צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהיה למוכשרים בלבד. (גם למוכשרות)

פוצעת מלקקת
לפני 19 שנים • 27 בנוב׳ 2004

תהיה למוכשרים בלבד. (גם למוכשרות)

פוצעת מלקקת • 27 בנוב׳ 2004
לאלה שכבר התנסו במגוון אישייות בעולם הרחב הזה שפה, תמהתני: האם בחורה עם בעית מאניה דיפרסיה יכולה ליצור קשר עמוק עם אדון בעל יכולות אמיתיות של אדון או שמא נגזר עליה לחיות בבדידות אין קץ?
האם להיות מלכה הוא הפתרון לבעיה הנוראית שלה? ואולי עבד נרמס הוא המתכון להסתגלותה לחיי הבדס"מ?
Grey / Green
Grey / Green • 27 בנוב׳ 2004
אולי המתכון הוא קודם חבר, ורק אחר כך זר.
קינג-קונג​(שולט)

זה יהיה מורכב אך מאתגר

קינג-קונג​(שולט) • 27 בנוב׳ 2004
משום שעולה מן השאלה , שבמצבים של מנייה-דפרסיה- הבחורה תעדיף לפעול בתפקידים משתנים שיתאימו להלך הרוח הנוכחי ולכן אני חושב שתפקיד של מתחלפת , הוא המתאים ביותר
Uranus
Uranus • 27 בנוב׳ 2004
כשיבוא אחד שיבחין באישיות הרכה שבפנים, וידע להסתכל ולחדור מבעד למעטפת, הוא יהיה שם כדי לקבל אותך אליו כמו שאת ללא צורך להסתגל.
כשאת תבחיני בו, את תרגישי את הבטחון אשר לו את זקוקה כדי להיות בדיוק כמו שאת.
החום שהוא יקרין עלייך יתן לך את הרצון לשאוב ממנו מוטיבציה לרצותו ולגרום לו לרצות אותך.
ראויה ומצדיקה את המאמץ.
פייה{O}
פייה{O} • 27 בנוב׳ 2004
לבדסמ צריך להגיע מתוך בריאות נפשית, לא מתוך מחלת נפש, לדעתי.
לא חושבת שבמצב הדפרסיה צריך להיות סאבית ובמאניה להיות מלכה.
לא כל הסאביות מדוכאות ולא כל המלכות במאניה (אני מקווה).
אם מישהי לוקה במאניה דיפרסיה, מלבד העובדה שכדאי שתטפל בבעיה ככל האפשר, אם היא נמשכת לבדסמ שתלך על מה שמושך אותה, בין אם זה מלכה, סאבית או סוויצ'ית.
אותה, ולא את ההפרעה הבי-פולרית שלה.
בכוח המוח-אשה

סליחה על הבורות

בכוח המוח-אשה • 27 בנוב׳ 2004
אני באמת מצטערת על הבורות, אבל מה הקשר בין המאניה ובין הנטיה הבדס"מית של הבחורה אם בכלל?
שמישהו יאיר את עיני בבקשה.
נבט{marlena}
נבט{marlena} • 27 בנוב׳ 2004
חשוב לזכור שאדון הוא לא תחליף למסגרת טיפולית. הוא יכול להיות בן-זוג תומך ואוהב ולא מעבר לזה. להיכנס למערכת יחסים עם אדם הלוקה במחלה כרונית קשה דורש אחריות ובגרות. זה לא משנה אם מדובר בווניל או BDSM, במחלה נפשית או גופנית.
כמובן שלכל אחד יש את הזכות לזוגיות ולאושר. לאנשים אשר גורלם לא שפר אליהם קשה יותר בכל תחום. בטח שבבניית זוגיות ועוד יותר בבניית זוגיות בדסמית, שבנוסף על הקשיים של זוגיות רגילה מערבת קשיים נוספים.
לגבי בחירת תפקיד, זה דורש הסתכלות כנה פנימה ולפעמים גם התנסות. קשה להסיק מאישיותו של בנאדם על נטייתו. הדרך שהנטייה הבדסמית מתקשרת עם חלקים אחרים של האישיות היא מורכבת ושונה בין אחד לשני. בכול מקרה שיהיה לך הרבה בהצלחה וברוכה הבאה לעולמנו המופלא.
strikingamatch​(שולט)
strikingamatch​(שולט) • 27 בנוב׳ 2004
שאלה כזאת היא שאלה כללית. האם מישהו שסובל ממאניה דפרסיה מסוגל לבנות מערכת יחסים יציבה. התשובה היא, שבהרבה מקים אם הוא מטפל בבעיה כמו שצריך הוא אכן מסוגל.
פוצעת מלקקת
לפני 19 שנים • 28 בנוב׳ 2004

תהייתי בעינה עומדת.

פוצעת מלקקת • 28 בנוב׳ 2004
שוחחתי בעבר עם דום מוכשר והעלתי בפניו את התהיה הזאת שלי.
הוא סבר, שהמאניה דפרסיה, יכולה להוות מכשול בקשר שכזה.
ואני עדיין שואלת: למה? למה המאניה דפרסיה צריכה להיות לאבן נגף בקשר מסוג כזה?
אולי כדאי להפנים את המכשול הזה בתוכי ולא ליידע את הבן זוג שלי על כך...
לגבי התשובה ההיא - בצורך להתחבר קודם למישהו ורק אחר כך להכנס לעולם הזה, אני סבורה שזאת תהיה טעות לחשוב כך וזאת בשל העובדה, שכבר היו לי חברים בעבר ואני שואלת את עצמי: האם זה יכול להחמיר את הבעיה או שמא אין קשר בין זה לזה.
כל שאלתי הנ"ל היא מתוך העובדה - שאני מנסה כבר תקופה את הטיפול הרפואתי.
היה נחמד לראות את התגובות המרתקות, למרות שציפיתי למשהו מעמיק יותר.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 28 בנוב׳ 2004

האם כדאי לשחק ממקום של מאניה או דיפרסיה?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 28 בנוב׳ 2004
השאלה המרכזית היא מה מרגיש לך נכון וטוב.

מה מרגיש לך כמשהו שיכול לבנות בך תחושות של הערכה עצמית?

אנישם מגיעים לבדסמ מהרבה סיבות והרבה גורמים ומניעים.

לדעתי, השאלות הראשונות הן שאלות מול עצמך - האם בתוך סשן בדסמי את מסוגלת לשחק בצורה שהיא SSC - בטוחה, שפויה ובהסכמה הדדית.

האם מתוך מעמקי הדיפרסיה לא תסכימי למשהו שהאדון ביקש, ותרגישי לאחר מכן לא טוב עם המעשה או עם ההסכמה.

האם מגבהי המאניה לא תאבדי שיקול דעת, או תראי את המצב של העבד שלך בצורה הרבה יותר אופטימית ממה שהוא בפועל?

השאלות הללו אינן שונות מהשאלות שכל אדם שבא לשחק בבדסמ אמור לשאול את עצמו.

והתשובות שאת יכולה לספק לעצמך חשובות לך, עוד לפני שבחרת לך תפקיד (זאבית/דומית/סווי'צית) ולפני שבחרת לך שותפים למשחק.

מעבר לשאלות של SSC, ולהתאמה האישית בין השותפים למשחק, אינני רואה שום סיבה לפסול אדם בגלל רקע רפואי - בוודאי לא אדם שמדבר בכנות על מצבו הרפואי ןמתיעץ לגבי הסיכונים.
בים אם הסיכון שמדובר בו הוא אסתמה (ואז גם רצוי לדעת היכן המשאף של הונטולין לפני שמתחילים לשחק) ובין אם זו מאניה-דיפרסיה כפי שאת מתארת כאן.

ולכל אדם המשחק בדסמ, שווה מדי פעם לעצור ולבחון מה פרק זמן של משחק בבדסמ עם אנשים אחרים עושה לו/ה.
אם הדינמיקה שנוצרת בונה - שווה להמשיך. אם הדינמיקה שנוצרת הורסת, מועכת ופוגעת - רצוי מאד לעצור ולבחון מה קורה במערכת היחסים...