סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התייעצות- קולר לשפחה

Fox183​(שולט)
לפני 8 שנים • 23 בדצמ׳ 2015

התייעצות- קולר לשפחה

Fox183​(שולט) • 23 בדצמ׳ 2015
רציתי להתייעץ ולשמוע רעיונות. השפחה שלי (בתחילת הדרך) אינה נשואה לי. אלא למישהו אחר. אני מעוניין בקולר עבורה. אבל פה הקאץ. שיהיה מספיק עדין ויפה ליום יום בלי לעורר חשד גדול מידיי. מצד שני שיהיה גם עם מה להמשיך לאלף אותה. רעיונות?
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 23 בדצמ׳ 2015
Fox183​(שולט)
ליום יום ושיהיה קשוח מספיק לאילוף
גרגרמל​(שולט){LandOfSuns}
גרגרמל​(שולט){LandOfSuns} • 23 בדצמ׳ 2015
אני מבין מה אתה מבקש אבל לא מכיר קולרים כך שלא יכול לעזור.
מה שכן, אתה יכול להפוך אפילו קולר עדין לכאורה למשהו שאצלה יתקשר למשהו מאד כבד, באמצעות ההתנהגות שלך. כלומר, אתה אומר לה לדוגמה שהקולר הזה אמנם עדין אבל שכל שימוש שלך בו צריך להיות עבורה כאילו זה קשוח, או שהיא תקבל משהו מאד קשוח בתגובה לחוסר ציות. ואז אם היא לא מתנהגת כהלכה עם הקולר העדין ולא מתייחסת אליו כאל קולר חזק, להעניש אותה בכל דרך שמתאימה כדי שתפנים שהקולר הזה רק נראה עדין ושעדיך לה להרגיש בכובד הרב שלו על צווארה אפילו שבמציאות הוא קל מדי.
Fox183​(שולט)
קראתי את האותיות הקטנות… הטבעת יוצאת ואז זה קולר יפה ליום יום

This is a IP gold plated polished stainless steel collar with a removable O-Ring at the front. When the O-Ring removed, this collar looks like a simple choker.
אביגיל הכרמלית

נשואה

אביגיל הכרמלית • 23 בדצמ׳ 2015
 אם היא נשואה, אל תסכן אותה, תן לה קולר לשעות האימונים ורשות להסירו בכניסה לביתה
King of Hearts

פוקסי

King of Hearts • 23 בדצמ׳ 2015
אם אתה מבקש מאישה נשואה (בתחילת דרכה) להופיע מול בעלה בקולר הזה, עם או בלי טבעת, אז או שאתה טיפש גדול או שאתה באמת זבל של אדון.
    התגובה האהובה בשרשור