בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אתם יוצאים לבלות לבד?

drm​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 4 ביוני 2012

האם אתם יוצאים לבלות לבד?

drm​(מתחלף) • 4 ביוני 2012
כל מי שחדש כאן בטח כבר נתקל בבעיה הזו, ומי שכבר ותיק בוודאי זוכר אותה כשהוא היה חדש.
אתה רוצה לעשות צעד קדימה ולצאת לבלות בדאנג'ן/מוסד אבל מבין שאת החברים הונילים שלך כנראה כבר לא תצליח לשכנע להצטרף icon_sad.gif

אז האם אתם נוהגים או נהגתם בעבר לצאת לבלות לבד? איך הרגשתם? ממליצים או לא?
ברור לי שבפעם הראשונה הדבר מצריך לא מעט אומץ. ואף אחד לא רוצה למצוא את עצמו יושב לבד בחוסר מעש (למרות שתכלס זה לא באמת כזה נורא). יצא לי פעם לנסות לצאת לבד לברים ונילים, שזה גם לא דבר מובן מאליו אבל מי שיש לו ראש חברתי יכול להסתדר ואפילו לרכוש חברים חדשים icon_smile.gif. אבל האם זה לדעתכם אותו הדבר?

הבמה שלכם....
גולוסקלפרה​(נשלט)
גולוסקלפרה​(נשלט) • 4 ביוני 2012
מנסיוני, אם אתה לבד אתה זורם יותר בקלות. אין עקבות שעלולות להתעורר אם באת עם מישהו או מישהי שמכירים אותך. לטוב ולרע, אגב.
drm​(מתחלף)
drm​(מתחלף) • 4 ביוני 2012
שפחון כתב/ה:
מנסיוני, אם אתה לבד אתה זורם יותר בקלות. אין עקבות שעלולות להתעורר אם באת עם מישהו או מישהי שמכירים אותך. לטוב ולרע, אגב.

אתה יכול להסביר את עצמך? ולמה אתה מתכוון ב "עכבות"?
גולוסקלפרה​(נשלט)
לפני 12 שנים • 5 ביוני 2012
גולוסקלפרה​(נשלט) • 5 ביוני 2012
drm כתב/ה:
שפחון כתב/ה:
מנסיוני, אם אתה לבד אתה זורם יותר בקלות. אין עכבות שעלולות להתעורר אם באת עם מישהו או מישהי שמכירים אותך. לטוב ולרע, אגב.

אתה יכול להסביר את עצמך? ולמה אתה מתכוון ב "עכבות"?

כאשר אתה נמצא בסביבת אנשים שאתה מכיר מחוץ לסיטואציה עצמה אתה (אני בכל אופן) עשוי למצוא עצמך חושב איך תיראה בעיניהם אם תעשה כך או כך. מחשבות כאלה עשויות לגרום לך להתנהג אחרת משהיית מתנהג אם היית משוחרר לחלוטין, לפעמים במודע ולפעמים שלא במודע.
לפעמים זה טוב, זה גורם לך להמנע מדברים שתצטער עליהם אח"כ ולפעמים זה רע, זה גורם לך לוותר על דברים שיכולת לחוות. בקיצור, ההמלצה שלי היא לא לפחד ללכת לבד, אם אין לך מי שיבוא איתך ותרגיש איתו \ ה בנוח.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני דווקא הכי משוחררת והכי מעזה כשיש לידי חברה טובה. אבל מה ששפחון אמר נשמע לי הגיוני, אז אולי זה אינדיווידואלי.

בפעם הראשונה שהלכתי למסיבה, זה היה עם מישהו שהכרתי פה. מאוחר יותר כבר העזתי ללכת לבד.
ואני מציעה ללכת בכל מקרה. גם לבד זה בסדר. אתה לא תהיה היחיד, ואחרי הפעם הראשונה זה גם לא יהיה כזה מלחיץ. היי, אף אחד לא ידע שזה אתה icon_smile.gif
Episode​(לא בעסק)
Episode​(לא בעסק) • 5 ביוני 2012
שוגר, אני באמת יכולה להבין את ההתרגשות ואת "הפחד" הזה שאופף אותך.
אבל ת'ה יודע מה?
מה ההבדל בין מסיבה וונילית למסיבת סוטים?

הכל אחד לאחד. אותה המוסיקה, אותם האנשים שמבקרה אוהבים להכאיב או לקבל כאב וזה לא שמישהו מהם יסחוב אותך מהשיער ויתחיל להכות אותך.
(אתה גם לא נקבה, סורי, אבל זה מוריד הרבה מהסיכויים שלך לקבל הטרדה מינית.icon_smile.gif

ואתה לבטח לא חייב לספר מי אתה.

אחרי שסגרנו את כל הפינות האלה,
אני יכולה לומר אישית,
שאני נהנית יותר לצאת לבד.
לאו דווקא למסיבות של הסוטים.
אבל גם. בכיף.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 5 ביוני 2012
מעולם לא הלכתי לבד למסיבה ואני ממליצה לך להיכנס קצת לצאט ולשאול מי מגיע
אני בטוחה שתמצא למי להצטרף.
בכל הליינים יש מנהלי ליין שישמחו להכיר לך אנשים.
בכל אופן אני אשמח להכיר לך אנשים בספייס ובפמדום השישי הקרוב אם תבחר להגיע
אני משוכנעת שמנהלי הליינים האחרים ישמחו גם.

תהנה הרי בשביל זה אנחנו פה
    התגובה האהובה בשרשור
drm​(מתחלף)
drm​(מתחלף) • 5 ביוני 2012
ציטוט: שוגר, אני באמת יכולה להבין את ההתרגשות ואת "הפחד" הזה שאופף אותך.
אבל ת'ה יודע מה?
מה ההבדל בין מסיבה וונילית למסיבת סוטים?

הכל אחד לאחד. אותה המוסיקה, אותם האנשים שמבקרה אוהבים להכאיב או לקבל כאב וזה לא שמישהו מהם יסחוב אותך מהשיער ויתחיל להכות אותך.
(אתה גם לא נקבה, סורי, אבל זה מוריד הרבה מהסיכויים שלך לקבל הטרדה מינית.icon_smile.gif

דאמ, כיוויתי שבחורה קינקית תבוא עם שוט כדי "להטריד אותי מינית" icon_lol.gif
וברצינות אני חושב שאנשים שונים = חוויה שונה. אני עוד מעולם לא הייתי במסיבת סוטים ככה שאין לי מושג עד כמה זה שונה. זה באמת מרגיש לך אותו הדבר?