שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

6.16 דקות שלמות...

philia
לפני 12 שנים • 27 במאי 2012

6.16 דקות שלמות...

philia • 27 במאי 2012

בלתי מייגע.
שווה לראות,
[ אפילו יש תרגום ]

וכן. זו רק ההתחלה.
ועדיין,

http://www.youtube.com/watch?v=sU3NZkqmvpY&feature=youtu.be
ימה​(נשלטת)
ימה​(נשלטת) • 27 במאי 2012
תעשיית מוות שבמחי כדור הצילה אותי מלקפוץ מהגג של הבניין...
לא תעשיית מוות מצליחה במיוחד...
philia
philia • 27 במאי 2012
פרלין כתב/ה:
סיינטלוגיה?

לא פרלין.
ממש לא.

חברות התרופות.
ו-כ.ס.ף.
לרגע לא שמעת אותי אומרת שלי למשל באופן אישי יש ראיה שונה על אדם שיש לאזן אותו בגלל יתר לחץ דם ו//או סרטונין.

חברות התרופות. יד קלה קצת על ההדק. ולאו דווקא של פסיכיאטרים . . .
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 במאי 2012
philia כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
סיינטלוגיה?

לא פרלין.
ממש לא.

חברות התרופות.
ו-כ.ס.ף.
לרגע לא שמעת אותי אומרת שלי למשל באופן אישי יש ראיה שונה על אדם שיש לאזן אותו בגלל יתר לחץ דם ו//או סרטונין.

חברות התרופות. יד קלה קצת על ההדק. ולאו דווקא של פסיכיאטרים . . .

יכול להיות אבל הסרט הזה ערוך ועשוי כמו פרופוגנדה, ולא אינטיליגנטית במיוחד. 
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 27 במאי 2012
הספיקו לי 3.10 דקות. הקטע המגוחך שבו מציגים חצאי משפטים של ספק-פסיכיאטרים ש"מודים" שאין בדיקת דם שמאששת אבחנת דיכאון ולכן, לכאורה, אין שום בסיס מדעי ליעילות התרופות שבר אותי.

קצת על אבחנות פסיכולוגיות:
פסיכולוגים ופסיכיאטרים לא צדים אנשים ברחוב ומעבירים אותם שטיפת מוח בעינויים עד שהם משוכנעים שרע להם. אנשים מגיעים לפסיכולוגים ופסיכיאטרים כי רע להם. אם פסיכולוג או פסיכיאטר מאבחן דיכאון, למשל, זה בגלל שהמטופל אמר לו שרוב הזמן הוא מדוכא, שאין לו אנרגיה, שהוא לא מצליח להניע את עצמו. נכון, זה לא בגלל שבדיקת דם אמרה לו את הדברים האלה. בגלל זה מדובר ברפואת נפש.

קצת על מדע:
כשרוצים לבדוק אם תרופה עובדת - ורוצים - משווים קבוצה שקיבלה את התרופה לקבוצה שקיבלה פלסיבו. אם שיעור השיפור בקבוצה שקיבלה תרופה גבוה יותר מאשר בקבוצה שקיבלה פלסיבו, משמע שהתרופה עובדת. כאשר מדובר ברפואת נפש, למשל דיכאון, המדד לשיפור הוא לא פעם דיווח עצמי של המטופלים. אם מטופלים בקבוצה שקיבלה תרופה מדווחים יותר על כך שהם כבר לא מדוכאים וכן מצליחים להניע את עצמם, משמע שהתרופה עובדת. את ההבדלים לא ניתן לייחס לידיעת המטופלים כי הם מקבלים תרופה, כיוון שמטופלי הקבוצה השנייה מקבלים פלסיבו וסבורים שאף הם מקבלים תרופה. מחקרים מסוג זה מוצאים שלתרופות פסיכיאטריות בהחלט יש השפעה, מה שלא מפתיע אף אחד שיודע שהמוח שלנו, כמו התרופות, מבוסס על כימיקלים.

יכול להיות שיש טענות לגיטימיות שאפשר לטעון כנגד הפסיכיאטריה, עולם התרופות ובוודאי תחום רפואת הנפש, אבל סרטונים מהסוג הזה מפיצים רק דמגוגיה. לא התעמקתי, אבל אני מניח שמאחוריהם עומדים אנשים שמאוד משתלם להם להפיץ את הדמגוגיה הזו.
    התגובה האהובה בשרשור
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 27 במאי 2012
נהדר. מאוד נהניתי. גם אם מדיף קצת צהוב, מעניק נקודת מבט נוספת על המניעים. אני מאמין שהאמת נמצאת איפשהו, כמו תמיד, באמצע. את רוב ההנאה הפקתי מפרקים 6 ו- 13 כי הם קרובים ללבי ולתחומי ההתמחות המקצועית שלי, אבל גם הפרקים האחרים, למרות היותי נטול כלים מוסמכים לשפוט את טיבם, הצליחו לרתק אותי. יש עוד או שהסרט מורכב מ- 13 פרקים סה"כ?

תודה על פירסום.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 27 במאי 2012
אז טיפה התעמקתי, חופש ויש זמן. צדקת, פרלין, סיינטולוגיה איט איז. מסתבר שהפסיכיאטרים, האויב הנצחי של הגזע האנושי, אחראים גם לנאצים, ל-9/11 ולמרות שלא כתוב, אני בטוח שגם לכך שהכלוב נופל מדי פעם.

זה הארגון שמאחורי הסרט:
http://en.wikipedia.org/wiki/Citizens_Commission_on_Human_Rights
philia
philia • 27 במאי 2012
זאלופון כתב/ה:
הספיקו לי 3.10 דקות. הקטע המגוחך שבו מציגים חצאי משפטים של ספק-פסיכיאטרים ש"מודים" שאין בדיקת דם שמאששת אבחנת דיכאון ולכן, לכאורה, אין שום בסיס מדעי ליעילות התרופות שבר אותי.

פסיכולוגים ופסיכיאטרים לא צדים אנשים ברחוב ומעבירים אותם שטיפת מוח בעינויים עד שהם משוכנעים שרע להם. אנשים מגיעים לפסיכולוגים ופסיכיאטרים כי רע להם. אם פסיכולוג או פסיכיאטר מאבחן דיכאון, למשל, זה בגלל שהמטופל אמר לו שרוב הזמן הוא מדוכא, שאין לו אנרגיה, שהוא לא מצליח להניע את עצמו. נכון, זה לא בגלל שבדיקת דם אמרה לו את הדברים האלה. בגלל זה מדובר ברפואת נפש.

קצת על מדע:
כשרוצים לבדוק אם תרופה עובדת - ורוצים - משווים קבוצה שקיבלה את התרופה לקבוצה שקיבלה פלסיבו. אם שיעור השיפור בקבוצה שקיבלה תרופה גבוה יותר מאשר בקבוצה שקיבלה פלסיבו, משמע שהתרופה עובדת. כאשר מדובר ברפואת נפש, למשל דיכאון, המדד לשיפור הוא לא פעם דיווח עצמי של המטופלים. אם מטופלים בקבוצה שקיבלה תרופה מדווחים יותר על כך שהם כבר לא מדוכאים וכן מצליחים להניע את עצמם, משמע שהתרופה עובדת. את ההבדלים לא ניתן לייחס לידיעת המטופלים כי הם מקבלים תרופה, כיוון שמטופלי הקבוצה השנייה מקבלים פלסיבו וסבורים שאף הם מקבלים תרופה. מחקרים מסוג זה מוצאים שלתרופות פסיכיאטריות בהחלט יש השפעה, מה שלא מפתיע אף אחד שיודע שהמוח שלנו, כמו התרופות, מבוסס על כימיקלים.

יכול להיות שיש טענות לגיטימיות שאפשר לטעון כנגד הפסיכיאטריה, עולם התרופות ובוודאי תחום רפואת הנפש, אבל סרטונים מהסוג הזה מפיצים רק דמגוגיה. לא התעמקתי, אבל אני מניח שמאחוריהם עומדים אנשים שמאוד משתלם להם להפיץ את הדמגוגיה הזו.

ים של תודה על השעור במדע,

אם היית מתעמק במשפט המקוצר היית אולי קולט שלא מדובר בסיינטולוגיה. ו//או בהפקה.

ואפילו לא באיזון של סרטונין ו//או דברים אחרים... חברות תרופות שמשקיעות כספים. אז כן ההפקה לא מהמעולות. לא כולם מסתבר למדו באותו בית ספר..

יש על זה אפילו שיר נפלא. תתענג הוא פחות מ-6 דקות..
http://www.youtube.com/watch?v=rkRIbUT6u7Q
walking dead
walking dead • 27 במאי 2012
philia כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

קצת על מדע:

ים של תודה על השעור במדע,

אם היית מתעמק במשפט המקוצר היית אולי קולט שלא מדובר בסיינטולוגיה. ו//או בהפקה.

ואפילו לא באיזון של סרטונין ו//או דברים אחרים... חברות תרופות שמשקיעות כספים. אז כן ההפקה לא מהמעולות. לא כולם מסתבר למדו באותו בית ספר..

יש על זה אפילו שיר נפלא. תתענג הוא פחות מ-6 דקות..
http://www.youtube.com/watch?v=rkRIbUT6u7Q

פיליה, לפני שאת פונה לעזרתה של לייזה מינלי אנא התעמקי את בקישור שצרף זאלופון להודעתו האחרונה. הארגון שמאחורי הפקת הסרט, CCHR, נוסד על ידי כת הסיינטולוגיה.