סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לשולטים: יש לכם העדפה מינית בסשן ללא מין?

Gerald​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 4 ביוני 2011

שאלה לשולטים: יש לכם העדפה מינית בסשן ללא מין?

Gerald​(מתחלף) • 4 ביוני 2011
היי, שאלה לשולטים: האם יש לכם העדפה מינית ברורה לגבי המין של הנשלט\נשלטת כשמדובר בסשן שלא מערב יחסי מין?
כלומר עד כמה הנטייה המינית שלכם משפיעה על המין של מי שהייתם מעדיפים לשלוט עליו (בסשן חד פעמי שלא מערב מין). לדוגמה האם גבר סטרייט שולט יהיה בסדר עם סיטואציה של נשלט גבר? או אישה שולטת לסבית עם לשלוט בגבר?

סתם תוהה.
Uranus
Uranus • 4 ביוני 2011
אצלי ההעדפה לנשים היא לא רק ממניעים מיניים אלא גם ולא מעט ממניעים אסטטיים....

בעיניי ואני מדגיש בעיניי - גבר מוצלף או מושפל או חווה כאב זה פשוט נראה פתטי,
בעוד שאישה באותו מצב נראית בעיניי עוצמתית, נשית ונוטפת יופי מהפנט.

אישה בוכה בסשן זה בעיניי יפהפה וטהור.
גבר בוכה בסשן זה פשוט - לא!

בעיניי icon_smile.gif
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 4 ביוני 2011
אני עם התגובה מעליי.
לא מסוגלת ולא רוצה לראות גבר במצב שבו הוא נשלט, טורן-אוף מיידי עבורי.
אין לי בעיה להיות עם אישה שולטת/נשלטת.
גבר -רק שולט.
Here And There​(נשלטת)

Re: שאלה לשולטים: יש לכם העדפה מינית בסשן ללא מין?

Here And There​(נשלטת) • 4 ביוני 2011
Gerald כתב/ה:
היי, שאלה לשולטים: האם יש לכם העדפה מינית ברורה לגבי המין של הנשלט\נשלטת כשמדובר בסשן שלא מערב יחסי מין?
כלומר עד כמה הנטייה המינית שלכם משפיעה על המין של מי שהייתם מעדיפים לשלוט עליו (בסשן חד פעמי שלא מערב מין). לדוגמה האם גבר סטרייט שולט יהיה בסדר עם סיטואציה של נשלט גבר? או אישה שולטת לסבית עם לשלוט בגבר?
סתם תוהה.

אני חושבת שגם כשהסשן הוא לא למטרת פורקן מיני, בסופו של דבר- בדס"מ זה סוג של נטייה מינית, וככזה אני חושבת שהמטרה הסופית (לאו דווקא במיידי) של הפעילות הבדס"מית הוא מיני, לכן אני מניחה שגם כשדמובר בסשן ללא סקס, הנטייה תיהיה לבחור את אותו מין שאתה עושה איתו סקס.
נולי
נולי • 4 ביוני 2011
מה זה סשן שלא מערב יחסי מין? סשן בדסמי להבנתי הוא בקונטקסט מיני ברור.לא חייבת להיות חדירה כדי שיהיו שם יחסי מין. אם אינו מערב מין הרי שהוא התעללותי ברור ואז זה כבר בא ממקום אחר.גם השאלה תהיה אחרת כנראה.
venus in our blood​(שולטת)

Re: שאלה לשולטים: יש לכם העדפה מינית בסשן ללא מין?

venus in our blood​(שולטת) • 4 ביוני 2011
Gerald כתב/ה:
כלומר עד כמה הנטייה המינית שלכם משפיעה על המין של מי שהייתם מעדיפים לשלוט עליו (בסשן חד פעמי שלא מערב מין). לדוג

מה האם גבר סטרייט שולט יהיה בסדר עם סיטואציה של נשלט גבר? או אישה שולטת לסבית עם לשלוט בגבר?

סתם תוהה.

כל עוד קיים חיבור איכותי(מן הסתם, שילוב של משיכה, סקרנות ועניין ,ועוד כמה גורמים מנטאליים ), אפשרי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
האמת, לא משנה לי אם מי שלמטה אשה או גבר. אבל גם אין לי גבול ברור של משיכה אז אולי זה קשור. האמת, כשזה ללא מין, יותר קל עם אשה. לנשים יותר קל לגעת זו בזו ולהיחשף מבלי שזה ישר יהפוך לסקס, יותר קל לחבק ולנשק ובאותה מידה גם לסשן, מבלי שהאסוציאציה המינית תשתלט על האווירה. אינטימיות אפלטונית זה דבר שמתקיים בקלות בין שתי נשים ופחות בקלות בין אשה לגבר ועוד פחות בקלות בין גברים (נראה לי. לא יצא לי לראות הרבה גברים שלמשל מתחבקים ומתלטפים להנאתם).
קשה לי לדמיין את עצמי נשלטת על ידי אשה, הכח הפיזי של השולט שלי די משמעותי לי, ואשה שחזקה ממני מכניסה אותי להתגוננות ואז קשה לי להרגע. אבל אני מניחה שזה אפשרי אם זו מישהי מאד קרובה ויש רמת אמון גבוהה.

אני לא חושבת שבדס"מ חייב להיות סוג של סקס, אבל כן נכנסות אינטימיות וחושניות שלא חייבות להתפתח, כמו למשל בריקוד.

ומתנצלת מראש על ציון המובן מאליו, אבל מישהו היה צריך לשים את זה:
http://www.youtube.com/watch?v=gf89-zpFM8Q
Gerald​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 5 ביוני 2011
Gerald​(מתחלף) • 5 ביוני 2011
תודה רבה על התגובות והחשיבה שהושקעה.
בשבילי בדסמ זו פעילות מאוד מינית ואני לא נהנה מרוב האספקטים של סשן אם אין את האלמנט המיני המאוד חזק ובתור גבר סטרייט קשה לי לדמיין אותי שולט על גבר אחר ומאוד סיקרן אותי לדעת עד כמה נפוץ הקשר בין ההעדפה המינית להעדפת השליטה.

נולי - אני מכיר אנשים שנהנים במיוחד מסשן ללא מין ולהם פחות איכפת המין של השולט\ת. בגלל זה התחלתי לתהות.

אשמח לשמוע עוד דעות.

G.D.
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 5 ביוני 2011
בוודאי שזה קשור למשיכה
כפי שלא תצא לדייט עם אדם שאין לך משיכה כלפיו, למה שתרצה בסשן עם אדם שאין לך משיכה כלפיו ?
קשה לי להתחבר לגישת ה"אני לא נמשך לגברים, אבל בת זוגי צירפה נשלט וזיינתי אותו למטרת השליטה בלבד". כאילו די עם ההומוסקסואליות המודחקת והמוכחשת. מן הסתם שנהנית לזיין אותו.

Uranus כתב/ה:

בעיניי ואני מדגיש בעיניי - גבר מוצלף או מושפל או חווה כאב זה פשוט נראה פתטי,
בעוד שאישה באותו מצב נראית בעיניי עוצמתית, נשית ונוטפת יופי מהפנט.

אישה בוכה בסשן זה בעיניי יפהפה וטהור.
גבר בוכה בסשן זה פשוט - לא!

בעיניי icon_smile.gif

גרייס כתב/ה:
אני עם התגובה מעליי.
לא מסוגלת ולא רוצה לראות גבר במצב שבו הוא נשלט, טורן-אוף מיידי עבורי.
אין לי בעיה להיות עם אישה שולטת/נשלטת.
גבר -רק שולט.

אז בעיני גבר נשלט כלל אינו פתאטי. הוא סקסי הוא מטריף והוא חמוד ומתוק. והוא מה זה עושה לי את זה. וזה גם כל כך טבעי שהוא על ארבע, זה טבעי שהוא נובח, וזה טבעי שיש לו פוט פטיש - כי זה הדבר הכי נשי שיש בכדור הארץ.
אם כבר גבר מכה זה נראה לי משהו שצריך להיות מאחורי סורגים.

מסקנה:
על טעם וריח.
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 5 ביוני 2011
לדעתי האישית משיכה היא עניין אישי וסוביקטיבי שלא קשור בכלל למין של מי שממול.
אני חושבת שהכימיה והחיבור שמניעים את המשיכה לצד השני לא קשורים בכלל למינו של מי שממול, בעיניי זה לא משנה אם זה גבר או אישה .
בשבילי אישית חיבור וכימיה הם עניין הרבה מעבר למה יש לו במכנסיים.
יצא לי לחוות סשנים גם עם גברים וגם עם נשים , כאלו שהייה בהם עניין מיני וכאלו שלא כללו מגע בכלל.
עדיין היתה תחושה של קרבה ואינטימיות מסוימת גם אם כולם נשארו לבושים.

יכול להיות שזה בגלל שאני כזאת , ויכול להיות שיש אנשים שהם פשוט יכולים רק אם זה עומד בשטאנץ מסודר להימשך למי שממול.
אני בכלל גיליתי שאני נמשכת לנשים בצורה טבעית לחלוטין, להגיד שנשלטת זה בהכרח סקסי ויפה ונשלט זה משפיל ודוחה זה הכול עניין של מה מכניסים לדיאלוג של שליטה וקשר, בעיניי.

אני מכירה לא מעט נשלטים חזקים דומיננטיים עצמאיים שאוהבים את הנשלטות כמקום לזה שהם לא צריכים לשלוט ולנהל, ויכולים להרשות לעצמם להניח את הראש על כתף חזקה של מישהו אחר- לקרוא לזה 'איכס' כי גבר לא צריך להיות במצב כזה נשמע כי כמו כיבעון תודעתי בסגנון - גברים לא צריכים לבכות .

אני תמיד מעדיפה בכול סוג של קשר לא משנה עם הוא כן או לא מערב שליטה שיהייה מולי פשוט בנאדם אמיתי וכמה שיותר נוח עם עצמו, כי זה בעיניי המקום שיש לאן לקחת אותו או להילקח על ידו .לאהוב אותו ולהרגיש נאהבת.

תסלחו לי אבל עם כול הכבוד כול האהבות שבנויות על חסכים של אני צריכ/ה את המושיע בחיי כי לבד אני לא יודע/ת לאן ללכת , או מלכתי הנערצת והיפע אני יוריד בשיבילך את הכוכבים מהשמיים = המעשים והחיים שלי נתולי תכלית ותוכן , תסדרי לי שיהיו לי חיים , ממש לא מתקשרים אלצי לשום עניין של שליטה או מיניות .

מתנצלת מראש לכול אלו שלא יסכימו איתי, זה בסדר אל תיקחו את זה אישית גם אני הרבה לא מסכימה איתכם.