שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

התשובה הישראלית לסירטון הפלשתינאי- זהירות-תמונות קשות לצפיה!

crazy_toast​(שולט){אליס}
לפני 20 שנים • 10 באוג׳ 2004

התשובה הישראלית לסירטון הפלשתינאי- זהירות-תמונות קשות לצפיה!

crazy_toast​(שולט){אליס} • 10 באוג׳ 2004
לאור בקשה של אחד הגולשים באשכול הקודם של "סירטון פלשתינאי", ולאור התמחותי בנבירה ברשת, מצאתי את הסירטון המדובר.

הסירטון קשה לצפייה. מציג תמונות של פיגועים שניות לאחר שארעו, אנשים הישבוים עדיין באוטובוס כשהם מפוחמים.

הסירטון מיועד רק למעריצי www.ogrish.com.

באשכול הקודם פורסם מה אנחנו עושים להם.
הנה מה שהם עושים לנו.

http://stage.co.il/media/largefiles/doribenisraelkario299562.wmv

הכי טוב זה לעשות קליק ימני על הלינק הנ"ל ולבחור ב save target as ע"מ להורידו למחשב ואז לצפות.

נ.ב: הסירטון הנ"ל אינו בא ללמד על העדפה פוליטית כלשהי(אני שמאלני), אלא רק להראות שאין ימין ושמאל ערבים או יהודים כשמתרחש פיגוע והוא נעשה ללא אבחנה.
אנחנו חיים במלחמה. ובמלחמה אין מנצחים.
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 10 באוג׳ 2004
גלתיאה
רוצה לתת את הפרשנות שלך לסרטון הזה ?
משהו בסגנון הפרשנות שלי לסרטון "שלך" ?
ThePassionMaster
גם הפלשתינים יכולים להראות סרטונים דומים בעקבות חיסולים ממוקדים.

יש הרג ויש הרג.
יש הרג שנחשב להגנה עצמית ויש הרג שנחשב לרצח.
המניעים והנסיבות משפיעות על איך החברה רואה את לקיחת חייו של אדם.

אנחנו מבצעים סיכולים ממוקדים במטרה להרוג מחבלים שאנחנו יודעים בודאות שהם עושים יום יום מאמצים להרוג בנו. אנחנו מנסים לחסל את האנשים הספציפיים עליהם יש לנו מידע מדוייק.
הרג אזרחים נגרם באופן עקיף, לא בכוונה תחילה, אנחנו משתדלים להמנע כמה שאפשר מהרג אזרחים, אבל לא תמיד זה אפשרי. ומחבלים אלו מודעים ל"חולשה" שלנו ולכן משתדלים להיות כמה שיותר בסביבה של אזרחים. לעתים האזרחים עושים זאת מרצונם בכדי להגן על המחבלים.

פיגועי ההתאבדות נעשים על מנת להרוג כמה שיותר יהודים.

מי שטוען שמבחינתו אין הבדל והרג זה הרג.
אם כך מדינת ישראל יכולה להתפרק מנישקה ולהרים ידיים.
אין למדינת ישראל שום צורך בנשק אם בכל מקרה "אסור" לה להשתמש בו ולהרוג בעזרתו אנשים, שהרי - הרג זה הרג.

מי שרוצה להיות מגוחך - שיהיה לו לבריאות.
כלובי
כלובי • 10 באוג׳ 2004
חלאס עם הפוליטיקה כאן, נמאס לשמוע את הדעות הקיצוניות ותמונות הזוועה
יש לזה מספיק אתרים ומספיק חשיפה במליון ערוצים ברדיו בטלויזיה ובאינטרנט לא צריך גם כאן.
ThePassionMaster
כלובי כתב/ה:
חלאס עם הפוליטיקה כאן, נמאס לשמוע את הדעות הקיצוניות

שכחת להוסיף - של פאשן.
כלובי
כלובי • 10 באוג׳ 2004
לא שכחתי אל תגיד לי מה שכחתי ומה לא שכחתי.
ThePassionMaster
: )
גלתיאה
גלתיאה • 10 באוג׳ 2004
פשיין- הלהב חד משני הצדדים. אני חושבת שכיבוש הוא דבר רע ומשחית. אבל תביא לי הסטוריה- אני יודעת דבר אחד- בהיסטוריה כולה שום כיבוש של עם אחר לא הוכיח את עצמו לאורך זמן.
אנחנו באמת צריכים את זה? לשלוט עליהם?

מה בכעצם הרקע של הסרטונים הללו?

באחד הפורומים שאני משתתפת יש עוד אנשים מכל העולם ( לא פורום בארץ) זה פורום עם המון משתתפים, אבל עד כמה שראיתי, אני היחידה שמתחת לניק שלי מופיע השם ישראל.
על כל פנים את שני הסרטונים הביאו אנשים שונים, את הסרטון הראשון הביאו לשם בכלל בתקציר אבל מה- התמונה של החייל עם התינוק שזיקית מזכירה מופיע שלוש פעמים.
והתגובות היו בהתאם...........
ופעם ראשונה בחיי התביישתי בכך שאני מישראל.
הסרט הזה נחשף למאות אנשים מכל העולם, כל אדם כזה אולי משך את הסרטונים לפורום בארצו.
ורק לסבר את האוזן- מדובר באנשים שאתר כמו אוגריש הם לועסים לארוחת בוקר. והם הזדעזעו
מהתמונות.
ומה בדיוק הייתי אומרת להם? מה בדיוק הייתי יכולה להגיד כדי להצדיק חייל שמכוון רובה מול אזרח או ילד קטן? איזה צידוק מוסרי? במילא אף אחד לא היה טורח לקרוא- היום, בקצב המהיר של הדברים, תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים.
הסרטון באוגריש נחשב לישן, כולם ראו אותו ברחבי העולם- אבל כיבוש, אי אפשר להסתיר, ובטח לא את המקומות והמראות המכוערים שהוא מביא איתו.

כולנו רגילים לעמוד בתור בבנק ולהגיד- החראות האלו- שימותו. אבל אנחנו לא רואים מעבר לקצה של האף שלנו, אבל בחוץ, רואים אותנו, התמונות מגיעות, ואחר כך לא מבינים איך זה שלא מתים עלינו.

אני הבאתי את הסרטונים לכאן כדי לראות אם יש עוד אנשים שחשים רע לנוכח התמונות- כמו שאני הרגשתי. פשיין יכול ללעוג לסרטון, אנחנו יכולים להתקוטט עד מחר, אבל בזמן הזה, מי יודע כמה אנשים צופים בסרטון ברחבי העולם, ומחר בבוקר אולי נשמע בחדשות- שהשחיתו עוד מצבות יהודיות בארץ כזו או אחרת- ואנחנו נתפלא למה תמיד העולם נגדנו..... icon_cry.gif
גלתיאה
גלתיאה • 10 באוג׳ 2004
ועוד מילה לגבי האתר אוגריש- אם מישהו חושב שאוגריש לוקח על עצמו להסביר את הצד שלנו,
והישועה ההסברתית שלנו תצמח ממנו- טועה טעות מרה.
אוגריש הוא אתר נקרופילי- מי שלא יודע, נקרופיליה זה לא רק לשכב עם ברי מינן אלא כל העיסוק סביב מראות של דם, הרג ורצח הם גם ביטוי של סטיה זו במובנה הרחב.
הסרט הגיע לשם רק כדי לספק את תאוותם של באי האתר למראות קשים במינונים גבוהים.
crazy_toast​(שולט){אליס}
crazy_toast​(שולט){אליס} • 10 באוג׳ 2004
גלתיאה כתב/ה:
ועוד מילה לגבי האתר אוגריש- אם מישהו חושב שאוגריש לוקח על עצמו להסביר את הצד שלנו,
והישועה ההסברתית שלנו תצמח ממנו- טועה טעות מרה.
אוגריש הוא אתר נקרופילי- מי שלא יודע, נקרופיליה זה לא רק לשכב עם ברי מינן אלא כל העיסוק סביב מראות של דם, הרג ורצח הם גם ביטוי של סטיה זו במובנה הרחב.
הסרט הגיע לשם רק כדי לספק את תאוותם של באי האתר למראות קשים במינונים גבוהים.

מסכים איתך, אוגריש לא לוקח שום צד אלא שמח לקבל כל חומר שנוגע לעינויים, הוצאות להורג ושאר זוועת למינהן.
כפי שהמוטו של האתר אומר:

אנחנו לא אומרים לך לצפות בכל הזוועות הללו, אנחנו רק נותנים לך את האופציה לבחור אם לראות אם לא.
זה העולם שאנחנו חיים בו.
?can u handle life

יחד עם הנקרופיליה, שיש לה חלק גדול באתר, האתר בא לזעזע ובאמת להראות באיזה מין עולם אנחנו חיים. להוציא קצת את האנשים מהבועה ומהחומרים שהתקשורת מצנזרת ולא רוצה שנראה.
כן. יש זוועת בעיראק. כן יש פשעי מלחמה בעיראק אפגניסטאן וגם מדינת ישראל עצמה מבצעת יום יום פשעי מדינה בשטחים.
ולגבי שאר תכני האתר.
לפעמים צריך תמונה של תאונת דרכים כדי לזעזע נהג פרוע.