לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לאפשר לאשתך להוציא את המלכה שבה... מחשבות ?

הורס​(אחר)
לפני 12 שנים • 31 במרץ 2012

לאפשר לאשתך להוציא את המלכה שבה... מחשבות ?

הורס​(אחר) • 31 במרץ 2012
לא מחפש מלכה מחוץ לנישואין. כן מעוניין לסייע לזוגתי להוציא את המלכה שבה. אין ספק שהיא קיימת. אשמח לשמוע מחשבות של מה לעשות? מה לא לעשות? מה הכי יכול לחבר אותה למקום ולצורך הזה שקיים בה אך חבוי לדעתי. אשמח לשמוע מניסונה של שולטת, מה מחבר אותה למקום הזה הכי חזק. איזו התנהגות? מילים, הוויה? האם יש טריגרים? רפלקסים מותנים שיגרמו לה להיות שם ? מה הטריגרים שלך? תודהההה ערב טוב
ייעוץ בדסמי​(שולטת)
לפני 12 שנים • 31 במרץ 2012

אין טריגרים ואין ריפלקסים

התייחס אליה כמו מלכה והיא תהיה כזו עבורך
אם תחפש תשובות מן החוץ ובמיני התניות- הרי שלעצמך אתה מסור ולא למלכתך
התשובה בחיי היומיום ובפרטים הקטנים
פנק אותה, בשל לה, נקה עבורה, עסה אותה, כבס את בגדיה, קנה לה, השקע בה את זמנך
התמסר לה לחלוטין
אוה אז כל שתראה לנגד עיניך הוא כמה מלכה היא באמת
    התגובה האהובה בשרשור
ייייי{[לא כאן יו}
לפני 12 שנים • 1 באפר׳ 2012

Re: אין טריגרים ואין ריפלקסים

ייייי{[לא כאן יו} • 1 באפר׳ 2012
flower girl כתב/ה:
התייחס אליה כמו מלכה והיא תהיה כזו עבורך
אם תחפש תשובות מן החוץ ובמיני התניות- הרי שלעצמך אתה מסור ולא למלכתך
התשובה בחיי היומיום ובפרטים הקטנים
פנק אותה, בשל לה, נקה עבורה, עסה אותה, כבס את בגדיה, קנה לה, השקע בה את זמנך
התמסר לה לחלוטין
אוה אז כל שתראה לנגד עיניך הוא כמה מלכה היא באמת

לא נראה לי שזה הקטע שלו,הוא רוצה את אישתו מלכה במיטה .
בפרופיל שלו הוא כתב רק באיזור המיטה ,מעבר לזה,זה לא הקטע שלי.
הלא כן?אם אתה רוצה שאישתך תהיה מלכה רק בחדרי -חדרים ושהיא תהיה כלי לסיפוק צרכייך ,ותאוותך,הסיכוי שזה יצלח קלוש מאוד.
בגבולות כתבת-רייקונות
אכן,רייקנות אם זה לא אמיתי וסתם משחק.ואני אפרגן לך על דבר אחד שאהבתי ,שאתה נאמן ולא מהגברים הבוגדנים,הסרוחים,והמבחילים ,שיש כאן באתר. אז אישתך כבר מלכה.
Mary Jane
Mary Jane • 1 באפר׳ 2012
שאלת מהם "הרפלקסים המותנים" שיגרמו לאשתך לנהוג כ"מלכה". ובמילים אחרות, אתה מבקש את עצתן של הנשים, בפורום "הבנות על הבנים", בשאלה כיצד לגרום לאשתך לנהוג בדיוק כפי שאתה אוהב ולפי "האמת הפנימית" שלדעתך תוכל להפיק ממנה כדי להגשים את הפנטזיות שלך.

עיצוב האישה לפי טעמך ולפי מה שאתה חושב שאפשר להפיק ממנה זו שאלה שבכלל לא קשורה לפורום הזה. החיפוש אחר טריגר, רפלקס מותנה או כפתור אחר ללחוץ עליו באישה, מבטא בעיקר את הדחף להכפיף אדם לתשוקותיך. זו אמנם החפצה מסוגננת ולא מפורשת הנושאת את הכותרת "מלכה", יחד עם זאת, היא עדיין החפצה.

כמו שפרח אמרה, אם רצונך ליצור סיטואציה של שליטה ביניכם, רק הגיוני שקודם תתכופף. יותר נמוך.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 1 באפר׳ 2012
לפלאוור ניקיטה ומרי ג'ין,
זה לא שאני לא מסכים איתכן (אני מאוד כן), ואני גם מאוד מאוד לא מכיר אותו (אולי הוא פנה אליכן בצ'ט והיה ממש חרא?) אבל בכל זאת רציתי להקשות, ולזרום עם הבחור, ברשותכן:

בואו נניח שהוא מרגיש שהוא רוצה לקיים זוגיות שוויונית לחלוטין עם אהובתו האחת, ושרק תשלוט בו ביחסי המין.
האם זה באמת בזוי בעיניכן? האם באמת זה מצדיק לקבוע שהוא רוצה "מישהי שתהווה כלי לסיפוקו"? הרי אם הוא מתוודה בפניה, ונותן לה להבין מה שהוא רוצה, והיא מסכימה בחשק וברצון, וזה באמת פותח אצלה איזה שסתום מוסרי והיא באמת רוצה את זה, כמוהו, מה רע?

כי מבחינת צופה מן הצד, הרי מה יצא? יצא שישר שפטתן את הסיטואציה לפי מה שהוא רוצה מבחינה מינית (הוא רוצה את זה = בזוי), בלי לחשוב שאולי באמת גם היא תרצה.
האם אתן לא חוטאות פה בו בדיוק בחטא שבו אתן מאשימות את הנשלטים - שהם חושבים אך ורק על עצמם, ולא על זוגתם?

(אה, ואם באמת זה היה לא במקום - אנא כתבו: פוג, יצאת פארש לחלוטין. אני מבטיח לא להתגרות מזה. הן צדק. (: )
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 1 באפר׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
אתה מבקש את עצתן של הנשים, בפורום "הבנות על הבנים", בשאלה כיצד לגרום לאשתך לנהוג בדיוק כפי שאתה אוהב

לדעתי הוא שאל יותר את הנשלטים, מאשר את השולטות.

ולשאלה עצמה.

א. אני מסכים עם ההערות שלמעלה, שעצם הרעיון "לכוון" או "לתמרן" או "לפתח התניות" של אשתך, עומד בסתירה לרצון שלך להישלט על ידה, כי כל אלה (תמרון, כיוון וכו') הם סממנים של שליטה, ולא של הישלטות.

ב. לכן, אתה לא צריך לדבר בלשון של איך לשנות, אלא של איך לחשוף.
אם אשתך לא תהיה בעניין, לא תוכל להפוך אותה לשולטת, ושום תמרון לא יביא אותך לתוצאה רצויה.
לעומת זאת, קיימת אפשרות שיש בה את הנטייה, והיא לא יצאה החוצה משלל סיבות אפשריות, כגון אי מודעות שלה לסטייה שלך, ביישנות, דעות קדומות וכו'.

ג. הפתרון הוא כזה:
(1) שקול האם חשיפה של הנטייה שלך (הרצון שלך להישלט) עלולה לגרום נזק מהותי למערכת היחסים שלך איתה. אם כן, אתה צריך להחליט, מה חשוב יותר, הקשר או הנטייה, ונראה לי, לפי מה שכתבת למעלה, שהקשר חשוב יותר, ולכן תאלץ להותיר את העניין בגדר פנטזיה.
(2) אם אתה לא צופה נזק מהותי לקשר, הפתרון ברור מאליו. קח אותה לשיחה, הסבר לה מה אתה אוהב, ברר איתה לעומק אם גם לה יש משיכה לעניין, הצע לה ערב ניסיון, כי אין טוב ממראה עיניים ומגע ידיים, ואם היא תתחבר לזה, מה טוב. אם היא לא תתחבר, לפחות היא תדע מה הפנטזיה שלך, ואולי תזכה לסשן בימי ההולדת.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 1 באפר׳ 2012
רצסיבי כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
אתה מבקש את עצתן של הנשים, בפורום "הבנות על הבנים", בשאלה כיצד לגרום לאשתך לנהוג בדיוק כפי שאתה אוהב

לדעתי הוא שאל יותר את הנשלטים, מאשר את השולטות.

ולשאלה עצמה.

א. אני מסכים עם ההערות שלמעלה, שעצם הרעיון "לכוון" או "לתמרן" או "לפתח התניות" של אשתך, עומד בסתירה לרצון שלך להישלט על ידה, כי כל אלה (תמרון, כיוון וכו') הם סממנים של שליטה, ולא של הישלטות.

ב. לכן, אתה לא צריך לדבר בלשון של איך לשנות, אלא של איך לחשוף.
אם אשתך לא תהיה בעניין, לא תוכל להפוך אותה לשולטת, ושום תמרון לא יביא אותך לתוצאה רצויה.
לעומת זאת, קיימת אפשרות שיש בה את הנטייה, והיא לא יצאה החוצה משלל סיבות אפשריות, כגון אי מודעות שלה לסטייה שלך, ביישנות, דעות קדומות וכו'.

ג. הפתרון הוא כזה:
(1) שקול האם חשיפה של הנטייה שלך (הרצון שלך להישלט) עלולה לגרום נזק מהותי למערכת היחסים שלך איתה. אם כן, אתה צריך להחליט, מה חשוב יותר, הקשר או הנטייה, ונראה לי, לפי מה שכתבת למעלה, שהקשר חשוב יותר, ולכן תאלץ להותיר את העניין בגדר פנטזיה.
(2) אם אתה לא צופה נזק מהותי לקשר, הפתרון ברור מאליו. קח אותה לשיחה, הסבר לה מה אתה אוהב, ברר איתה לעומק אם גם לה יש משיכה לעניין, הצע לה ערב ניסיון, כי אין טוב ממראה עיניים ומגע ידיים, ואם היא תתחבר לזה, מה טוב. אם היא לא תתחבר, לפחות היא תדע מה הפנטזיה שלך, ואולי תזכה לסשן בימי ההולדת.

בעיון נוסף גיליתי שפספסתי משפט מפתח שהבחור כתב: "אשמח לשמוע מניסונה של שולטת".
אז ראה את הצעתי (בעוונותיי אני [עדיין] לא שולטת) כמחוקה...
Mary Jane
Mary Jane • 1 באפר׳ 2012
פוג, כישרון יוצא דופן לעוות את הנאמר.
אני מצדדת, כמובן, בגילוי לב, שאלות, הצעות, חשיפת התחבטויות וכו׳. זה לא מה שנשאל.