בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה ממישהו חדש: האם יש מקום לצעירים פה?

Imkindanewtothis
לפני 9 חודשים • 26 בדצמ׳ 2023

שאלה ממישהו חדש: האם יש מקום לצעירים פה?

Imkindanewtothis • 26 בדצמ׳ 2023
שלום כולם! כפי שהשם שלי אומר אני די חדש בעולם הזה אבל חקרתי פה טיפה ויש לי שאלה ….האם אתם חושבים שיש מקום לאנשים צעירים פה? אני מרגיש שכמעט כולם מחפשים אנשים 30+ אז רציתי לדעת אם אני מבזבז את הזמן שלי או שאני סתם תקוע בראש של עצמי 😅
ישמח לשמוע את דעתכם
בברכה: נשלט שיש לו טיפה יותר מדי זמן פנוי 😁
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2023
כצעירה לצעיר, אומרת לך שיש לך מקום פה.
אבל, קח בחשבון שזה יהיה לך הרבה יותר מאתגר דבר ראשון ודבר שני לאנשים יש את החששות שלהם כשמדובר מישהו ללא ניסיון בדסמי בכל גיל.
האתר פה הוא כמו מקום חברתי אחר, אתה בונה את השם שלך פה בקהילה הזו, אתה משתף בכתיבה, נוכח בפורום ובצאט והגעה לאירועים של הקהילה וצבירת חוויות וניסיון מאוד עוזרים.
אז בפשטות, יש לך מקום פה, יש חסרונות ויתרונות בלהיות צעיר וחסר ניסיון אבל תהנה מהדרך!
תאזר בסבלנות ותיהיה נכון להשקיע זמן ולהכיר אנשים והכל יסתדר, בהצלחה
    התגובה האהובה בשרשור
Bluecollar​(שולטת)

מחזקת

Bluecollar​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2023
נימרייה כתב/ה:
אבל, קח בחשבון שזה יהיה לך הרבה יותר מאתגר דבר ראשון ודבר שני לאנשים יש את החששות שלהם כשמדובר מישהו ללא ניסיון בדסמי בכל גיל.
האתר פה הוא כמו מקום חברתי אחר, אתה בונה את השם שלך פה בקהילה הזו, אתה משתף בכתיבה, נוכח בפורום ובצאט והגעה לאירועים של הקהילה וצבירת חוויות וניסיון מאוד עוזרים.
אז בפשטות, יש לך מקום פה, יש חסרונות ויתרונות בלהיות צעיר וחסר ניסיון אבל תהנה מהדרך!
Imkindanewtothis
כן אבל די אין לי שום רשת חברתית אז גם בנושא השה אני חדש…טוב בכל מקרה תודה על הreassurance. אני מניח שאני ימשיך לחקור את העולם הזה ונקווה לטוב חחח. And I’ll try not to make a fool of myself…Altho that’s probably impossible ahahah
Imkindanewtothis
הא ויש יתרונות בלהיות צעיר פה? Such as?
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2023
Imkindanewtothis כתב/ה:
הא ויש יתרונות בלהיות צעיר פה? Such as?

יש אנשים שמעדיפים פרטנר צעיר יותר או חסר ניסיון,
אישית מכירה אץ זה מהצד השולט יש שולטות שמעדיפות צעירים או מישהו שעוד לא "חונך" על ידי אף אחת, עניין האנלי בחסרי ניסיון מביא ריגוש לחלק.
אתה בא עם דף חדש ויש לך המון ללמוד ולחוות לראשונה זה מאוד כיף ואתה בא עם ראש פחות הרבה פעמים שזה יתרון.
Imkindanewtothis
באמת? כי מהנסיון שלי באינטרנט וגם פה שולטות לא מחפשות מישהו צעיר….אבל אני שמח לשמוע שיכול להיות שאני טועה….רגע את אומרת שיש לי יתרון כי התחת שלי בתול? ….well I guess that’s nice 😅
יאיא​(נשלט)
יאיא​(נשלט) • 26 בדצמ׳ 2023
נימרייה כתב/ה:

פחות נכון לכתוב שאת אומרת הדברים מפוזיציה שווה כביכול של צעירה לצעיר...אין בזה באמת מכנה משותף.
הקושי שישנו לבחור צעיר להכיר (על רקע היותו צעיר) לא קיים אצל בחורה צעירה.

חוצמיזה, צודקת בכל מילה...
ההגיון הפשוט השאיר את הבלבול חסר אונים.
Sunna סאנה​(שולטת)
Sunna סאנה​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2023
אני חושבת שאם יש יתרון (ויש) הוא שבאופן דומה למה שאמרו פה, אתה חסר ניסיון וזה אומר שאין לך גם ניסיון שלילי.
זה אומר שאתה פטור מהרבה הנחות לא בריאות ולא נכונות שהיו בעולם הבדסם בעבר, ושבימינו משתנות, על מה זה סאב-ית, מה זה דומ-ית, מהם התפקידים. אתה יכול ליצור לעצמך את ההגדרה שמותאמת לך ולמי שתמצא לך, ולהמשיך לשנות אותה.
הדבר הכי טוב שיש בלהיות חדש זה חוסר הקיבוע לתפקידים שבימינו משתנים בחברה ובעולם הבדסם, והיכולת להטיל ספק בנכונות של דברים עבורך, כי אתה לא חי בעולם הזה במשך שנים ולכן אין לך מעין "ככה זה".
אתה לא פיתחת תפיסה שיש לצערי להרבה נשלטים, לפיה שולטות הן שולטות לפני שהן בנות אדם, כי אתה חדש בזה.
יש הרבה נשלטים שמצפים מהדומית ליחסים מאוד לא טובים או בריאים שיעשו לה רע, כי הם חוו יחסים דומים לאלו בעבר, והם כן נהנו מהדינמיקה הזאת. אני חוויתי הרבה יותר מפעם אחת אנשים שהרגישו בנוח לומר לי דברים מטרידים ולא נעימים כי הדומית הקודמת שלהם אהבה את זה, והם לא חשבו לשאול אותי אם זה משהו שאני גם אהנה ממנו לפני שהם פשוט עשו.
שים לב פשוט להקשיב ולזכור שאתה לא תדע הכל אף פעם, אז כל מי שאומר-ת לך "אני יודעת והנה האמת נקודה" טועה, וזה הכל מהניסיון שלהם, עם האנשים הספציפיים שהם היו איתם בתקשורת ודינמיקה. אתה חופשי ליצור לך הגדרות חדשות בתוך העולם הזה, ואם יש משהו בדינמיקה כלשהי שנוחה לך, אבל חלקים מסוימים שלא, אתה יכול לוותר על החלקים הללו וליצור לך משהו חדש.
Sunna סאנה​(שולטת)
Sunna סאנה​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2023
יאיא כתב/ה:
נימרייה כתב/ה:

פחות נכון לכתוב שאת אומרת הדברים מפוזיציה שווה כביכול של צעירה לצעיר...אין בזה באמת מכנה משותף.
הקושי שישנו לבחור צעיר להכיר (על רקע היותו צעיר) לא קיים אצל בחורה צעירה.

חוצמיזה, צודקת בכל מילה...
ההגיון הפשוט השאיר את הבלבול חסר אונים.

בהחלט יש קושי להכיר, כי הקושי הוא להכיר אדם לא מטריד ונורמלי ברמה בסיסית, שלא מיד יעשה מה שבא לו ללא מחשבה מה אני רוצה (למשל לשלוח לי תמונה של הזין בלי שתקשרנו)
אם מדברים על כלל האנשים, כולל אנשים שגדולים ממני ב40 שנה, וכולל גברים נשואים שבנות הזוג שלהם לא יודעות על הפרופיל הזה ושכותבים לי למרות שכתוב לי בפרופיל שאני לא מעוניינת מעבר לטווח גילאים מסוים, אז ברור שאני יכולה "להכיר"
אבל האם אני יכולה לסמוך על האנשים הללו?
האם באמת בטוח לי להיפגש איתם?
לא