צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לבעלי מנוי זהב - הערות לפרופילים ששמרתי נמחקות כלא היו אופס'

godisafemale​(שולטת)
לפני 13 שנים • 3 באוג׳ 2011

לבעלי מנוי זהב - הערות לפרופילים ששמרתי נמחקות כלא היו אופס'

godisafemale​(שולטת) • 3 באוג׳ 2011
לבעלי מנוי זהב - הערות לפרופילים שנשמרות אצלי נמחקות כלא היו

האם זו יד מכוונת או פעולה מחושבת. בכל מקרה זה הזוי, מעורר תהיות ומאוד מרגיז.

כידוע, לבעלי מנוי זהב יש האופציה להכנס לפרופיל ולרשום מתחת "הערה לפרופי" למשל, שלח תמונה ולא מצא חן בעיניי, נודניק חבל על הזמן, מתוק שווה פגישה וכיו"ב.

משום מה דווקא לפרופילים ספציפיים שבהם זכרתי שעדכנתי שוב ושוב את ההערה אני פותחת לאחר יומיים וההערה נעלמה - או חס וכרפס הועלמה?

למי יש אינטרס כזה?!

מי אחראי לכך? אולי כלובי ישפוך אור ויענה בצורה מדוייקת ועניינית הרי הוא תותח, אז מה בכל זאת? מקורבים לצלחת?

אבל זה בלשון המעטה מוזרמאוד ומעורר שאלות נוקבות לגבי אמינות המערכת.

גודי
מישלי

גם אני...

מישלי • 3 באוג׳ 2011
נתקלתי בזה פעם אחת, בפרופיל שאני יודעת בוודאות שהכנסתי בו הערה.
חשבתי שאני הוזה, מדמיינת, לא מחוברת למציאות... icon_eek.gif
אבל עכשיו אני מבינה שזה קרה באמת ( :

אני בעיקר דואגת, שיעלמו לי הערות בפרופילים אחרים (שנים של איסוף מידע מודיעיני, עלולות לרדת לטמיון)
godisafemale​(שולטת)

צודקת מישלו זה ממש לא לענין!

godisafemale​(שולטת) • 3 באוג׳ 2011
וגם מעורר שאלות!

כלובי למי שלא יודע הוא מפתח ומתכנת מחונן, קשה לי לחשוב שזה באג. תעלומה או ש....?
מישלי
לפני 13 שנים • 4 באוג׳ 2011

Re: צודקת מישלו זה ממש לא לענין!

מישלי • 4 באוג׳ 2011
godisafemale כתב/ה:
וגם מעורר שאלות!

כלובי למי שלא יודע הוא מפתח ומתכנת מחונן, קשה לי לחשוב שזה באג. תעלומה או ש....?

גודי,
מהכרותי רבת השנים עם האתר ובעליו (שנכון שהוא מפתח ומתכנת מחונן),
אני בטוחה שזה לא משהו מכוון, שזה כנראה באג, ואין לי ספק שהוא יבדק לעומק.

עכשיו אני חושבת, שאולי כדאי לשלוח לכלובי את זה בהודעה פרטית
(כי הוא לבטח לא יושב כל היום וקורא את השטויות שלנו icon_smile.gif

אני לא חושבת שצריך להתלהם... ובוודאי שלא להכנס להאשמות או חשדות icon_rolleyes.gif
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 4 באוג׳ 2011
אמאלהההה אם הערות שלי נמחקות זה סופי המר !
כל האינפורמציה המפלילה על מציעי תשלום ומחפשי סטוצים ארורים שעלי לסנן לעד !
לאאא !!

ועכשיו אני תוהה האם נתקלתי בפרופילים בהם הייתי בטוחה שהייתה לי הערה והתפלאתי שאין,
או שמא אני אוכלת סרט . . .

שיט למה נכנסתי לשרשור הזה icon_sad.gif
גברים​(שולט)

תיאוריית הקונספירציה - הפתרון.

גברים​(שולט) • 4 באוג׳ 2011
גודי,את באמת חושבת שהאתר הזה מתפרנס ממאה וחמישים הש"ח של מנויי הזהב ? את חושבת שמהגרושים האלו כלובי בנה את הוילה שלו בכפר ?

מכיוון שעלית על העניין אני אגלה לך את הסוד ואולי אסדר לך אותו במחיר מופחת תמורת התחייבות שלא תגלי אותו לקהל הרחב.

תמורת סכום מכובד, ניתן לשדרג למנוי פלטיניום סודי. כזה שמאפשר לי, בין השאר, לערוך מחדש או למחוק את כל ההערות שאתן רושמות עליי, אצלכן.

*השדרוג גם מאפשר לי, לשלוח אליי, הודעות זימה מתיבת ההודעות שלך או של כל נשלטת אחרת. שווה כל דולר, מאז ששדרגתי הפכתי למבוקש בטירוף ואני מוצף אדומות עד כדי כך שהייתי צריך לבנות אוהל נוסף, לשכן בו את האגו המתחדש.

אין על כלובי, גאון שיווקי.
    התגובה האהובה בשרשור
שלגי

Re: תיאוריית הקונספירציה - הפתרון.

שלגי • 4 באוג׳ 2011
גברים כתב/ה:
גודי,את באמת חושבת שהאתר הזה מתפרנס ממאה וחמישים הש"ח של מנויי הזהב ? את חושבת שמהגרושים האלו כלובי בנה את הוילה שלו בכפר ?

מכיוון שעלית על העניין אני אגלה לך את הסוד ואולי אסדר לך אותו במחיר מופחת תמורת התחייבות שלא תגלי אותו לקהל הרחב.

תמורת סכום מכובד, ניתן לשדרג למנוי פלטיניום סודי. כזה שמאפשר לי, בין השאר, לערוך מחדש או למחוק את כל ההערות שאתן רושמות עליי, אצלכן.

*השדרוג גם מאפשר לי, לשלוח אליי, הודעות זימה מתיבת ההודעות שלך או של כל נשלטת אחרת. שווה כל דולר, מאז ששדרגתי הפכתי למבוקש בטירוף ואני מוצף אדומות עד כדי כך שהייתי צריך לבנות אוהל נוסף, לשכן בו את האגו המתחדש.

ידעתי!!

פלטינום אקסטרא - הפיתוח כבר בדרך.
אל תשאלו מה ילך שם.
מישלי

Re: תיאוריית הקונספירציה - הפתרון.

מישלי • 4 באוג׳ 2011
גברים כתב/ה:

מזמן,מזמן, אבל מזמן (ואתה יודע כמה מזמן) לא צחקתי ככה. לבד בבית מול המסך....

עכשיו גם הכל ברור לי... הכל... הכל ! הכל ( :

אין עליך !
כלובי
כלובי • 4 באוג׳ 2011
פעם ראשונה שאני שומע על התקלה הזו.. זה כבר בטיפול

בעלי מנוי פלטינה יקבלו פתרון מיידי
בעלי מנוי זהב יצטרכו לחכות קצת עד שמקור התקלה יתברר.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 4 באוג׳ 2011

אהבתי את הערת ה" מתוק, שווה פגישה"
icon_biggrin.gif