סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי אני ?!?

meyli​(שולטת)
לפני שבועיים • 7 ביוני 2024

מי אני ?!?

meyli​(שולטת) • 7 ביוני 2024
אני לא מצליחה להבין איך לדייק את עצמי !!
דיברתי פה עם אינספור נשלטים , הכרתי נשלט שפתאום ראיתי אותו באור אחר , וסיימתי איתו את הקשר כי חששתי להתאהב , אני לא סדיסטית , אבל אני כן אוהב להכאיב ברמה מסויימת , אני לא נשלטת , אבל אני אוהב שזה סקס חזק עם קשירות ( שלי גם ) , אני לא אוהבת להשפיל אבל אני אוהב שנהשלט יהיה שלי ויציית לכל מה שאבקש .
קיצור , מי אני ??????????
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 7 ביוני 2024
אין אפשרות לאדם לדייק עצמו, משל היה חוד של עיפרון שצריך להשיל מעצמו פיסות לא חשובות.
כל החלקים חשובים באותה המידה. אנחנו עצמנו גם כאשר אנחנו מפוזרים, אסופים, ממוקדים או עמומים.
ונראה שאת יודעת מי את ותיארת את עצמך מצויין. הדבר היחיד שחסר אולי, זה מישהו שיראה את זה.

"כשעץ בגן מלבלב
זה לא כואב להתאהב"
י. קלפטר
researcher​(שולטת)
researcher​(שולטת) • 7 ביוני 2024
אל תנסי להכניס את עצמך לתבניות. פשוט תמצאי מישהו שמתאים לך עונה על הצרכים שלך ואת שלו. העולם הזה כל כך גדול ויש לכל אחד את מה שהוא נמשך ועושה לו טוב
תחווי תהיי פתוחה בראש ותדייקי את עצמתך עם הזמן ואולי אפילו תגלי עוד דברים שאת אוהבת.
שאני נכנסתי לעולם הזה הייתי בתבנית של נשלטת. לא הייתי מוכנה בכלל להכיר בצד השני שיש בי.
כיום אני קצת מהכל
    התגובה האהובה בשרשור
השף הקשור​(מזוכיסט){cbt}
אנחנו מגדירים את עצמינו ב"הכלוב" אבל זה יותר הרצון שלנו איך יפנו אילנו. אנחנו הרבה יותר מורכבים מהדימוי שאנחנו יוצרים פה. רק אהבה
הוא​(שולט)
לפני שבוע • 7 ביוני 2024
הוא​(שולט) • 7 ביוני 2024
החיים הם ניהול סיכונים אחד מרגש
כשהפחדים מנהלים אותנו אנחנו בתקיעות . איפשור ויצירת הזדמנויות זו דרך בטוחה לגילויים ולגבש זהות
חמוד וקשוב​(נשלט)
לפני שבוע • 9 ביוני 2024

Re: מי אני ?!?

חמוד וקשוב​(נשלט) • 9 ביוני 2024
meyli כתב/ה:
דיברתי פה עם אינספור נשלטים , הכרתי נשלט שפתאום ראיתי אותו באור אחר , וסיימתי איתו את הקשר כי חששתי להתאהב , אני לא סדיסטית , אבל אני כן אוהב להכאיב ברמה מסויימת , אני לא נשלטת , אבל אני אוהב שזה סקס חזק עם קשירות ( שלי גם ) , אני לא אוהבת להשפיל אבל אני אוהב שנהשלט יהיה שלי ויציית לכל מה שאבקש .

את בדיוק מי ומה שאת
אין צורך לנסות ולהגדיר את עצמך לפי הגדרות של אחרים
את מה שאת אוהבת להיות
את מה שאת אוהבת להרגיש
את מה שאת אוהבת שיעשו לך, עבורך ולמענך
גם אם זה כביכול נשמע צד של נשלטת, כמו קשירה או סקס חזק ( כפי שכתבת ) מי קבע שלשולטת אוסר להיקשר?
ואם הוא עושה זאת כי את ביקשת, כי הוא רוצה לרצות אותך
לכן תהיי פשוט את
ככה את הכי נפלאה
Master Bruce
לפני שבוע • 9 ביוני 2024

Master Bruce • 9 ביוני 2024
meyli כתב/ה:

אני לא יודע מי את/ה, אבל אני שם לב ש"אני לא" כתוב בלשון נשית ו"אני כו" כתוב בלשון גברית. מה זה אומר? לא יודע. אבל זה אולי עונה לך על כמה שאלות.
Alpha1one1​(שולט)
לפני שבוע • 9 ביוני 2024
Alpha1one1​(שולט) • 9 ביוני 2024
אם היינו חיים כל אחד לפי תבנית מסוימת שאליה שייכים הרבה אחרים, 1. כנראה שהיינו מונחים על מדף 2. החיים היו משעממים להחריד

את מי שאת.

בחלק הפחות תיאורטי והיותר מעשי... בדיוק מה שכתבת כאן מתאר אותך הכי טוב. את גם זה וקצת זה. את ככה וגם אחרת. ומי שיאהב את השילוב... ירצה בך (בין היתר). הייתי לוקח את מה שכתבת ישר לפרופיל.

בהצלחה.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שבוע • 9 ביוני 2024

bondman​(נשלט){FLR} • 9 ביוני 2024
meyli כתב/ה:

קראתי בעיון ויש לי תשובה.
את שולטת בעיקר מנטלית ומעדיפה סאדו קל.
או במילים אחרות:
מושלמת.
icon_smile.gif