפילו לאחרונה רוצה לחתוך לה אצבע זה חוסר אחריות
למה אתם לא עושים כלום? למה לא חוסמים את הכלב הזה ? זאת לא קהילה תומכת !
nomorenomore
nomorenomore • 16 במאי 2011
LOL

מי בידיוק אתה או את תקבע שזה לא בסדר?

ואם אותה נשלטת מרטיבה רק מהמחשבה בגדיה נמכרים?

ואם אותה נשלטת מחכה ליום שאדונה יחתוך לה חתיכה מהאצבע?

קיצר, דיי להיות אנשי רגש שמתערבים בכל דבר, לא צריך להציל איש ולא צריך להיות "דיינים"

כל אדם אחראי לגורלו.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 16 במאי 2011
בליינד XY.
XY! מה עשית עכשיו? תמיד כשמישהו עושה נזקים פיזעיים אני יודע שזה אתה.
אולי מספיק עם זה או ששוב כלובי יחסום אותך ואתה תצטרך להחליף את הניק, עד הנזק בפיזעי הבא (-:
(אין כמו להסתכל בכלוב אחרי 48 שעות של מתח. אתם אשכרה Reality Brake, guys).
tongue.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אם אתה מכיר אותה/אותו ונמצא בעמדה להתערב בחיים שלהם, אתה מוזמן להציל את חבריך.
בעולם האמיתי, לעומת זאת, חסימה מהכלוב לא מצילה זרת של אף אחד.
או שהיה לך רעיון חדשני אחר?
asia1
asia1 • 16 במאי 2011
באנו חושך לגרש icon_rolleyes.gif
stephanie​(נשלטת)

Re: קהילה צריכה לעזור לאישה במצוקה

stephanie​(נשלטת) • 16 במאי 2011
milky8501 כתב/ה:
קהילה שרואה ששולט טיפש ואכזרי מרושע מיתעלל בנישלטת שלו עד כדי כך שהוא גורם לה נזקים נפשיים ומשפיל אותה ואפילו רוצה לגרום לה נזק פיזעי כמו להכניס לה לגוף חריף ומוכר את בגדיה לעבדים ואפילו לאחרונה רוצה לחתוך לה אצבע זה חוסר אחריות
למה אתם לא עושים כלום? למה לא חוסמים את הכלב הזה ? זאת לא קהילה תומכת !

אני לא מבינה מה את רוצה. מי כאן במצוקה? ולמה את חושבת שאת יכולה לקרוא לאנשים שאת לא מכירה בשמות גנאי כאלה איומים? אף אחד פה לא מתעלל באף אחת. יש פה נשלטת שאוהבת את אדונה ואת מה שהוא עושה לה, גם אם זה כואב לה לפעמים. היא נותנת לו את נשמתה וגופה ומקבלת ממנו בחזרה את מה שהיא צריכה כדי לבנות את עצמה מחדש.
Siren​(מתחלפת){Misha}
Siren​(מתחלפת){Misha} • 16 במאי 2011
גילי, אני מצטערת לבשר לך שעל פי הכתוב כאן (קיצוץ זרתות וכו'), מתברר שאיקס וואי הוא בעצם נספח יאקוזה שהגיע לארץ למטרות מפוקפקות.

אני יודעת את זה מכיוון שקראתי את מה שכתבת, והחלטתי ביני לבין עצמי, (בהסתמך על הידע הרב שיש לי בפסיכולוגיה והבנת נפש האדם, וכמובן מתוך ההכרה היוצאת מן הכלל שלי אותך ואת איקס וואי בתור בני אדם קרובים והפרופילים שבניתי לשניכם בנפרד מזה חמש דקות תמימות) בצורה שרירותית לחלוטין מה טוב ורע עבורך.

ישנה דרך להימלט. תוכלי לעבור לחולון. אני אשמור על מוריסון ואקח אותו לספוג תרבות במכללה, ואת תאפי המון עוגות.

אין צורך להודות לי. אני רק חברת קהילה וירטואלית אי שם במעמקי הרשת, אשר עושה את המוטל עליה.
נוריתE
נוריתE • 16 במאי 2011
Siren כתב/ה:
גילי, אני מצטערת לבשר לך שעל פי הכתוב כאן (קיצוץ זרתות וכו'), מתברר שאיקס וואי הוא בעצם נספח יאקוזה שהגיע לארץ למטרות מפוקפקות.

אני יודעת את זה מכיוון שקראתי את מה שכתבת, והחלטתי ביני לבין עצמי, (בהסתמך על הידע הרב שיש לי בפסיכולוגיה והבנת נפש האדם, וכמובן מתוך ההכרה היוצאת מן הכלל שלי אותך ואת איקס וואי בתור בני אדם קרובים והפרופילים שבניתי לשניכם בנפרד מזה חמש דקות תמימות) בצורה שרירותית לחלוטין מה טוב ורע עבורך.

ישנה דרך להימלט. תוכלי לעבור לחולון. אני אשמור על מוריסון ואקח אותו לספוג תרבות במכללה, ואת תאפי המון עוגות.

אין צורך להודות לי. אני רק חברת קהילה וירטואלית אי שם במעמקי הרשת, אשר עושה את המוטל עליה.

שאגיד לכם? אגיד
כשדיברתי עם היקירתי על ענייו הקרחת
אמרה היא
," שיחתוך לעצמו את האצבע הקטנה ברגל,היא גם מיותרת"
צדקה הילדה
אבל הנה הוא מחפש לחתוך זרתות לא הספיקה לו הקרחת,איזה פסוקים נבחרים מהכתובים הוא הביא לשם כך?
מה הלאה? לקפוץ ממגדל שלום כדי להראות לו כמה היא אוהבת ומסורה?
למה לא? אני בטוחה שגם לזה הו א ימצא צידוק בכתובים.

גילי אלו הם החיים שלך
תגלחי ראש חיתכי זרת
כרתי אוזן ומצידי גם תוציאי לעצמך את העיין שמאל,עם כפית
העיקר שהוא,אוהב אותך.
והעיקר שאת אוהבת אותו אפילו אם זה "לפעמים קצת כואב"
nomorenomore
nomorenomore • 16 במאי 2011
נוריתE כתב/ה:
Siren כתב/ה:

שאגיד לכם? אגיד
כשדיברתי עם היקירתי על ענייו הקרחת
אמרה היא
," שיחתוך לעצמו את האצבע הקטנה ברגל,היא גם מיותרת"
צדקה הילדה
אבל הנה הוא מחפש לחתוך זרתות לא הספיקה לו הקרחת,איזה פסוקים נבחרים מהכתובים הוא הביא לשם כך?
מה הלאה? לקפוץ ממגדל שלום כדי להראות לו כמה היא אוהבת ומסורה?
למה לא? אני בטוחה שגם לזה הו א ימצא צידוק בכתובים.

גילי אלו הם החיים שלך
תגלחי ראש חיתכי זרת
כרתי אוזן ומצידי גם תוציאי לעצמך את העיין שמאל,עם כפית
העיקר שהוא,אוהב אותך.
והעיקר שאת אוהבת אותו אפילו אם זה "לפעמים קצת כואב"

כמה כעס וקנאה...
את נפגעת, זה לא אומר שכל שולט מחפש לפגוע או פוגע.

מספיק.
kakleta​(לא בעסק)
kakleta​(לא בעסק) • 16 במאי 2011
לא כל כך תפסתי את הסדר: קודם הוא משפיל אותה, מוכר את בגדיה, חותך אצבע ורק אחרי כל זה מוכר אותה מושפלת, ערומה ומדממת?
אז איפה הנזק הפיזעי המדובר?