לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם ראוי לישון כפיות עם הסאבית אחרי סשן ?

אדון מכניע ובועל
לפני 12 שנים • 26 ביוני 2012

האם ראוי לישון כפיות עם הסאבית אחרי סשן ?

אדון מכניע ובועל • 26 ביוני 2012
אני מודה שמדובר בדילמה קשה. שאלה "הרת-גורל" ממש, ואחרי שהפניתי אותה לרב הרדיופוני שלי במסגרת התוכנית : "עשה לך רב" ולא זכיתי לתשובה של ממש, לא נותר לי אלא להביא לפניכם את הסוגיה הנכבדה הזאת שלא נותנת לי מנוח, ובכן:
האם ראוי לישון כפיות עם הסאבית אחרי הסשן ???

ואל תמעיטו בחומרתה של הדילמה הזאת, שהרי על פניו מתבקש שהסאבית תישן על המרבד למרגלות המיטה , ולא רק זאת, שינת כפיות עלולה לגרום לכך שייגבה לבבה של הסאבית שלנו, וחס-וחלילה היא עוד עלולה לבוא בדרישות "חצופות " ממש, כמו: להזמין אותה לארוחת צהריים, או אפילו, רחמנא ליצלן, לשבת במושב שלידך בעת שאתה נוהג במכונית, במקום תא המטען שעד עכשיו היה עבורה כס הכבוד , ומה נאמר למבטי הנהגים שעלולים לישזוף את הסאבית-השמ"ד ( רק לצרכי קיצור ר"ת של : השמנות, מכוערות, דחויות ) שלנו בעת ההמתנה לרמזור המתחלף ? .
בקיצור, הכל קם ונופל על הענין הזה של לישון כפיות. לא ענין של מה בכך. לא פלא שהרב שפניתי אליו התלבט קשות בשאלה הזאת, גייס הלכות ופוסקים מכאן ולכאן, ולא ידע בדיוק מה להחליט.
נכון הוא שרוב הדומים כאן פטורים מהדילמה "הרת-הגורל" הזאת שהרי רובם ככולם הם גברים נשואים שסצינת השינה ביחד עם הסאבית-פילגש שלהם היא עבורם סצינה מדומיינת בעיקרה וגם עובדת היותם סמרטוטים מונעת מהם את הרעיון "ההזוי" של להזמין את הסאבית שלהם לארוחת ערב, סרט, או הצגת תיאטרון, אבל בכל זאת, לא כולם אפסים כאלו - אז אנה אנו באים ???
barnit

.

barnit • 26 ביוני 2012
אני מגיבה כרגע בלי קשר לבילבולי שכל שמתרחשים מעלי,

יש לי הצעה גאונית !
כל חברי הכלוב אשר מגיבים בפורומים,
מה יקרה אם פשוט לא נגיב לו?

אולי אז אדון מכריע ובועל סוף סוף יקלוט ת'רמז!

לי באופן אישי כבר נמאס לראות את כל העלבות המטומטמות שלו נגד נשים. icon_neutral.gif
    התגובה האהובה בשרשור
מUחדת

אנחנו השמ"דיות ישנות רק מצקות

מUחדת • 26 ביוני 2012
ואמ"בושק'ה- הגיע הזמן לטפל בטורט שלך.

תמונת אילוסטרציה. המציג אינו סכו"ם.
צ'שייר
צ'שייר • 26 ביוני 2012
מסקרנות
שקלת פעם להכניע את האופי המחורבן במקום לבעול לנו את השכל?
מUחדת
מUחדת • 26 ביוני 2012
שמישהי/ו כבר ייתן/ ילווה/ יעניק/ יקנה ל" " " " קצת מין ונגמור עם הטרפת הזו.

זה אפילו לא ידרוש חדירה מלאה. מה מלאה? חלקית.
מה חלקית? רק חלצת שד ואתם בסיגריה של אחרי ובזה קורה לכולם-בגילך זה טבעי.

icon_rolleyes.gif
מUחדת
מUחדת • 26 ביוני 2012
למען הסר ספק: אנחנו אומרות את זה לבני כל הגילאים.
שפיכה מהירה? זה קורה לכולם. אימפוטנציה? אתה לחוץ בעבודה/ בצבא.

וגו'
Agent cooper​(שולט)

אדיוט

Agent cooper​(שולט) • 26 ביוני 2012
אבל קבל -צומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומיצומי
אל הקיסר

חוצפה

אל הקיסר • 26 ביוני 2012
עד שכבר חשבתי שיהיה מכות הפסקתם?
מזעזע
מUחדת
מUחדת • 26 ביוני 2012
סורי. אני מכה בתשלום.
kaly
kaly • 26 ביוני 2012
יכול להיות שהבחור קצת מציק לכם פה אבל מה...

בין השורות העוקצניות,המילים המלגלגות הוא מטיח ביקורת בחלק מאנשי הכלוב.לא נעים,אע?...

הכי כואב-חלק גדול מהדברים שנאמרו הם פשוט אמת.

כמה גברים נשואים מסתובבים כאן תחת ההגדרה של "שולטים" רק כדי שהם ישלטו בסטוצים שלהם סטייל: dont call us we call you?

אולי הדרך שלו לא נעימה,אבל הוא מעלה נקודה חשובה.

השאלה לגיטימית אולי צורת השיתוף שנבחרה פחות.

עכשיו נשאר במקום לרדת עליו לנסות לנהל דיון ענייני,מתאים?