שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חצי ביצה

L איה
לפני 13 שנים • 20 באוג׳ 2011

חצי ביצה

L איה • 20 באוג׳ 2011
בסד"ו
כמו כל מי שמחזיק/ה בפרופיל שעשוי להסתבר כי אישה/נערה (או כל מי שיש לה רמת אסטרוגן סבירה+)
עומדת מאחריו, גם אני מקבלת פניות מכאלו המכנים עצמם "שולטים" עם התבניות המוכרות,
עכבר השליטה המצוי הינו בדר"כ נשוי נישואי "נוחות" לאישה שגם היא נמנעת מ'לפרק את החבילה'
בדיוק מן הסיבות של ידידינו העכבר.
זהו בדר"כ הדבר היחיד האינטימי שהם חולקים במשותף,
ואף כי סביר להניח שיש אמת בטיעון העכבר, בדבר ידיעתה של האישה על קיומם של קשרים נוספים, היא בוודאי לא מעלה על הדעת שאת התיסכולים על רודנותה הבורגנית,
הוא פורק במסגרת 'הסכם הפרת בדידויות' עם מזוכיסטיות שמעדיפות/בוחרות אותו כך במודע- סדיסט
כלפיהן, ובו זמנית עלוב ונרצע לאשה ה'חוקית'.
עפ"י רוב מטעמי פחד מאינטימיות, אך את הנשלטות לא אשפוט על כך, מי שאין לה כל בעיה שמספר הפלא' שלה יכתב תחת השם: 'בנק הפועלים' - שתבלה. פחד מאינטימיות או לא, אם יש לך יכולת בחירה, מצבך טוב לעין ערוך מהמהנדס-מרצה-עו"ד בשלב טרום-גיל העמידה ,
זה עם תחתוני הבוקסר בגזרה רחבה, המאפשרים לכרס הבינונית להישפך בנינוחות כאשר הוא מתגנב באישון ליל אל עבר שומר סודו הנאמן והאהוב- המחשב.
לו רק היה יכול המחשב לפצות פיו ולהעיד כמה מסור, עקבי, וחדור מוטיבציה ידידינו העכבר,
אפילו גבירתו היתה יכולה להתגאות בו.
ושחלילה לא ישתמע כאילו אני מוטרדת מתופעת העכברים, ההיפך הוא הנכון,
אין לי כמעט עונג גדול יותר משליפת עכברון לצורכי סשן טיזינג-פסיכוטי כדי לעודד את רוחי בשעת צורך.
קצב שינוי המבע על פניהם כאשר הם יושבים עימי בבית הקפה/מסעדה , אישה סקסית (וגם נורא צנועה, כפי שבוודאי שמתם לב...) שיורקת ו/או מטילה מימיה אל המשקה שלהם תוך שאני פורטת בקול רך ונעים את משנתי הסוציאליסטית על הנעת הכלכלה ע"י חיזוק השכבות החלשות, עושה לי תמיד לישון טוב בלילה.
גם אם העכבר לא נס על נפשו אפילו בשלב שבו אני מספרת לו שנורא מתחשמק לי כזה, לשלוח לאשתו את התכתובות ביננו, או משמיעה קולות עונג רמים עקב האורגזמה הקולינרית שנגרמת לי מהעוגה, או מכך שאני מפלרטטת עם כל גבר פנוי בבית הקפה בכל פעם שהעכבר מנסה לצוד את תשומת ליבי,
גם אז , האירוע שולח אותי למיטה עם חיוך קטן ומתוק.
אני כותבת פוסט זה, כוון שאני תרה אחר עכברון שכזה, אפילו אחד, שיש לו לפחות חצי ביצה כדי לעלות כאן בפורום ןלהסביר אחת ולתמיד,איך אדם שמצהיר על עצמו כ"שולט" לא מסוגל ליצר לעצמו מצב בו אין לו צורך להסתתר, ולשקר.
מדוע אין לו האומץ לחתור לכדי מצב בו יתן מספיק אמון בשותפתו לחיים על כך שתקבל אותו גם עם צרכים סדיסטים. מעניין אותי להבין איך עושים שליטה, טובה ככל שתהיה במובן הטכני,
(נניח, סתם לצורך הדיון, השמועה מספרת שרוב העכברים גם לא ממש טובים בטכני, אבל אני מנסה למצוא על מה לדון אותם לכף זכות..)
ללא מחוייבות ריגשית מינימלית. ואל תספרו שיש כזו, הלא אם תצלצל הגבירה, ותדווח על צורך בהתייצבות מיידית, כי עקץ אותה קקטוס באצבע הקטנה ברגל שמאל, אתם תתיצבו.
גם אם השפחה כעת במשבר חייה.
ונכון שאין מחסור בשולטים שקרנים,בוגדנים, ונצלנים שאינם נשואים, אך אלו כמעט אף פעם לא מצהירים על עצמם כמשתייכים לל"ו צדיקים ומה גם שהם 'ידועים בציבור' כנפיצים.
כבר יצא לי לפגוש בשני שולטים שבנות זוגם וניליות לחלוטין, והן מודעות ובוחרות להמשיך לקבל ולאהוב את בעליהם. למען הסדר הטוב אספר שגם אצל שניהם התופעה מגיעה במסגת הסכמים , אך לא כאלו
שכרוכים בהם העלמות עין, שקרים והסתרות, אלא כבוד למרחב ההתנהלות ואני מקווה ומאחלת להם שגם מאהבה.
ואתם, אלו עם לפחות חצי ביצה שתעזו לכתוב כאן,
עם יד על הלב, זה לא מה שאתם מאחלים לעצמכם?

רק תענוגות,
ליבנת
מתמידן
מתמידן • 20 באוג׳ 2011
לא חושב שהחצי ביצה קשורה דווקא לאומץ לבוא ולהסביר.
אני יכול להגיד לך שבתקופת "ההוללות" שלי , אנשים שהתנהגו כמוך , אשר באו והטיפו לי מוסר, תוך כדי השמצות כאלו ואחרות , ודחפו את האף שלהם לחיי ללא הזמנה , ממש לא הזיזו לי חצי ביצה , ולא הרגשתי שום רצון/צורך להסביר עצמי בפניהם . אפילו להיפך.
הם נתפסו בעיניי כאנשים קטנים , עלובים , ממורמרים , אומללים וחסרי חיים. כ"כ חסרי חיים - עד כי נראה להם הגיוני לדחוף את האף שלהם לחיי הנישואין של אנשים אחרים , בלי שהתבקשו , ובלי שיידעו דבר וחצי דבר עליהם.
לכן אני מציע לך לא לצפות לתגובה רצינית המסבירה זאת . חבל על עוגמת הנפש.
ולא בגלל שצריך אומץ לבוא ולהסביר , אלא בגלל שממש אין צורך להסביר . בדיוק מהסיבות הרשומות מעלה.
the rain song
the rain song • 20 באוג׳ 2011
בחרת לשאול שאלה לא פשוטה ולגיטימית לגמרי בפורום מיילדום ובחרת לנסח אותה בצורה מעליבה, מבזה ומזלזלת.
את מצפה לתשובות או שמא זו תחילתה של מריבה חדשה ומופלאה?
    התגובה האהובה בשרשור
subselve

לא מסתפק בחצי ביצה רק שלמה מלאה עם לבן וצהוב עסיסית ופלפל גם

subselve • 20 באוג׳ 2011
יקירתי , יפה כתבת אבל היות ובדיוק בגללך זה הכי שווה לחיות כך עם הסכם זוגיות כי יש בתל אביב
חלון הזדמנויות לחיים אחרת ואת מספקת בדיוק את מה שצריך בשביל זה וחברותייך לרוב אוהבות
את הריגושים הללו לא המסגרת ללא ההתחייבות פשוט פוחדות מהתחייבות לגבר אחד לזוגיות למונוגמיות.
ולכן זה מקובל ואף רצוי למרות שאני נגד כל הקונספרציה הזו וההסכמים האלו ...
מה שנקרא זו את ((:
Dark Artist​(שולט)

אני מסכים עם The rain song

Dark Artist​(שולט) • 20 באוג׳ 2011
the rain song כתב/ה:
בחרת לשאול שאלה לא פשוטה ולגיטימית לגמרי בפורום מיילדום ובחרת לנסח אותה בצורה מעליבה, מבזה ומזלזלת.
את מצפה לתשובות או שמא זו תחילתה של מריבה חדשה ומופלאה?

הבעיה או הדילמה אותה את מתארת אינה רק נוגעת לשולטים אלא גם לשולטות,נשלטות ונשלטים.
האם רק בגלל שמדובר בשולטים גברים אזי חובת ההוכחה של אומץ וכנות מוטלת רק עליהם?
האם זה אומר שלנשים או גברים נשלטים אין "ביצים" לבוא לבן זוגם ולומר לו מה הם עושים מהצד?

זה שרשור שמקומו הוא בכללי, ואכן משתמע מהצד שבאת בשרשור לתקוף ספיציפית גברים שולטים ולא את התופעה עצמה. מלבד זאת התופעה של הסתרת קשר רומנטי זה או אחר היא נרחבת וקיימת למכביר בעולם הונילי. האם גברים או נשים ונילים יכולים יותר להסתיר קשר רומנטי רק משום שאינם שולטים?

הרי ההיסטוריה שלנו רצופה בדוגמאות אינספור של גברים דומיננטים שבגדו בנשותיהן והסתירו זאת או ניסו להסתיר דוגמת: ביל קלינטון, מושל ניו יורק לשעבר אליוט שפיץ וכו'. מדובר על גברים שהיה להם צורך ביותר מ2 ביצים להגיע לאן שהגיעו ולמרות זאת כשלו בבגידה רומנטית שנחשבת שולית יחסית להישיגיהם.

ישנה גם סיבה נוספת להסתרה והיא הBDSM עצמו. לא כל אחד רוצה או יכול לספר במה מתבטאת המשיכה המינית שלו. לא כל בן זוג יכול להבין ולקבל את הצורך של אשתו לדוגמה לרצות להשתין לתוך פיות של גברים.

האם בהסכמים שאת מדברת עליהם,בהם מקובלים "רומנים מהצד" יש בהם כדי להכשיר את השרץ? יש לי תחושה שבהסכמים אלו תמיד יש צד דומיננטי שמצליח לשכנע את הצד השני לחתום עליהם, ואולם למרות שהצד השני עושה זאת מתוך אהבה לבן זוגו יש לי הרגשה שהוא סובל בשקט. מעטים הזוגות שחיים בשלום עם הסכמים כאלו.

אין ספק שהתופעה לא מקובלת והיא בעייתית ומטרידה ביותר, ואולי בתקופה שלנו מוסד הנישואים לא מוכיח את עצמו וצריך אולי לשנות את הפורמט שלו אולם זה נתון לדיון אחר
.
נילי ונילי

Re: אני מסכים עם The rain song

נילי ונילי • 20 באוג׳ 2011
Dark Artist כתב/ה:
אין ספק שהתופעה לא מקובלת והיא בעייתית ומטרידה ביותר [...]

אני חולקת עליך.

ה"תופעה" (מרכאות כפולות בכוונה תחילה) היא מקובלת, נפוצה, שכיחה, שרירה וקיימת. אין ספק שהיא אכן מטרידה אנשים רבים, אך אני חולקת על היותה בעייתית ולא מקובלת. אי-בלעדיות מינית במסגרת קשר רומנטי היא משהו שמטריד אנשים רבים, אבל זה עדיין לא הופך אותה להיות בעייתית ולא מקובלת. אם להקביל ל"תופעה" אחרת הרי שאנשים רבים מוטרדים ממיניות בכלל ומאוננות בפרט, זה עדיין לא אומר שאוננות היא חטא תנ"כי איום ונורא שיצמיח לך שערות על הידיים. זה פשוט אומר שיש מוסכמות חברתיות מסויימות שצריך להיות מודע אליהן כשמנסים לנהל חיים חברתיים נורמטיביים (או כשמנסים להעמיד פנים שמנהלים חיים חברתיים נורמטיביים).

לגבי השאלה - מדוע לנהל חיים חברתיים נורמטיביים - הרי שזה מתקשר כבר לסיפא של דבריך בנוגע לכך שמוסד הנישואין לא מוכיח את עצמו בימינו. התשובה, לגבי דידי, היא ברורה- על אדם לנהל חיים נורמטיביים כיוון שזה עדיף לו אלפי מונים על פני לקרוא שוב ושוב את טרונותיה של ליבנת הגוערת בו על גבי אינספור דפים בגנות היותו עכבר.
Dark Artist​(שולט)

Re: אני מסכים עם The rain song

Dark Artist​(שולט) • 20 באוג׳ 2011
נילי ונילי כתב/ה:
Dark Artist כתב/ה:
אין ספק שהתופעה לא מקובלת והיא בעייתית ומטרידה ביותר [...]

אני חולקת עליך.

ה"תופעה" (מרכאות כפולות בכוונה תחילה) היא מקובלת, נפוצה, שכיחה, שרירה וקיימת. אין ספק שהיא אכן מטרידה אנשים רבים, אך אני חולקת על היותה בעייתית ולא מקובלת. אי-בלעדיות מינית במסגרת קשר רומנטי היא משהו שמטריד אנשים רבים, אבל זה עדיין לא הופך אותה להיות בעייתית ולא מקובלת. אם להקביל ל"תופעה" אחרת הרי שאנשים רבים מוטרדים ממיניות בכלל ומאוננות בפרט, זה עדיין לא אומר שאוננות היא חטא תנ"כי איום ונורא שיצמיח לך שערות על הידיים. זה פשוט אומר שיש מוסכמות חברתיות מסויימות שצריך להיות מודע אליהן כשמנסים לנהל חיים חברתיים נורמטיביים (או כשמנסים להעמיד פנים שמנהלים חיים חברתיים נורמטיביים).

לגבי השאלה - מדוע לנהל חיים חברתיים נורמטיביים - הרי שזה מתקשר כבר לסיפא של דבריך בנוגע לכך שמוסד הנישואין לא מוכיח את עצמו בימינו. התשובה, לגבי דידי, היא ברורה- על אדם לנהל חיים נורמטיביים כיוון שזה עדיף לו אלפי מונים על פני לקרוא שוב ושוב את טרונותיה של ליבנת הגוערת בו על גבי אינספור דפים בגנות היותו עכבר.

אני מסכים עם מה שאמרת והניסוח שלי אכן היה חד מדי. אכן כוונתי היתה להדגיש כי התופעה אכן מטרידה אנשים רבים ,אולם מכאן ועד להוקיע אותה יש תהום עמוקה. למדתי והשכלתי icon_razz.gif
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
יש משהו מנחם עד אין קץ במחשבה שגם כשנופלים עלינו טילים מכל הכיוונים, בכלוב עדיין רבים icon_smile.gif
פרחונית​(לא בעסק)
פרחונית​(לא בעסק) • 20 באוג׳ 2011
amy כתב/ה:
יש משהו מנחם עד אין קץ במחשבה שגם כשנופלים עלינו טילים מכל הכיוונים, בכלוב עדיין רבים icon_smile.gif

there's no place like home

rffl.gif
נילי ונילי
נילי ונילי • 20 באוג׳ 2011
amy כתב/ה:

אני אישית מוצאת שזה יפה שבמקביל לדיונים פה (דיונים, איימי, לא ריבים), מתנהלים גם שני שרשורים במקביל; האחד הוא שרשור המלצות על ספרים והשני הוא שרשור המלצות על אתרי סקס מובחרים.

אכן, אתר התוכן העברי הטוב בישראל.
(לא בציניות דווקא)