שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה רצינית לכולם

מלכה עקרבית
לפני 20 שנים • 12 באוג׳ 2004

שאלה רצינית לכולם

מלכה עקרבית • 12 באוג׳ 2004
נושא BDSM תפס תאוצה בשנה שנתיים (לא לתפוס אותי במילה ) האחרונים וניפתחו יותר ויותר אתרים ופורומים בתחום ,
רגע של נוסטלגיה - עדיין זכורה לי התקופה שניתן היה לספור את חברי הקהילה (לא אוהבת את המילה הזו אבל אין דרך אחרת לתאר את זה) ב- 5 יידיים בערך icon_smile.gif
כאשר יכולת למצוא דום או דומית בדרך כלל על פי התרשמות מכתיבה בפורומים או "מהמלצות" .
כיום המצב שונה יותר ויותר אנשים ניפתחים לתחום שזה דבר מעולה לדעתי אבל שושנה וקוץ בה icon_smile.gif
מה זאת אומרת .
כמו תמיד יש את הסקרנים וזה בסדר , מה שמפריע לי חשוב לי ואני בטוחה שגם למי שאיכפת הוא כל הדומים או מתימרים להיות דומים שמחפשים זיון מהיר , עזבו לרגע את זה שעם מאסטר פונה לסאבית במשפט פתיח "על 4 כלבה" אני בטוחה שאותה אחת מנפנפת אותו במהירות הקול .
שאלתי היא
איך ניתן לדעת מי באמת בקטע ויודע מה הוא עושה ,ומדבר ,ומי הוא "המתחזה" איך ניתן לזהות אותו , ולא חסרים כאלה המתימרים להיות דומים שלא מסגירים את עצמם ברצונם בזיון וזו הדרך שבה הם מוצאים את זה .
אז, מה עושים ???????? אין מבדילים בין השנים לפני שיהי יותר מידי מאוחר לאותו הסאבית.
Demi
Demi • 12 באוג׳ 2004
לוקחים דברים באיזי כלומר לאט.
לא קופצים למיים עמוקים מייד, גם אם הם רדודים בשבילך הם עדיין עמוקים בשבילך יחד עם האדון החדש.
מפעילים מדדים כמו לוגיקה (מחשבה קרה ושקולה על מה היה, מתי ואיך) ואינטואיציה (רשמים רגשיים), אדם שלא מתנהג כמו שהוא אומר - אם תההי מספיק רגישה את תראי את זה עליו.
לא נקשרים רגשית מהר מידי, תני לזה זמן, אם זה נכון אז זה יבוא כבר מעצמו. מצד שני אל תסגרי רגשית מרוב פחדים.
תזהרי ממה שמדליק אותך, זה מטשטש לך את האינטואיציה ומעמיד אותך במצב פגיע מכיוון שיכולת השיפוט שלך נפגמת.
תשתמשי בהרבה הגיון בריא ותשאלי את עצמך שאלה חשובה - מה אני לא מחפשת.
שלילה של מה שאת לא מחפשת יתן לך כיוון למה שאת כן מחפשת.
ולא לפחד מלהפגע קצת, זה חלק מהחיים.
icon_lol.gif
מלכה עקרבית
מלכה עקרבית • 12 באוג׳ 2004
דמי icon_smile.gif
אתה ותיק בודאי זכור לך מקרה אחד או שניים של סאביות שלקחו את הדברים בזהירות ולאט ורק כאשר היו קשורות התגלה פרצופו של המאסטר , כביכול מאסטר , אני בזה לאנשים כאלה
icon_evil.gif
ואגב, ההודעה היא באופן כללי ולא מתיחסת אישית עלי icon_smile.gif
Demi
Demi • 12 באוג׳ 2004
ג'וזי, זה לא משנה אם מדברים עכשיו עליך או על מישהי אחרת, מדובר בעיקרון.
והנה המשך התשובה: http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=5544
הוא​(שולט)

שאלת מיליון הדולר

הוא​(שולט) • 12 באוג׳ 2004
מאחר שעדיין לא המציאו את המכשיר
שמזהה בודאות מי מחפש זיון ומי מיומן בשליטה
נותר לך לסמוך על כשר השיפוט שלך - אינטואיציה, שפת גוף שיחות
ובנוסף בדומה למה שדמי אמר בלי לנסות ולהעיז זה לא הולך.
moonstone​(נשלטת)
moonstone​(נשלטת) • 12 באוג׳ 2004
כל כמה זמן הדיונים עולים וחוזרים
הנה מצאתי בשבילך...
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=4212&postdays=0&postorder=asc&start=0

בשבילי זאת כבר לא דילמה...אני יודעת כמה יש פהicon_smile.gif
חצי אדון
חצי אדון • 12 באוג׳ 2004
תציעי לו סרט ,יד ביד , גלידה וכאלה ושימי לב לתגובות ולשפת הגוף.

נ.ב
BDSM עושים פחות או לא עשים בכלל! כשיש שם אהבה.
babywoman​(אחרת)
babywoman​(אחרת) • 12 באוג׳ 2004
הבהירי לו שבתחילת הקשר (שזו הגדרה גמישה בפני עצמה), את מבקשת ממנו להתייחס אליך כאל דייט. זאת אומרת במלוא הכבוד, בלי להתייחס לכך שאת נשלטת והוא דום. בקשי להכיר אותו כאדם, תלמדי אותו מהתנעות הבלתי מבוקרות, מן הדברים הקטנים שלא שמים לב אליהם אם משחקים משחק גדול. זה שם.
בדרך כלל אלו שסתם מחפשים זיון לא ירצו להשקיע הרבה זמן ומאמץ נפשי ו/או שתצליחי לזהות נקודות תורפה ב"גרסה" שלו, האינטואיציה תעזור לך.
ככה או ככה לדעתי התשובה פשוטה: זמן.
בהצלחה,
בייבי
DOM Perignon​(שולט)
לפני 20 שנים • 13 באוג׳ 2004
DOM Perignon​(שולט) • 13 באוג׳ 2004
מאז שפירסמת אותה, אני חושב על השאלה שלך ג'וזי . לכאורה שאלה נורא פשוטה, עם תשובה נורא פשוטה, אלא שמאד קשה לנסח אותה במילים.

יש מעט מאד אנשים רעים באמת. (אני טוען שאין בכלל אנשים רעים, יש אנשים שרע להם. אבל מבחינתך כנשלטת, כרגע זה לא משנה) הצרה שפגיעתם של אלו קשה כל כך שכדי שלא להכוות ברותחין כדאי להזהר בצוננים. כלומר, אם את לא בטוחה שזה דום טוב, עדיף להתייחס אליו כדום רע.

איך יודעים את ההבדל? פשוט עם הבטן, או הלב...
בכל פגישה עם בנאדם אנחנו יודעים ידיעה שבאה מבפנים, ידיעה שלא תמיד יש לה הסבר או צידוק הגיוני, אבל אנחנו יודעים. אם הבנאדם הזה הוא טוב לנו או לא.
הצרה היא שחונכנו על ברכי ההגיון והשכל הישר. לכל דבר צריך שתהיה סיבה והסבר הגיוני. עד שלפעמים אנחנו שוכחים את עצמנו ואת האמת הפנימית שלנו לטובת אלוהי השכל והשכלתנות.

אז מה אני אומר לך ג'וזי? תקשיבי לעצמך. אל תרשי לשום דבר לערפל את התחושה הראשונית שלך. ברוב המקרים היא תשמור עליך מאותם אלו שצריך להשמר מהם.
ישנם המעטים שיודעים להשמיע את הניגון הערב לאזניה של אישה, עד שהיא נופלת שדודה לרגליהם. אלו הם רמאים שיודעים לגעת בלב ולרמות את מנגנון ההגנה הפנימי של הלב. אבל למזלנו הרב בדרך כלל התכונות של הרמאים האלו לא מקרבות אותם אל עולם השליטה. כך שאם תהיי קשובה לליבך, קרוב לוודאי שתוכלי להשמר מאלו שפגיעתם רעה.
בהט​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 13 באוג׳ 2004

תמיהה גדולה.

בהט​(נשלטת) • 13 באוג׳ 2004
[quote="DOM Perignon"].
יש מעט מאד אנשים רעים באמת. (אני טוען שאין בכלל אנשים רעים, יש אנשים שרע להם. אבל מבחינתך כנשלטת, כרגע זה לא משנה) quote]

ואני, מר דום פריניון תולשת שיערותיי בתמיהה גדולה, מה פשר המשפט הזה? אני רצינית להחריד, ממש תמיהה אמיתית).