צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התראה לכל הבנות באשר הן - נשלט מתחזה!

Sugar Cane​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 24 בפבר׳ 2013

התראה לכל הבנות באשר הן - נשלט מתחזה!

Sugar Cane​(לא בעסק) • 24 בפבר׳ 2013
בנות יקרות,

אומנם את הבחור הכרתי דרך אתר אחר בשם "אטרף", אך סביר להניח שיש לו גם כאן פרופיל.
יש מנוי מתחזה בכינוי "איכותי ונדיב" ולהלן פרטי זיהוי הפרופיל במידה ואתן נתקלות בו
(מתייחס לאתר אטרף בלבד) :

my.atrafdating.co.il/********
מספר פרופיל: *********

הוא טוען שהוא איש עסקים איכותי ואמיד ומעוניין בקשר דיסקרטי. מציג את עצמו כנשלט ומספר סיפורי אלף לילה ולילה על המלכה הקודמת שלו.
למעשה הבחור ונילי והאדם הזה הוא נוכל שמחפש לנצל נשים למטרותיו היצריות המינית שלו בלבד! אך הוא מציג את עצמו כנשלט על מנת לקיים יחסי מין עם האישה, ולא למען יחסי שליטה.
הוא פונה בעיקר למלכות או מתחלפות. ייתכן שיפנה גם לנשלטות.
כל פרטי הפרופיל שלו שיקריים והאדם מאחוריו הוא בדיוק מההפך הרשום.
האדם הנתון הוא שקרן פתולוגי ולצערי הרב נפגשתי איתו אישית לפני כחודש וחצי.

תיאור האדם: קירח, גובה 1.75, עיניים חומות כהות, בהיר עור, אינו יפה תואר ובטח שלא חטוב, בן 46.
בשיחה יאמר לכם שהוא גרוש או פרוד - אך בפועל הוא נשוי. יש לו כיפה וציצית שאותם הוא דואג להסיר עם המפגש יחד עם האישה איתה הוא קבע.
בפניי הוא הזדהה בשם "איתן" , אך ייתכן וקוראים לו אלי. אולי זה גם שם בדוי לא ניתן לדעת.

תזהרו ממנו! הוא אדם מסוכן שמתחזה! תתרחקו מהחולה נפש הזה. במידה וקיבלתן הודעה ממנו רצוי לחסום אותו במיידית. לטובתכן.[B]
Brave girl

ממ

Brave girl • 24 בפבר׳ 2013
אין סיכוי שרוב השולטות כאן יתייחסו אליו אחרי שבשורות הראשונות ציינת שהוא לא אמיד...

אין להן פשןט מה לעשות איתו

icon_smile.gif
Sugar Cane​(לא בעסק)
מציג את עצמו כעמיד, אבל הוא שקרן ומניאק לא קטן.
ולא יודעת כמה נפלו בפח שלו אבל החלטתי להזהיר מראש.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 24 בפבר׳ 2013
אז כל גבר שישקר לאישה בנושא כלשהוא שקשור להיכרות יקבל במה
ויוצג כרב-נוכל?

צר לי שמישהו לא היה כנה איתך בדברים שחשובים לך להתחלת קשר אבל מכאן ועד
פירסום אזהרה המונית אני חושב שהמרחק גדול.

ומה ה"פשע" במקרה הזה?
הוא אינו אמיד כפי שציין והוא מעוניין אך ורק ביחסי מין.

אדם שמעוניין רק ביחסי מין הוא לא נוכל. גם אם הוא נשוי ומעוניין בסקס מהצד הוא לא נוכל.
גם אנשים שלא אומרים את האמת לגבי מצבם הכספי בפני מישהו שאינם מכירים הם לא נוכלים.

במעשה נוכלות צריך לרצות להוציא משהו במרמה מהצד השני.
אני לא הייתי קורא לרצון לקיים יחסי מין ובמקביל לשקר כדי לקבל זאת "הוצאה במרמה"

מכר לך שקרים כדי לנסות להשכיב אותך. לטענתך.
זה פשע?.

אין פה נזק. פשוט תתעלמי מהאדם ותעברי לבחור הבא.

דוגמאות:
לא הייתי מזהיר גברים מפני מישהי ששיקרה בגיל שלה למשל או אמרה שהיא רזה והתברר
שהיא שמנה או שלא אמרה את האמת בנוגע למקום עבודתה וכו'. לאף אחת מהמקרים הנ"ל
לא הייתי קורא "אישה מסוכנת". אלה דברים שאפשר על סמך זה להחליט אם להמשיך את
ההיכרות או להפסיק אבל לא צריך להגזים ולקחת זאת עד למעשה נוכלות.

בנסיונות היכרות עולים לפעמים שקרים משני הצדדים.
לא צריך לעשות פשע מכל שקר או להוציא "תזכיר" לכולן.
נגעלת מהבן אדם בגלל שקריו, תמשיכי הלאה.
לא פשע, סתם לא נעים.

ושוב, צר לי שלא היה כנה איתך.
Sugar Cane​(לא בעסק)
אני מעריכה את התגובה שלך - אבל אתה מפספס את העיקר, זה לא קשור לזה שהוא שמן או לא או בעל אמצעים או לא.
הדגש הוא על כך שהוא הגיע אליי אך ורק דרך העובדה שבאותו אתר מדובר שהצגתי את עצמי כשולטת הוא פנה אליי כנשלט. ולכן זו הייתה הדרך שלו להגיע אליי.
וזה לא שהוא חדש בתחום - כמו שכתבתי הוא תיאר לי סיפורי אלף לילה ולילה עם המלכה שלו, הבנאדם כנראה נכנס לויקיפדיה ועשה תחקיר ונתן לי מושגים מעולם הבדס"מ
שאני אפילו לא הכרתי, וכשנפגשנו פתאום הוא אומר לי שהוא רק מתחיל ופתאום לא מעוניין אלא רק ביחסים וניליים.
כאן השרלטנות!
את האמת, עם יד על הלב, זה נשמע לך הגיוני שהוא מציג את עצמו כוותיק ואחר כך מתכחש?

אני מכירה נשלטים שהייתי איתם בעבר, ויודעת טוב מאוד מי מחפש בדס"מ באמת ומי סתם לזיין.
יצאתי ממנו בזול, אבל מה יקרה לבחורה אחרת איתו? אי אפשר לדעת.

דבר שני, כמו שאמרתי, הבנאדם הוא שקרן פתולוגי, כל הסטטוס שהוא הציג את עצמו (ובכיף אני יכולה לתת לך דוגמאות) היו שקריות.
לכן אני מזהירה בנות אחרות כדי שלא יתפתו אליו כי תכלס הוא נוכל.

בגלל השקרנות הפתולוגית שלו. בגלל שהוא לא נשלט. לא בגלל אם/יש לו אמצעים או שהוא נראה שמן ולא חטוב.

זה הכל.[B][U]
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 24 בפבר׳ 2013
מסכים שהוא לא היה צריך לשקר שוב ושוב ושוב.
Snitch
Snitch • 24 בפבר׳ 2013
"למעשה הבחור ונילי והאדם הזה הוא נוכל שמחפש לנצל נשים למטרותיו היצריות המינית שלו בלבד! אך הוא מציג את עצמו כנשלט על מנת לקיים יחסי מין עם האישה, ולא למען יחסי שליטה"

אני חושב שהמשפט הזה מכסה בערך 90% מחברי הקהילה הזאת.
זה אולי עצוב, מבאס מעט ומנפץ את בועת הפנטזיה החביבה שבה רובנו רוצים לחיות, אבל אני אישית לא חושב שזה כה דרמטי.
אבל היי, אני סתם סוטה מעפן מהרי הדרום הרחוקים, כך שאין סיבה להקשיב למה שיש לומר. icon_smile.gif
the rain song
לפני 11 שנים • 25 בפבר׳ 2013
the rain song • 25 בפבר׳ 2013
snitch כתב/ה:
"למעשה הבחור ונילי והאדם הזה הוא נוכל שמחפש לנצל נשים למטרותיו היצריות המינית שלו בלבד! אך הוא מציג את עצמו כנשלט על מנת לקיים יחסי מין עם האישה, ולא למען יחסי שליטה"

זה אולי עצוב, מבאס מעט ומנפץ את בועת הפנטזיה החביבה שבה רובנו רוצים לחיות, אבל אני אישית לא חושב שזה כה דרמטי.
אבל היי, אני סתם סוטה מעפן מהרי הדרום הרחוקים, כך שאין סיבה להקשיב למה שיש לומר. icon_smile.gif

המשפט הזה מכסה כ- 90% מאוכלוסיית העולם
גבר/אשה שמשקרים כדי להשיג זיון/דייט/משהו..??

אולי אני מפספסת משהו אבל ההתראות הדרמטיות האלה מתחילות קצת לעבור את גבול ההגיון
    התגובה האהובה בשרשור
Snitch
Snitch • 25 בפבר׳ 2013
the rain song כתב/ה:
snitch כתב/ה:

המשפט הזה מכסה כ- 90% מאוכלוסיית העולם
גבר/אשה שמשקרים כדי להשיג זיון/דייט/משהו..??

אולי אני מפספסת משהו אבל ההתראות הדרמטיות האלה מתחילות קצת לעבור את גבול ההגיון

נדמה לי שהדבר הכי הגיוני לעשות, יהיה לפרסם שרשור אזהרה נגד אותן/ם מזהירים ומזהירות.
פייה{O}
פייה{O} • 25 בפבר׳ 2013
Skyfall כתב/ה:
במעשה נוכלות צריך לרצות להוציא משהו במרמה מהצד השני.
אני לא הייתי קורא לרצון לקיים יחסי מין ובמקביל לשקר כדי לקבל זאת "הוצאה במרמה"

מכר לך שקרים כדי לנסות להשכיב אותך. לטענתך.
זה פשע?.

אין פה נזק. פשוט תתעלמי מהאדם ותעברי לבחור הבא.

בוודאי שזו מרמה, בוודאי שיש כאן נזק ואני לא עורכת דין אבל ההימור שלי זה שזה גם סוג של פשע.

אתה מתאר לעצמך איזו הרגשה מגעילה זו עבור מישהי שחשבה שהיא יוצרת יחסים עם מישהו לגלות שהוא נשוי עם ילדים ושיקר לה בגסות בשביל הסקס?
הגישה הזאת של ׳כולם משקרים בשביל סקס, מה הביג דיל׳ מחרידה ולחלוטין לא מתקבלת על הדעת בעיני.