שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכצעקתה?

מוצצת את החיים​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 11 בספט׳ 2012

הכצעקתה?

אני באמת רוצה שאול אתכם לפני שאני נושכת.. כתבתי בבלוג שלי ממש לא מזמן (ראו מטה) וקיבלתי כל מיני תגובות בעיקר לפרטי. שתי תגובות הוכיחו אותי שאני מפחידה/מסרסרת וככה נשלטת/אישה לא צריכה להיות צינית. אז לפני שאני נושכת בציניות . הכצעקתה?

" ציטוט מהבלוג:
והנה הוא הגיע.

סוף סוף.. באמת סוף סוף. כמה אפשר היה לחכות, כמה אפשר היה להתבונן, להמתין, לקוות, להתאכזב, להתרגש. והכל לשווא. והכל לרוח.

זה היה ממש כמו פתיחת גלריה מפונפנת, כמו חצוצרה שמקרקרת על בואה של כרכרת המלכה, כמו זריחה מפתיעה באמצע לילה חשוך.

לא בטוח שיש מילים, לא בטוח שיש מילים בשום שפה. בטוח, למעשה, שאין דרך אחת (ובודאי שאין מילים.. אמרתי כבר) לתאר את עוצמת ההפתעה, ההתרגשות והשמחה הגואה בלב.

זה זה.

זה הוא.

ולא אחר.

זה ברור, זה ניכר לעין, ללב, ולשאר איברים.

ואיך שהוא בא. וואוו איך שהוא פסע למרכז הבמה, באסרטיביות, בגאון, זקוף קומה, ברור וחד לשון. כל האורות נמשכו אליו ברגע אחד, בעיקר האור האדום!

הוא פשוט אמר את שעל ליבו, הוא פשוט הוציא את הכל במילה אחת, בודדה, רבת משמעות, אמיתית כל כך, לא שגרתית. כך היה לי ברור שזהו, הוא הגיע.

הוא רק אמר:

"היי".

בום. רשימת התעלמות!

(נו ברצינות, תפתחו קצת את משפטי ההתחלה שלכם).
kaly
kaly • 11 בספט׳ 2012
יכולים להיות לי מלא תירוצים אבל עזבי אותם עכשיו.... icon_wink.gif

לא הבנתי את הבעיה... icon_rolleyes.gif
DomMale4fem

Re: הכצעקתה?

DomMale4fem • 11 בספט׳ 2012
מוצצת את החיים כתב/ה:
אני באמת רוצה שאול אתכם לפני שאני נושכת.. כתבתי בבלוג שלי ממש לא מזמן (ראו מטה) וקיבלתי כל מיני תגובות בעיקר לפרטי. שתי תגובות הוכיחו אותי שאני מפחידה/מסרסרת וככה נשלטת/אישה לא צריכה להיות צינית. אז לפני שאני נושכת בציניות . הכצעקתה?[/b]

אני מניח שהתכוונת ל"מסרסת", כי לסרסר אותך יכול רק "השולט המתאים" (ע"ע "האדון הנשגב מהחלומות"). LOL

ולגופו של עניין/גופה של הכותבת - זו דרך מצויינת לברור בין שפע המציעים לך את שירותיהם הטובים: מי שנבהל ממך/נרתע מהציניות שלך/חש מסורס וכו', במקום לרצות להיענות לאתגר, להילחם ולהשיב מלחמה שערה, לכבוש ולהכניע - כנראה לא היה מצליח איתך/לך איתו גם אם היית טועה ועונה לו, מתחילה-ממשיכה לפתח איתו קשר וכו'.

כללית: מי שמאיימת לנשוך, יש לחלוב ממנה בנחת את הארס, ואם גם זה לא יפתור את הבעיה ויסיר את האיום, לתת לה a taste of her own medicine וכך לעקר את הסכנה ולעקור ממנה את ניבי הציניות החדים (רק להבהיר, למקרה שלמי מהמגיבים/ות יהיה לא ברור ויאשימו אותי בעידוד אלימות - הכל מטאפורית, כמובן) ואז נראה אותה "גיבורה גדולה".

או בקיצור: "לא מפחידים דג עם מים".

icon_smile.gif
DOM Perignon​(שולט)

הכצעקתה?

DOM Perignon​(שולט) • 11 בספט׳ 2012
קודם כל אי אפשר לזלזל או להתעלם ממי שמסוגלת לאיית כהלכה את המילה "הכצעקתה" לא כל שכן כשקוראים את הטקסט הנלווה ומגלים סימנים ברורים שהיא אכן מבינה את משמעות השאלה.
נדיר במקומותינו, שאפו יקירתי.

וכעת לענייננו. אבל קודם הקדמה, אמר מי שאמר: "הציניות היא נשקם של החלשים". אהבתי.

ועכשיו נבדוק מי היה רוצה מתחתיו מישהי שאוחזת בנשק? כל נשק שהוא. אפילו אם הוא נשק של החלשים?
תחשבי על זה.
אם את מחפשת מישהו להתמסר לו כדאי שתניחי את נשקך ותהיי מוכנה למסור לו את ליבך (ככה אני רואה יחסי שליטה, אבל שימי לב שאין לראות בדברי המלצה ללכת בדרכי).
אח שלי אומר שצריך לנשק הרבה צפרדעים עד שמוצאים נסיך, או מלך לצורך העניין.
כשהוא אומר את זה, זה נשמע טריוויאלי. אבל כשהשפתיים שלך כבר שורפות מרוב נשיקות לעורן הרעיל של צפרדעי הביצה... לא פלא שאת אוחזת בנשק.

כאן הוא רגע הבחירה. להמשיך לנשק גם את הצפרדע הבא או לאחוז בנשק הראשון שנופל לידייך ולסרס את הד. הבא (ד.ביל / ד.פוק / ד.רעק ... השלימי את החסר). ואל תשכחי שאולי בדיוק ה-ד. הזה הוא הוא הנסיך שאת מחכה לו כ"כ.

בחירה שלך פנתרית לבנבנה.
מוצצת את החיים​(נשלטת)

אני מניח שהתכוונת ל"מסרסת", כי לסרסר אותך יכול רק "השולט המתאים" (ע"ע "האדון הנשגב מהחלומות"). LOL

ולגופו של עניין/גופה של הכותבת - זו דרך מצויינת לברור בין שפע המציעים לך את שירותיהם הטובים: מי שנבהל ממך/נרתע מהציניות שלך/חש מסורס וכו', במקום לרצות להיענות לאתגר, להילחם ולהשיב מלחמה שערה, לכבוש ולהכניע - כנראה לא היה מצליח איתך/לך איתו גם אם היית טועה ועונה לו, מתחילה-ממשיכה לפתח איתו קשר וכו'.

כללית: מי שמאיימת לנשוך, יש לחלוב ממנה בנחת את הארס, ואם גם זה לא יפתור את הבעיה ויסיר את האיום, לתת לה a taste of her own medicine וכך לעקר את הסכנה ולעקור ממנה את ניבי הציניות החדים (רק להבהיר, למקרה שלמי מהמגיבים/ות יהיה לא ברור ויאשימו אותי בעידוד אלימות - הכל מטאפורית, כמובן) ואז נראה אותה "גיבורה גדולה".

או בקיצור: "לא מפחידים דג עם מים".

icon_smile.gif[/quote]
רוב תודות על שהארת את עיני על האות הסוררת שסירסה את המסר במשפט (גם אני אתעייף בסוף ממשחקי מיליםicon_smile.gif
אני אומרת יותר מזה יש כאלה שממש לוקחים את אישית .. ובכל זאת לא הבנתי עד הסוף . לנשוך? להתעלם? לרדת על ארבע, ? לקצץ בסמכויות ?לבצע קיצוץ רוחבי ??
DomMale4fem

DomMale4fem • 11 בספט׳ 2012
מוצצת את החיים כתב/ה:
ובכל זאת לא הבנתי עד הסוף . לנשוך? להתעלם? לרדת על ארבע, ? לקצץ בסמכויות ?לבצע קיצוץ רוחבי ??

אם בנשיכה אחת את מקצצת הכל, אז יש לך וואחד פה ואחלה שיניים! LOL

עצתי היא: לא לנשוך (ובפולנית: את גם אף פעם לא יודעת עם מי יש לך עסק. ומה, את צריכה מחלות?), אבל גם לא להסיר את האופציה הזו מהשולחן.
תתעלמי מאלה שזה מגיע להם, וודאי.
ואף פעם - אף פעם! - אל תרדי על ארבע. תני לו להוריד אותך (כך הוא ירגיש "שולט"!).

icon_wink.gif
שתקן

שטיות מי שאומר זאת

שתקן • 11 בספט׳ 2012
גם לנשלטת צריך שתהה אישיות אחת קח בובה מתנפחת.
מוצצת את החיים​(נשלטת)

Re: שטיות מי שאומר זאת

Belgarion כתב/ה:
גם לנשלטת צריך שתהה אישיות אחת קח בובה מתנפחת.

למי קראת בובה? icon_smile.gif
Uranus
Uranus • 11 בספט׳ 2012
בסה"כ את צודקת, אין מה לומר. לפתוח מע' יחסים ב:"היי" זה די באז-קיל.

אבל אם כבר הרמת כפפה בנושא ומאחר ואת לא הראשונה, בואי ננסה משהו אחר בשרשור הזה הפעם.

הפעם אתן הנשים, במקום לפרט מה לא עובד, תכתבו מה כן היה פשוט מעיף לכן את הסכך.

קצת גישה חיובית icon_smile.gif בכל זאת אוטוטו חג.
מוצצת את החיים​(נשלטת)
Uranus כתב/ה:
בסה"כ את צודקת, אין מה לומר. לפתוח מע' יחסים ב:"היי" זה די באז-קיל.

אבל אם כבר הרמת כפפה בנושא ומאחר ואת לא הראשונה, בואי ננסה משהו אחר בשרשור הזה הפעם.

הפעם אתן הנשים, במקום לפרט מה לא עובד, תכתבו מה כן היה פשוט מעיף לכן את הסכך.

קצת גישה חיובית icon_smile.gif בכל זאת אוטוטו חג.

יפה אהבתי.
שנה טובה של אהבה ושמחת חיים. היה עובד.
תוציאי את השיניים התותבות ואז תנשכי. גם לא רע
קונטרה צינית הייתה עושה את העבודה.
ולמה בכלל אני נותנת לכם רעיונות...
icon_smile.gif