צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

bullwhip

kiska וטרמינטור​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 26 באוק׳ 2011

bullwhip

שלום לכולם,
החלטתי שאני רוצה לקנות bullwhip. ערכתי קצת מחקר, וזה השוט שבחרתי (המחקר מופיע בבלוג). הסיבות העיקריות הן שיש לו ידית נוחה בהשוואה ל-snakewhip וניתן להוריד את ה-cracker בניגוד לשוט signal.
ממה שראיתי באינטרנט, השוט המומלץ למתחילים הוא באורך כ-4 ft, שזה שווה ערך לכ-120 סנטימטר. אני ממש רוצה שוט כזה אבל הבעיה היא ההשקעה הכספית.
לאחר חפירות ברשת, הבנתי שיש הרבה פרמטרים לאיכות השוט. נשארתי עדיין עם מספר שאלות.
1) אילו פרמטרים חשובים צריך לבדוק בבחירת bullwhip שישמש גם ל-bdsm?
2) עד כמה חשוב מספר ה-plaits (כמה חתיכות עור קולעים)? הבנתי שזה משפיע על גמישות השוט. האם שוט עם ליבה של -6 plaits וסיום של 4 plaits מספיק טוב?
3) האם יש מישהו בקהילה פה שמתמחה בשוטי bullwhip? הן בייצור שלהם והן בשימוש בהם?

מצאתי ב-ebay שוט שיכול לדעתי להתאים:
http://www.ebay.com/itm/4ft-BULLWHIP-Ausse-Redhide-BULLWHIPS-BULL-WHIP-WHIPS-/160612614997?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2565420355
הוא זול יחסית לרוב השוטים שראיתי. הדבר היחיד שמדאיג אותי זה שהחלק החיצוני של הגוף הוא מ-4plaits (הפנימי מ-6). ידית של 10 אינצ' ארוכה לדעתי. דיברתי עם המוכר והוא יכול להביא לי שוט כזה עם ידית של 7 אינטצ'.
האם מישהו יודע להגיד אם השוט טוב או לא?

תודה מראש, טרמינטור.
נולי
לפני 12 שנים • 26 באוק׳ 2011
נולי • 26 באוק׳ 2011
תבררי אצל דום קרוז.שווה.
Bent
לפני 12 שנים • 27 באוק׳ 2011
Bent • 27 באוק׳ 2011
א. תקרא את המאמר שכתבתי המופיע כאן במגזין (וסליחה על הפרסום העצמי).

ב. אל תגע בשוט שבחרת, הוא קישוט נאה אך ממש לא לכיוון לעבר מישהוא שאת/ה אוהב.

ג. ייעוץ פרטני בפרטי.
תודה על התגובה. את המאמר שלך קראתי עוד קןדם. קראתי גם הרבה ברשת. אני לא ממהר לעשות משהוא שאני לא חוקר קודם.
מה הסיבה שהשוט שמצאתי לא מתאים?
אני אפנה אליך גם בפרטי.
טרמינטור.
Bent

אני ממש לא מומחה אבל הנה דברים שאני רואה

Bent • 27 באוק׳ 2011
חשבתי שאם כבר טרחתי עוד אנשים יהנו.

אשמח להערות נוספות גם כן.

(הערה לעצמי תלמד להכניס תמונות) icon_smile.gif

שנייה ההנהלה
Bent

ניסוי _ תמונה 2

Bent • 27 באוק׳ 2011
    התגובה האהובה בשרשור
תודה רבה על ההסבר המפורט. חלק מהדברים ידעתי בתיאוריה ולא ידעתי להסתכל עליהם בשוט עצמו (כמו הטייפר).

הגעתי למסקנה ששוט עור טוב יהיה יקר מידי בשבילי. ממה שקראתי באינטרנט שוטים מניילון לא חייבים להיות פחות טובים (במובנים של גמישות ודיוק). אנסה לחפש שוט ניילון איכותי במקום שוט עור באיכות ירודה.

אשמח לקבל המלצות כאן או בפרטי.

טרמינטור.
עוד לא ניסינו אבל זה תלוי מאוד במי שאוחז בשוט. קראתי שיש הצלפות מלטפות ויש הצלפות חותכות עם כאב בוער. יש גם הצלפות שגורמות לחתכים ודימומים (selective blood play).
הכל תלוי בטכניקה ובעוצמה.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 12 שנים • 28 באוק׳ 2011
kiska וטרמינטור כתב/ה:
עוד לא ניסינו אבל זה תלוי מאוד במי שאוחז בשוט. קראתי שיש הצלפות מלטפות ויש הצלפות חותכות עם כאב בוער. יש גם הצלפות שגורמות לחתכים ודימומים (selective blood play).
הכל תלוי בטכניקה ובעוצמה.

יש הצלפות מלטפות עם בולוויפ? באמת?

השוט הזה נראה מ ח ר ידדדדדדדד!!! icon_biggrin.gif

כלומר, בתור קישוט הוא מקסים, ונפלא גם להופעה. לא יודעת אם הייתי מעיזה לשים את עצמי תחת דבר מפלצתי שכזה.