אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חומר סיכה על בסיס סיליקון

עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לפני 12 שנים • 17 במרץ 2012

חומר סיכה על בסיס סיליקון

איפה אני מוצא חומר סיכה על בסיס סיליקון המתאים לשימור ולמניעת יובש של בגדי לייטקס ? בסופר פארם יש רק חומר סיכה על בסיס מים.

ניסיתי לשים חומר סיכה על בסיס מים על הלייטקס שלי כי יש לי קושי להוריד את הסיליקון מהגוף אחרי לבישת לייטקס ואני לא יודע אם זה יעבוד באותו אופן ואותה מידת איכות כמו סיליקון. ....
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
באופן כללי משחות על בסיס סיליקון לא בריאות לעור הגוף.
יש לזה השלכות לטווח רחוק אם משתמשים בזה קבוע, תלוי באיזה הרכב כימי הן באות(לרוב מסרטנים למיניהם).
אם המקום שעליו אתה מורח את זה לא בא במגע ישיר עם הגוף אפשר למרוח עליו סיליקון רגיל של תיקים ונעליים.
האפקט דומה =יוצר שכבת מגן על הליטקס, או העור הנלבש ,מונע שיפשוף יתר ושחיקה של הבד.
אם זה כן בא במגע ישיר עם הגוף תסתפק בחומר על בסיס מים,או שמנים טבעיים שאפשר למרוח גם על הגוף וגם על הלייטקס.

אל תשכח שאם אתה מסתובב בזה מספר שעות , והליטקס צמוד ומשפשף את פניי העור שלך התגובה עם חומרים לא בריאים רק גדלה .
השאלה היא אם שמן גליצרין ושמנים טיבעיים אחרים כמו ( ? ) לא יזיקו ללייטקס ויפגמו בבד עצמו
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 17 במרץ 2012
עמק יא רוק כתב/ה:
השאלה היא אם שמן גליצרין ושמנים טיבעיים אחרים כמו ( ? ) לא יזיקו ללייטקס ויפגמו בבד עצמו

שמן גליצרין משמש כחומר לשימור גומי מהתייבשות בשימושים לא שגרתיים.
אם אני לא טועה, זה גם השמן שיש על קונדומים
Kate McCannon
Kate McCannon • 17 במרץ 2012
יש ל ID את חומר הסיכה בבקבוק השחור שהוא על בסיס סיליקון, יעיל ללייטקס ולאנאלי icon_smile.gif
יש לי חומר סיכה על בסיס סיליקון של פיור. חומר מעולה אבל נשאר על העור כמה ימים אחרי ....
ודרך אגב אסור להשתמש בחומר על בסיס סיליקון עם צעצועים. זה גורם להנמסות הסיליקון בצעצוע ויכול להוביל לסרטן המעי הגס או סרטן צוואר הרחם.
Kate McCannon
Kate McCannon • 17 במרץ 2012
דווקא לא נתקלתי בבעיה עם ה ID, ככל הידוע לי הוא תמיד ירד במקלחת אח"כ.
וטוב לדעת בנוגע לצעצועים, תודה על המידע החשוב *thumbs up*
    התגובה האהובה בשרשור
kinkycat
לפני 12 שנים • 18 במרץ 2012

האמנם?

kinkycat • 18 במרץ 2012
עמק יא רוק,
בקשר לסכנת הסרטן עליה כתבת. זו פעם ראשונה שאני שומע על כך וזה נשמע די מוזר וסותר את הידוע לי לגבי הכימיה של חומרי סיכה מבוססי סיליקון.
א. חומר הסיכה מבוסס הסיליקון לא יכול להספג/לחדור לרקמות ועל כן גם אם מומס בו חומר כלשהו החומר לא יחדור לרקמה (ועל כן לא nuci kh כיצד יחולל סרטן?).
ב. אם החומר של הצעצוע מסרטן מלכתחילה - כיצד הוא מאושר לשימוש?
האם ישנה אסמכתא רפואית כלשהי לדבריך או שזו השערה / תיאוריה בלבד?
submissive