צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תואר של כבוד

חתול מריר
לפני 12 שנים • 3 בפבר׳ 2012

תואר של כבוד

חתול מריר • 3 בפבר׳ 2012
אני יודע שהנושא הזה קצת רגיש עכשיו בעקבות הדוקטורט של יאיר לפיד,

אבל רציתי לשאול האם בעקבות התזה הבאה - http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=310269&blog_id=53045

יש אפשרות להעניק לבחור תואר פסיכיאטר מוסמך/המחליף של ד"ר פיל/מלך העולם ?

בתודה ובכבוד רב,
כל חולי נפש באשר הם.
nomorenomore
לפני 12 שנים • 3 בפבר׳ 2012
nomorenomore • 3 בפבר׳ 2012
הו. עוד מעריץ. נגעתי בעצב רגיש?
נילי ונילי
לפני 12 שנים • 4 בפבר׳ 2012
נילי ונילי • 4 בפבר׳ 2012
אולי יהיו לי דברים חכמים יותר להגיד בהמשך אבל אני כל כך המומה\זועמת שלא מצליח לי להקליד כלום מלבד אוי ואבוי.

אוי ואבוי. אוי ואבוי. אוי ואבוי! פאק. אוי ואבוי.
לילי ש'
לילי ש' • 4 בפבר׳ 2012
מגוחך לחלוטין

יש אנשים שחושבים שבדסמ זה מסע בנבכי הנפש (לפי הפרופיל של זה שמשתייך לקבוצה השניה) ויש אנשים שחושבים שלהרים את החולצה זה מסע בנבכי הנפש...

אין הרבה הבדל

האם הענווה הולכת ונעלמת מהעולם? איזה באסה...
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 4 בפבר׳ 2012
בא לי להזמין אותך למסעדה ואז, ללא אזהרה,, מול כל הסועדים, להקריא בקול את הפוסט הזה.
להעמיד אותך מול מראה.

אבל לא נראה לי שזה ירפא אותך.
FOR GOOD
FOR GOOD • 4 בפבר׳ 2012
רק עכשיו קראתי
אז עם כל ה"קושי" שבדבר - ואני צוחק כמובן - עלי להסכים עם נילי.
אל תחזור על השטות היהירה הזאת
אף אחד, בשום מוסד טיפולי, בשום פורמאט טיפולי, לא עושה לאנורקטיות "שוק-תראפי" ( טיפול בהלם ) - בטח ובטח לא אינ-פאבליק, ומהסיבות הכי טובות
זה גם לא יעיל - השורשים של ההפרעה הזאת הם עמוקים יותר מכל קונפרונטציה עם "המציאות" שאתה חושב אתה יכול לארגן לה
וזה יכול היה להיגמר רע מאד. אתה אולי לא היית מזיל דמעה, כי חמלה היא בעינך חולשה לפי מה שהבנתי מהפוסט שלך ( טוב אתה עוד צעיר, מותר לך ) - אבל אלו שאוהבים אותה באמת, הוריה נניח, היו מזילים גם מזילים
חתול מריר
חתול מריר • 4 בפבר׳ 2012
נו, כנראה שיש עוד כמה מעריצים חוץ ממני...

אולי, אם כבר כל המעריצים כאן, נהפוך את זה לשרשור עצות? כל אחד יעלה בעיות ואתה תוכל לייעץ לו.

ספציפית יש לי בעיה שמעסיקה אותי כבר כמה זמן : יש לי ידידה שנאנסה לפני כמה שנים ומאז היא לא מסוגלת לבצע שום אקט מיני עם גברים. יש לי איזה רעיון מה לעשות, תגיד לי מה דעתך - אני חשבתי לקחת אותה לאיזה חורשה בלילה, לשים לה אקדח בפנים ולהגיד לה שתתחיל למצוץ.
איך שאני רואה את זה, זה מצב של WIN-WIN. אם היא מתחילה למצוץ אז ריפאתי אותה ועכשיו יש לה כלים להתמודד עם הכל. אם היא עדיין לא מסוגלת אז זה אומר שהיא יצור חלש ובזוי ואז בעצם אני עושה לכל האנושות טובה בזה שאני שם לה כדור בראש.
מה אתה אומר? נשמע טוב, לא?

אגב, שאלה קטנה, במידה ואתה היית האבא של אותה אנורקטית, מה היית קונה לאותו פסיכיאטר צעיר בתור מתנת תודה? והאם המתנה תיהיה שונה במקרה שבו היא בסופו של דבר כן מתאבדת?
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 4 בפבר׳ 2012
חתול,

אם אתה מעוניין להיכנס בצ'ילי על התנהגותו בסיפור למה לא תעשה זאת בבלוג שלו
בו הוא כתב את הדברים? למה להביא את הסיפור לפה ולרדת עליו דווקא פה?

אתה מחפש קהל?
חתול מריר
חתול מריר • 4 בפבר׳ 2012
טום, אני אנסה לענות תשובה כמה שיותר כנה.

כן, אני מניח שרציתי את הקהל. אין טעם בכך שאני אבצע כל סוג של דיאלוג איתו, הרי הבנאדם פירסם את זה בבלוג שלו, הוא גאה בזה! חוץ מזה, אין לי שום כוונה לנסות "לחנך" אותו....

כלומר, כשקראתי את הפוסט הזה כל כך הזדעזעתי ממנו ש.....

התחושה שלי הייתה שמגיע לו "עונש". כמו שאתה רואה תמונה של בנאדם מתעלל בכלב ואתה מייחל לזה שהוא יקבל עונש ראוי.

לדעתי, לגרום לכמה שיותר אנשים להיחשף לפוסט הזה, זה העונש הראוי ביותר. שכמה שיותר אנשים יזדעזעו. מכיוון שלא פרסמתי שום דבר פרטי/חסוי/אישי, אפילו לא ציטטתי, פשוט הפניתי לשם אנשים, אני לא רואה בכך שום דבר פסול.