שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בגידה? - עדכון

en1
en1
לפני 20 שנים • 10 בינו׳ 2004

בגידה? - עדכון

en1 • 10 בינו׳ 2004
טוב, אחרי שראיתי עוד שני שרשורים העוסקים בנאמנות ושקרים ורוב התגובות להם היו די יפות נפש, התלבטתי אם לפתוח הודעת עדכון.. שחס וחלילה לא יחשבו שאני מצטדקת ומגוננת על מעשיי. אך למרות זאת, הרי כתבתי כאן הודעה שהביאה להרבה תגובות, אז שווה לעדכן..

אז ככה. למרות שכבר הגעתי לשלווה נפשית בכל הנוגע לעניין השקר לחבר שלי לגבי העולם הזה, כנראה שהסופר אגו שלי חשב אחרת. זה התבטא בלילות ללא שינה וחלומות נוראיים על בגידה וכאב. לא מומלץ לאף אחד.
לא יכולת יותר. החלטתי שאני מספרת. אז אזרתי אומץ וסיפרתי לחבר שלי שנפגשתי עם אדון. הוא כמובן קצת הופתע ומיד שאל לפרטים. סיפרתי לו באופן כללי מה היה שם (כמובן שלא הכל..) והוא מיד אמר שעומד לו הזין.. צפוי.
אמרתי לו שאני גם רוצה עוד. והפעם תורי היה להיות מופתעת – הוא אמר שבסדר (!!!). יש לו רק שתי הגבלות – תמיד עם קונדום ושזה לא יהיה לטווח ארוך, כדי שזה לא יבוא בינינו.
וואו, הייתי כל כך מאושרת. לא עוד לילות חסרי מנוחה! גמלתי לו כמובן במציצת חייו וזיון מטורף. הגיע לו, תודו.
ראיתי באיזה פורום שמשהו אמר שאהבה ונילית זה בלעעעעע, אז אני אומרת שהיא יכולה להיות פשוט נפלאה. נפלאה. כמה אהבה ואמון. משהו גם אמר שאני צריכה לבחור, אז אני בוחרת בו. אני יודעת שזו לא דעה פופולרית כאן, לבחור בבן זוג ונילי ולא בעולם הבדס"מי, אבל בכל זאת.

אני חייבת לציין שפעם שעברה שניסיתי להיפרד מהעולם הזה, החזקתי מעמד שבוע. הפעם אני מקווה שאני אבטא לפחות חלק מהיצרים שלי פה באתר, אז אולי אני אצליח לעמוד בזה.

ועוד דבר – ביקשתי ממנו גם ללכת לדנג'ן (בלעדיו כמובן) ואין לו עם זה בעיה... איזה כיף, ערב מיילדום, היר איי קום!
אליאס​(אחרת)

בהצלחה, על הברכיים.

אליאס​(אחרת) • 10 בינו׳ 2004
אני שמחה בשבילך ועדיין עומדת מאחוריך כמו בהודעה הראשונה שלך. icon_smile.gif
shiri​(לא בעסק)
shiri​(לא בעסק) • 10 בינו׳ 2004
נשמע כמעט כמו סיפור אגדה...

יפה לך
המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 10 בינו׳ 2004
על הבירכיים כתבה

ציטוט: גמלתי לו כמובן במציצת חייו וזיון מטורף

קודם כל אני לא רואה במין "תשלום" עבור משהו. בכלל כל עצם המושג שאשה "נותנת" לגבר פשוט מצחיק/מקומם אותי, כי במושגים האלו את למעשה אומרת שלאשה אין צרוך מיני ואשה לא נהינת ממין, המושג של "גמלתי לו" או "נתתי לו" אומר שאת סובלת כשאת מזדיינת עם מישהו ופשוט "מקריבה" את עצמך למען המולדת. את חושבת שמגיע לך מדליה על זה שאת "מוכנה" להזדין איתו?

מבחינתי, שפחה תמצוץ לי או תזדיין איתי רק אם ארשה לה לעשות זאת ובטח שלא ארשה למי שחושבת שזאת "הקרבה" מצידה להזדיין או למצוץ לי, היא תצטרך לרצות את זה לפחות כמוני אחרת זה פשוט לא יקרה.

דבר נוסף זה שמי שאמר שאהבה ונילית זה בלעעעעע הוא פשוט אדיוט, כל אהבה יפה, כל אהבה ברגע שהיא קיימת היא יפה וטובה ולא משנה איזה סוג של אהבה. אהבה היא אהבה, היא אהבה, היא אהבה. כל אדם אוהב בדרכו ואין זה משנה אם האהבה היא בין זוג ונילי או בדסמ, או הומו או לסביות או כל צורה אחרת, כל אחד בוחר את הטוב בעיניו ולאף אחד אין זכות לשפוט מה טוב יותר מאחר וכל אדם עם העדפותיו.

כתבת גם

ציטוט: אני יודעת שזו לא דעה פופולרית כאן, לבחור בבן זוג ונילי ולא בעולם הבדס"מי,

שוב טעות בידיך, כל אחד בוחר בטוב בעיניו. הדבר החשוב באמת זאת לא הדרך שכל אחד בוחר לחיות אלא אם הוא שלם ומאושר בבחירה שלו. עולם הבדסמ הוא עולם תובעני ובהחלט לא מתאים לכל אחד. כשאני מדבר עם וניליות שרוצות להתנסות ביחסיי בדסמ אני תמיד אומר שלא ינסו אפילו כל עוד הן לא שלמות לגמרי עם זה.

לסיום, את בחרת במה שלך נראה כטוב ביותר עבורך ואני מאחל לך המון אושר וסיפוק בבחירתך.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 10 בינו׳ 2004
כל כך שמח בשבילך icon_smile.gif
לולא הייתי כופר בכל נימי נפשי, הייתי תוהה אם אולי בכל זאת יש איזו השגחה עליונה שגומלת למי שעושה את הדבר הנכון... אבל מאחר ובועל שפנים ואוכל נידות אנוכי והברק טרם הכה אותי, כנראה שפשוט היה לך מזל עם הבחור... וטוב שכך. תשמרי עליו. תמיד אהבה!
en1
en1
en1 • 10 בינו׳ 2004
תודה לכולם.
אני רק מקווה שאם שוב אני אפול ותראו שאני מסומנת, תבינו ולא תזלזלו.
ואריה - קצת הומור... אמנם השתמשתי במילה "גומלת", אבל אם זה לא היה ברור שפשוט רציתי לפנק אותו בשמחה, אז הנה תיקון.
Rocco​(שולט)
Rocco​(שולט) • 10 בינו׳ 2004
על הברכים....
אם יש הסכמה על כך בניכם....
והכל גלוי....!
ואין לבין הזוג הונילי שלך כל בעיה......
אז רק בהצלחה לך וגם לו...
icon_smile.gif
shery
לפני 20 שנים • 11 בינו׳ 2004
shery • 11 בינו׳ 2004
על הבירכיים יקרה,
שמחה מאד בשבילך! החבר שלך הוא מדהים ויוצא דופן...
אל תנצלי את זה. הקונדום ישמור עליך מנזק גופני אבל הכי חשוב הוא באמת לא להישאר
יותר מדי עם אדון אחד. בעל כורחנו אנחנו נקשרות וגם אם זו לא אהבה, נוצרת מערכת יחסים
מסוג מסוים. אני יודעת שזה קשה, אבל אין ברירה. תמיד תוכלי להיעזר בנו..
תשמרי על עצמך ועל חברך. גאה בך.
Master_Eran​(שולט)
לפני 20 שנים • 30 בינו׳ 2004

התמזלת...

Master_Eran​(שולט) • 30 בינו׳ 2004
על הברכיים...

בגידה, ולא משנה מאיזה סיבות, היא מילה אחרת לשקר. לא כל אחד יכול לחיות עם זה.
והראיה - לילות ללא שינה, מלחמת אני בעצמי ונסיונות ויתור מיותרים על חלק מעצמיותך.

מסתבר שאפשר גם אחרת. ובמקרה שלי - זה הדבר הטוב ביותר שקרה לי בחיים.

גם לי יש זוגיות ונילית נפלאה, אוהבת ומכוננת האושר בחיי... יחד עם זאת, לגמרי במקביל,
ולא נופל במידת החשיבות, יש לי גם עולם בי די אס אמי עשיר, מהנה ומספק, עליו לא הייתי מוכן
לוותר תמורת כל הון שבעולם.

ברם, אולם, אבל... גם לא הייתי מוכן לחיות בשקר.
התמזל מזלי, ואשתי, שהיא החברה הכי טובה שלי, מכירה את אהבתי ומשיכתי ל-BDSM
ותומכת ומפרגנת באמת. מכל הלב.

עד כדי כך שהסקרנות הביאה אותה לבקר בדנג'ן אחרי שראתה אותי חוזר משם עם עיניים נוצצות מאושר..

היום היא מגיעה אתי למועדון לעתים תכופות (היא עדיין ונילית), התחברה לאנשים הנפלאים ומעידה
על עצמה שהיא באה בגלל הסקרנות... ונשארה בגלל האנשים...

מתוך נסיוני האישי אני יכול להעריך שהחבר שלך מאוד מאוד מאוד אוהב אותך.
צריך הרבה חוזק ובטחון בבן/ת הזוג כדי לפרגן קשר כזה...
לא רבים זוכים בבני זוג כאלה, באהבה כזו. אם זכית - כנראה שמגיע לך.
המלכה קארינה​(שולטת)
לפני 20 שנים • 31 בינו׳ 2004
שמחה בשבילך !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אין כמו האמת ועוד לקבל עליה "אישור"......

מחכה לראותך במועדון ....