שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההפגנה נגד יוקר המחיה

לפעמים כאן​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 30 באוג׳ 2011

ההפגנה נגד יוקר המחיה

לפעמים כאן​(מתחלף) • 30 באוג׳ 2011
במוצ"ש הקרוב 3/9/2011 תתקיים ההפגנה הגדולה ביותר שנראתה בישראל.
לזוג צעיר אין אפשרות לסגור את החודש, בטח שלא לשלם משכנתא.
כמה עוד ניתן?

אז איך אתם יכולים לקחת חלק?
פשוט תדברו, כתבו בבלוג, בפיסבוק, בצאט, בפורום, ברכבת, באוטובוס.
הפיצו את ההפגנה לחבריכם ורק כך, נוכל למצוא צדק חברתי במדינה הזאת. השינוי אפשרי...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JVT_-rbs-f0
הדורבנים​(נשלט)
לפני 13 שנים • 31 באוג׳ 2011
הדורבנים​(נשלט) • 31 באוג׳ 2011
אוף טופיק:
מי זוכר מתי ועל מה הייתה הפגנת המחאה הגדולה בישראל עד כה ?
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 31 באוג׳ 2011
fog כתב/ה:
אוף טופיק:
מי זוכר מתי ועל מה הייתה הפגנת המחאה הגדולה בישראל עד כה ?

של התימנים כשבכנסת עלתה הצעה לאסור שימוש בגת?
עזוב אותך מהעבר. אני לא זוכר כבר על מה לעזאזל הפגנת המחאה הנוכחית. בעיקר אחרי ש"מנהיגי המחאה" בישיבתם האחרונה החליטו לחבר אותה לתמיכה בהכרזה על מדינה פלסטינית ושטויות כאלה.
תקראו לי כשהמחאה באמת תהיה חברתית בלבד, לא פוליטית.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 31 באוג׳ 2011

איפה ראית תמיכה במדינה פלסטינית?
תפסיק כבר להאמין בספינים מבית המדרש של ביבי/ ליברמן.
יש שם אנשים שמאמינים במדינה פלסטינית (אני אגב בינם) יש שם אנשים שלא.
כל כך הרבה אנשים לא תמיד יאמינו באותו הדבר אבל ההפגנה היא על יוקר המחיה, הפערים החברתיים, הליברליזם "הנאור" של נהתינהו הפערים בין החזירון העליון ובינינו, זה שזוג צעיר משכיל לא מצליח לגמור את החודש ועוד לזה אתה מתחבר?
אז תפסיק לנופף במדינה פלסטינית או לחפש מי מהמנהיגים היה בהפגנה של שלום עכשיו לפני שנתיים.
וקום התנער...
פסיכו לוג​(שולט)
בטי בום כתב/ה:

איפה ראית תמיכה במדינה פלסטינית?
תפסיק כבר להאמין בספינים מבית המדרש של ביבי/ ליברמן.
יש שם אנשים שמאמינים במדינה פלסטינית (אני אגב בינם) יש שם אנשים שלא.
כל כך הרבה אנשים לא תמיד יאמינו באותו הדבר אבל ההפגנה היא על יוקר המחיה, הפערים החברתיים, הליברליזם "הנאור" של נהתינהו הפערים בין החזירון העליון ובינינו, זה שזוג צעיר משכיל לא מצליח לגמור את החודש ועוד לזה אתה מתחבר?
אז תפסיק לנופף במדינה פלסטינית או לחפש מי מהמנהיגים היה בהפגנה של שלום עכשיו לפני שנתיים.
וקום התנער...

הכל נמצא בפרוטוקול הישיבה האחרונה שלהם. ואני שמח שאת לא מאמינה לי. זה אומר שאת מסכימה שזה דבר שלא נכון לעשותו. ומעבר לדברים החשובים שעולים במחאה וגם אני תומך בהם, אני לא יכול להשתתף בהפגנות שקוראים בהן לא לשרת בצבא ודברים מרתיחים אחרים.
ובנושא העוני החמור שהמדינה שרויה בו ושמאות מליוני אנשים אוכלים מהרצפה ברחוב- מומלץ לקרוא: http://www.nrg.co.il/app/index.php?do=blog&encr_id=a28b07a102084d28785d2d933122ebb1&id=2794
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 31 באוג׳ 2011

עד היום הייתי ב4 הפגנות הגד יוקר המחיה, שמעתי רב מדבר, שמעתי את ראש אגודת הסטודנטים שלדעתי עושה מילואים, שמעתי אפילו את ה"שמאלנית המשתמטת " דפני ליף (שחולה במחלת הנפילה , כך שהצבא שחרר אותה , שמעתי את כל הנאומים באף אחת לא קראו לא לשרת בצבא, איפה שמעת קריאה כזאת?

*גילו נאות- הכותבת היינה שמאלנית (מהסוג המתקרה בהפגנות זונה של ערבים) שירתה בצבא כמדריכת חי"ר עשתה מילואים פעם אחת, עד ההיריון ואפילו שלחה ילדה לצבא לפני שבוע לתפקיד של תומכת לחימה.
פסיכו לוג​(שולט)
בטי, אין צורך שתתוודי על חטאיך icon_smile.gif
אני מכבד איש איש ודעותיו. הדבר היחיד שמרתיח אותי הוא שקרים, ושלא קוראים לילד בשמו.
כפי שאמרתי, אני תומך בדברים רבים במחאה. אז במה אינני תומך?

1) המחאה התחילה כהפגנה שמאלנית שבראשה כמה ילדים אנרכיסטים (בטלוויזיה ראיתי במו עיני כמה מהם צועקים לא לשרת בצבא). התקשורת קפצה על ההזדמנות להתנגח בממשלה הימנית וניפחה את האמא של המפרשים של ההפגנה ואת האגו של הילדים הללו (דפני דוגמא מצוינת. משום מה יש לי חברים רבים שקיבלו פטור מהצבא והלכו לשירות לאומי ומתנדבים במקומות רבים- וחלקם אפילו ישנו באוהלים, מה שדפני לא עשתה מעולם. אולי המיטה שלה בכפר שמריהו נוחה יותר?).
מכאן ועד להציג את המחאה כ"התעוררות ספונטנית של כל חלקי העם" יש מרחק רב.

2) חלק מהפתרונות שמושמעים הם מגמתיים וטיפשיים בעליל. לזרוק את כל המתנחלים מהבית כדי לפנות תקציב למשל. אחלה. ואז כשיהיו עוד חצי מליון מחפשי דירות מחירי הדיור ירדו? בחייאת. יש אנשים שלא מסוגלים להתאפק ולהפריד בין פוליטיקה למחאה חברתית.

3) "מובילי המחאה" (הילדים שהתקשורת ניפחה להם את האגו) יוצאים נגד הוועדה (למרות שבראשה עומד אדם בעל תפיסה כלכלית שמאלנית לחלוטין), ומכך ומעוד מספר דברים שאמרו, ברור לנו שלהוריד את מחירי הדיור מעניין להם תתחת. המטרה היחידה שלהם היא להתנגח בממשלה ולנסות לפגוע בה.
בטי, לא משנה באיזה צד של המפה הפוליטית את. אני מסרב לתמוך בתרגילים עוקפי בחירות דמוקרטיות שמטרתם היא לאנוס את הדמוקרטיה ע"י מיעוט מתוסכל שהרוב לא חושב כמותו.

מאחל לכולנו שאכן יוקר המחיה ירד, ושנדע להתמקד רק בזה. בשאר שקרים אחרים אינני מוכן לתמוך.
    התגובה האהובה בשרשור
קייסי

מי שבענין, שימשיך להפיץ בדרכים העומדות לרשותו

קייסי • 31 באוג׳ 2011
דרושים מתנדבים לחדר מצב
"מיליון איש מגיעים להפגנה ב 3.9.11"
החדר בבית בשד' רוטשילד ומאוייש 24 שעות ע"י 20 איש עד ליום ההפגנה
לשם כך אנחנו זקוקים להרבה מאוד אנשים.

מה צריך:

1. להגיע למשמרת של 4 שעות
2. יכולת תקשורת- בטלפון/ במיילים/ ברשתות חברתיות
3. אמונה אדירה שנוציא לרחוב מיליון איש
4. כדאי להביא לפטופ

נא ליצור קשר במיילֿ million@j14.org.il
כדאי לרשום לאיזה משמרת אתם מעוניינים להגיע
ולהשאיר מספר טלפון.
לפעמים כאן​(מתחלף)

מחאת העם

לפעמים כאן​(מתחלף) • 31 באוג׳ 2011
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
אני מכבד איש איש ודעותיו. הדבר היחיד שמרתיח אותי הוא שקרים, ושלא קוראים לילד בשמו.

1) המחאה התחילה כהפגנה שמאלנית שבראשה כמה ילדים אנרכיסטים (בטלוויזיה ראיתי במו עיני כמה מהם צועקים לא לשרת בצבא). התקשורת קפצה על ההזדמנות להתנגח בממשלה הימנית וניפחה את האמא של המפרשים של ההפגנה ואת האגו של הילדים הללו (דפני דוגמא מצוינת. משום מה יש לי חברים רבים שקיבלו פטור מהצבא והלכו לשירות לאומי ומתנדבים במקומות רבים- וחלקם אפילו ישנו באוהלים, מה שדפני לא עשתה מעולם. אולי המיטה שלה בכפר שמריהו נוחה יותר?).

2) חלק מהפתרונות שמושמעים הם מגמתיים וטיפשיים בעליל. לזרוק את כל המתנחלים מהבית כדי לפנות תקציב למשל. אחלה. ואז כשיהיו עוד חצי מליון מחפשי דירות מחירי הדיור ירדו? בחייאת. יש אנשים שלא מסוגלים להתאפק ולהפריד בין פוליטיקה למחאה חברתית.

3) "מובילי המחאה" (הילדים שהתקשורת ניפחה להם את האגו) יוצאים נגד הוועדה (למרות שבראשה עומד אדם בעל תפיסה כלכלית שמאלנית לחלוטין), ומכך ומעוד מספר דברים שאמרו, ברור לנו שלהוריד את מחירי הדיור מעניין להם תתחת. המטרה היחידה שלהם היא להתנגח בממשלה ולנסות לפגוע בה.
בטי, לא משנה באיזה צד של המפה הפוליטית את. אני מסרב לתמוך בתרגילים עוקפי בחירות דמוקרטיות שמטרתם היא לאנוס את הדמוקרטיה ע"י מיעוט מתוסכל שהרוב לא חושב כמותו.

מאחל לכולנו שאכן יוקר המחיה ירד, ושנדע להתמקד רק בזה. בשאר שקרים אחרים אינני מוכן לתמוך.

המחאה הזאת היא מחאה כללית מאוד, התחילה ממצוקת הדיור אבל מהר מאוד התפתחה לרוב תחומי החיים. ה"מנהיגים" שלה מגיעים מכל מיני מקומות על הקשת החברתית-פוליטית. משמאלנים רדיקלים וימינה, לכן יש אנשים שקוראים להשתמטות ולהתפקדות בתנועת "חשיש לקשיש". המחאה הזאת היא של כולם, גם שלהם...
לכן אנחנו מוצאים את כל המחאות האחרות- כי לכולם יש משהו על הלב.
אנחנו צריכים להתמקד במטרה המאוחדת של כולנו-הורדת יוקר המחיה. אם ניתן לעצמנו לריב על ההתפלגויות הקטנות האלה, המחאה לא תעבוד,והכל יחזור לאיך שהיה קודם...

מקווה לראות את כולכם בהפגנה במוצ"ש.
A v​(שולט)

Re: מחאת העם

A v​(שולט) • 31 באוג׳ 2011
טיילר כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

המחאה הזאת היא מחאה כללית מאוד, התחילה ממצוקת הדיור אבל מהר מאוד התפתחה לרוב תחומי החיים. ה"מנהיגים" שלה מגיעים מכל מיני מקומות על הקשת החברתית-פוליטית. משמאלנים רדיקלים וימינה, לכן יש אנשים שקוראים להשתמטות ולהתפקדות בתנועת "חשיש לקשיש". המחאה הזאת היא של כולם, גם שלהם...
לכן אנחנו מוצאים את כל המחאות האחרות- כי לכולם יש משהו על הלב.
אנחנו צריכים להתמקד במטרה המאוחדת של כולנו-הורדת יוקר המחיה. אם ניתן לעצמנו לריב על ההתפלגויות הקטנות האלה, המחאה לא תעבוד,והכל יחזור לאיך שהיה קודם...

מקווה לראות את כולכם בהפגנה במוצ"ש.

"מחאה עממית"

המחאה ה"עממית" הזו נדחפת על ידי קדימה,נו מפלגה פיונית שנולדה כתוצאה של בגידה.

חלק בגדו בימין,חלק בגדו בשמאל. ונולדה מפלגה שהדבר היחיד שמנחה אותה זה לתפוס את השלטון.

ומשם לדאוג לרפד את כיסם ואת חייהם של חברי המפלגה הזו.

עיין ערך -אולמרט-שרון..ועוד שכמותם.

כבר ברור לחלוטין שתמיכה כספית נרחבת יש מקדימה,בכל מאהל יש אנשי קדימה שדואגים

ליצור ספינים דואגים לסיקור שלטים חולצות ואוהלים.

וכמובן אירגוני השמאל שביבי מפחיד אותם,וראו שבדרך אחרת לא יצליחו להפיל אותו

עכשיו משנים כיוון..ובאים מכיוון אחר.

בואו לא נשכח כמה דברים מהותיים. השמאל שלט במדינה הזו ברוב ימיה. השמאל הוא שחילק

אדמות לכאלה שהיום מרויחים עליהן מליונים שהיו אמורים להיות שייכים לעם.

השמאל הוא זה שדאג להעשיר (יותר) הרבה מ"תורמיהם" השמאל הוא זה שהשריש בכל

משרדי ממשלה וכיוצא בזה את תרבות מפאי המושחתת.

השמאל הזה שב77 לאור תוצאות הבחירות טען "צריך להחליף את העם" השמאל שתמיד תמיד

מטיף מוסר ורודף צדק ושלום..עד שזה נוגע אליו. השמאל שמטיף לדמוקרטיה כל עוד ההחלטות

שמתקבלות הן דמוקרטיות לאוזניו..

השמאל הזה שמטיף נגד ה"מתנחלים" (שמיותר לציין שהם הרוב ביחידות קרביות שמגנות עלינו)

בתוך ההפגנות,ומצהיר חדשות לבקרים שהם בעצם הבעיה.

המחאה מוצדקת לטעמי. וכן נדרש שינוי עצום.

השנאה והפחד מביבי ולביבי מעוורת את השמאל הזה שהולך להפגנות, והם מצליחם להסתיר זאת

מרוב המפגינים.וחבל.

ובקיצור המחאה הזו רחוקה מלהיות "עממית" היא נולדה בחטא ותמות בקול ענות חלושה.

Av