צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני חושב שזה הולך להרגיז כמה אנשים אז אני מתנצל מראש

השף הקשור​(מזוכיסט){cbt}
לפני שבועיים • 9 ביוני 2024

אני חושב שזה הולך להרגיז כמה אנשים אז אני מתנצל מראש

חשוב לי לציין שהקשר בין סדומזוכיזם למשיכה מינית. זה נושא שנדון רבות בפילוסופיה המודרנית. נזכיר רק את פרויד ביחסים בין הארוס והטנטוס, יונג ביחסים סדורוטיים ומלאני קליין בשד הטוב והשד הרע. וכמובן האבות המייסדים המרקיז דה סאד ולאופולד פון סאכר-מאזוך. כאדם שמרגיש עונג סאדו-מזוכיסטי, נהניתי לצפות בסרטים שבהם גברים או נשים חובים התעללות בצורה כזו או אחרת, זה ממש הדליק אותי. הבעיה הייתה כשזה היו נשים הייתה לי בעיה מוסרית. לדוגמה :לחשוב שאני מתענג מההתעללות בנשים בזמן האינקוויזיציה. לעומת זה התעללות אצל גברים לא הייתה לי שום בעיה מוסרית, אני חושבת שבעקבות זה הפכתי מזוכיסט ולא סדיסטית. אני מציג את הבעיה בלי שום ביקורת על השולטים. אני אוהב את כולכם, אני רק מציג בעיה.
itchyqouteg​(שולט)
itchyqouteg​(שולט) • 9 ביוני 2024
שמע אחי קראתי את השתי שורות הראשונות הבנתי שאתה טרחן ועברתי להגיב
Drizztpool​(שולט){קושקה שלי}
אז אני אגיד מראש שהדעות חלוקות ביני ובין אשתי (הנשלטת שלי).
אשתי חושבת שאתה טוען שאתה נעלה על כל שולט רק כי אתה נשלט/מזוכיסט.
אני חושב שהצלחת לכתוב המון מילים מבלי לטעון שום טענה או להביע שום רעיון.
בכל מקרה - אתה לא מרגיז אף אחד, אתה בעיקר נראה כמו מישהו שנהנה לשמוע את עצמו מדבר (או לקרוא את עצמו כותב).
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 9 ביוני 2024
שמע, נורא רציתי להתרגז! עדיין כמהה. אולי אתה עדיין יכול לערוך ולהוסיף רווחים?
    התגובה האהובה בשרשור
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 9 ביוני 2024
אל תהיו קשים icon_smile.gif
ממה שאני קורא נראה לי שאתה פשוט שמרן, או אולי קצת שוביניסט? (בתחפושת של מוסריות)
אלה שתי הגישות שמחזיקות מהגבר היצור החזק והנעלה יותר שלא מכה נשים כי הן חלשות ולא יכולות להגן על עצמן.

אני יכול להגיד על עצמי שכילד גדלתי בסביבה סופר אקסטרה שוביניסטית, כולל השיט של "לא מכה נשים" בשום סיטואציה,
וזה לא עמד מאז למבחן, את כל האימונים בצבא הסדיר עשיתי ללא נוכחות נשית. אבל -
באחד האימונים הראשונים שלי אחרי שהשתחררתי, באזרחות, שמו אותי עם בחורה מהמתקדמים. היא פירקה לי את הצורה איזה שמונה פעמים באותו אימון, וזה בתורו - פירק לי את המחסום הפסיכולוגי ואיפשר לי להיות שוויוני יותר בתחום הזה, כמו בעוד תחומים. חובות וזכויות icon_smile.gif
מבחינתי, שליטה או כניעה אינם תלויי מגדר בשום צורה.
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 9 ביוני 2024
למה אתה לוקח תאוריות פסיכולוגיות על התפתחות הילד והאדם ולוקח אותן ל"חחח כולנו אוהבים מכות האם להיות מרביץ או מורבץ זו השאלה"
השף הקשור​(מזוכיסט){cbt}
לפני שבועיים • 10 ביוני 2024
בחיי היום יום שלי אני הרבה יותר שמרני מרוב האנשים כאן. השאלה שאני מתחבט בה היא האם יש שאלות מוסריות בסדיזם. לגבי השאלה למה אני לוקח תיאוריות פסיכולוגיות על התפתחות הילד. התפתחות הילד משתמש בתיאוריות הפסיכולוגיות הללו. זה לא מגביל אותי מלהשתמש בהם. דבר נוסף, לפי פרויד הנטיות המיניות שלנו נוצרות כבר בגיל חמש, ואפילו ליפני. ואני חושב שזה עונה על השאלה. אשאל את השאלה בצורה יותר נוקבת, האם יש בעיה מוסרית בהנאה בצפיה בצנת אונס בסרט?
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}

שאלה מעניינת (בעיניי)

Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 10 ביוני 2024
השף הקשור כתב/ה:
בחיי היום יום שלי אני הרבה יותר שמרני מרוב האנשים כאן. השאלה שאני מתחבט בה היא האם יש שאלות מוסריות בסדיזם. לגבי השאלה למה אני לוקח תיאוריות פסיכולוגיות על התפתחות הילד. התפתחות הילד משתמש בתיאוריות הפסיכולוגיות הללו. זה לא מגביל אותי מלהשתמש בהם. דבר נוסף, לפי פרויד הנטיות המיניות שלנו נוצרות כבר בגיל חמש, ואפילו ליפני. ואני חושב שזה עונה על השאלה. אשאל את השאלה בצורה יותר נוקבת, האם יש בעיה מוסרית בהנאה בצפיה בצנת אונס בסרט?

בתור חובבת CNC ועוד כל מיני דברים שטבועים באופי שלי (ואני סבבה איתם) אז אני בסדר עם להינות מסצינות אונס בסרט (שאני יודעת בוודאות שהוא לא אמיתי, כלומר, בדרך כלל לא פורנו אלא אם זה הנטאי ואז ממש אין לי בעיה)
אבל עבורי זאת לא שאלת מגדר כי מבחינתי אונס של גבר ואונס של אישה (במציאות ולא בסרטים) חמור באותה המידה ואפשרי (לצערי הרב) באותה מידה
למעשה, זאת הגישה שלי לגבי אונס של כל מגדר על ידי כל מגדר.
סוגה
סוגה • 10 ביוני 2024
אני עדיין מחפש המלצות לבורגר טוב בתל אביב
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 10 ביוני 2024
סוגה כתב/ה:
אני עדיין מחפש המלצות לבורגר טוב בתל אביב
המוסד יא זין