אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא שוב נושא על שמנים/ות!

Alas
לפני 11 שנים • 5 במרץ 2013

לא שוב נושא על שמנים/ות!

Alas • 5 במרץ 2013
הפעם סוגיה שמעניינת אותי רק מנקודת מבט אחרת.

היתכן, כי חלק מהגברים המכריזים בגלוי על העדפתם לנשים רזות נמשכים למלאות/שמנות בסתר?
ואם כך הם פני הדברים, למה בעצם המשיכה הזו מוסתרת?
שוסי
שוסי • 5 במרץ 2013
כמובן.
והם מסתירים זאת משום שהיום האשה נתפסת כעוד סמל סטטוס(כמו מכונית ושאר גאג'טים שהגבר הסטריוטיפי חובב).
אשה "כוסית" היא סממן להצלחה של הגבר בחיים הפטריאכלים.אשה שמנה נתפסת בעייני החברה ככישלון ובן זוגה נתפס גם כך בהתאם אליה.
בבואר אמרה זאת בעבר וטוב ממני(בתרגום חופשי):"אין גבר מספיק אמיץ בשביל שיאהב בגלוי אשה שמנה".
רצסיבי​(נשלט)

Re: לא שוב נושא על שמנים/ות!

רצסיבי​(נשלט) • 5 במרץ 2013
Sivan' כתב/ה:

היתכן, כי חלק מהגברים המכריזים בגלוי על העדפתם לנשים רזות נמשכים למלאות/שמנות בסתר?

זה יתכן באותה מידה שיתכן שאנשים מכריזים בגלוי שהם אוהבים תאנים, אבל בסתר הם מתים דווקא על ערמונים.

דבילים ופחדנים יש מכל מין וצבע.
סוליסט
סוליסט • 5 במרץ 2013
מצד אחד אני בטוח שיש הרבה שחושבים כך, אבל מצד שני אני חושב אחרת, ובגלל שאני לא מחזיק מעצמי יותר מדיי מקורי או יוצא דופן, אני בטוח שיש גם לא מעט שחושבים כמוני.
אישית, כשאני רואה זוג שאחד מהם נראה טוב והשני לא נראה טוב, וזה לא משנה כרגע מי מהם הוא האישה ומי הגבר, איכשהו זה גורם לי להעריך ולכבד את הצד שנראה טוב ולרגע לא עולה לי המחשבה שהוא פחות מוצלח כי בן הזוג שלו נראה פחות טוב ממנו.
כי ברור לי שהוא מודע לכך, ובכל זאת בחר בבן זוגו על פי האופי שלו או כל דבר אחר שגרם לו למשיכה אליו, והתעלם מהמוסכמות החברתיות ו "מה יגידו השכנים", וזה מעצים אותו בעיניי.
אני בכלל מוצא עצמי נמשך לאנשים שמדיי פעם קוראים תיגר על מוסכמות חברתיות כאלו או אחרות
מלכתא
מלכתא • 5 במרץ 2013
מסכימה שזה עניין של סמל סטטוס,
בחור שם חולצה של טומי הילפינגר, נוהג ברכב יוקרה כלשהו... והוא צריך בחורה כוסית לצידו.

למרות זאת, דווקא אישה מלאה/שמנה היא לעתים סמל לשגשוג ולפוריות, והבנחתי בכך שאנשים מסורתיים יותר, שחשוב להם גם מה תגיד המשפחה- יעדיפו אישה שתיראה כמו אמא פוטנציאלית וטבחית מדופלמית. בקיצור, "מלאה מכל טוב".
נ.ב.: התגובה הנ"ל מכילה סטריוטיפים והכללות לצורך הבהרה הפואנטה.
    התגובה האהובה בשרשור
עבד משועבד{עבד}

עבד משועבד{עבד} • 5 במרץ 2013
Sivan' כתב/ה:

זה נובע מחוסר ביטחון עצמי, חולשה פנימית וקושי להתמודד מול החברה
גבר עם בטחון עצמי יבחר במה שטוב לו. אבל רוב האנשים חלשים.
זה נכון גם לגבי נשים.
Alas
Alas • 5 במרץ 2013
חייבת להודות שהופתעתי מהתגובות שהסכימו על "משיכה בסתר" למלאות/שמנות.
הייתי מוכנה לתגובות מתגוננות מצד גברים, שישללו על הסף אפשרות כזו. icon_smile.gif
נועד לגדולה​(נשלט)
לפני 11 שנים • 6 במרץ 2013

Sivan' כתב/ה:

אכן ישנם כאלה
כי כמו שכמה ציינו פה זה כאילו לא מקובל בגלל כל המדיה שעושה לאנשים שטיפת מוח

אני לא חושב שזה קשור בכלל לעניין של כישלון / הצלחה
ואף אחד לא מודד אם האיש מוכשר על פי בת זוגו ,רק אנשים מאד מוזרים ואפשר לומר גם קצת דפוקים חושבים כך
אבל כן הרבה מרימים גבה
אני יכול להעיד על עצמי שקרה לי מספר פעמים שאנשים הרימו גבה ולא הבינו אותי מה אני נמשך לנשים גדולות ולפחות פעם אחת קרה לי שאח"כ בשקט מישהו הסכים איתי רק שהוא היה נבוך עם זה
למרות שזה שיא הנשיות והחושניות
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אנשים באמת מתעסקים בזה?

כלומר, זה הכל נשמע נכון בתיאוריה ואני מאמינה שהתופעה באמת קיימת, אבל... "בן זוג כסמל סטטוס" - זה לא נחלת העשירים והמטורפים? לכמה גברים/נשים באמת יש מבחר גדול של בני זוג פוטנציאליים לקחת ממנו כרצונם? רוב האנשים שאני מכירה נמצאים בזוגיות עם מי שהם מצאו. כלומר, מי שזורם עם השטויות שלהם.
50 גוונים ג'ינג'ים​(אחרת)

Sivan' כתב/ה:

ת'אמת ..... אם Adele הייתה רזה היא הייתה סקסית ומגרה כפי שהיא עכשיו?

(-:

http://www.youtube.com/watch?v=NAc83CF8Ejk