ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה

גולוסקלפרה​(נשלט)
לפני 11 שנים • 24 באפר׳ 2013

שאלה

גולוסקלפרה​(נשלט) • 24 באפר׳ 2013
למה יש כאן פרופילים שכתובים בהם כל מני משפטים בסגנון "אל תשלחו הודעה" "אני לא עונה" "אני שונאת את כולכם אל תפנו אליי" "אני כאן רק כדי לכתוב בבלוג" "אני לא מדברת אתכם" "בזה לכם" "לא עונה לכם" "אל תשלחו הודעה" וכו'..

לא יותר פשוט פשוט לא לענות?
או שהן פשוט רוצות שישלחו להן הודעה?
King of Hearts

כשהיא אומרת לא, אז זה לא.

King of Hearts • 24 באפר׳ 2013
קח את זה הכי פשוט
ואל תפנה.
'Panda'{Beauty}

Re: שאלה

'Panda'{Beauty} • 24 באפר׳ 2013
שפחון כתב/ה:
למה יש כאן פרופילים שכתובים בהם כל מני משפטים בסגנון "אל תשלחו הודעה" "אני לא עונה" "אני שונאת את כולכם אל תפנו אליי" "אני כאן רק כדי לכתוב בבלוג" "אני לא מדברת אתכם" "בזה לכם" "לא עונה לכם" "אל תשלחו הודעה" וכו'..

זה בסדר,ראיתי פרופילים של בנות שכותבות שהן לא מעוניינות בפניות כלל מאף אחד ואז הן מפרטות בגבולות איזה גברים הן לא רוצות(ומה עם השאר?)
מהנסיון שלי הם באמת לא יפנו,אך יש כאן הסתייגות.הגברים הנחמדים לא יפנו בעוד שאנשים של "כשאת אומרת לא למה את מתכוונת" ישלחו הודעות,ולעיתים גם יתקרצצו.
מהנסיון שלי גם אני מעדיפה שלא יפנו אלי כלל כי אני לא טורחת לענות,אני אדבר רק עם גברים שאני מכירה כבר כמה זמן ושוחחתי עימם בחדר הכללי או נתקלתי בהם בבלוג.אני אבחר אותם ולא הם אותי כך שלא ממש חושבת שיש טעם לפנות.
אצל בנות אחרות אולי זו פסיכולוגיה הפוכה אך ספק.כנראה שהן לא רוצות פניות.
ואגב,כדי למנוע מהגברים להציף באדומות יש צורך במילים חריפות.זה עוזר.
גולוסקלפרה​(נשלט)

גולוסקלפרה​(נשלט) • 24 באפר׳ 2013
פנדה בהפרעה כתב/ה:

הגברים הנחמדים לא יפנו בעוד שאנשים של "כשאת אומרת לא למה את מתכוונת" ישלחו הודעות,ולעיתים גם יתקרצצו.

זה מה שנראה לי.
אבל גם אם כך, זה כנראה מוריד את כמות הפעמים שיש לאפס את האדום הבוהק הזה בחזית התודעה (ותודה למלכה היקרה שהאירה את עיניי) ומכאן שזה עוזר.
למי שבאמת לא מעוניינת בפניות...
the rain song
לפני 11 שנים • 25 באפר׳ 2013

the rain song • 25 באפר׳ 2013
שפחון כתב/ה:

כיוון שאף אחד כאן טרם הוסמך לדבר בשם כל אלה שכותבות כך או אחרת בפרופיל שלהן, אין תשובה חד משמעית לעניין.
אתה שואל - לא יותר פשוט לא לענות?
ואני שואלת - לא יותר פשוט לא לפנות?

מה שכן, אפשר לפנות אל הנשים האלה בשאלה הזאת בפרטי
אם הן יתעלמו, תדע שהן באמת מתכוונות לזה
אם הן יענו.. מי יודע? השמיים הם הגבול.. icon_smile.gif
Karma Police​(אחרת)
Karma Police​(אחרת) • 25 באפר׳ 2013
לא הבנתי. ממש לא מזמן קראתי כאן שרשור תלונות על נשים שלא עונות להודעות וש"מה הבעיה לענות? אפילו אם זה לא מתאים". כולנו יודעים שלענות לכל ההודעות באתר הזה זה לא בדיוק ראלי אז אם מישהי לא מעוניינת בפניות נראה לי הגיוני להצהיר על זה בפרופיל ולחסוך זמן יקר לכולם...
the rain song
the rain song • 25 באפר׳ 2013
חפרפרת כתב/ה:
לא הבנתי. ממש לא מזמן קראתי כאן שרשור תלונות על נשים שלא עונות להודעות וש"מה הבעיה לענות? אפילו אם זה לא מתאים". כולנו יודעים שלענות לכל ההודעות באתר הזה זה לא בדיוק ראלי אז אם מישהי לא מעוניינת בפניות נראה לי הגיוני להצהיר על זה בפרופיל ולחסוך זמן יקר לכולם...

אף פעם לא מרוצים בבית הזה icon_smile.gif
גולוסקלפרה​(נשלט)

גולוסקלפרה​(נשלט) • 25 באפר׳ 2013
the rain song כתב/ה:

כיוון שאף אחד כאן טרם הוסמך לדבר בשם כל אלה שכותבות כך או אחרת בפרופיל שלהן, אין תשובה חד משמעית לעניין.
אתה שואל - לא יותר פשוט לא לענות?
ואני שואלת - לא יותר פשוט לא לפנות?

מה שכן, אפשר לפנות אל הנשים האלה בשאלה הזאת בפרטי
אם הן יתעלמו, תדע שהן באמת מתכוונות לזה
אם הן יענו.. מי יודע? השמיים הם הגבול.. icon_smile.gif

אני מסכים איתך, יותר פשוט לא לפנות, וזה גם מה שאני עושה.
השאלה שלי היא תיאורטית בלבד, ולכן אין צורך להיות מוסמכים לדבר בשם אף אחת אלא פשוט להציע את דעתכן האישית בנושא, זה הכל. זה פשוט מעניין אותי.

אם למשל אשווה את זה לבן אדם שהולך ברחוב וצועק לעבר העוברים ושבים "אל תפנה אליי!" ; "שלא תעזי לדבר איתי!" וכן הלאה... זה לא היה גורם לכם לחשוב שהוא בעצם מעוניין באינטרקציה כלשהי איתם?

נ.ב. ההצעה שלך, לפנות באופן פרטי לאותן נשים ולשאול אותן, עומדת בסתירה כמובן לעמדתי שלא לפנות למי שמציינת במפורש שאינה מעוניינת בפניה. כך שכל שנותר הוא להעלות את זה כאן.
גולוסקלפרה​(נשלט)
גולוסקלפרה​(נשלט) • 25 באפר׳ 2013
חפרפרת כתב/ה:

הגיוני? כן, פרקטי? לא נראה לי.

כפי שאמרה פנדה ואני מסכים איתה, זה יעצור רק את אלה שממילא היו שולחים הודעה אחת ובזה נגמר העניין. את הסטוקרים הנודניקים או סתם קשי-ההבנה זה לא יעצור ואולי אפילו יעודד, כך שיצא שכרן בהפסדן. לא?