בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם שולטת שווה יותר מנשלטת ???

nomorenomore
לפני 13 שנים • 17 במאי 2011

האם שולטת שווה יותר מנשלטת ???

nomorenomore • 17 במאי 2011
יצא לי להתקל לא מעט בכלוב, ששולטות אמרו דברים בסגנון "כשיהיו לי ילדים, הם יהיו רק שולטים", "הבת שלי תהיה רק שולטת" "פחחחחחחח, שאני אגדל נשלטת?!", "יש לי פרצוף של נשלטת??" "פחחחחח למה מה קרה שאני אהיה נשלטת"

מכל זה אני רואה מגמה של התנשאות של נשים שולטות על נשים נשלטות, אולי לא התנשאות ישירה, אך בהחל רואה נימה שכזו. (סוג של התנשאות, אולי לא במודע)

אשמח אם תבארו את עיני, שולטות ונשלטות כאחת.

ערב מקסים.
nomorenomore

Re: האם שולטת שווה יותר מנשלטת ???

nomorenomore • 17 במאי 2011
Sparafucile כתב/ה:
יצא לי להתקל לא מעט בכלוב, ששולטות אמרו דברים בסגנון "כשיהיו לי ילדים, הם יהיו רק שולטים", "אם תהיה לי בת, רק שולטת" "פחחחחחחח, שאני אגדל נשלטת?!", "יש לי פרצוף של נשלטת??" "פחחחחח למה מה קרה שאני אהיה נשלטת"

מכל זה אני רואה מגמה של התנשאות של נשים שולטות על נשים נשלטות, אולי לא התנשאות ישירה, אך בהחל רואה נימה שכזו. (סוג של התנשאות, אולי לא במודע)

ערב מקסים.
ממש גרוע​(אחר)
ממש גרוע​(אחר) • 17 במאי 2011
לנשלט השולטת תהיה יותר שווה.
לשולט - נשלטת.

נראה לי שזה הולך ככה .

ואמא שלה,...

צריכה להכנס לה לחדר המיטות?
kore
לפני 13 שנים • 18 במאי 2011

Re: האם שולטת שווה יותר מנשלטת ???

kore • 18 במאי 2011
Sparafucile כתב/ה:
יצא לי להתקל לא מעט בכלוב, ששולטות אמרו דברים בסגנון "כשיהיו לי ילדים, הם יהיו רק שולטים", "הבת שלי תהיה רק שולטת" "פחחחחחחח, שאני אגדל נשלטת?!", "יש לי פרצוף של נשלטת??" "פחחחחח למה מה קרה שאני אהיה נשלטת"

ערב מקסים.

ברור. ברור ששולטת שווה יותר מנשלטת, הרי היא נולדה מלכה, בת אצולה, עם דם כחול, והנשלטות, הן בכלל נצר לשושלת העבדים, האפריקאים.

נו באמת. מדובר כאן בהעדפה מינית. האם בגלל העדפה מינית זו או אחרת מישהי שווה יותר? אם שולטת מסויימת מתנשאת, בשל היותה שולטת, אז כנראה שאין לה סיבות טובות יותר לתת לגיטימציה לעצמה.
מכל מקום, לי אישית לא יצא להרגיש התנשאות של שולטות אחרות, וזה כנראה יצחיק אותי אם מישהי תתנשא בשל העדפתה המינית.
וזו שאמרה לך, בהתנשאות, "יש לי פרצוף של נשלטת??", מעניין איך "נראה" פרצוף של נשלטת, אל מול "הפרצוף" של השולטת. כנראה שמחלת ההמופיליה, ממנה היא סובלת, פגעה לה בקרישת הדם באזורים חשובים.
שלגי
שלגי • 18 במאי 2011
שאלתך רצינית? באמת באמת רצינית?

icon_eek.gif

(כי שמעתי שזה נכון ושההפרש הוא שבעה גמלים - אבל אני לא סגורה על זה)
nomorenomore
nomorenomore • 18 במאי 2011
שלגי כתב/ה:
שאלתך רצינית? באמת באמת רצינית?

icon_eek.gif

(כי שמעתי שזה נכון ושההפרש הוא שבעה גמלים - אבל אני לא סגורה על זה)

שאלתי היא צינית, אבל התופעה והאמירות שציינתי אמיתיות, ולכן אני שואל, זועק !

(אגב, שבעה גמלים וכבש, לידיעתך.)
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 18 במאי 2011
אני חושב שהכי עדיף שתהיינה מאושרות בבחירתן. אבל אם תעיר אותי (ונראה אותך מנחש מתי אני ישן), ותשאל, אשיב שאעשה את הכל כדי שתהיינה בכלל וניליות משעממות ושטעמה של דרך החתחתים אותה עברתי, לא תגע בנפשן ובלשונן.

מצד שני, אני גם חולם שאחריי לא תהיינה מלחמות.
    התגובה האהובה בשרשור
נוריתE
נוריתE • 18 במאי 2011
זה טיבעי, שאמא לבת לא תרצה שהבת שלה תהייה נשלטת.
למה? תחשבו על זה.
מי רוצה בכלל לדמיין את הבת שלה בסיטואציות שבהן היא מנמצאת
אף ולמרות אהבתה היא לדבר?

ומה?"שווה "יותר? התשובה כפופה לנקודת המבט האישית.
אני לשלוט בגברים,לא בנויה ולא רואה בזה גאווה, זה לא אומר שאני פוסלת את הקונספט.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 18 במאי 2011
דיינה, אנחנו יודעים שיש פה לא מעט יצורים..ויצורות! ועוד כל מני.. אין צורך להביא את זה לדיון כל פעם מחדשicon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אוקיי, ההצהרה הזאת אכן מוזרה, מי מעסיק את עצמו בסוג הקינק שיש לילדה שלו?!
והזלזול הזה, אני תוהה, מה השולטים האלה חושבים על הנשלטים שלהם? לא נעים, לא נעים. וגם, בכלל, להגיד על אחרות שהן טובות פחות ממני, רק כי הן בצד השני של אותו הדבר בדיוק... אז איך אפשר, ככה, להרים נשלטת, אם ככה חושבים עליה?
אבל יש עוד מחשבה -
אם הייתה לי ילדה, ואם הייתי במקרה מגלה
אז לגלות שהיא נשלטת היה מעורר בי יותר רעד ודאגה לשלומה
כי אני יודעת שהנטיה הזו מובילה בחורות להעמיד את עצמן בסיטואציות מסוכנות, יותר מנטיות אחרות
ובכלל, מי רוצה לחשוב שמרביצים לבת שלו, חלילה, אם אני צריכה לבחור אני מעדיפה שהיא תהיה למעלה רק כי אני לא רוצה לחשוב על משהו פוגע בשערה משערותיה.
מה זה "פרצוף של נשלטת" אני לא יודעת, אבל אני יכולה להבין את הצורך של שולטים/ת להגיד לעצמם שהם חזקים, כבני אדם. עזבו טובים יותר - חזקים, חסינים. משיגים את רצונם. יש להם כוח על אחרים, יש להם שליטה עצמית מפותחת, יש להם אחריות. אומרים שככה קל יותר להסתדר בעולם. אולי מתוך המקום הזה - כי מי לא חולם את הילדים שלו חזקים, מובילים, אדונים לעצמם?
מה לעשות, יותר קל לחשוב על הבת שלי כשולטת מאשר כנשלטת. כי הנשלטת, מה לעשות, יותר פגיעה.

אבל כל זה לא משנה, הילדים שלי יהיו מה שיתחשק להם ועל הבסיס הזה אלמד אותם כמיטב יכלתי לשמור על עצמם. וכל הספקולציות האלה, אין להן הרבה משמעות מבחינה מעשית...