בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לעולם אל תסרב לסקס עם בחורה

Syat I Afterwind
לפני 9 שנים • 22 באוק׳ 2014
Syat I Afterwind • 22 באוק׳ 2014
טפוי, נו, שפל המדרגה...

נעשה כאילו.

רק לרגע.

אישה חוטפת ככה מגבר, מאותן הסיבות.

עדיין מצחיק אותך?

החולניות המוחלטת שבלקחת בקלות התנהגות מטרידה ואלימה לכל הפחות ואונסת במקרה רק קצת יותר גרוע,
כי בחיי חביבי, זה מה שקורה שם.
אם זה מה שאתה מוצא לא רק סקסי אבל גם ראוי להתבדחות, אתה עשוי להיות סכנה של ממש.
אתה אוהב את מה שאתה רואה כאן מספיק כדי לתת לזה לקרות, או גם כדי לעשות את זה בעצמך?

תתבייש שאתה עושה משהו חוץ מלזעום על זבל כזה.
    התגובה האהובה בשרשור
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 23 באוק׳ 2014

לא הצלחתי לראות מעבר

בלוסום​(לא בעסק) • 23 באוק׳ 2014
לכמה שניות ראשונות.
הבחור הזה עובר שם אונס לכל דבר וענין ועוד מותקף כשמסרב,
וזו המסקנה שהגעת אליה. כן. ברור.
שנאוצר​(נשלט)
לפני 9 שנים • 25 באוק׳ 2014
שנאוצר​(נשלט) • 25 באוק׳ 2014
יש לי הרגשה שזה מבוים. בכל מקרה זה נגד אלימות מינית ואין שום דבר באמת מושך שם.
מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 9 שנים • 25 באוק׳ 2014
מעריץ גאה​(נשלט) • 25 באוק׳ 2014
כנראה מבויים כי בשירותים אסור לשים מצלמות.
שנית גם אם מבויים זה לא רחוק מהמציאות, גם בדאנג'ן נתקלתי במלכות אגרסיביות , אלימות ומטרידות, כאלה שהן כנראה חסרת בטחון ובאות לתפוס עבד בדאנג'ן וגם תופסות ראש על הדרך ואם לא יראה בהן עניין כפי שהן מצפות יעשו לו אותו דבר שלא בהסכמה.
למזלנו אילו רק מיעוט.
Syat I Afterwind
לפני 9 שנים • 26 באוק׳ 2014
Syat I Afterwind • 26 באוק׳ 2014
עבד מלידה כתב/ה:
שנית גם אם מבויים זה לא רחוק מהמציאות, גם בדאנג'ן נתקלתי במלכות אגרסיביות , אלימות ומטרידות, כאלה שהן כנראה חסרת בטחון ובאות לתפוס עבד בדאנג'ן וגם תופסות ראש על הדרך ואם לא יראה בהן עניין כפי שהן מצפות יעשו לו אותו דבר שלא בהסכמה.
למזלנו אילו רק מיעוט.

"אסור לשים מצלמות" רק משנה אם זו (1) מדינה בה אסור לשים מצלמות בשירותים ו(2) בעל המצלמה שומר חוק.

בכל מקרה, אני לא בטוח שזה משנה לי.
לפי מה שנאמר לי בשעות האחרונות, יכול להיות שמדובר בתשדיר נגד אלימות ממדינה סקנדינבית.
כך הגבתי: "באמת שמתי לב לאתר בסוף הסרטון בסיומת dk. (אז אני מניח שה"תשדיר" הוא מדנמרק) אבל הדבר הזה לא מסעיר אותי פחות.
אל"ף, כן, התגובות של אנשים הן מה שהכי מופרעות בעיניי - אני הרי משוכנע שכמוני לרוב המוחלט של האנשים אין שמץ של מושג מה הסרטון הזה (ואני עדיין צריך הוכחות חותכות שמדובר בתשדיר מבוים; אני מחפש ברגעים אלה). לפי הרוב המוחלט של התגובות שיוצא לי לראות, אנשים מניחים שזה אמיתי - אזי כל התגובות שלהם לסרטון הן כאילו זה היה אמיתי. לצערי, עיקר התגובות האלה אני נאלץ לתרגם בגסות בגוגל מעמוד הפייסבוק שרוב תוכנו פורטוגזית.
בי"ת, הסרטון הזה הוא טריגר אחד ארוך!!! איזה מין מטומטם יוצר תשדיר כל-כך מעורר חרדות ומעיר נשכחות ומי-יודע-מה?! גם אצל נשים ובעיקר אצל גברים שעברו אונס הסרטון הזה מסוגל ברגע אחד להחזיר ערמות על-גבי ערמות של טראומות, ולמה?! כדי שהם יוכלו גם לראות את התגובות ההזויות לצד זה?! אין דרך שפויה יותר לעורר מודעות?! גם מטריד אותי שהוא מסוגל לעורר כל-כך הרבה ספק בעיני כל אותם אנשים שלא רוצים להאמין שדבר כזה סביר או אפשרי, כי ברגע שמתגלה שזה מבוים נהיה כל-כך קל להכחיש את כל העניין. בכל זאת, הבעיה האחרונה הזאת היא *קצת* פחות ודאית בעיניי."

בינתיים, לא מצאתי דבר שמאשר לי חד-משמעית שמדובר בסרטון מבוים, אומנם אני לא אופתע.
אני לא יודע מה יפריע לי יותר - אם זה אמיתי ונורא, או מבוים ומערער.
Syat I Afterwind
לפני 9 שנים • 26 באוק׳ 2014
Syat I Afterwind • 26 באוק׳ 2014
עבד מלידה כתב/ה:
למזלנו אילו רק מיעוט.

אבל, וחשוב מכך בהרבה - אם נתקלת בתופעות כאלה, בבקשה, תדווח.
תשתף. תספר על זה. כאן או בכל מקום מתאים או חשוב אחר.
מה לעזאזל אנחנו יכולים לעשות אם אנשים לא ידברו על הדברים האלה?
שנשים ונערות נאנסות בתדירות גבוהה להחריד רבים מאיתנו יודעים, שילדות וילדים נפגעים מינית רבים מאיתנו יודעים, אבל ההטרדה, התקיפה המינית והאונס של נערים וגברים הוא דבר שהחברה שלנו עדיין רואה לעתים כל-כך, כל-כך קרובות כדבר שכמעט לא יאמן, כשאנחנו רואים את זה בכלל.

כל חיי אני נמצא לצד כל-כך הרבה בנות משפחה וחברות שעברו הטרדה מינית, תקיפה או אונס.
מספר הבנים והגברים שאני מכיר שהותקפו מינית גבוה בהרבה משמישהו או מישהי סיפרו לי בילדותי שאוכל לפגוש, וגם להם מגיעה הזכות להרגיש מוגנים בלי שיצפו מהם להסברים, בלי שיטילו בהם ספק, ובלי שיצחקו להם בפנים.
דון קרליאונה​(אחר)
לפני 9 שנים • 14 בנוב׳ 2014

קשה לצפות ומי שנהנה מדבר כזה

דון קרליאונה​(אחר) • 14 בנוב׳ 2014
זקוק כנראה לטיפול

בסתירה הראשונה חשבתי אולי זה מבוים אבל אחר כך כשהיא פשוט כיסחה לו את הצורה וראיתי חלק מהתגובות בפייסבוק ועוד מנשים עם עשרות סמיילים ופנים שמחות, כבר היה קשה לי להסתכל על זה.ֿ
דון קרליאונה​(אחר)

קשה לצפות ומי שנהנה מדבר כזה

דון קרליאונה​(אחר) • 14 בנוב׳ 2014
זקוק כנראה לטיפול

בסתירה הראשונה חשבתי אולי זה מבוים אבל אחר כך כשהיא פשוט כיסחה לו את הצורה וראיתי חלק מהתגובות בפייסבוק ועוד מנשים עם עשרות סמיילים ופנים שמחות, כבר היה קשה לי להסתכל על זה.ֿ
'Panda'{Beauty}

זה גרם לי לגחך לרגע

'Panda'{Beauty} • 14 בנוב׳ 2014
ואז הבנתי שזה רציני וממש נוראי (לא קראתי את התגובות לפני הצפיה בסרטון).
זה מעורר בי מחשבה, הוא לא הגיב לה כלל וניסה להמשיך להתמזמז איתה שוב שוב והתנגד כשהיא הלכה לכיוון שקיצוני לו מדי, התנהגות ממש נשית מצידו וגברית מצידה.
אני מקווה שיגיע היום שבו היא תקבל את שלה כמו שאני מקווה שזה יקרה לכל גבר או אישה אחר/ת בעל/ת התנהגות כזו.
אם יש מלכות שמתנהגות כך במועדוני סאדו כפי שכתבתם אני מקווה שגם הן ימסרו את הדין.