לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום לכולם ..אזהרה חשובה

Lady Nicole​(שולטת)
לפני 12 שנים • 28 בדצמ׳ 2011

שלום לכולם ..אזהרה חשובה

Lady Nicole​(שולטת) • 28 בדצמ׳ 2011
אזהרה חשוב שתדעו ...
ההודעה מיועדת לכלובי בעיקרון, אך כשחשבתי על זה בדיעבד
החלטתי שמן הראוי שעוד אנשים ידעו מכך וידעו כי יש אדם
שמאיים וכותב הודעות קשות .
אני מאמינה שלא רק לי הוא כתב את הדברים האלה.

יש אדם שכותב לי המון זמן כאן ובעיקר באתרים אחרים ורודף אותי וכותב לי הודעות על חזרה בתשובה וכל מיני איומים ..

הוא משתמש בכמה ניקים כגון ***** ו *****

אני מעתיקה לכם דוגמא מההודעה האחרונה שהוא כתב לי

נושא
תגובה ל:נגמר
תאריך 21:46 26/12/11
אמר היצר אשר רצה לחטוף את ניקול ולהרוג אותה לתמיד...

וזו רק הודעה אחת מני רבות ששלך (זה כל מה שהיה כתוב בהודעה הזאת)
זה דיי מתחיל להדאיג אותי
כלובי לתשומת ליבך
וכמובן לתשומת לב כולם אם יש עוד אנשים שקיבלו הודעות דומות ממנו
הזהרו האיש מטורף .
נילי ונילי
נילי ונילי • 28 בדצמ׳ 2011
איומים ברצח- למשטרה ומיד. תדפיסי את הכל ואני יכולה לבוא לאסוף אותך ולבוא איתך להגיש תלונה בתחנת המשטרה שקרובה אלייך.

את יכולה להוציא צו בית משפט שיורה לכלובי לשחרר לידי חוקרי המשטרה את כתובת ה IP של המטריד והם יכולים לאתר אותו. אין צורך שתחיי בפחד ותקבלי איומים ברצח.

מוזמנת לדבר איתי באדומה.

התגובה האהובה בשרשור
פסיכו מנייאק
פסיכו מנייאק • 28 בדצמ׳ 2011
נילי ונילי כתב/ה:
איומים ברצח- למשטרה ומיד. תדפיסי את הכל ואני יכולה לבוא לאסוף אותך ולבוא איתך להגיש תלונה בתחנת המשטרה שקרובה אלייך.

את יכולה להוציא צו בית משפט שיורה לכלובי לשחרר לידי חוקרי המשטרה את כתובת ה IP של המטריד והם יכולים לאתר אותו. אין צורך שתחיי בפחד ותקבלי איומים ברצח.

מוזמנת לדבר איתי באדומה.

נילי !

נשמה זכה את. תשמעי כפרה, יש מישהי בכלוב שכל הזמן מטרידה אותי מינית ומאיימת עלי שאם אני לא אתמסר לכל גחמותיה היא תפרסם תמונות אינטימיות שלנו ביערות ותספר לכולם שיש לי קטן.

יש מצב שאת באה איתי למשטרה לעזור לי בעניין?  
כלובי
כלובי • 28 בדצמ׳ 2011
מדובר בדמות הזויה שנכנסת לכאן אחת לכמה חודשים כבר שנים ומשגרת לכל כיוון הודעות פרטיות בלשון הזו - ואז אני מקבל תלונה ומרחיק וחוזר חלילה.

את הכינויים במודעה המקורית הסרתי כי זו המדיניות הקבועה כאן - כדי שאף אחד לא ינצל את האפשרות כדי להמציא האשמות שאין להם בסיס כלפי מישהו אחר באופן הזה.

על אף שכמובן במקרה הזה אין ספק. והוא הורחק בינתיים מהאתר גם הפעם. עד הפעם הבאה.
מUחדת

מילא קטן..

מUחדת • 28 בדצמ׳ 2011
פסיכו מנייאק כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

מוזמנת לדבר איתי באדומה.

נילי !

נשמה זכה את. תשמעי כפרה, יש מישהי בכלוב שכל הזמן מטרידה אותי מינית ומאיימת עלי שאם אני לא אתמסר לכל גחמותיה היא תפרסם תמונות אינטימיות שלנו ביערות ותספר לכולם שיש לי קטן.

אם היא גם תאיים להרוג אותך- אני אגיע איתך לתחנה ונילי תלך להוציא צו בבית משפט.
יש?
Lady Nicole​(שולטת)
Lady Nicole​(שולטת) • 28 בדצמ׳ 2011
כלובי כתב/ה:
מדובר בדמות הזויה שנכנסת לכאן אחת לכמה חודשים כבר שנים ומשגרת לכל כיוון הודעות פרטיות בלשון הזו - ואז אני מקבל תלונה ומרחיק וחוזר חלילה.

את הכינויים במודעה המקורית הסרתי כי זו המדיניות הקבועה כאן - כדי שאף אחד לא ינצל את האפשרות כדי להמציא האשמות שאין להם בסיס כלפי מישהו אחר באופן הזה.

על אף שכמובן במקרה הזה אין ספק. והוא הורחק בינתיים מהאתר גם הפעם. עד הפעם הבאה.

תודה כלובי, מקווה לא לשמוע בקרוב מהאידיוט הזה....

ושיהיה לכולם המשך יום מקסים!

icon_wink.gif
פסיכו מנייאק

Re: מילא קטן..

פסיכו מנייאק • 28 בדצמ׳ 2011
מUחדת כתב/ה:
פסיכו מנייאק כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

מוזמנת לדבר איתי באדומה.

נילי !

אם היא גם תאיים להרוג אותך- אני אגיע איתך לתחנה ונילי תלך להוציא צו בבית משפט.
יש?

יש.
אחר כך נלך להתעלס שלושתנו ?
מUחדת
מUחדת • 28 בדצמ׳ 2011
ארבעתנו. כולל הבחורה שנגדה נגיש תלונה. נעשה אהבה ולילד שלנו נקרא פסיכו-גוד.

("יו, קטן כמו אבא שלו!")
להבה חשופה
להבה חשופה • 28 בדצמ׳ 2011
נילי ונילי כתב/ה:

מוזמנת לדבר איתי באדומה.

לפני כמה שנים, קרה לי (כאן) מקרה דומה. איימו עלי שיחטפו, יאנסו וירצחו את אחת מבנותיי. ( הדבר נעשה, בצאט בכללי. בפורומים והן ב"פרטי". ( בזכותם ,של אנשים טובים השרשורים נמחקו מייד מאחר ופנו לכלובי, באותו זמן לא הייתי נוכחת בכלוב).

באותו יום, פניתי למשטרה, להגיש תלונה . אמרתי את דבריי, הבאתי את תעתיקי הדברים, שנכתבו הן בצאט והן בפרטי

השוטרת, שרשמה את תלונתי, צחקה בפניי והאף הגדילה לומר, "את אשמה, למה את נמצאת באתר, סאדו?!". לא הלאה אותכם במסכת ההשפלות שחוויתי, משאר השוטרים שהיו באותה משמרת. (השוטרת קראה להם לשמוע את תלונתי).

עד, עצם היום הזה, לא נעשה דבר בתלונתי. אפילו מכתב בסגנון, "תלונתך בטיפול" או "סגרנו את התיק מחוסר עניין לציבור".

בעקבות כך, פניתי למח"ש והתלוננתי על הנעשה.

להבה חשופה.